PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی فیزیکی به سرور ایران

woods_f
March 27th, 2016, 01:50
ببخشید در جریان هستین کدوم دیتاسنتر داخلی دسترسی فیزیکی یا ریموت به شبکه سرور که خریدی می دن؟

واسه وصل کردن فلش یا هارد می خوام؟

با تشکر

Mr-MAMAD
March 27th, 2016, 02:12
سلام و درود

اگر سرور اختصاصی خرید کنید احتمال اینکه به شما دسترسی بدن زیاده ولی اگر سرور مجازی باشه فکر نکنم.

ولی میشه لیستی تایین کرد مثل : آسیاتک ، پارس آنلاین و افرانت

salar123-user8
March 27th, 2016, 19:55
معمولان همه شرکتای بزرگ مثل پارس انلاین افرانت میدن.

zartosht
March 29th, 2016, 22:10
ببخشید در جریان هستین کدوم دیتاسنتر داخلی دسترسی فیزیکی یا ریموت به شبکه سرور که خریدی می دن؟

با تشکر

درود بر شما ،

مورد مصرف چیست ؟

شما میتوانید یک سرور مجازی خریداری کنید و فلش را به همان سرور مجازی متصل گردد تا هزینه کمتری بپردازید

Sohan Roh
March 30th, 2016, 12:41

با تشکر

با سلام و عرض تبریک سال نو.

اقا منم دقیقا همین سوال رو دارم.

چون دانلود زیاد دارم اگر بتونم هارد رو بفرستم و بعد بهم دوباره البته با هزینه برگردونن عالی میشه.

ممنونم.

- - - Updated - - -

با سلام.

جالبه !

درخواست اینقدر غیر ممکنه؟

ممنونم.

RoobinaServer
March 30th, 2016, 13:13
با سلام و عرض تبریک سال نو.

اقا منم دقیقا همین سوال رو دارم.

چون دانلود زیاد دارم اگر بتونم هارد رو بفرستم و بعد بهم دوباره البته با هزینه برگردونن عالی میشه.

ممنونم.

- - - Updated - - -

با سلام.

جالبه !

درخواست اینقدر غیر ممکنه؟

ممنونم.
سلام

غیر ممکن نیست و دسترسی هست اما نمیشه آفر داد چون این کار از نظر مراکز داده یعنی دور زدن یک مرکز.

شما مثلا کاربر پارس هستید گیگ ترافیک خانگی 3 تومنه بعد میرید دانلود میکنید تو دیتاسنتر پارس گیگی مثلا 400 یا کمتر خب این وسط کی ضرر میکنه ؟ دیتاسنتر.

دیتاسنتر ها از این موضوع خوششون نمیاد.

باتشکر

iHSG
March 30th, 2016, 13:47
سلام

غیر ممکن نیست و دسترسی هست اما نمیشه آفر داد چون این کار از نظر مراکز داده یعنی دور زدن یک مرکز.

شما مثلا کاربر پارس هستید گیگ ترافیک خانگی 3 تومنه بعد میرید دانلود میکنید تو دیتاسنتر پارس گیگی مثلا 400 یا کمتر خب این وسط کی ضرر میکنه ؟ دیتاسنتر.

دیتاسنتر ها از این موضوع خوششون نمیاد.

باتشکر

سلام
آقا من از شما که خبره این کار هستید یه سوال دارم.
وقتی مملکت ما می تونه اینترنت گیگی با همون 400 تک تومان که شما میگی رو ارائه بده پس چرا انقدر کاربران خانگی رو زجر میدن؟
مثلاً چی میشد قیمت اینترنت خانگی هم همین قدر بود؟ اصلاً به نظرتون ممکنه یه روزی چنین اتفاقی بیفته؟
من از سایر کشور ها خبر ندارم دوستانی که دست زیادی تو سایر کشور ها دارن بگن ببینیم تو سایر کشور ها مثل ماست یا نه.

bigm
March 31st, 2016, 20:34
درود بر شما ،

مورد مصرف چیست ؟

شما میتوانید یک سرور مجازی خریداری کنید و فلش را به همان سرور مجازی متصل گردد تا هزینه کمتری بپردازید
کدوم ارایه ادهنده این کار رو انجام میده؟

navidmadrid
March 31st, 2016, 20:53
در صورت هماهنگی با شرکت و دیتاسنتر این امکان وجود داره
فقط باید دسترسی به مکان دیتاسنتر داشته باشید

Sohan Roh
April 1st, 2016, 03:01
با سلام.

کسی از دوستان راهکار و یا راهنمایی نداره ؟

ممنونم.

sorush22
April 9th, 2016, 17:29
با سلام.

کسی از دوستان راهکار و یا راهنمایی نداره ؟

ممنونم.

سلام
خیلی از سرویس دهنده ها به این صورت سرویس ارایه میکنن
امکان ارسال هارد و یا فلش به شرکت و سپس انتقال محتوای هارد !

hegza
April 9th, 2016, 21:32
سلام
آقا من از شما که خبره این کار هستید یه سوال دارم.
وقتی مملکت ما می تونه اینترنت گیگی با همون 400 تک تومان که شما میگی رو ارائه بده پس چرا انقدر کاربران خانگی رو زجر میدن؟
مثلاً چی میشد قیمت اینترنت خانگی هم همین قدر بود؟ اصلاً به نظرتون ممکنه یه روزی چنین اتفاقی بیفته؟
من از سایر کشور ها خبر ندارم دوستانی که دست زیادی تو سایر کشور ها دارن بگن ببینیم تو سایر کشور ها مثل ماست یا نه.

از این دید بله حق با شماست. اما شما در نظر بگیرید با کشوندن سایتها به میزبانهای ایرانی به نوعی ترافیکها در داخل شیر میشند و نیاز نیست از پورت اصلی که برای کل کشور خریداری شده استفاده بشه. این قیمتهای کم بر مبنای ترافیک متقارن بنا شدن وگرنه صرف دانلود خالی باشه به این قیمت بهت نمیدن. ضمنا شما یک وی پی اس خارج کشور بگیر و از دیش دانلود آفلاین داشته باش هم هزینه کمتر هم سرعت به نتیجه رسیدن بهتر
هزینه پست و... و هزاران بدبختی دیگه هم نداری