PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت xPay - درگاه پرداخت واسطه با امکانات کامل - ۲۰٪ تخفیف به مدت محدود

secureconfig
March 30th, 2016, 16:48
ضمن عرض سلام و وقت بخیر.

(باتوجه به درخواست بستن تاپیک قبلی ،‌ این تاپیک ایجاد شده است. درصورت وجود هرگونه سوال در خدمتم)

همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست ، قصد معرفی و فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسطه xPay رو دارم.

برخی از امکانات پنل کاربران :

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

امکانات زیاد هست اما برای صرفه جویی در زمان تنها برخی از اونهارو ذکر کردم.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین سیستم های مختلف و ۲ اسکریپت اسان پرداخت میباشد.

لینک دمو:
http://panel.mahdi.work (http://panel.mahdi.work/)

ایمیل:
hi@mahdi.work

رمز عبور :
m@hdi112

لینک ثبت نام:
http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت به صورت فروش عمومی ۲ میلیون تومان میباشد. * که برای مدت محدود با ۲۰٪ تخفیف ارائه میشود. (قیمت با تخفیف : ۱.۶۰۰ت )
* سورس اسکریپت به صورت کد شده نیز ارائه میشود.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

ارتباط با من :
شماره موبایل : 09215867105
ایمیل :
hi@mahdi.work

تلگرام :
http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi

درصورت وجود هرگونه سوال در خدمتم.

iServerco
March 30th, 2016, 16:52
سلام

ایا امکان فروش به صورت اختصاصی رو هم دارید؟

secureconfig
April 2nd, 2016, 16:30
سلام

ایا امکان فروش به صورت اختصاصی رو هم دارید؟
سلام.

لطفا از طریق تلگرام یا پیغام خصوصی در ارتباط باشید تا در این مورد صحبت کنیم.

- - - Updated - - -

سلام.

recaptcha گوگل برای بخش ورود و ثبت نام اضافه شد.

- - - Updated - - -

باتوجه به صحبت هایی که در تاپیک قبلی شد و باتوجه به بررسی که بنده انجام دادم ،
در نهایت این تصمیم رو گرفتم که اسکریپت رو با سورس ارائه بدم. تا بتونید در سرور خودتون ازش استفاده کنید.

ضمنا دوستانی که قصد بررسی پنل مدیریت رو دارند ، در تلگرام بنده پیام ارسال کنند برای گرفتن دسترسی پنل مدیریت.

سوالی داشتید در خدمتم.

secureconfig
April 2nd, 2016, 16:41
سلام

قیمت مدنظر شما اسکریپت با سورس ؟
سلام.

قیمت همون قیمت قبل هست.
۲ میلیون تومان که برای مدت محدودی با ۲۰٪ تخفیف میشود ۱.۶۰۰ تومان.

secureconfig
April 10th, 2016, 15:11
تغییرات جدید اسکریپت :

۱ـ اضافه شدن قابلیت درگاه مستقیم و درگاه غیر مستقیم.
در درگاه های غیر مستقیم ، کاربر اول میاد به سایت شما و بعد میره به درگاه بانک.
چون کارمزد اینجور درگاه ها معمولا کمتر هست ، یک بخش داخل پنل مدیریت قرار دادم برای تعیین کارمزد درگاه غیر مستقیم.
۲ـ جدا شدن مبلغ ها به صورت ۳ تا ۳ تا ، هنگام وارد کردن مبلغ(تسویه حساب ، ای چک و ...) ویا برای مبالغ تراکنش ها و موجودی و ...‌ (هم پنل کاربران و هم پنل مدیریت)
۳ـ کامل شدن بخش لوگو تایید + نمایش صفحه ی تایید در سایت.
۴ـ کامل شدن اسکریپت اسان پرداخت و پلاگین های درگاه.
و رفع چند مشکل.

Yas-Host
April 12th, 2016, 18:30
سلام.

نحوه پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

برای مثال بخواهیم پلاگین جدیدی بنویسید یا مشکلی در سیستم دیده شود ؟

سیستم بصورت خودکار به آخرین نسخه همیشه آپگرید می شود؟ یا باید دستی آپدیت کنیم؟

تشکر از شما.

secureconfig
April 15th, 2016, 19:56
سلام.

نحوه پشتیبانی به چه صورت خواهد بود؟

برای مثال بخواهیم پلاگین جدیدی بنویسید یا مشکلی در سیستم دیده شود ؟

سیستم بصورت خودکار به آخرین نسخه همیشه آپگرید می شود؟ یا باید دستی آپدیت کنیم؟

تشکر از شما.
سلام جناب سنجری عزیز.

پشتیبانی سیستم تا زمان ادامه همکاری خریدار با بنده ، به صورت کامل انجام میشود.
برای این مورد و بقیه موارد نیز قرارداد منعقد میشود.

مشکلات سیستم به صورت کاملا رایگان و سریع رفع میشود. اما اضافه کردن و توسعه سیستم مشمول هزینه میباشد.
برای نوشتن پلاگین جدید میتونید مستندات api که خدمتتون ارسال میشه رو بدید به هر برنامه نویسی براتون پلاگین مورد نیاز رو بنویسه.

