PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میهن وب هاست مگه دیتاسنتر داره؟

iroo
March 29th, 2016, 19:20
سلام و خسته نباشید

این میهن وب هاست، برای خودش تو ایران دیتاسنتر داره؟؟؟
http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=203

rastindata
March 29th, 2016, 19:24
دیتاسنتر که خیر جناب ...
هر گردی گردو نیست

یا یه cage تو پارس آنلاین دارن
یا یه سرور روم برای خودشون ...

iroo
March 29th, 2016, 19:30
دیتاسنتر که خیر جناب ...
هر گردی گردو نیست

یا یه cage تو پارس آنلاین دارن
یا یه سرور روم برای خودشون ...

آها از اون نظر....
آخه تو توضیحاتش زده صد متر فضا داریم و 1000 تا سرور جا میشه و ....

navidmadrid
March 29th, 2016, 23:16
دوست عزیز این شرکت با توجه به این تصاویر نمیتوان گفت دیتاسنتر داره
ولی خوب یک رک اختصاصی دارن (با توجه به تصاویر)

vahedi2013
March 29th, 2016, 23:21
سلام و خسته نباشید

میهن وب هاست اتاق سرور دارن!

تویه شمال ایران! اختصاصی هم هستش !

Edwin
March 29th, 2016, 23:40
چقدر آماتور ... که یه Cage یا حتی یه Room داشته باشی و تو سایتت بزنی DataCenter

:|

vahedi2013
March 29th, 2016, 23:46
چقدر آماتور ... که یه Cage یا حتی یه Room داشته باشی و تو سایتت بزنی DataCenter

:|
نگو دیتاسنتر ! تویه ایران که دیتاسنتر نداریم! همه معمولا اتاق سرور هستن! توش 500 تا رک سرور میزارن ! میگن دیتاسنتر که درست نیست!

persiancoder
March 29th, 2016, 23:49
میهن وب هاست :)) !

sarwhost
March 29th, 2016, 23:54
data = اطلاعات
center = مرکر
مرکز اطلاعات
شاید منظورشون از این نظره نه از نظر رقابت با دیتاسنترهای جهانی

iroo
March 30th, 2016, 00:41
شرکت گسترش ارتباطات زیر ساخت ( میهن وب هاست) بعد از سال ها تجربه در زمینه هاستینگ و شبکه در تابستان ۱۳۹۴ اقدام به راه اندازی دیتا سنتر (اتاق های سرور) اختصاصی خود در شمال کشور نموده که در نوع خود از همه جهات بی نظیر میباشد برخی از امکانات و استاندارد های دیتا سنتر میهن وب هاست :
بیش از ۱۰۰ متر مربع فضای دیتا سنتر با ظرفیت ۱۰۰۰ سرور
استفاده از اخرین سخت افزار های روز دنیا که کمتر دیتا سنتری در ایران از ان ها استفاده می کند
نگهبانی و همچنین حضور مهندسان پشتیبان به صورت 24 ساعته
سیستم شناسایی کارت شناسایی جهت ورود به اتاقهای مختلف
دوربینهای امنیتی 360 درجه با زوم 10 برابر
بیش از 10 دوربین ثابت
سیستم های برق اضطراری ups و ژنراتور
ژنراتور برق دیزل 60 kv با ذخیره 48 ساعت سوخت و امکان راه اندازی ژنراتور در 9 ثانیه
تست هفتگی ژنراتور و سوختگیری مجدد در صورت نیاز به نحوی که همیشه 80% مخزن سوخت پر می باشد
فایروال سخت افزاری
دارای سیستم تهویه و کولینگ جهت تنظیم دما، رطوبت و فشار هوا
متصل به ۳ بک بون های مختلف اینترنتی برای ارتباط مستمر و بدون مشکل در صورت مشکل در یکی از خطوط

http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=205

ourweb
March 30th, 2016, 01:13
http://my.mihanwebhost.com/announcements.php?id=205

