PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات شما در مورد اینترنت پارس آنلاین

meysam021
March 28th, 2016, 14:37
با سلام
در حال حاضر از اینترنت مخابرات استفاده میکنیم که اصلا سرعت راضی کننده ای ندارد با توجه به نامحدود بودن آن
در تهران هستم
کسانی هستند که تجربه استفاده از اینترنت پارس آنلاین رو داشته باشند
یک جشنواره گذاشتند
سرعت 2 مگ
65 گیگ ترافیک
82 هزار تومان که واقعا راضی کننده هستش و تا 16 مگ باز هستش
میخواستم ببینم ایا کم فروشی در حجم و یا سرعت انجام میدهد؟
سرعت 512 پارس آنلاین رو مشاهده کردم 8 مگ سرعت دانلود بود البته اما در مورد کم فروشی در حجم آن افرادی که تجربه دارند اگر ممکنه نظر بدهند
با تشکر

navidmadrid
March 28th, 2016, 15:23
دوست عزیز کم فروشی در ایران معنی ندازد و شرکت ها حداقل در زمان الان این کار را انجام نمیدهند
ولی تنها نکته ای که من میتونم به شما بگم قبل خرید از هر شرکتی قوانینش رو مطالعه کنید
چون متاسفانه در ایران هر شرکتی برای خودش قانون های عجیبی گذاشته که باعث تاسف است

meysam021
March 28th, 2016, 15:26
دوست عزیز کم فروشی در ایران معنی ندازد و شرکت ها حداقل در زمان الان این کار را انجام نمیدهند
ولی تنها نکته ای که من میتونم به شما بگم قبل خرید از هر شرکتی قوانینش رو مطالعه کنید
چون متاسفانه در ایران هر شرکتی برای خودش قانون های عجیبی گذاشته که باعث تاسف است
با تشکر از شما
قوانین خاصی ندارند

iHSG
March 28th, 2016, 15:54
سلام
من نامحدود 256 پارس آنلاین رو داشتم عالی بود حداقل 150 کیلوبایت تا حداکثر 300 کیلوبایت دانلود داشتم اما حیف الان میگه تو منطقه ما پورت خالی ندارن وگرنه باز بر می گشتم به پارس آنلاین.

karwan125
March 28th, 2016, 16:01
دوست عزیز ;
به نظر بنده بهتره اول کار ، قبل از خرید از منطقه ایی که هستید یه پرس و جویی بکنید ببینید پورت پارس انلاین در منطقه شما جوابگو هستش یا خیر.
آیا سرعت بقیه در منطقه شما در حد مطلوب هستش یا نه .

در ادامه من تجربه خودم رو میگم .

اولین کار اینکه هیچ وقت از جشنواره ها خرید نکنید ، اون سرعتی که واقعی هستش رو هیچ وقت با اون قیمت به مشتری نمیدن ، اگر هم بدن به مدت محدود هست.
از سرویس های عادی محدود 512 کیلوبایت ، سه ماهه یا شش ماهه ش رو خریداری بکنید به صورت پیش فرض اولین ماه پهناباند تون روی 9 مگابایت قرار میدن که اگر کیفیت خط تون مطلوب باشه روی 16 مگابایت قرار میدن.

پشتیبانی شون هم خوبه ، حداقل پشتیبانان باسوادی دارن که میتونن در کمترین زمان ممکن مشکل تون رو حل بکنن .پینگ ش هم خوبه ، حداکثر در سرور های داخلی 26 هستش و پینگ گوگل هم مال بنده 100 هستش.

اینم عکس تست سرعتش اینترنت همین الان :

30567

هم چنین عکس کیفیت خط adsl که در حالت فعلی روی 16 مگ هستش اما خط م تا 21 مگ میکشه :

30568

alimoein
March 28th, 2016, 16:04
با سلام
در حال حاضر از اینترنت مخابرات استفاده میکنیم که اصلا سرعت راضی کننده ای ندارد با توجه به نامحدود بودن آن
در تهران هستم
یک جشنواره گذاشتند
سرعت 2 مگ
65 گیگ ترافیک
سرعت 512 پارس آنلاین رو مشاهده کردم 8 مگ سرعت دانلود بود البته اما در مورد کم فروشی در حجم آن افرادی که تجربه دارند اگر ممکنه نظر بدهند
با تشکر

سلام به نظر من پارس آنلاین زیاد جالب نیست
اگر از فن آوا بگیرید بهتره هم از لحاظ کیفیت و هم سرعت
کم فروشی هم ندارند

meysam021
March 28th, 2016, 16:39
با تشکر از همه دوستان
در جشنواره خریدن مشکلی دارد؟
ایا با کیفیت بد ارائه میکنند در جشنواره؟

AhrimanSefid
March 28th, 2016, 16:42
نکته :
1. ***
2. ***
3. کلی اختلال
4. پشتیبانی نگو بلا بگو
5. بدترین

shetabanhost
March 28th, 2016, 16:54
با سلام
در تهران هستم
یک جشنواره گذاشتند
سرعت 2 مگ
65 گیگ ترافیک
با تشکر
سلام