بله سیستم بعد هر تغییری در اسکریپت ، بروزرسانی میشود. (دستی - توسط بنده انجام میشه)

سوال دیگری داشتید در خدمتم.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

در پنل مدیریت ، یک بخش برای تایید دستی شماره موبایل کاربر و یک بخش نیز برای مدیریت دکمه ها و لینک های پرداخت اضافه شد.
همچنین تمامی اعداد نیز فارسی شدند.

tikweb.ir
April 15th, 2016, 19:59
بنده خیلی وقت پیش یعنی حدود دو سه هفته پیش یکبار به پنل لوگین کرده بودم
الان روی لینک ورود که زدم بدون خواستن یوزر پسورد وارد شد
فکر نمیکنید این یک ضعف امنیتی باشه؟

secureconfig
April 15th, 2016, 20:12
سلام.

زیاد بودن مدت اعتبار session ها فقط در نسخه ی دمو هست. (برای جلوگیری از نیاز به لاگین مجدد)
تنها مشکل امنیتی که این مورد میتونه پیش بیاره اینه که یک نفر با سیستم شما وارد سایت بشه که در این صورت مشخصات ورود رو نیازی نیست وارد کنه.(که در نسخه ی اصلی مدت اعتبار سشن ها کم هست.)
در غیر این صورت هیچ مشکل دیگری پیش نمیاد.

متشکرم از شما ، اگر مشکل دیگری مشاهده کردید اطلاع دهید.

- - - Updated - - -

البته دقت کنید این مورد نمیتونه یک ضعف امنیتی تلقی بشه.
شما یک بار که وارد gmail.com بشید ، دیگه نیازی به رمز نداره تا زمانی که logout کنید.
یا مثلا توی هر سایتی وقتی تیک کزینه ی "ورود مرا به خواطر بسپار" رو بزنید ، مدت زمان بیشتری login هستید.
برای سایت درگاه پرداخت واسطه هم اگر کسی بیاد پشت سیستم شما ، نهایتا میتونه اطلاعات رو مشاهده کنه. سو استفاده ی مالی ای نمیتونه بکنه.
که برای محکم کاری توی موضوع درگاه پرداخت ، هر کاربر فقط ۱۰ دقیقه داخل اکانتش میمونه و بعد باید دوباره login کنه.

k0tkin
April 15th, 2016, 21:41
آیا اگر این اسکریپت رو بخریم بدون داشتن مجوز خاصی میشه واسه سایتی که با این اسکریپت راه انداختیم درگاه پرداخت بگیریم؟ باید واسه استفاده از این اسکریپت چه مراحل قانونی ای رو طی کرد؟

secureconfig
April 15th, 2016, 21:43
آیا اگر این اسکریپت رو بخریم بدون داشتن مجوز خاصی میشه واسه سایتی که با این اسکریپت راه انداختیم درگاه پرداخت بگیریم؟ باید واسه استفاده از این اسکریپت چه مراحل قانونی ای رو طی کرد؟
سلام.

والا بنده در جریان مجوز های مخصوص سایت درگاه واسطه نیستم ، اما راه هایی برای گرفتن درگاه برای استفاده در سایت هست.
ظاهرا نماد اعتماد با انعقاد قرارداد زیر ، به سایت های واسطه نماد میده :
http://enamad.ir/forms%5CConcentrator%20small%20businesses.pdf
با enamad صحبت کنید ببینید در حال حاضر به سایت های واسطه نماد میدن یا خیر.

سوالی داشتید در خدمتم.

secureconfig
April 21st, 2016, 16:19
سلام.

ولادت امام علی (ع) و روز پدر رو تبریک عرض میکنم.

وبسایت دنیاپی : donyapay.com با اسکریپت بنده اغاز به فعالیت نموده است. (قالب صفحه ی اصلی سایت در حال تکمیل هست - بخش پنل کاربران کامل اماده شده)
چند صفحه که در دمو اصلی اسکریپت وجود نداشت رو برای بررسی قرار میدهم :

صفحه پرداخت میهمان :
http://panel.donyapay.com/guestpay

نمونه صفحه لوگو تایید :
http://panel.donyapay.com/trustlogo/XP.2507652542

بخش ورود که با قالب اختصاصی دنیاپی هماهنگ شده :
http://panel.donyapay.com/login
بخش ثبت نام :
http://panel.donyapay.com/signup

secureconfig
April 26th, 2016, 10:39
سلام.

وبسایت ازاد پی - Azadpay.com با اسکریپت xPay شروع به فعالیت کرد.

almandata
April 26th, 2016, 12:11
این قالب ها بصورت اختصاصی طراحی شدن یا در خود اسکریپت هستن؟

secureconfig
April 26th, 2016, 19:43
این قالب ها بصورت اختصاصی طراحی شدن یا در خود اسکریپت هستن؟

سلام.
خیر قالب اختصاصی نیست و به صورت پیشفرض در اسکریپت قرار دارد.
البته اگر منظورتون قالب اصلی سایت هست که بله اختصاصیه و باید بدید براتون طراحی کنن. منظور بنده قالب پنل هست.