دوربین با زوم 10 ایکس الان اکسیس امریکا که با اون همه قدرتش نتونسته بزنه الا دوربین دام باشه که اون هم با کلگی بزرگ هست این از اولی دوربین بولت هم نداریم با این زوم توان بالایی داشته باشد الا cvi باشد .
خب نوشته به 3 بک بون ارتباطی بلکه شمال کشور کلا بر روی 2 بک بون ارتباطی بوده از زیرساخت هم هست !!!
این ها لینک بک آپ رو می توانستن با ماکرویو انتقال بدن !!
سوم اینکه از روتر میکروتیک استفاده کردن که 2 پورت فیبر رو ساپورت میکنه که تجربه نشان داده میکروتیک اصلا استیبل شناخته نشده !
همچنین فایورال سخت افزاری و از سوئیچ های سیسکو می توانستن استفاده کنن ولی خب اینجا ننوشتند چی هست!
ولی یه مزیت خوب داره که پهنای باند بالا ارائه می دهند .
ژنراتور با 60 kv کلا بخواد روشن نگه داره بین 1 ساعت بتونه حدود 20 تا 40 سرور را روشن نگه نداره پس چه توانی برای 1000 سرور در نظر گرفتن خدا می دونه !
سرور های که من در عکس دیدم از اخرین سرور های روز دنیا نیست ! الان سری جدید سرور ها بصورت خشابی فعال شده که واقعا در نوع خودشون عالی هستند ولی من اینجا چیز جدید ندیدم متاسفانه

alimoein
March 30th, 2016, 16:38
سلام و خسته نباشید

نه عزیز چه دیتا سنتری یه اتاق 25 متری هست تو چند تا اتاق سرور یا همون رک گذاشته میگه دیتا سنتره
میهن وب هاست اصلا دیتا سنتر نیست

iroo
March 30th, 2016, 16:40
پس از کاه کوه میسازه، طرف اومده یک راک گذاشته اونجا میگه دیتاسنتر دارم

راستی یعنی انقدر اینترنتش قوی هست؟

Hostpolis
March 30th, 2016, 16:46
امیدوارم افراد این تاپیک حوصله شنیدن انتقاد رو داشته باشن.

یک - دیتاسنتر به هر فضایی گفته میشه از یک سرور روم تا یک مجتمع مخابراتی. جهت اطلاع دوستان الان data center in a box هم داره میاد که سایز نصف یک کابینت هست. یا دیتاسنترهای زیر دریایی که توی یک بشکه هستند.
دو - همین که شرکت ایرانی جرات کرده سرمایه ثابت ایجاد کنه در قالب سرور یا ملک باید دستشو بوسید. ۹۹٪ افراد این انجمن دلال سرور هستند و از خودشون هیچ سرمایه ثابتی ندارند. فرق مثل یک تولید کننده هست که مردم رو استخدام میکنه و یک دلال که وسط لحاف میخوابه.
سه - زحمت درست کانفیگ کردن یک سوییچ یا روتر سیسکو یا جونیپر اینقدر زیاد هست که این بنده خداها نیروی انسانی مناسب براش پیدا کردن و دارن هزینه میدن.

پس اگه یکی میاد زحمتی میکشه بجا اینکه تو سرش بزنین به درستی ازش تقدیر کنید. و در ضمن این حرفها وقتی گفتنش ارزش داره که گویندش حداقل ۱۰ تا دیتاسنتر خارجی رو دیده باشه بعد اظهار نظر کنه.

alimoein
March 30th, 2016, 16:54
پس از کاه کوه میسازه، طرف اومده یک راک گذاشته اونجا میگه دیتاسنتر دارم

راستی یعنی انقدر اینترنتش قوی هست؟

بله عزیز اینترنت دیدی کیت نداره که مثل همه مردم - پارس آنلاین - شاتل - فن اوا - آسیا تک همونی که شما استفاده میکنی اونام استفاده میکنند
بعدشم پهنای باند ایران مگه چقدره یا مگه پهنای باند بازه تا بیاد مثل هتزنر یا او وی اچ یهو 20 مگ سرعت بده.خخخخخخ
خودتون قضاوت کنید دوست عزیز
من از نزدیک دیدم یه اتاق 25 متری با 2 تا دستگاه رک همین و بس

