PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خروج مکرر از پنل دایرکت ادمین

persianfun
March 26th, 2016, 13:39
درود بر دوستان گرامی

بتازگی با مشکل خروج خودکار از پنل دایرکت ادمین مواجه شدم بگونه ای که برای ثبت یک تغییر می بایست 10-20 بار لاگین کنم.

با ارائه دهنده سرویس هم صحبتی که داشتیم علت رو مشکل از شرکت ارائه دهنده اینترنت بیان کردن .

اگه راه و حلالی برای این مشکل هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

shivahost
March 26th, 2016, 13:46
درود بر دوستان گرامی

بتازگی با مشکل خروج خودکار از پنل دایرکت ادمین مواجه شدم بگونه ای که برای ثبت یک تغییر می بایست 10-20 بار لاگین کنم.

با ارائه دهنده سرویس هم صحبتی که داشتیم علت رو مشکل از شرکت ارائه دهنده اینترنت بیان کردن .

اگر از ارائه دهنده اینترنت شما باشد با یک ***** شکن امتحان کنید باید حل بشه!

royal-host
March 26th, 2016, 14:07
دو احتمال عمده وجود داره :
مشکل از اینترنت شماست که می تونید از طریق یه ویندوز سرور یا اینترنت دیگه چک کنید ببینید مشکل از اینترنت شما هست یا خیر
مشکل نرم افزاری سرور باشه که ممکنه از فایروال یا... باشه
مورد اول رو چک کنید اگر مورد اول نبود اون وقت میشه روی مورد دوم فکر کرد و برای حلش اقدام کرد.

Hostline
March 31st, 2016, 23:48
سلام بنده هم اینجور میشم بعضی وقتا
وقتی بررسی کردم متوجه شدم آی پیم خود به خود داره تغییر میکنه
بهترین راه برای خودم یک چیز پی ان بود.

kool
April 1st, 2016, 00:38
سلام
ابتدا مطمئن شوید که تاریخ و ساعت سیستمتان درست تنظیم شده باشه.
بعد بررسی کنید آی پی تان تغییر نداشته باشه و با یک تغییر دهنده آی پی ثابت تست کنید.
در ادامه رمز خود را یکبار تغییر دهید و نیز با مرورگر دیگری نیز امتحان کنید.

persianfun
April 1st, 2016, 02:27
سلام
ابتدا مطمئن شوید که تاریخ و ساعت سیستمتان درست تنظیم شده باشه.
بعد بررسی کنید آی پی تان تغییر نداشته باشه و با یک تغییر دهنده آی پی ثابت تست کنید.
در ادامه رمز خود را یکبار تغییر دهید و نیز با مرورگر دیگری نیز امتحان کنید.

درود بر شما
دقیقا مشکل از همینجا بود ، تاریخ سیستم یک روز جلو بود ، بعد از تنظیم مشکل حل شد.
قبل از این هم با قند شکن میتونستم مشکل رو مرتفع کنم.

ممنون از تمامی دوستان پر مهر :53:

kool
April 1st, 2016, 17:42
درود بر شما
دقیقا مشکل از همینجا بود ، تاریخ سیستم یک روز جلو بود ، بعد از تنظیم مشکل حل شد.
قبل از این هم با قند شکن میتونستم مشکل رو مرتفع کنم.

ممنون از تمامی دوستان پر مهر :53:

درود
خواهش میکنم. بله قبلا یک روز کامل دچار این مشکل بودیم و در نهایت مشاهده کردم که تاریخ سیستم رو عجله کرده بودم و به اشتباه برای یک روز آینده تنظیم کرده بودم.

live
April 1st, 2016, 19:04
البته من قبلاً چند ماهی با دایرکت ادمین کار میکردم زمانی که حجم هاست بالا میرفت این اتقاف بره من میوفتاد و مجبور بودم برای راحتی بیشتر از ftp client برای اتصال به سرور استفاده کنم

kool
April 1st, 2016, 19:16
البته من قبلاً چند ماهی با دایرکت ادمین کار میکردم زمانی که حجم هاست بالا میرفت این اتقاف بره من میوفتاد و مجبور بودم برای راحتی بیشتر از ftp client برای اتصال به سرور استفاده کنم

این مشکل ارتباطی به این موضوع ندارد و احتمالا با غیرفعال کردن محاسبه حجم رفع شود:
http://www.directadmin.com/features.php?id=678

alimoein
April 1st, 2016, 20:44
درود بر دوستان گرامی

سلام یا مشکل از اینترنت شماست - آی پیتون رو تغییر بدید ببینید مشکل بازهم وجود داره یه نه...؟ از ***** شکن استفاده کنید
اگر اینترنت دیگری دارید با اون هم امتحان کنید
یا حتی ممکنه مشکل از فایر وال باشه - و یا مشکل نرم افزاری
اگه مورد اول و دوم نبود با میزبانتون تماس بگیرید و بگین که مشکل از اینترنت شما نیست
موفق باشید