dsamyes
April 27th, 2016, 16:51
استارتر عزیز بصورت کامل تایید میشن
به غیر از توانایی های بالایی که دارند اخلاق و حس مسئولیت پذیری ایشون باعث میشه که از همکاری باهاشون لذت ببرید

viasky
May 5th, 2016, 22:13
برعکس ایشون از‌ نظر اخلاقی و کاری اصلا قابل تایید نیستند
قوانین عجیبی هم دارند
می‌فرمایید باید به همه چیز نظارت و دسترسی داشته باشند
اصلا از نظر قانونی این درخواست صحیح نیست
درنهایت وی کنم نه اسکریپت و تهیه کنید و نه از سایت هایی که با این اسکریپت راه اندازی شدن درخواست سرویس کنید
چون هم از نظر قانونی و امنیتی مشکل داره
پیروز باشید

secureconfig
May 5th, 2016, 22:20
برعکس ایشون از‌ نظر اخلاقی و کاری اصلا قابل تایید نیستند
قوانین عجیبی هم دارند
می‌فرمایید باید به همه چیز نظارت و دسترسی داشته باشند
اصلا از نظر قانونی این درخواست صحیح نیست
درنهایت وی کنم نه اسکریپت و تهیه کنید و نه از سایت هایی که با این اسکریپت راه اندازی شدن درخواست سرویس کنید
چون هم از نظر قانونی و امنیتی مشکل داره
پیروز باشید
دوست گرامی ، بنده به شما گفتم از اسکریپت تحت هیچ شرایطی نمیتونید سو استفاده کنید و به سایت های متخلف سرویس بدید.
همچنین گفتم که دسترسی داشتن به پنل مدیریت ، تنها جهت بررسی عملکرد سیستم و رفع مشکلات هست. اگر تمایل نداشته باشید به ارائه دسترسی پنل مدیریت ‌، مشکلی نداره.
و درصورتی که تخلفی توسط خودتون انجام بشه ، اسکریپت توقیف میشه. اگر تخلف از سمت کاربر بوده باشه و شما در جریانش نبوده باشید ، باید با کاربر خاطی برخورد کنید.

و جهت شفاف سازی بیشتر میتونید ۲ تصویر زیر رو مشاهده کنید :
http://up.vbiran.ir/uploads/1827014624718389580_Screen%20Shot%202016-05-05%20at%20101912%20PM.png
http://up.vbiran.ir/uploads/43188146247184030809_Screen%20Shot%202016-05-05%20at%20101924%20PM.png

بروزرسانی :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163085&page=4&p=1513907&viewfull=1#post1513907

viasky
May 5th, 2016, 22:28
به هیچ عنوان قانع کننده نیست
فقط یک‌مرجعدقانونی اجازه ‌داره بر سرویس دهی بنده نظارت داشته باشه
شما اجازه ندارید در فعالیت بنده نظارت و بررسی داشته باشید
مگر directadmin , whmcs , hostbill , Cpanel و...
این همه سیستم های مدیریتی مختلف در کار کاربران خودشون سرکشی میکنند؟
شما شاید هروقت دوست داشته باشید به یک دلیل الکی اسکریپت و لغو کنید
تکلیف بنده و تراکنش ها و مشتری ها چه خواهد شد
یعنی الان اگر‌من فعالیت داشتم و در دوره ای که درگاه ها دارند فلیتر‌می شود
منم *****‌می‌شدم ، شما هم از این طرف اسکریپت و جمع می کردید
تراکنش ها ، کاربران و...
فقط‌یک آبرو ریزی‌برای بنده باقی می‌موند
فروش اسکریپت یعنی‌شما اسکریپت و بدید و تمام
نه مسئول فعالیت فروشنده هستید و اجازه ورود به ناحیه مدیریت و دخالت دارید
موفق باشید

peym@n
May 5th, 2016, 22:31
درود
برای رفع این مشکل میتونید یه کاری کنید اسکریپ هر جا که نصب میشه برای شما یک ایمیلی بیاد این اسکریپ در این ادرس نصب شد
موفق باشید

viasky
May 5th, 2016, 22:35
درود
برای رفع این مشکل میتونید یه کاری کنید اسکریپ هر جا که نصب میشه برای شما یک ایمیلی بیاد این اسکریپ در این ادرس نصب شد
موفق باشید

ایشون‌کلا‌می فرمایند پول بدید
اسکریپت هم نمیدن ، خودشون‌کاراش و انجام‌میدن
بعد باید زیر نظر ایشون‌هم فعالیت کنید
اصلا منطقی‌نیست!

viasky
May 5th, 2016, 22:49
صحبت های شما هر بار تغییر‌میکنه
اگر دسترسی ندارید از کجا متوجه تخلف خواهید شد....
دسترسی مخفی.....
البته بعد از انتقاد بنده پیغام دادن که به شما اسکریپت داده نمیشه
که البته با این شرایط فکر‌نمی‌کنم اصلا کسی حاضر باشه تهیه کنه
تهیه اسکریپت به معنی همکاری نیست
شما خودتون شریک‌می‌کنید فقط....
موفق باشید

- - - Updated - - -

قوانین کشور
اگر‌مشکلی باشه کشور باید پیگیری‌کنه!
نه فروشنده اسکریپت!
شما‌‌دستگاه اجرایی دولت نیستید...

secureconfig
May 5th, 2016, 22:51
صحبت های شما هر بار تغییر‌میکنه
اگر دسترسی ندارید از کجا متوجه تخلف خواهید شد....
دسترسی مخفی.....
البته بعد از انتقاد بنده پیغام دادن که به شما اسکریپت داده نمیشه
که البته با این شرایط فکر‌نمی‌کنم اصلا کسی حاضر باشه تهیه کنه
تهیه اسکریپت به معنی همکاری نیست
موفق باشید
نه ، دسترسی مخفی ای در کار نیست.
به هر حال در هر صورتی اگر تخلفی مشاهده بشه یا گزارش داده بشه ، طبق روالی که عرض کردم انجام میشه.

