PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری هاستینگم - با سود دهی زیاد

asrehosting
October 25th, 2010, 12:00
به نام خدا
بعد از دو سال فعالیت در هاستینگ و رسیدن به موقعیت خوب و به دلیل مشکلات که توی دانشگاه برام پیش اومد و مشغله زیاد دیگه نمی تونم مثل قبل اقدام به سرویس دهی کنم .
مشتری هایی که می خوام واگذار کنم :
• پنج ریسلری
• 9 سرور اختصاصی مجازی

ارزش ریسلر ها به مبلغ 580000 تومان هست (پانصد و هشتاد هزار تومان - در سال )(ماهیانه ندارد)
ارزش سرور های اختصاصی مجازی به مبلغ 2712000 تومان هست (دو ملیون و هفصد و دوازده هزار تومان- در سال)(ماهیانه 146 هزار تومان و سه سرور به صورت 6 ماهه به مبلغ 180 هزار تومان هستند )
مشخصات ریسلر ها :
تمامی ریسلر ها دارای فضای نامحدود و ... هستند و تعداد کل سایتها به 86 سایت می رسه و کل حجم مصرفی هم 40 گیگ !
( از 86 سایت حدود 30 سایت ، وب گاه های فرهنگی و دولتی هستند )
مشخصات سرور های مجازی :
کل رم مصرف شده : 7 گیگ ( البته به صورت اختصاصی این طوری هست ) . هارد 400 گیگ به صورت اختصاصی . پهنای باند ماهیانه 900 گیگ .

این کاربران از 6 ماه تا یک سال و نیم هست که دارن ازم سرویس می گیرن و میشه گفت مشتری هایی هستند که موندنی هستند .
شرایطی که هاستینگی جدید باید حتما داشته و به اون عمل کند :
1. به حقوق کاربران جدیدی که براش می یاد احترام بزارد .
2. حداقل دارای دو سال سابقه فعالیت درخشان باشد
3. این حق رو دارد سر ماه تمدید بعدی قیمت دلخواه خودشون رو بزارد .
4. ماه اول ( بیست روز اول ) هزینه ای از هیچ کدوم مشتری هام نگیرد و بعد 20 روز می توند با قیمت و شرایط و ... خودشون اقدام به تمدید با مشتری های جدید کند .
5. ریسلری ها به صورت سالیانه تمدید شدن یعنی تا رسیدن موقع تمدید سالیانه شون ( 6 ماه دیگه بیشتر نیست ) حق گرفتن هزینه ازشون رو ندارند و به محض رسیدن به این حق رو داره تمدید باهاشون نکند . ماهیانه تمدید کند و یا هزینه جدید بگیرد .
6. سرور های اختصاصی مجازی به صورت ماهیانه و... تمدید شدن که بعد خرید تمامی موارد وهزینه هاش و ... به هاستینگ جدید ارائه می شود تا بتوند بهترین فروش رو داشته باشد .
7. و حداقل یه مبلغی به عنوان زحمت هایی که کشیدم خود هاستینگی بهم بده !

و در آخر تضمین می کنم که توسط این مشتری ها در ماه بین 150 تا 200 هزار تومان سود کند و کلا کاربرهای بسیار خوبی هستند .
در صورتی که دوستان عزیز با شرایط بالا موردی نداشتند و همه گی رو پذیرفتند و یا سوالی ... داشتند ، می تونند تماس بگیرند تا بهشون تحویل داده بشد .
شماره تماس : 09381339394

IranianServer
October 25th, 2010, 12:14
سلام.
رسلر ها + سرور ها با هم تحویل داده می شوند ؟؟؟ جدا امکان ندارد ؟

Masoud.B
October 25th, 2010, 12:32
ارزش ریسلر ها به مبلغ 580000 تومان هست (پانصد و هشتاد هزار تومان - در سال )(ماهیانه ندارد)
4. ماه اول ( بیست روز اول ) هزینه ای از هیچ کدوم مشتری هام نگیرد و بعد 20 روز می توند با قیمت و شرایط و ... خودشون اقدام به تمدید با مشتری های جدید کند .
5. ریسلری ها به صورت سالیانه تمدید شدن یعنی تا رسیدن موقع تمدید سالیانه شون ( 6 ماه دیگه بیشتر نیست ) حق گرفتن هزینه ازشون رو ندارند و به محض رسیدن به این حق رو داره
7. و حداقل یه مبلغی به عنوان زحمت هایی که کشیدم خود هاستینگی بهم بده !