ما که گرفتار انحصار مخابرات شدیم
از هرجایی غیر از مخابرات سرویس بگیرید قطعا بهتر از مخابرات خواهد بود :-|

meysam021
March 28th, 2016, 17:21
نکته :
1. ***
2. ***
3. کلی اختلال
4. پشتیبانی نگو بلا بگو
5. بدترین
در حال حاضر استفاده میکنید؟

- - - Updated - - -

سلام

بله بسیار سرعت افتضاحی دارد

persiancoder
March 28th, 2016, 17:22
سلام

تایید میشه :77:

ciel2050
March 28th, 2016, 17:26
با سلام
در تهران هستم
یک جشنواره گذاشتند
سرعت 2 مگ
65 گیگ ترافیک
با تشکر
سلام

به شخصه ۳ سال مشترک پارس آنلاین بودم به دلیل اینکه پورتشون در منطقه ی ما دچار مشکل بود و متاسفانه خیلی تلاش کردم که درستش کنن ولی به جایی نرسیدم
ولی خوب از اینترنت های وبی که الان دارم واقعا خیلی بهتر بود
در مورد سرعت در صورتی که خططتون بکشه کامل تا ۱۶ مگ باز میزارن البته به تجربه شخصی و اطرافیان دیدم که خیلی کم خط ها پیش میاد تا این محدوده بکشن همون روی ۹ مگ معمولا بهترین جواب رو میده ولی اگه کیفیت خططتون خوب باشه محدودیتی روی بستن روی ۱۶ مگ ندارن اصلا
در مورد کم فروشی در حجم که به شخصه در ۳ سال ندیدم هیچوقت حجم ***یده بشه در سرعتم که بالا کامل توضیح دادم شما در سرویس های نامحدود فقط بعد از مدتی سرعتتون محدود میشه در سرویس های حجمی هیچ محدودیت سرعتی براتون نمیزارن
در مورد پشتیبانی هم دیدم چند جا سوال پرسیدید پشتیبانی خوبی دارن و جوابگو هم هستن به نسبت

meysam021
March 28th, 2016, 17:29
سلام

به شخصه ۳ سال مشترک پارس آنلاین بودم به دلیل اینکه پورتشون در منطقه ی ما دچار مشکل بود و متاسفانه خیلی تلاش کردم که درستش کنن ولی به جایی نرسیدم
ولی خوب از اینترنت های وبی که الان دارم واقعا خیلی بهتر بود
در مورد سرعت در صورتی که خططتون بکشه کامل تا ۱۶ مگ باز میزارن البته به تجربه شخصی و اطرافیان دیدم که خیلی کم خط ها پیش میاد تا این محدوده بکشن همون روی ۹ مگ معمولا بهترین جواب رو میده ولی اگه کیفیت خططتون خوب باشه محدودیتی روی بستن روی ۱۶ مگ ندارن اصلا
در مورد کم فروشی در حجم که به شخصه در ۳ سال ندیدم هیچوقت حجم ***یده بشه در سرعتم که بالا کامل توضیح دادم شما در سرویس های نامحدود فقط بعد از مدتی سرعتتون محدود میشه در سرویس های حجمی هیچ محدودیت سرعتی براتون نمیزارن
در مورد پشتیبانی هم دیدم چند جا سوال پرسیدید پشتیبانی خوبی دارن و جوابگو هم هستن به نسبت
در مورد حجم ببینید من در حال حاتضر که در مخابرات هستم از پنل مخابراتی در ماه حدود 20-35 گیگ مصرف دارم ایا به نظر شما این مقدار در اینترنت های پارس آنلاین بیشتر نخواهد شد؟

مینا-صیفی
March 28th, 2016, 23:02
هرجا جز مخابرات خوبه .
اسیاتک - شاتل - های وب - پارس انلاین اینا خلاصه رو دور هستند . اما نظر من روی شاتل و اسیاتک هست .

m2n
March 29th, 2016, 01:06
هرجا جز مخابرات خوبه .
اسیاتک - شاتل - های وب - پارس انلاین اینا خلاصه رو دور هستند . اما نظر من روی شاتل و اسیاتک هست .

آسیاتک آشغالترین اینترنت ایران و داره پینگ گوگل 370 چند روز پیش درخواست جمع آوردی دادیم.

rastindata
March 29th, 2016, 01:15
بنده لرستان پارس آنلاین دارم ، پلن 2 مگش ، حدود 1,800 kb دانلود دارم
تهران هم دارم پارس آنلاین 1,100 kb دانلود میده (فکر کنم خط نمیکشه بیشتر)

پارس آنلاین چند وقتی یه بار جشنواره میذاره که خیلی به صرفس ، یه جشنواره داشت فکر کنم هنوزم هست 2mb یک ساله ، 12 گیگ 12 هزار تومان

M_Piyer
March 29th, 2016, 01:33
من خونه قبلیمون ۲۵۶ نامحدود داشتم با سرعت ۳۰۰ kb دانلود میکردم و پینگ فوق العاده مناسب برای گیم داشتم

ErbHosting
March 29th, 2016, 22:34
دانلود و پینگ فوق العاده برای گیم داره
بنده خیلی ازش راضیم
بهترین پینگ رو به سرورهای اروپایی داره که من جایی ندیدم