باتوجه به اینکه گفتید قصد چنین استفاده ای از اسکریپت دارید ، گفتم اسکریپت بهتون ارائه نمیشه.

بله مطمینا کسانی که قصد سو استفاده دارن ، نمیتونن از این اسکریپت استفاده کنن.

"
"
متوجه نشدم. در چی خودم رو شریک میکنم؟

بروز رسانی :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=163085&page=4&p=1513907&viewfull=1#post1513907

ali02
May 5th, 2016, 22:55
@secureconfig جسارتا شما که مسئول و مرجع اجرای قانون نیستید بهتر هست خودتون درگیر این مسائل نکنید اسکریپت بفروشید ودرقرارداد هم ذکر کنید که خریدار باید متعهد به قوانین کشور باشد و مجوزهای لازمرا بگیرد و از خودتون سلب مسئولیت قانونی کنید.

شما پول اسکریپت و زحمتی که کشیدید رو میگیرید که حلال هست اینکه درامد خریدار چی هست به خودش برمیگرده دیدید ک زرین پال با این همه ادعای نظارت و تشکیلات معترف به سواستفاده از سیستمش شد و برخورد قانونی هم نهادی که مسئول بود کرد و ***** شد. اینطور باشه خودروسازها باید همیشه دنبال ماشینی که فروختن باشند تا مثلا کسی با ماشین خلافی نکنه، قاچاق نکنه، مزاحمت ایجاد نکنه و.... در حالی که این موارد به عهده پلیس و دستگاه قضایی هست

secureconfig
May 5th, 2016, 23:01
@secureconfig جسارتا شما که مسئول و مرجع اجرای قانون نیستید بهتر هست خودتون درگیر این مسائل نکنید اسکریپت بفروشید ودرقرارداد هم ذکر کنید که خریدار باید متعهد به قوانین کشور باشد و مجوزهای لازمرا بگیرد و از خودتون سلب مسئولیت قانونی کنید.

شما پول اسکریپت و زحمتی که کشیدید رو میگیرید که حلال هست اینکه درامد خریدار چی هست به خودش برمیگرده دیدید ک زرین پال با این همه ادعای نظارت و تشکیلات معترف به سواستفاده از سیستمش شد و برخورد قانونی هم نهادی که مسئول بود کرد و ***** شد. اینطور باشه خودروسازها باید همیشه دنبال ماشینی که فروختن باشند تا مثلا کسی با ماشین خلافی نکنه، قاچاق نکنه، مزاحمت ایجاد نکنه و....
سلام.

درست میفرمایید.
این موارد داخل قرارداد ذکر شده.
اما مثلا شما ماشینتون رو میخواید بفروشید.
میدونید که فرد خریدار قراره با این ماشین ، مثلا مواد مخدر جابه جا کنه.
در این صورت معامله و پولی که در میارید درست و حلال هست ؟

بحث بنده هم روی این مورد هست. درصورتی که متوجه تخلفی بشم که به صورت اگاهانه انجام شده باشه از سوی مدیریت ، اسکریپت توقیف میشه.

- - - Updated - - -

مثل این میمونه که یک سرویس دهنده ی v.pn بگه من سرویسم رو میفروشم و کاری ندارم کاربرام باهاش چیکار میکنن.

بروزرسانی :

ali02
May 5th, 2016, 23:07
من در مورد کسی قضاوت نمیکنم و به طور اخلاقی هم صحیح نیست من به طور کلی گفتم اصلا خودتون درگیر این مسائل و سرکشی نکنید فرض رو بر این بزاریم شما 10 تا یا 100 تا یا بیشتر از این سیستم روفروختید اونهم با این قیمت مناسب با این حجم تراکنشها چطور میخواهید نظارت کنید و اصلا دیگه صرف اقتصادی براتون نداره هم برنامه نویسی ارتقا پشتیبانی و... و نظارت بر کل تراکنش ها! سخت نگیرید که فردا هم اگر نرسیدید صدها هزار تراکنش رو نظارت کنید عذاب وجدان نداشته باشید و از اول تکلیفتون با خودتون مشخص کنید و نظارت و برخورد رو بزارید برای کسانی که کارشون این هست و مسئولند

