PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که خدمات دامنه ارائه میدن لطفا کمک کنن یه سوال

payamkutah
March 27th, 2016, 23:24
سلام
دوستان عزیز خسته نباشید

یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

میخواستم بدونم روز و تایم دامنه های بین المللی با چه ساعتی محاسبه میشه؟ با ساعت جهانی؟ روزش با تقویم میلادی هست ، ساعتش رو میخوام دقیق بدونم.

میخوام دقیقا ساعتش رو به وقت ایران بدونم.

persiancoder
March 27th, 2016, 23:29
سلام
دوستان عزیز خسته نباشید

میخواستم بدونم روز و تایم دامنه های بین المللی با چه ساعتی محاسبه میشه؟ با ساعت جهانی؟ روزش با تقویم میلادی هست ، ساعتش رو میخوام دقیق بدونم.

سوالتون واضح نیست چندان
اما مسلما اگر دامینی در این لحظه ثبت بشه به ساعته هر کشوی که حساب کنی دقیقا 365 روز بعد وقت داره
البته یه تایمی هم بعد از انقضا دامین نگه داشته یا قفل میشه که بسته به رجیسترار مدتش فرق میکنه

payamkutah
March 27th, 2016, 23:31
سوالتون واضح نیست چندان
اما مسلما اگر دامینی در این لحظه ثبت بشه به ساعته هر کشوی که حساب کنی دقیقا 365 روز بعد وقت داره
البته یه تایمی هم بعد از انقضا دامین نگه داشته یا قفل میشه که بسته به رجیسترار مدتش فرق میکنه

کمی واضحتر عرض میکنم.

مثال دامنه ای که 50 روز وقت داره - دقیقا 50 روز بعد ساعت چند از دسترس خارج میشه. به ساعت ایران.

البته دامنه بین المللی رو میگم

persiancoder
March 27th, 2016, 23:35
کمی واضحتر عرض میکنم.

مثال دامنه ای که 50 روز وقت داره - دقیقا 50 روز بعد ساعت چند از دسترس خارج میشه. به ساعت ایران.

البته دامنه بین المللی رو میگم

ساعتش نمیشه مشخص کرد بستگی به ساعتی که دامنه ثبت شده داره
فرضا ساعت 11 تاریخ 1/1/2015 ثبت شده تا ساعت 11 تاریخ 1/1/2016 هم مهلت داره

البته بعد از 50 روز آزاد نمیشه دوست من
یه تایمی دامین قفل میشه که فقط برای ثبت کننده قبلی قابل تمدید هست
بعد از اون زمان آزاد میشه
که حدود 30 الی 80 روز بعد از تاریخ انقضا هست

payamkutah
March 27th, 2016, 23:41
ساعتش نمیشه مشخص کرد بستگی به ساعتی که دامنه ثبت شده داره
فرضا ساعت 11 تاریخ 1/1/2015 ثبت شده تا ساعت 11 تاریخ 1/1/2016 هم مهلت داره

البته بعد از 50 روز آزاد نمیشه دوست من
یه تایمی دامین قفل میشه که فقط برای ثبت کننده قبلی قابل تمدید هست
بعد از اون زمان آزاد میشه
که حدود 30 الی 80 روز بعد از تاریخ انقضا هست

سپاسگزارم از شما

alimoein
March 27th, 2016, 23:45
سلام
دوستان عزیز خسته نباشید

مشخص نمیکنه دوست عزیز شما خودت حساب کن دیگه 1 سال 12 ماهه و 365 روز هر روز و ساعتی که دامنه ثبت کردی اصولا باید همان روز تموم بشه مدتش حالا یا 1 روز کم و زیاد و یا یکی 2 ساعت تاخییر

alimosavi
March 28th, 2016, 00:18
دامنه هایی که در حال حذف شدن هستند مشخص هستند . می تونید جستجو کنید .
برای دامنه .com حدود ساعت .9:5 تا 11 شب به وقت ایران با توجه به ثبت کننده حذف می شوند . بقیه دامنه ها هم رنج خودشون که البته من اکثرشو می دونم :) . یکم تحقیق کنید

payamkutah
March 28th, 2016, 01:46
مشخص نمیکنه دوست عزیز شما خودت حساب کن دیگه 1 سال 12 ماهه و 365 روز هر روز و ساعتی که دامنه ثبت کردی اصولا باید همان روز تموم بشه مدتش حالا یا 1 روز کم و زیاد و یا یکی 2 ساعت تاخییر

دامنه هایی که در حال حذف شدن هستند مشخص هستند . می تونید جستجو کنید .
برای دامنه .com حدود ساعت .9:5 تا 11 شب به وقت ایران با توجه به ثبت کننده حذف می شوند . بقیه دامنه ها هم رنج خودشون که البته من اکثرشو می دونم :) . یکم تحقیق کنید

ممنون از راهنمایی های بارزشتون
ساعت هایی که دوستمون اشاره کرد به ما کمک میکنه.

بله میدونم که چه روزی دامنه خارج میشه ولی زمانش ثبتش رو نمیدونیم برای همین هست که میخوایم تحقیق کنیم و بدونیم که دقیقا بر چه اساسی شرکت ها دامنه رو از دسترس خارج میکنند.
بر اسا ساعت جهانی؟ یا ساعت کشور ارائه دهنده دامنه مثل ساعت کشور روسیه و...