یعنی 7 ماه رایگان سرویس بده ( هرکس ازتون میگیره) بعد یک مبلغی هم به شما بده ؟

f.etemadian
October 25th, 2010, 12:46
میشه بگید سرورهاتون کجاست و مربوط به کدوم کمپانی می شود؟

Warez-Host.IR
October 25th, 2010, 13:12
اینطوری که خیلی غیر معقول هست اگر صحت داشته باشه

TehranServer
October 25th, 2010, 13:41
شما که هزینه ی یک سال رو دریافت کردید . 6 ماه باید پشتیبانی رایگان بدهیم ؟؟؟ هزینه ی سرور هم روش !!!

وی پی اس و ریسلر ها ویندوز هستند یا لینوکس ؟؟

من میتونم از هتزنر سری eq سرویس بدم .

باهاتون تماس میگیریم /

nimafire
October 25th, 2010, 13:55
شماره ای که دادید خاموش هست

irsup
October 25th, 2010, 15:17
اینطوری باید یه دو تا حداقل سرور رو خالی کنیم برای ساپورت مشتریان شما که اصلاً صرف نمی کنه

به سوال زیر پاسخ دهید :

1- رسیلر و سرورهای مجازی که پول 6 ماه دیگر هم ازشون گرفته شده آیا پس از واگزاری بایستی مشتریان شما رو کاملاً به سرورهای خودمون انتقال بدیم ؟ یا روی سرور های شما تا شش ماه باقی می ماند و بعد از شش ماه مجبوریم سرور هایی که شما خریداری کردید را تمدید کنیم یا می توانیم مشتریان شما رو به سرورهای خودمون انتقال بدیم .

kingoftehran
October 25th, 2010, 16:05
با سلام
ریسلر ها را شرکت پارمیس هاست برای پشتیبانی و ... می تواند تحویل بگیرد لطفا تماس بگیرید.

asrehosting
October 25th, 2010, 18:24
-----------------------در پاسخ :
سلام.
---
در پاسخ :
سلام . بله امکان دارد لطفا با شماره 09357221958 تماس بگیرید .

---
در پاسخ :
بله دوست عزیز . اون کاربران 6 ماهه سرویس خریدند و تا تمدید بعدی شون نشه حق گرفتن هزینه اضافه رو ندارید .
در ضمن می خوایین همین طور موفت این کاربرا رو در اختیارتون بزاریم ؟

--- ؟
سرور ها از سینگل هاپ هستند . شرکت ( لطفا تماس بگیرید ) : 09357221958
با تشکر
----------------------------- در پاسخ
شما که هزینه ی یک سال رو دریافت کردید . 6 ماه باید پشتیبانی رایگان بدهیم ؟؟؟ هزینه ی سرور هم روش !!!

باهاتون تماس میگیریم /

--- در پاسخ ؟ :
عزیز اون ریسلر ها که به صورت سالیانه هستند جزء خرید ما هستند و مطمئن باشید جزء تبلیغ شما و اعتبار شما چیز اضافه ی ندارند
وی پی اس هم ویندوز و لینوکس هستند .
ریسلر ها هم به همین صورت ...

----------------------------------در پاسخ

پاسخ : شماره جدید > 09357221958

---------------------------- در پاسخ
اینطوری باید یه دو تا حداقل سرور رو خالی کنیم برای ساپورت مشتریان شما که اصلاً صرف نمی کنه

به سوال زیر پاسخ دهید :

1- رسیلر و سرورهای مجازی که پول 6 ماه دیگر هم ازشون گرفته شده آیا پس از واگزاری بایستی مشتریان شما رو کاملاً به سرورهای خودمون انتقال بدیم ؟ یا روی سرور های شما تا شش ماه باقی می ماند و بعد از شش ماه مجبوریم سرور هایی که شما خریداری کردید را تمدید کنیم یا می توانیم مشتریان شما رو به سرورهای خودمون انتقال بدیم .