IrIsT
May 5th, 2016, 23:08
سلام و درود
چه عجب داوود جان حرف منو گفتم و موافقم.بک چیزایی توی پست دیدم.به عنوان دویت و همکار عرض کنم.
اول اینکه،سیستمتون مجوز داره؟اگر مشکلی پیش بیاد متخلف کیست و هزینه رفت و برگشت و شکایت پای کیه؟
دوم،گفتین دسترسی به سیستم،آیا شما به عنوان یک فروشنده،اجازه میدین یکی به سیستم شما دسترسی داشته لاشه؟حتی گردش مالی و ببینه؟
سوم،میدونیم که درگاهها چطورین.آیا این درگاه از لحاظ پرداخت و مالیات و ..... مشکل نداره؟یعنی بعدش یک مالیات نبرن واسه ماها یا اینکه به عنوان یک سیستم دست کاری شده به عنوان ***ی شکایت بشه.چون از این چیزا هست و پیش میاد
چهارم،یک چیزی رو نفهمیدم،شما چند ماهه اینو درست کردین.حتی تست هم کردین.اما منظور از تخلف کاربر چیه؟چطوری شما میفهمید؟این بحث مهمیه.حالا بجز این،شما بجز به درخواست مشتریتون،نباید هیچ دسترسی داخلش باشه.هیچی.
بخش امنیت اطلاعات رو یادتون باشه و اینکه چقدر کشور حساسه به اینکه از جای خوب و معروف استفاده کنید.
یک سوال دیگه،برطری سیستم شما نسبت به سیستم های شرکتی چیه؟
یک سوال دیگه،شما میدونید که کشور ما چطوریه.یکی خدایی نکرده سر یک کدورت بره یک گزارش بده بگه فلان سایت یک درگاه داره که تایید نشده و مجوز نداره و .....
بعد شکایت بشه و اینکه ازمون بخوان که جواب بدیم،چی باس بگیم؟بگیم مثلا یک برنامع نویس معتبر نوشته.بعد میگن مجوز،بعد میگین یوزرشون اینه.بعد چی میشه؟به جرم کلاه برداری بازداشتی و هی باید به اینو اون جواب بدی.
این تیکش چه کارایی انجام میشه؟

فقط سواله.چندتا سوالم هست.فعلا کافیه و سعی میکنم توی سوالات دوستان بفهمم.اما مهماش ایناست
خوش حال میشم کامل و منطقی بگید.اینم بگم.فکر نکنید بحثه.من جوابو میخوام.دیگه روی نظر جوابمو میگیدم.
ممنون.

secureconfig
May 5th, 2016, 23:09
چرا رو اسکزیپت سیستم لایسنس پیاده سازی نمیکنید که این همه مشکل پیش بیاد؟ دیگه سیستم لایسنس از یه اسکریپت پرداخت نوشتن راحتره.
بعد 1600 برای یه اسکزیپت که قراره به چند نفر فروخته بشه!؟ خب شخص 2.5 بده یه اسکریپت اختصاصی براش میسازن قیمتش هم مناسبتره؟
سلام.

دوست گرامی الانم سیستم لایسنس پیاده سازی شده هست.
بحث روی موضوع سو استفاده و تخلف هست که کامل توضیح داده شد.
هزینه ی اسکریپت باتوجه به کیفیت کار ، هزینه های صرف شده و قالب پنل تعیین شده.
اگر کسی براتون مثل این اسکریپت با ۲.۵ میلیون مینویسه ، بدون درنگ بدید براتون بنویسن.

بروزرسانی :

viasky
May 5th, 2016, 23:29
یک‌مورد و ایشون فراموش کرده اند
هر خلافی عمدتا حروم‌نیست
فروش وی پی ان...
اکانت وی آی پی سایت فیلم
فروش شارژ یا...
مثل‌رد‌شدن از چراغ‌قرمز...
اینا تخلف هست ولی حروم نیست....
توجیح های قابل قبولی ارائه نمی دهند
این‌پست پاک خواهد شد

msl-ice
May 5th, 2016, 23:43
شما دارین اسکریپت رو میفروشین و خریدار هم هزینه میده دیگه کد کردن اسکریپت چیه ؟ خریدار داره کامل میخره و حق داره هر طور خودش دوست داره تغییراتش رو اعمال کنه .....

شما نباید بنویسین فروش اسکریپت شما باید بنویسین فروش اکانت اسکریپت .... چون شما دارین ریسیلر میفروشین به این صورت

secureconfig
May 5th, 2016, 23:53
شما دارین اسکریپت رو میفروشین و خریدار هم هزینه میده دیگه کد کردن اسکریپت چیه ؟ خریدار داره کامل میخره و حق داره هر طور خودش دوست داره تغییراتش رو اعمال کنه .....

شما نباید بنویسین فروش اسکریپت شما باید بنویسین فروش اکانت اسکریپت .... چون شما دارین ریسیلر میفروشین به این صورت
دوست گرامی ،‌ هر طور شما نیاز داشته باشید ،‌اسکریپت رو تغییر میدم براتون.
در این صورت پس اسکریپت whmcs و ip.board و... هم رسیلر میفروشن چون سورسشون کد شده هست ؟

- - - Updated - - -

یک‌مورد و ایشون فراموش کرده اند
هر خلافی عمدتا حروم‌نیست
فروش وی پی ان...
اکانت وی آی پی سایت فیلم
فروش شارژ یا...
مثل‌رد‌شدن از چراغ‌قرمز...
اینا تخلف هست ولی حروم نیست....
توجیح های قابل قبولی ارائه نمی دهند
این‌پست پاک خواهد شد
خلافی که منجر به کسب سود بشه ، ایا این در امد حلال هست ؟

بروز رسانی :

peym@n
May 6th, 2016, 00:03
چرا رو اسکزیپت سیستم لایسنس پیاده سازی نمیکنید که این همه مشکل پیش بیاد؟ دیگه سیستم لایسنس از یه اسکریپت پرداخت نوشتن راحتره.
بعد 1600 برای یه اسکزیپت که قراره به چند نفر فروخته بشه!؟ خب شخص 2.5 بده یه اسکریپت اختصاصی براش میسازن قیمتش هم مناسبتره؟
لایسنس؟:d
whmcs به اون whmcs نال میشه