iroo
March 30th, 2016, 17:03

یک - دیتاسنتر به هر فضایی گفته میشه از یک سرور روم تا یک مجتمع مخابراتی. جهت اطلاع دوستان الان data center in a box هم داره میاد که سایز نصف یک کابینت هست. یا دیتاسنترهای زیر دریایی که توی یک بشکه هستند.
دو - همین که شرکت ایرانی جرات کرده سرمایه ثابت ایجاد کنه در قالب سرور یا ملک باید دستشو بوسید. ۹۹٪ افراد این انجمن دلال سرور هستند و از خودشون هیچ سرمایه ثابتی ندارند. فرق مثل یک تولید کننده هست که مردم رو استخدام میکنه و یک دلال که وسط لحاف میخوابه.
سه - زحمت درست کانفیگ کردن یک سوییچ یا روتر سیسکو یا جونیپر اینقدر زیاد هست که این بنده خداها نیروی انسانی مناسب براش پیدا کردن و دارن هزینه میدن.

پس اگه یکی میاد زحمتی میکشه بجا اینکه تو سرش بزنین به درستی ازش تقدیر کنید. و در ضمن این حرفها وقتی گفتنش ارزش داره که گویندش حداقل ۱۰ تا دیتاسنتر خارجی رو دیده باشه بعد اظهار نظر کنه.

:67:

شما راست میگی، یه آفرین به حس تشویق شما

vahedi2013
March 30th, 2016, 17:25
همه شرکت ها گذشته ای دارند که بخوان ازش خجالت بکشن. مهم اینه که ایستادن و کار کردن و رشد کردن و تغییر کردن و تا الان موندن.

طی این ۶-۷ سال که من عضو این انجمن هستم خیلی ها فقط اومدن و رفتن. اگر امثال میهن وب هاست و هاست ایران خاطره بدی هم ایجاد کردن حداقل اینقدر مسئول بودن که تا الان موندن. وگرنه اینا هم جمع میکردن میرفتن.

خیلی عالی گفتین! :67:

iroo
March 30th, 2016, 17:29
همه شرکت ها گذشته ای دارند که بخوان ازش خجالت بکشن. مهم اینه که ایستادن و کار کردن و رشد کردن و تغییر کردن و تا الان موندن.

طی این ۶-۷ سال که من عضو این انجمن هستم خیلی ها فقط اومدن و رفتن. اگر امثال میهن وب هاست و هاست ایران خاطره بدی هم ایجاد کردن حداقل اینقدر مسئول بودن که تا الان موندن. وگرنه اینا هم جمع میکردن میرفتن.

اینا قبلا به نام میهن هاست کار میکردن، که هاستشون رو فروختن به یه شرکت دیگه و رفتن با نام میهن وب هاست کا کردن این قضیه فک کنم مال 5 سال پیش باشه
من یه هاستی از اینا داشتم که به مشتری خدمات میدادم، یک روز کل دیتابیس سرور پرید و نمیدونم پشتیبان هم نداشتن، میگفتن هارد سرور سوخته و ... خلاصه هی تیکت بزن و بزن آخرشم به نتیجه نرس
کل اطلاعات سایتم که خیلی روش زحمت کشیده بودم پرید..... جواب درست و درمونی هم ندادن
حالا شما بیا بگو مدیر سایت بودی پشتیبان میگرفتی... جوابتون رو الان بدم نمونه واسه بعد
حق با شماست، پس هاستینگ اینجا کشکه؟ من خیلی هاستینگ دیدم روزانه بک اپ دادن، تیکت بزن بگو بک آپ فلان روز رو برگردن واسم، حتی روزهای خیلی قبل رو هم دارن
اینا همش حرفه که کم کاری و بی تجربگی یه هاستینگ رو توجیه کنند
موفق باشید
من هاستینگ نیستم ولی خیلی از هاستینگ ها رو که تو ایران هستن باهاشون کار کردم...

