PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Config

Dedicate
March 29th, 2016, 18:41
سلام دوستان

سال نو مبارک

یک سرور گیم دارم و میخوام تغییر لوکیشن بدم و کانفیگ فعلی بدون کم و کاستی لازم دارم متاسفانه دوستی که قبلا کانفیگ رو انجام دادن نمتونم پیدا کنم.

و اگر کانفیگ دقیقا مثل چیزی که الان هست نباشه نمیتونم سرورهای بازی رو راه اندازی کنم.

لطفا اگر امکان بک آپ گرفتن یا تشخیص کامل کانفیگ هست همراه با هزینه تقریبی اعلام بفرمایید

sms.bartarhost
March 29th, 2016, 20:01
سلام دوستان

سال نو مبارک

یک سرور گیم دارم و میخوام تغییر لوکیشن بدم و کانفیگ فعلی بدون کم و کاستی لازم دارم متاسفانه دوستی که قبلا کانفیگ رو انجام دادن نمتونم پیدا کنم.

و اگر کانفیگ دقیقا مثل چیزی که الان هست نباشه نمیتونم سرورهای بازی رو راه اندازی کنم.

لطفا اگر امکان بک آپ گرفتن یا تشخیص کامل کانفیگ هست همراه با هزینه تقریبی اعلام بفرمایید

چه کانفیگی می باشد ؟

nginxweb
March 29th, 2016, 20:07
د رود

بفرمایید چه سیستم عاملی میباشد و چه کانفیگ هایی مورد نیاز است که بهتر بتوان کمک کرد خدمتتون

nimafire
March 29th, 2016, 20:39
سلام
لطفا در زمینه کانفیگ قبلی خود توضیح دهید
با بخش فروش ما در ارتباط باشید پس از مطالعه کانفیگ قبلی شما، به همان شکل سرور فعلی شما مجدد کانفیگ خواهد شد

mgp.co.ir
March 29th, 2016, 21:14
با سلام
اگر از سرور مجازی استفاده میکنید از سرویس دهنده خود بخواهید سرور شما را خاموش نموده و یک نسخه بک اپ از سرور تهیه و در دسترس شما قرار دهد.
و از شرکتی که خدمات جدید را دریافت نموده اید ، درخواست نماید که بک اپ را رستور نمایید.

موفق باشید

soheil869
March 30th, 2016, 01:30
سلام دوستان

سال نو مبارک

شما از پوشه ویندوز که در آن فایلهای گیم سرور هست آنها را زیپ کنید و آماده آپلود نمایید
سپس در سرور جدید فایل های را بریزید و تمام کانفیگ ها مثل قبل می ماند

novin-web
March 30th, 2016, 17:43
سلام
چه گیمی هست؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

live
March 30th, 2016, 18:04
اگه کانتر استرایکه ( سورس ، گو ، 1.6 ) به من پیام بدید