IrIsT
May 6th, 2016, 00:03
9
دوست گرامی ،‌ هر طور شما نیاز داشته باشید ،‌اسکریپت رو تغییر میدم براتون.
در این صورت پس اسکریپت whmcs و ip.board و... هم رسیلر میفروشن چون سورسشون کد شده هست ؟

- - - Updated - - -

خلافی که منجر به کسب سود بشه ، ایا این در امد حلال هست ؟

ببخشید.یک نکته
اسکریپت شما با ip board یا whmcs فرق داره
اسکریپت هایی که چندین ساله دارن کار میکنن،هیچ تاثیر بسیار زیادی روی خرید و فروش نمیذارن،اسکریپت هایی که جهانی هستند،
با اسکریپت شما که فقط شخصی میفروشید و با خرید و فروش و کلا فاکتور و ..... کارکرد داره،یکی میگیرید؟
اسکرسپت شما از کد در میاد و توسط یک نفر یک چیزی جایگذاری میشه،بعد به حالت اول بر میگرده،بعد به نام خودتون دوباره استفاده میشه.
مثلا من از شما بگیرم.سر یک خصومت شخصی،دیکریپت میکنم،یک کد یذارم جاسوسی،بعد به حالت اول برمیگردونم.
بعد یکی دوتا خرید و فروش،میرم شکایت نیکنم که من بهواین مشکوکم
سیستم شما آنالیز میشه و بعد .......
موفق باشید

Ramin
May 6th, 2016, 00:09
ضمن عرض سلام خدمت شما

دوست گرامی در تاپیک فروش قبلی مربوط به اسکریپت نیز که درخواست حذف با اصرار فراوان داشتید دقیقا همین مشکل وجود داشت اگر درست در خاطر بنده باشد. در تاپیک فروش اول اسکریپت نیز شرط گذاشته بودید : اسکریپت باید در سرور خودتان نصب شود و یا دسترسی کامل به سرور داشته باشید ! در حالی که قیمت فروش نیز یک قیمت چند میلیونی نجومی بود ! تا جایی که بنده در خاطر دارم در آن تاپیک نیز اعتراضات گسترده ای نسبت به این موضوع وجود داشت که از مواضع قبلی عقب نشینی نمودید و در این تاپیک شرایط دیگری را قرار داده اید !
بنده به عنوان یک کاربر انجمن پس از مطالعه کل محتویات تاپیک علاقه داشتم نظر خود را اعلام کنم

شما روزها و شاید ماهها زمان صرف نموده اید و این اسکریپت را طراحی و پیاده سازی نموده اید بنده نیز این موضوع را درک می کنم و هیچ فردی نمی تواند منکر زحمات زیادی باشد که اجرای چنین سیستم هایی نیاز دارد . اما پیشنهاد دارم سیاست فروش خودتان را تغییر دهید . اعتقادات شما قابل احترام است اما منطقی نیست آنها را در کار خود وارد کنید و مواضع کاری را بر اساس آنها تعیین کنید !

شما پس از دریافت هزینه از خریدار دیگر وکیل و وصی نحوه استفاده از اسکریپت نمی باشید ! تنها وظیفه دارید در صورت وجود مشکل و .... پشتیبانی فنی آنرا را با درخواست و موافقت خریدار انجام دهید . مانند تمام اسکریپت های که در اینترنت در سایت های فارسی زبان و .... فروخته می شود !
عذرخواهی می کنم بی پرده صحبت می کنم اما اینکه خریدار بعداً به چه شکل از اسکریپت استفاده کند به هیچ عنوان ارتباطی به شما ندارد . شاید فردی قصد داشته باشد بعد از خرید آن را در کامپیوتر خود بایگانی کند ، قصد داشته باشد به سایت های فروش اسلحه و مهمات سرویس دهد ، به سایت های شرط بندی و قمار سرویس دهد ، به سایت های فروش فیلم های ..... سرویس دهد و ....... به هر حال نحوه استفاده از آن بر عهده خریدار می باشد و مسئولیت آن نیز عرفاً ، شرعاً و قانوناً بر عهده همان شخص است و نه شما !! بنده متوجه نمی شوم شما چه منطقی در ذهن دارید که اصرار دارید به هر نحوی به اسکریپت فروخته شده دز زمانی که در مالکیت شخص خریدار قرار دارد نیز دسترسی داشته باشید ؟
در تاپیک قبلی شما نیز بنده مجدداً پست ارسال نمودم و خدمت شما توضیح دادم که حتی دسترسی شما به سرور و در این تاپیک ، دسترسی شما به پنل ادمین اسکریپت مردم می تواند مشکلات بسیار زیادی را بعداً برای شخص شما ایجاد کند ! بهتر است به صورت واضح خدمت شما عرض کنم در تاپیک قبلی نیز شرح دادم که این اسکریپت قرار است در کارهای مالی استفاده شود . فرض کنید هزار تومان در حسابرسی شخصی که اسکریپت را خریداری نموده است دچار مشکل شود به هر دلیل، کسر باشد . صورت مراجعه خریدار به مراجع قضائی و انتظامی و پیگیری موضوع ، اولین فردی که احضار می شود شخص شما هستید ! آن زمان نمی توانید قاضی را با این صحیت ها قانع کنید که به دلایل منطقی که اکنون در ذهن دارید به پنل یا سرور دسترسی داشته اید ! بلافاصله به عنوان مظنون به سرقت ، تحت بازجویی قرار می گیرید . برای دلایلی که حالا عنوان کنید آن زمان هیچ اهمیتی قائل نخواهند شد !
درخواست شما مانند این است که مثلا ایران خودرو بر روی تمام خودروهایی که تولید می کند یک دستگاه gps تحت دسترسی شرکت نصب کند و به شما اعلام کند : شاید شما از این ماشین برای سرقت استفاده نمودید ؟! ما باید پیگیر باشیم اگر تشخیص دادیم شما با این خودرو به جاهای بد تردد می کنید آنرا از راه دور خاموش و لاک کنیم !
از بُعد دیگر هم اگر به موضوع نگاه کنید هیچ شخصی حاضر نخواهد شد هزینه پرداخت کند و جز خودش شما نیز همیشه به پنل دسترسی داشته باشید ! و البته منطقی است !