amirpar
May 6th, 2016, 19:17
دوربین با زوم 10 ایکس الان اکسیس امریکا که با اون همه قدرتش نتونسته بزنه الا دوربین دام باشه که اون هم با کلگی بزرگ هست این از اولی دوربین بولت هم نداریم با این زوم توان بالایی داشته باشد الا cvi باشد .
خب نوشته به 3 بک بون ارتباطی بلکه شمال کشور کلا بر روی 2 بک بون ارتباطی بوده از زیرساخت هم هست !!!
سوم اینکه از روتر میکروتیک استفاده کردن که 2 پورت فیبر رو ساپورت میکنه که تجربه نشان داده میکروتیک اصلا استیبل شناخته نشده !
همچنین فایورال سخت افزاری و از سوئیچ های سیسکو می توانستن استفاده کنن ولی خب اینجا ننوشتند چی هست!
ژنراتور با 60 kv کلا بخواد روشن نگه داره بین 1 ساعت بتونه حدود 20 تا 40 سرور را روشن نگه نداره پس چه توانی برای 1000 سرور در نظر گرفتن خدا می دونه !
سرور های که من در عکس دیدم از اخرین سرور های روز دنیا نیست ! الان سری جدید سرور ها بصورت خشابی فعال شده که واقعا در نوع خودشون عالی هستند ولی من اینجا چیز جدید ندیدم متاسفانه
سلام بر همگی
دوستان من کارم هاستینگ نیست ولی چیزی که میدونم نباید همه را کوبید و همیشه باید مبنا را بر درستی حرف طرف گذاشت مگر اینکه خلافش ثابت بشه
در مورد اینکه ما ایرانیها کلا هر کاری را بزرگ جلوه میدیم توش شکی نیست
ولی ما الان دوربین شبکه ایندور از نوع زوم دار و چرخشی داریم حتی اکسیس که جدیدن زده با زوم 30 تا . این از این
در مورد ظرفیت نگفته که من 1000 تا سرور دارم گفته اتاق سرور قابلیت نصب هزار تا را دارد پس ژنراتوری که نصب کرده برای سرورهای موجوده که احنمالا بیشتر از سی تا نباشه
مطمعنا برای نصب و پشتیبانی هزار تا سرور تجهیزات سخت افزاری خیلی قوی میخوهد که فعلا از عهده شرکتی مثل میهن وب هاستینگ بر نمی اید ولی اگر واقعا برنامه ریزی خوبی داشته باشند و بتونند از سرویس های که ارائه میدن از همه لحاظ حمایت کنند میتونند تعداد سروراشون را افزایش بدهند
درسته تو ایران محدودیت های زیادی برای هر کسب و کاری هست ولی تجربه ثابت کرده کسانی که کیفیت خوبی ارائه دهند و زود میدان را خالی نکنند در دراز مدت موفقترند. مشتری ها باید بهشون اعتماد کنند.

akbari
May 6th, 2016, 19:53

اطلاعاتتون در مورد دوربین که خیلی قدیمی هست فقط امید وارم بقیه اطلاعاتتون درست باشه ;;)
در ضمن اکسیس برای آمریکا نیست:d

Asp.Net
May 6th, 2016, 20:13
دوست عزیز اینجا همه آماتور هستند و بلد هستند کنترل پنل نصب بکنند و یک کانفیگ معمولی سرور . نمیدونن راه اندازی دیتا سنترها کار بسیار مشکل و متخصصان این کار خیلی کم هستند . شرکت میهن وب هاست از اول هم همین شرکت بوده و کسی نفروخته نه خریده ماهانه 25 میلیون تومان صرف نگهداری از سرورها و نرم افزارهاش میکنه چند هزار سایت دارند ، کاربرای اینجا وقتی 38 میلیون پول دادند برای خرید نرم افزار ( بغیر از سی دی های 500 نال شده ) میدونند هاستینگ های بزرگ مثل ایران هاست و میهن وب هاست و........ چطوری کار میکنند . و دیتا سنتر به چی میگن .

- - - Updated - - -

اطلاعاتتون در مورد دوربین که خیلی قدیمی هست فقط امید وارم بقیه اطلاعاتتون درست باشه ;;)
در ضمن اکسیس برای آمریکا نیست:d

هر کسی میاد از بهترین شرکت انتقاد میکنه میره

ourweb
May 6th, 2016, 20:14
من برای شبکه اش تماس گرفتم باهاشون حتا نمی دونستن که یکی از روتر هاشون تو شبکه مشکل داشته که پینگ 4.2.2.4 داخلی شبکه رو تا 150 میلی ثانیه شون میداده این وضعیت شان هست بله من کسی رو خراب نمیکنم و میدونم اول کار هست و مشکلاتی هم دارن ولی شبکه ای که با میکروتیک راه اندازی بشه اصلا استیبل نیست از نظر من

IrIsT
May 6th, 2016, 20:41

سلام و درود
تاحالا کسی نشنیده دیتاسنتر میهن وب هاست.
از لحاظ هزینه هم که کار یک شرکت ملیاردری هستش که بتونن ازش خداها تومن پول در بیارن
اما این چه دیتاسنتری هستش که فقط خودشون استفاده میکنن؟مشتری هاشون طوری هست که جوابگوی این همه هزینه سنگین دیتاسنتر رو داشته باشه؟
واقعا نداره
دیتاسنتر با چقدر هزینه راه اندازی میشه؟قیمتشو حساب کنید.حالا بجز اینکه کسی اصلا نشنیده و نگفته دیتاسنتز پشتیبان میهن وب هاست
چندتا کاربر روی همین به قول شما دیتاسنتر داره؟ده تا؟100تا؟1000 تا؟آیا با اینا هزینه یک دیتاسنتر در میاد؟
پس پارس انلاین و .... که واقعا هزینه کردند و دارن به کل مملکت میفروشن،بخاطر چیه؟چرا هزینه هاشون بالاست؟
حالا من به اینش کار ندارم و مطمئنم دیتاسنتر نداره
اما شما میگی همه این انجمن دلال هستند
الان میهن وب هاست هم دلاله،بخاطر سرورهایی خارج کشورش دیگه.درسته؟
الان 99% کاربرا و هاستینگ اینجا دلال،یک درصد رو شما نام ببر که ولالی نکنن؟اینکه میگی 99% دلال،چندتا هاستینگ مهرفی کنم که بجز ایران،فروش یرورهای خارجیشون رو دارن هزینه فوقوالعاده ای میدن؟
چرا اینارو حساب نمیکنید؟
دلال اصلا کیه.از این دست بگیر به اون دست بده بدون هزینه
حالا چندتا شرکت مهرفی کنم که دارن هزینه ملیونی میدن واشه سرورهای خارجیشون؟
اینکه 99% اینجارو دلال میگیرید،بعدش میهن وب هاست رو طوری معرفی میکنید که انگاری حتی سرورهایوآلمانشونم خودشون رفتن کانفیگ کردن اومدن.
نه عزیز.اینطوریام نیست.این انقاد یکطرفست و فقط و فقط برای بالابردن میهن وب هاست هستش و دارین تعصبی میگین
والا این همه سرور دیدیم،یک نفرشون نگفتن سرور از دیتاسنتر میهن وب هاسته
نگاه کنید،من تا دیروز فکرم یک چیز دیگه روی سرورشون بود.البته یک تجربه دیگم روی همین سایت دارم.که فقط واسه یک دیزیبل فانکشن میخواستن سرور مربازدید 150ت بدن بهمونگاما با 60ت روی بهترین سرویس ،پشتیبان شدم
40 برای پشتیبان دارن.دیروز سرورشون هک شد.البته کانل نه.ولی بالای 15 تا سایت سیم لینک خورد.توی زون اچ ببینید
امروز فقط باوهزار زحمت تونستم یک نفر رو پیدا کنم که جواب بده.طرف گفت،ما یک گزارش داشتیم.دیگه گزارش نبود
میگم اینولیست سایت ها که هرروز داره زیاد میشه،بجای اینکه بگید یک نفر گزارش داده،اون یک نفرم من گفتم تیکت بده
شما پشتیبانتون باید پاسخ گو باشه،مشکلات کاربر رو حل کنه.گفت حالا به مدیر سرور میگیم.شما صبر کنید
گفتم صبر میکنم.اما هرروز چندتا چندتا ددرنکمیخورن و اعتبارتون داره کم میشه.
خلاصه بگم،یک دیتاسنتر،خیلی شرایط رو باید داشته باشه.خیلی.کلی کارمند ریز و درشت برای هر قسمت باید داشته باشه
و .....
کلی حرفه.اما قضاوت تعصبی روی یک هاستینگ،برای اینکه خودتون گفتین جواب منتقدین و چشم دیدن ندارن
والا پیشرفت کنن نمیگن بیا این یکم مول بخاطر به فکر بودن.ضرر کنن و واسه ما فرقی نداره.اما فقط تعصب بیجا،اسم 99% رو میگید دلال
بقیه یعنی کیا؟حتما میهن وب هاست،پارس آنلان و دو سه تا دیگه.اره؟حالا رو چه حسابی میهن وب هاست جزو دیتاسنترهایی مثل پارس آنلاین و ...حساب شن و نفهمیدم
حتی توی توضیحات سرور های ایرانی،هیچ اسمی از دیتاسنتر بودنشون ندادن.فقط نوشتن ایران
قانع کننده نبود.نه لحنتون نه جوابتون.فقط کل کلی بود و تعصبی.
موفق باشید