پاسخ : من که سوالتون رو درست متوجه نشدم ولی ببینید بعد اون 6 ماه ( 4 ماه دیگه بیشتر نمونده ) می تونید با ماهیانه . سالیانه و یا اصلا تمدیدشون نکنید اونش به خودتون مربوط می شه

-------------------------- پاسخ ؟
با سلام
ریسلر ها را شرکت پارمیس هاست برای پشتیبانی و ... می تواند تحویل بگیرد لطفا تماس بگیرید.

پاسخ ؟ سلام دوست عزیز . می تونیم ریسلر ها رو بهتون واگذار کنیم ... شماره تماس : 09357221958

سوالی بود : 09357221958

با تشکر

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

سلام.
---
در پاسخ :
سلام . بله امکان دارد لطفا با شماره 09357221958 تماس بگیرید .

---
در پاسخ :
بله دوست عزیز . اون کاربران 6 ماهه سرویس خریدند و تا تمدید بعدی شون نشه حق گرفتن هزینه اضافه رو ندارید .
در ضمن می خوایین همین طور موفت این کاربرا رو در اختیارتون بزاریم ؟

--- ؟
سرور ها از سینگل هاپ هستند . شرکت ( لطفا تماس بگیرید ) : 09357221958
با تشکر
----------------------------- در پاسخ

باهاتون تماس میگیریم /

--- در پاسخ ؟ :
عزیز اون ریسلر ها که به صورت سالیانه هستند جزء خرید ما هستند و مطمئن باشید جزء تبلیغ شما و اعتبار شما چیز اضافه ی ندارند
وی پی اس هم ویندوز و لینوکس هستند .
ریسلر ها هم به همین صورت ...

----------------------------------در پاسخ

پاسخ : شماره جدید > 09357221958

---------------------------- در پاسخ

به سوال زیر پاسخ دهید :

پاسخ : من که سوالتون رو درست متوجه نشدم ولی ببینید بعد اون 6 ماه ( 4 ماه دیگه بیشتر نمونده ) می تونید با ماهیانه . سالیانه و یا اصلا تمدیدشون نکنید اونش به خودتون مربوط می شه

-------------------------- پاسخ ؟
با سلام

پاسخ ؟ سلام دوست عزیز . می تونیم ریسلر ها رو بهتون واگذار کنیم ... شماره تماس : 09357221958

سوالی بود : 09357221958

با تشکر

itjavani
October 25th, 2010, 19:10
دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد...

info_dlsong
October 25th, 2010, 19:20
به هر دو شماره زنگ میزنم خاموش هست گرفتی مارو
من میتونم فقط سرور مجازی هارو قبول کنم - البته اگه میخواین مثل ریسلر ها 6 ماه مفت سرویس بدم جوابم نوچ هست
خواستین خبرم کنین
09156235100

akbari
October 25th, 2010, 22:15
ما هم میتونیم در xlhost هم رسیلر ها و هم وی پی اس ها را میزبانی کنیم. در صورت تمایل پ خ بدید

asrehosting
October 26th, 2010, 18:56
سلام . تلفن اصلا خاموش نیست : 09357221958

مبلغ 150 هزار تومان هزینه ای هست که باید به من بدید به خاطر دو سال فعالیتم .
+ یه دونه لایسنس نامحدود دایرکت ادمین هم داریم .+ یه قالب دایرکت ادمین
مطمئن باشید سود بالایی این مشتری ها براتون خواهند داشت .