به هر حال پیشنهادی که برای شما گرامی دارم : یک هزینه معقول برای اسکریپت خود تعیین کنید ، سیستم لایسنس به جهت جلوگیری از عدم سوءاستفاده را اجرا کنید و اسکریپت را برای فروش قرار دهید . مانند تمام فروشنده های اسکریپت در اینترنت ( در تمام دنیا ) این بهترین راه برای رسیدن به اهداف مالی و جبران زحمات شما است . باور کنید با این شرط و شروط تنها منافع مالی خود را در بن بست قرار می دهید .

شما نه شرکت ثبت شده هستید ، نه مجور برای چنین اسکریپت مالی از مراجع دارید و نه موارد مشابه در نتیجه قرارداد رسمی نیز نمی توانید با فروشنده امضاء کنید چون شماره ثبت و کد اقتصادی و مجوز ندارید ! در نتیجه اگر پشتوانه شما ذکر شروط شما در قرارداد است که آن قرارداد نیز ارزش حقوقی نخواهد داشت !
همین حالا نیز افرادی که درگاههای واسطه داشتند دچار مشکل شده اند و اکثرا مسدود و در حال مسدود شدن هستند . شما در این شرایط با قرار دادند چنین شروطی چطور می توانید مسئولیت فعالیت تعداد زیادی مشتری را نیز بعداً بر عهده داشته باشید؟

viasky
May 6th, 2016, 00:13
دوست‌گرامی‌فرمایش‌شما‌ص حیح هست
ولی درگاه‌واسط مسئول شرعی‌بودن درآمدهای حاصل ‌از وب سایت ها نیست
تمام‌موسسه ها و بانک های ایران در صورتی که قصد افتتاح حساب داشته باشید از‌شما پرسیده نمیشه این پول‌مال کی هست..
چون‌بانک‌مسئول‌نیست
خدمات‌گیرنده‌مسئول سلامت مالی هست...
موفق باشید

secureconfig
May 6th, 2016, 08:01
ضمن عرض سلام خدمت شما

دوست گرامی در تاپیک فوش قبلی همین اسکریپت نیز که درخواست حذف با اصرار فراوان داشتید دقیقا همین مشکل وجود داشت اگر درست در خاطر بنده باشد؟! در تاپیک فروش اول اسکریپت نیز شرط گذاشته بودید : اسکریپت باید در سرور خودتان نصب شود و یا دسترسی کامل به سرور داشته باشید ! در حالی که قیمت فروش نیز یک قیمت چند میلیونی نجومی بود ! تا جایی که بنده در خاطر دارم در آن تاپیک نیز اعتراضات گسترده ای نسبت به این موضوع وجود داشت که از مواضع قبلی عقب نشینی نمودید و در این تاپیک شرایط دیگری را قرار داده اید !
بنده به عنوان یک کاربر انجمن پس از مطالعه کل محتویات تاپیک علاقه داشتم نظر خود را اعلام کنم

(کوتاه شد)

سلام ،‌ صبح بخیر.

بسیار ازتون متشکرم که با رعایت انصاف و در کمال بی طرفی به انتقاد پرداخته اید.

صحبت هاتون کاملا منطقی هست.

شاید اگر در اولین پست در این رابطه ، یک کاربر مثل شما این حرف های منطقی رو میزد ، همون موقع نظر بنده تغییر میکرد. ادم باید انتقاد پذیر باشه. اما نه انتقاد هایی که بدون رعایت احترام بیان میشن یا بدون در نظر گرفتن حق و با خصومت شخصی بیان میشن.

در حال حاضر تصمیم گرفتم که به نحوه ی کسب در امد و اینکه حلال هست یا حروم دخالتی نکنم چون پولش به جیب بنده نمیره. همچنین طبق صحبت های شما و دیگر دوستان ، در قراردادی که به صورت حقیقی بسته میشه ، ذکر میشه که مسئولیت سو استفاده از اسکریپت به عهده ی خریدار ان میباشد.

در پایان متشکرم از همه ی دوستان عزیز و بزرگواری که با انتقاد های درست خودشون ، کمک به بهتر شدن این حقیر میکنن. :53:

ali02
May 6th, 2016, 12:57
من پیشنهاد یک سیستم وب سرویس ارزان قیمت هم برای راه اندازی درگاه واسط شخصی بنویسید (بدون پنل برای کاربران و سایر امکانات و...)
تا امثال من که یک درگاه مسقیم از بانک گرفتیم برای بقیه سایت ها هم از همون درگاه استفاده کنیم در سرورهای مختلف با ای پی های مختلف با توجه به وضعی که برای واسطها پیش اومده و بعضی سایت ها هم ارزش و بازدهی برای پیگیری نماد و درگاه گرفتن رو نداره

secureconfig
May 6th, 2016, 13:08
من پیشنهاد یک سیستم وب سرویس ارزان قیمت هم برای راه اندازی درگاه واسط شخصی بنویسید (بدون پنل برای کاربران و سایر امکانات و...)
تا امثال من که یک درگاه مسقیم از بانک گرفتیم برای بقیه سایت ها هم از همون درگاه استفاده کنیم در سرورهای مختلف با ای پی های مختلف با توجه به وضعی که برای واسطها پیش اومده و بعضی سایت ها هم ارزش و بازدهی برای پیگیری نماد و درگاه گرفتن رو نداره
چشم ، روی این مورد هم انشاا... در اینده کار میکنم.

DjMohsen
May 16th, 2016, 14:56
راستش را بگید من این بحث کنترل و .. را که دیدم .فقط کلمه جاسوسی میشه روش گذاشت.با عرض معذرت. ولی کامه دیگه وجود ندارد. چون فقط این به ذهنم می رسه که بخواد ایمیل و اطلاعات همه خریدار ها رو جمع کنه. و حکم فرمایی کنه در آینده.
متاسفانه تبلیغ منفی کردید با این قوانینتون
maker از قدیمی های این کاره. اون چرا همچین کاری نکرده؟

secureconfig
May 16th, 2016, 15:02
راستش را بگید من این بحث کنترل و .. را که دیدم .فقط کلمه جاسوسی میشه روش گذاشت.با عرض معذرت. ولی کامه دیگه وجود ندارد. چون فقط این به ذهنم می رسه که بخواد ایمیل و اطلاعات همه خریدار ها رو جمع کنه. و حکم فرمایی کنه در آینده.
متاسفانه تبلیغ منفی کردید با این قوانینتون
maker از قدیمی های این کاره. اون چرا همچین کاری نکرده؟

دوست گرامی ، چرا تاپیک رو کامل مطالعه نمیکنید ؟

DjMohsen
May 16th, 2016, 15:10
دوست گرامی ، چرا تاپیک رو کامل مطالعه نمیکنید ؟

این که شما گفتید رو ندیده بودم. خوبه که نظرتون رو عوض کردید
ولی دنیای کامپیوتر.. تازمانی که سورس باز نباشد نمی شه مطمین بود از بابت هیچ چیز.. خودتون بهتر می دونید.

secureconfig
May 22nd, 2016, 13:38
میلاد با سعادت منجی عالم بشریت ، مهدی موعود (عج) راه تبریک عرض میکنم.

قابلیت گزارش گیری از تراکنش های هر درگاه و مشاهده میزان و تعداد تراکنش های موفق و نا موفق ، به سیستم اضافه شد.

TCIHost
May 22nd, 2016, 13:51
قیمت پیشنهادی اسکریپت درگاه واسط در چه مقدار هست ؟

secureconfig
May 22nd, 2016, 13:57
قیمت پیشنهادی اسکریپت درگاه واسط در چه مقدار هست ؟
هزینه ی این اسکریپت با ۲۰ درصد تخفیف ،‌ ۱.۶۰۰ تومان میباشد.

- ویرایش :
درحال حاضر قیمت اسکریپت ۲ میلیون میباشد.

NersiA
July 6th, 2016, 21:32
درود
فروش اقساطی نیز دارید؟

amin karimi
July 6th, 2016, 21:34
جهت فروش اقساط در ارتباط باشید باهاش

ای دی تلگرام سازنده اسکریپت
@mahdi_fakhrabadi

secureconfig
July 6th, 2016, 21:41
سلام.

بله امکان فروش اقساطی هست.

ضمنا در حال حاضر تخفیف ۲۰ درصد به پایان رسیده و هزینه ی اسکریپت ۲ میلیون هست.

وبسایت اسکریپت : xpayment.ir
باتوجه به اتمام تخفیف و بالا اوردن وبسایت اسکریپت، از مدیران عزیز درخواست بستن این تاپیک رو دارم.

DEFALT
July 6th, 2016, 21:53
درود ، دوست عزیز میشه بفرمایید پرداخت اقساط به چه صورت خواهد بود ؟

ماهانه چقدر هزینه باید پرداخت شود ؟

secureconfig
July 6th, 2016, 21:56
درود ، دوست عزیز میشه بفرمایید پرداخت اقساط به چه صورت خواهد بود ؟

ماهانه چقدر هزینه باید پرداخت شود ؟

لطف کنید داخل تلگرام پیام بدید. شرایط اقساط توافقی هست و بسته به شرایط هر فردی متفاوت هست.

iroo
July 17th, 2016, 15:07
لینک دمو که کار نمی کنه، در واقع ساسپند هست، دمو بدین

secureconfig
July 17th, 2016, 15:08
لینک دمو که کار نمی کنه، در واقع ساسپند هست، دمو بدین

xpayment.ir/demo