akbari
May 7th, 2016, 08:36
دوست عزیز اینجا همه آماتور هستند و بلد هستند کنترل پنل نصب بکنند و یک کانفیگ معمولی سرور . نمیدونن راه اندازی دیتا سنترها کار بسیار مشکل و متخصصان این کار خیلی کم هستند . شرکت میهن وب هاست از اول هم همین شرکت بوده و کسی نفروخته نه خریده ماهانه 25 میلیون تومان صرف نگهداری از سرورها و نرم افزارهاش میکنه چند هزار سایت دارند ، کاربرای اینجا وقتی 38 میلیون پول دادند برای خرید نرم افزار ( بغیر از سی دی های 500 نال شده ) میدونند هاستینگ های بزرگ مثل ایران هاست و میهن وب هاست و........ چطوری کار میکنند . و دیتا سنتر به چی میگن .

- - - Updated - - -

من از شرکتی انتقاد نکردم و جای خاصی هم نرفتم از دوستی انتقاد کردم که اطلاعاتشون اشتباه بود!!!

IrIsT
May 7th, 2016, 09:43

- - - Updated - - -

سلام و درود
اقا پول قرض ندارین بدین؟25ممیلیون خرج میکنید،40 میلیون خرج کنید سر یاد گرفتن ادب و احترام
بجای 38 میلیون برایوهاستینگ،بیاین یک کانفیگ رایگان بکنم هاستینگتونو که دو روز پیش و هنوز که هنوزه،سرور انجنیکستون سیم لینک نخوره
کانفیگش رایگان.اما چون پول لارم دارم،40 میلیون خرج کنید،2 میلیون بیشتر از خرجتون،تا باگ سرور 50 رو بگم.زندگی خرج داره.
اگه به جای سرور،توی احترام گذاشتن خرج میکردن خیلی بهتر بود.دیتاسنتر پیشکش.
وقتی جواب منطقی افراد با اماتور خوندن و کلا چالش کشیدن باشه،وای به اون دیتاسنتر
چقدر بدم دست بردارید از این همه بزرگنمایی؟
اینجاها ما آماتوریم.شما تنها شدکت هستین که اطلاعاتت همتون و احترام همتون و سواد و علم و دانشتون و کلا این تیم،پره از بهترین ها
ماها اینجا همه کانفیگر و کنترل پنل نصب کن
اولین پول نصب و کانفیگ که در اومد رو با بچه ها جمع میکنیم،میدیم بهتون یکم احترام رو حفظ کنید.این مسئله مهمیه.
مادرزادی دیتاسنترکار بوده میهن وب هاست.
فقط یک سوال،این سی دی ها،توش چی داره؟سی دی فروش ارزون داریم ها.اگه خواستین بگین
سرصبح شنبه دیدم رودررو داری یه کسایی که نمیشناسی بی احترامی میکنی،اما ......یک سی دی فروش ارزون میدا کنید.داره قالب میکنه.ههههههه

ali215215
May 7th, 2016, 10:00
این شرکت و شرکت
https://parsdev.ir/page-irandedicated.html
یک اتاقی را گرفتند و می گویند دیتاسنتر
---------------------------------------------
مزایا
ترافیک بالا دارند
قیمت ای پی را خوب حساب می کنند
------------------------------------------
معایب
سی پی یو ها کلا دسکتاپی است و اصلا بدردمجازی سازی زیاد نمی خورند
یعنی برای فروش سرورمجازی اصلا بصرفه نیستند
پروت ضعیفی دارند
مخصوصا در اپلود ، حتی با سروهای دیگر ایران
کلا من یکبار خرید کردم
با سی پی 4 مگ کش
4 هسته ای و تک سی پی یو
--------------------------------
با 50 الی 100 تومان بیشتر در تهران سرور است
با پورت عالی
2 تا سی پی یو
مثلا، 12 مگ کش
6 لی 12 هسته ای
بقیه چیزها هم خیلی مهم است
مثلا در شرکت های تهران شما به محض درخواست مثلا هارد یا رم
به چند ساعت انجام می دهند، ولی من در
برای نصب یک هارداس اس دی، 5 روز الاف شدم
کلا با این قیمت ها و کیفیت ها به 1 سوم قیمت ها می صرفه نسبت به تهران
با این سی پی یوها اصلا برای مجازی سازی و فروش استفاده نکنید
کلا ضرر می کنید

- - - Updated - - -

من ار شرکت
داخل رشت خرید کردم
کلا خالی بندیی است
تنها مزیت ترافبک بالا دانرد
همین

iHSG
May 7th, 2016, 10:01
این شرکت و شرکت
یک اتاقی را گرفتند و می گویند دیتاسنتر
---------------------------------------------
مزایا
ترافیک بالا دارند
قیمت ای پی را خوب حساب می کنند
------------------------------------------
معایب
سی پی یو ها کلا دسکتاپی است و اصلا بدردمجازی سازی زیاد نمی خورند
یعنی برای فروش سرورمجازی اصلا بصرفه نیستند
پروت ضعیفی دارند
مخصوصا در اپلود ، حتی با سروهای دیگر ایران
کلا من یکبار خرید کردم
با سی پی 4 مگ کش
4 هسته ای و تک سی پی یو
--------------------------------
با 50 الی 100 تومان بیشتر در تهران سرور است
با پورت عالی
2 تا سی پی یو
مثلا، 12 مگ کش
6 لی 12 هسته ای
بقیه چیزها هم خیلی مهم است
مثلا در شرکت های تهران شما به محض درخواست مثلا هارد یا رم
به چند ساعت انجام می دهند، ولی من در
برای نصب یک هارداس اس دی، 5 روز الاف شدم
کلا با این قیمت ها و کیفیت ها به 1 سوم قیمت ها می صرفه نسبت به تهران
با این سی پی یوها اصلا برای مجازی سازی و فروش استفاده نکنید
کلا ضرر می کنید

البته هاستینگ های ایرانی زیادی برای خودشون اتاق سرور دارن مثل نمونه های زیر:

http://parsdata.com
http://hostiran.net
http://serverpars.com

اینا همه هاست های ایرانشون رو از اتاق سرور خودشون ارائه میکنن.

ali215215
May 7th, 2016, 10:08
هر چی است
کسی که تهران است با کسی که رشت است خیلی فرق دارد
من تجربه کردم، نشنیدم که می گویم از شرکت نگاه روشن پارس
دروغ و تهمت هم نیست
شما با 500 هزار تومان یک سرور می خرید، با باند مثلا6 ترا
خوب شمابا 500 تومان یک سرور در تهران می خرید با باند 2 ترا
ولی در تهران سی پی وی 12 مگ کش و 6 هسته ای می بنند ، اونهم به صورت دو تایی
یعنی سرور شما 24 گیگا هرتز قدرت دارد
پورت شماباهمه ی مسائل داخل ایران، حداقل با سروهای ایران روی 20 مگ است
من از سروهای خود ایران برای اپلود در سرورم، با سرعت 200 الی 200 کیلو بایت اپلود داشتم!!!
------------------------------
سرورهای المان با سی پی یو، i7 را با این سروها مقایسه نکنید
اونجا خود سروها بسیار قوی هستند
پورت ها بالای 100 مگ هستند، یعنی شما با سرور ایران می تواند حتی تا 50 مگ دانلود بگیرید
بقیه مسائل هم تابلو است
یا علی