واگذاری به کسی هست که بخواد برا 2 سال فعالیتم بیشترین قیمت رو بدد .
به هر حال اگر مایل بودید در خدمتیم ...

itjavani
October 26th, 2010, 19:31
هم پول بدیم هم رایگان مشتری هاتونو ساپورت کنیم! احیانا چیز دیگه نمیخواید؟؟؟
به نظر من یکم تو قیمتتون تجدید نظر کنید... اگر اینجور باشه کسی میخره! منم میفروشم :دی

Warez-Host.IR
October 26th, 2010, 19:47
هم پول بدیم هم رایگان مشتری هاتونو ساپورت کنیم! احیانا چیز دیگه نمیخواید؟؟؟
به نظر من یکم تو قیمتتون تجدید نظر کنید... اگر اینجور باشه کسی میخره! منم میفروشم :دی کاملآً موافقم با نظر ایشون
حالا چونکه میگید وقت ندارید و میخواید دیگه کار نکنید و نمی خواهید اعتبارتون زیر سوال بره من یا دیگر دوستان میتونیم به صورت رایگان این مدت حالا 6 ماه یا 8 ماه رایگان پشتیبانی کنیم
ولی این قضیه پرداخت هزینه دیگه خارج از انصاف هست
شما میخواید مشتری هاتون ازتون راضی باشن و خدایی نکرده بعداً حرفی پیش نیاد ، بعد دیگران بیان از روی لطف و ... رایگان پشتیبانی کنن و بعد یک پولی هم دستی بدن
خدایی دیگه انصاف هم خوب چیزی هست
اگر فکر میکنید من حرفم بی ربط هست یا ...
مطمعاً باشید ، کمتر کسی با این شرایط کنار میاد
تاره این سرویس های شما بیش از یک سال دیگر هزینه آن را گرفته اید و بعد از این مدت قرار هست برای دوستان سود دهی داشته باشد
خوب اگر خودشون بیان و تو این یکسال به جای این سرویس ها هاست رایگان برای دانلود بدن یا اسپانسر سایتها بشن که هم براشون تبلیغ هست و هم مشتری بیشتری گیرشون میاد
این کاری که شما میخواید کلاً یک سال از جیب خوردن هست ، تازه بعد از آن هم معلوم نیست سود دهی داشته باشه یا نه
به هر حال اگر دنبال سود و ... نیستید ما نمایندگی هاتون را میتونیم برداریم و به مدت 6 ماه رایگان سرویس دهی کنیم
ولی با اون شرایطی که شما تا اینجا در این تاپیک فرمودید کمتر آدم عاقلی میاد و قبول میکنه

موفق باشید

Doublex
October 26th, 2010, 21:24
کم لطفی میفرمائین ... اینطور که دوستان هم سرویس رایگان به مشتری های شما بدن و هم از طرفی پول به شما یکم بی مهری شماست ...
من نمیخوام بگم مبلغی نگیرین یا ندین به کسی ولی حداقل قیمت شما خیلی بالاست اونم در حالی که شما میفرمائین تاریخ صورتحساب ها همگی از چند ماه دیگه شروع میشه ...

irlogo
October 27th, 2010, 16:02
بهتر هست با یک شرکت قرارداد ببندید
من می تونم سرویس های شما رو به یکی از شرکت های معتبر بدهم

اما چیز هایی که لازم هست
dns های شما هست، بفرمایید چه dns هایی دارید

Hostpolis
November 8th, 2010, 02:20
ما مشکلی جهت گرفتن کاربران نداریم. فقط چند سوال!

1- قرارداد سرورها (VPS) تا چه زمانی هست؟ در صورتی که امکان پذیر باشه کلیه کاربران بدون Downtime به سرورهای خودمون باید منتقل شوند.

2- آیا لایسنس کرک هیچکدام از سایت ها استفاده می کنند یا نه؟ بطور مثال VB

3- ما فقط کنترل پنل Cpanel داریم. کنترل پنل های شما چی هستش؟

درباره مبلغ و شرایط با هم صحبت می کنیم.

sharax
November 8th, 2010, 03:59
آقا من با 50 هزار تومان مسئوليت را كامل مي پذيرم با اين بحث هايي كه هست
شما هم لطفا آي پي سرور هاستينگ را بدهيد تا ببينيم چه سايت هايي روي آن است

shafiei7
November 8th, 2010, 08:19
شما از مشتریهاتون پول رو گرفتید و میخواید حالا واگذارشون کنید به جای دیگه و بازم یک پولی بگیرید :68: