PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت برای یک سایت می خوام

AhrimanSefid
March 25th, 2016, 18:18
سلام
بیشتر از درگاه رو که چک کردم یا ***** شدن یا تا اطلاع ثانوی قطع می باشند.
درگاه بدون شناسه و معرفی می خوام.

bandarit
March 25th, 2016, 19:28
سلام

درود میتونید از وب سایت های معتبر زیر استفاده کنید

پارس پال
https://parspal.com

زرین پال
http://zarinpal.com

اگر شرکت هستید یا دفتر دارید یا نماد اعتماد دارید میتونید از به پرداخت ملت استفاده کنید بنده از به پرداخت ملت استفاده میکنم واقعا عالی هست

به پرداخت
http://behpardakht.com

موفق باشید

nevergotme
March 25th, 2016, 19:42
پارس پال برای من فیــلتر است ( مخابرات - تهران)

hoster
March 25th, 2016, 19:47
https://sibapal.com

هم بدک نیست

javad159
March 25th, 2016, 20:42
سلام

سلام و احترام

موضوع فعالیتتون چیه دوست عزیز ؟

iHSG
March 25th, 2016, 20:52
سلام
منم یه درگاه می خوام برام فرق نمیکنه چی باشه فقط بتونم تو سایتم پول بگیرم.
از دوستان کسی می دونم آیا میشه بدون نماد اعتماد درگاه مستقیم گرفت؟ آخه نماد اعتماد آدرس خونه رو نمایش میده من نمی خوام بگیرم.اگر یه گزینه داشت که آدرس رو برای اشخاص حقیقی که دفتر کار ندارن نمایش نمیداد به نظرم اون موقع همه نماد می گرفتن.من که تنها دلیلم برای نماد نگرفتن فقط اینه که آدرس خونه رو نشون میده.

الان هم که اکثر درگاه ها یا فیـلترن یا فعلاً کار نمیکنن به نظرتون اگه الان درگاه بخوام باید چی کار کنم؟

javad159
March 25th, 2016, 21:00
سلام
از دوستان کسی می دونم آیا میشه بدون نماد اعتماد درگاه مستقیم گرفت؟ آخه نماد اعتماد آدرس خونه رو نمایش میده من نمی خوام بگیرم.اگر یه گزینه داشت که آدرس رو برای اشخاص حقیقی که دفتر کار ندارن نمایش نمیداد به نظرم اون موقع همه نماد می گرفتن.من که تنها دلیلم برای نماد نگرفتن فقط اینه که آدرس خونه رو نشون میده.

الان هم که اکثر درگاه ها یا فیـلترن یا فعلاً کار نمیکنن به نظرتون اگه الان درگاه بخوام باید چی کار کنم؟

سلام و احترام

دریافت درگاه مستقیم از بانک بدون اخذ نماد امکانپذیر نمی باشد
میتوانید از درگاه دایرکت پی استفاده نمایید
www.directpay.ir

nimafire
March 25th, 2016, 22:42
سلام
اگر امکان دریافت درگاه از بانک ملت و پارسیان و ... را ندارید، زرین پال بهترین گزینه خواهد بود برای شما.
اعتبار این سرویس دهنده مهمترین چیزی هست که شما را از خدماتشان قانع میکند.
ماژول های متنوعی نیز دارند

موفق باشید

AhrimanSefid
March 25th, 2016, 23:27
http://sibapal.com

هم بدک نیست

shahabhost
March 25th, 2016, 23:46
سلام
اگر امکان دریافت درگاه از بانک ملت و پارسیان و ... را ندارید، زرین پال بهترین گزینه خواهد بود برای شما.

موفق باشید

جالب هست که سرویس دهنده ای مثل زرین پال که هیچ گاه توان رقابت با سایر سرویس دهنده ها ی این زمینه رو نداشته ***** نشده!!! دلایلش هم کاملا معلوم هست!

پنج سال پیش از این پذیرنده سرویس داشتیم یکی دو بار هزینه ها رو اشتباها به حساب های دیگری واریز میکردن! ( شناسه شبای اشتباه ) عذرخواهی هم به هیچ عنوان نمیکنن!
پاسخگویی به تیکت ها ضعیف هست.

پیشنهاد میشه از درگاه اختصاصی سیباپال در اولویت اولتون و جهان پی در اولویت بعدی استفاده کنین.

asrhosting
March 25th, 2016, 23:49
سلام

موفق باشید

جناب نصرآبادی انتخاب شما خیلی عجیبه !

پیشنهاد میشه از پارس پال استفاده کنید مورد شترفیلم بهشون اطلاع بدین راه حل برا استفاده از درگاه بهتون میدن .

peyman_m
March 26th, 2016, 01:26
سلام
میتونید از سامانه ( A-bank.ir (http://A-bank.ir) ) استفاده کنید . ارائه صفحات پرداخت شخصی و تجاری با نام و لوگوی شما و بدون نیاز به ارائه مدارک یا داشتن فروشگاه اینترنتی
درضمن این صفحات دائمی بوده و بر روی موبایل / تبلت / لپتاپ و کامپیوتر قابل اجرا میباشد و کاملا واکنش گرا میباشد

نمونه صفحات شخصی و تجاری ایجاد شده: ( بر روی موبایل و تبلت نیز چک نمائید )
http://a-bank.ir/mkhani
http://a-bank.ir/ABANK
http://a-bank.ir/peyman64

nimafire
March 26th, 2016, 02:35
جناب نصرآبادی انتخاب شما خیلی عجیبه !

پیشنهاد میشه از پارس پال استفاده کنید مورد شترفیلم بهشون اطلاع بدین راه حل برا استفاده از درگاه بهتون میدن .

سلام.
ببینید زرین پال سیستم استیبل تری دارد.
چند روز پیش نیز کلیه درگاه ها ***** شدند اما زرین پال همچنان فعال بود.
کارت بانکی که صادر کرده اند نیز جالب هست.

بله پارسپال هم سیستم بسیار قدرتمندی را ایجاد کرده است. منتها من شخصا پس از درگاه مستقیم، زرین پال را توصیه میکنم.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 12:57
سلام.
ببینید زرین پال سیستم استیبل تری دارد.
چند روز پیش نیز کلیه درگاه ها ***** شدند اما زرین پال همچنان فعال بود.
کارت بانکی که صادر کرده اند نیز جالب هست.

بله پارسپال هم سیستم بسیار قدرتمندی را ایجاد کرده است. منتها من شخصا پس از درگاه مستقیم، زرین پال را توصیه میکنم.

در عوض امکانات کمتری دارند! وارد پنلم که میشم در زرین پال فکر میکنم تو یه کویر وارد شدم از بس که امکاناتش کمه!.
ماجرای ***** نشدن زرین پال هم که به اندازه کافی توی همین انجمن بحث شده پس جای حرفی برای این موضوع نمیمونه

من پیشنهادم جهان پی و سپس سیباپال هستش

samansystems
March 26th, 2016, 13:06
در عوض امکانات کمتری دارند! وارد پنلم که میشم در زرین پال فکر میکنم تو یه کویر وارد شدم از بس که امکاناتش کمه!.

زرين پال پر امکانات ترين سرويس موجود در اين حوزه هست.
وب گيت، INSiteGate ، زرين گيت، موبايل گيت، USSD ، درگاه پرداخت اشتراکی، اپليکيشن موبايل، آسان پرداخت، زرين کارت، يک کليک و پرداخت و ....
وقتی حساب کاربری شما تاييد نشده باشه به هيچ چيزی دسترسی نداريد و به همين دليل هست که فکر ميکنيد وارد کوير شديد.
دليل فيلتر نشدن زرين پال هم همين سختگيری هست که از ابتدای فعاليت داشته و داره و باعث ميشه تخلفی در اون صورت نگيره و سريع شناسائی بشه.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 13:08
وب گيت، INSiteGate ، زرين گيت، موبايل گيت، USSD ، درگاه پرداخت اشتراکی، اپليکيشن موبايل، آسان پرداخت، زرين کارت و ....
وقتی حساب کاربری شما تاييد نشده باشه به هيچ چيزی دسترسی نداريد و به همين دليل هست که فکر ميکنيد وارد کوير شديد.
دليل فيلتر نشدن زرين پال هم همين سختگيری هست که از ابتدای فعاليت داشته و داره و باعث ميشه تخلفی در اون صورت نگيره و سريع شناسائی بشه.

حساب کاربری بنده تایید شده و تایید نقره ای هم هستم
حالا نهایت طلایی میخواد دو تا منو برای اون تسویه داشته باشه!!! که اونم نهایت یه کاکتوس به کویر اضافه میکنه !!

samansystems
March 26th, 2016, 13:12
حساب کاربری بنده تایید شده و تایید نقره ای هم هستم
حالا نهایت طلایی میخواد دو تا منو برای اون تسویه داشته باشه!!! که اونم نهایت یه کاکتوس به کویر اضافه میکنه !!

دقيقا شما چه چيزی رو مد نظر داشتيد ببينيد، که الان نميبنيد ؟ o:-)
با جزئيات صحبت کنيم بهتر هست. برای کاربران هم شفاف سازی ميشه و خدای نکرده سوء تفاهمی برای ديگران بوجود نمياد.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 13:20
دقيقا شما چه چيزی رو مد نظر داشتيد ببينيد، که الان نميبنيد ؟ o:-)

امکانات جدید و به روزی که دیگر درگاه های واسط دارند که شما ندارید!
دقیقا همون گل و گیاه و سبزه ای که باعث میشه روح آدم شاد بشه که در سایت شما وجود نداره!
پیشنهاد میکنم یکمی به در و دیوار اون پنل کاربریتون تابلو بزنید تا یکمی شلوغ بشه حداقل با افسردگی کاربراتون از پنل خارج نشن
بگذریم
من قصدم پیشنهاد دادن به استارتر بود که پیشنهادم رو دادم
پیشنهاد خودم رو هم به شما دادم

samansystems
March 26th, 2016, 13:24
امکانات جدید و به روزی که دیگر درگاه های واسط دارند که شما ندارید!
دقیقا همون گل و گیاه و سبزه ای که باعث میشه روح آدم شاد بشه که در سایت شما وجود نداره!
پیشنهاد میکنم یکمی به در و دیوار اون پنل کاربریتون تابلو بزنید تا یکمی شلوغ بشه حداقل با افسردگی کاربراتون از پنل خارج نشن
بگذریم
من قصدم پیشنهاد دادن به استارتر بود که پیشنهادم رو دادم
پیشنهاد خودم رو هم به شما دادم

الان اينجا ما در مورد باغ و بلبل صحبت نميکنيم ;)
لطفا صادق باشيد و ديگران رو گمراه نکنيد.
من در مورد پنل کاربری از شما سوال ميکنم. شما در مورد باغ و بلبل حرف ميزنيد.
البته که اين محترم هست ولی اجازه بديد سوء تفاهمی برای ديگران باقی نمونه.
دقيقا چه امکاناتی رو شما مد نظر داريد که در پنل زرين پال نميبينيد ؟
اعتقاد ما بر اين هست که زرين پال پر امکانات ترين سرويس دهنده در اين حوزه هست و خوشحال ميشيم اگر شما کمبودی رو احساس ميکنيد بگيد تا ما اون رو در برنامه توسعه قرار بديم.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 13:30
اعتقاد ما بر اين هست که زرين پال پر امکانات ترين سرويس دهنده در اين حوزه هست و خوشحال ميشيم اگر شما کمبودی رو احساس ميکنيد بگيد تا ما اون رو در برنامه توسعه قرار بديم.

با توجه به مدرک تحصیلیتون بعید بود این تشابه رو متوجه نشید!.
جناب
من وقت این رو ندارم بیام بهتون بگم زرین پال چی کم داره چی نداره
به یکی از اون کارمندهاتون بگید توی سایت های رقیب عضو بشن و موارد توی پنل رو نگاه کنند و لیست کنند.

البته الان که سایت های رقیب ***** هستش و چون شما هم از موارد ممنوعه مثل وی پ ی ان استفاده نمیکنید!!! باید بمونید تا این سایت ها از ***** دربیان و نکته برداری کنید.
والا! من که مثل شما بیکار نیستم!

iHSG
March 26th, 2016, 13:35

من می خوام دوباره از سرویس شما استفاده کنم اما مشکلی برام پیش آمده پیام خصوصی کردم.
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.

samansystems
March 26th, 2016, 13:39
با توجه به مدرک تحصیلیتون بعید بود این تشابه رو متوجه نشید!.
جناب
من وقت این رو ندارم بیام بهتون بگم زرین پال چی کم داره چی نداره
به یکی از اون کارمندهاتون بگید توی سایت های رقیب عضو بشن و موارد توی پنل رو نگاه کنند و لیست کنند.

البته الان که سایت های رقیب ***** هستش و چون شما هم از موارد ممنوعه مثل وی پ ی ان استفاده نمیکنید!!! باید بمونید تا این سایت ها از ***** دربیان و نکته برداری کنید.
والا! من که مثل شما بیکار نیستم!

پس خواهشی که از شما داريم اين هست که به کاربران اطلاعات اشتباه نديد.
زرين پال پر امکانات ترين سرويس دهنده فعال در اين حوزه هست.
زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که اپليکيشن موبايل ميده به کاربرانش.
زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که به کاربران خودش USSD ميده.
زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که پرداخت درون سايتی (InSiteGate) رو ارائه ميده.

وابستگی شما به سرويس های مشابه از صحبت کردن شما مشخص هست و البته از تشکر هایی که سريع و بدون اتلاف وقت از پست شما هم ميشه مشخص تر هست.
لطفا اطلاعات اشتباه به کاربران ارائه نديد و اگر موردی هست دقيق بگيد تا شفاف سازی انجام بشه.

- - - Updated - - -

پی نوشت: خيلی جالب هست که دوستان اومدن اينجا گفتن بده بده، بعد اونور خودشون دارن استفاده ميکنن از ترکيب اين سرويس ها و فقط ديگران رو گمراه ميکنن.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 13:42
پی نوشت: خيلی جالب هست که دوستان اومدن اينجا گفتن بده بده، بعد اونور خودشون دارن استفاده ميکنن از ترکيب اين سرويس ها و فقط ديگران رو گمراه ميکنن.

واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن !!! بیگ لایک :-p

samansystems
March 26th, 2016, 13:51
واقعا عجب آدم هایی پیدا میشن !!! بیگ لایک :-p

اگر مايل هستيد اطلاعات حساب کاربری شما رو منتشر کنيم شفاف سازی کامل صورت بگيره.
احتمالا اين مورد هم مثل بيابون هست. نميدونم شما چرا مياين از بيابون استفاده ميکنيد.
البته نمونه های مشابه قبلا در همين انجمن هم وجود داشته و جای تعجب نيست. (کاربری که ميگفت زرين پال بد هست و بعد از توقيف حساب کاربريشون بدليل تخطی از قوانين شاکی شدن که چرا توقيف شدن و ميخواستن رفع توقيف بشن.)
دوستدار شما و ساير همراهان زرين پال هستيم.

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 13:54
اگر مايل هستيد اطلاعات حساب کاربری شما رو منتشر کنيم شفاف سازی کامل صورت بگيره.
احتمالا اين مورد هم مثل بيابون هست. نميدونم شما چرا مياين از بيابون استفاده ميکنيد.
البته نمونه های مشابه قبلا در همين انجمن هم وجود داشته و جای تعجب نيست. (کاربری که ميگفت زرين پال بد هست و بعد از توقيف حساب کاربريشون بدليل تخطی از قوانين شاکی شدن که چرا توقيف شدن و ميخواستن رفع توقيف بشن.)
دوستدار شما و ساير همراهان زرين پال هستيم.

بله بفرمایید!
در یک صورت هست که شما میتونید اطلاعات من رو از متوجه بشید که ایمیل ثبت شده در این انجمن رو با ایمیل ثبت شده در سایتتون مطابقت بدید که اگر این کار صورت بگیره یعنی بانک اطلاعاتی این انجمن در اختیار شما قرار داره
اگر منظورتون این هست که بنده بیام اطلاعاتم رو بدم خیر لزومی نمیبینم! دوست دارم از ورود به سایتتون لذت ببرم
بنده اخرین تراکنشم از سایتتون برمیگرده به 3 سال پیش! و برای همین هر از گاهی برای خنده هم که شدم برای شادی دل خودم وارد سایتتون میشم
شما باید خوشحال باشید که سایتتون دل مردم رو شاد میکنه!
بیخود تاپیک رو منحرف نکنید! پاسخ استارتر داده شد و اگر مشکلی در این مورد دارید بهتره به دادگستری که آشنا دارید مراجعه کنید

samansystems
March 26th, 2016, 14:03
بله بفرمایید!
در یک صورت هست که شما میتونید اطلاعات من رو از متوجه بشید که ایمیل ثبت شده در این انجمن رو با ایمیل ثبت شده در سایتتون مطابقت بدید که اگر این کار صورت بگیره یعنی بانک اطلاعاتی این انجمن در اختیار شما قرار داره
اگر منظورتون این هست که بنده بیام اطلاعاتم رو بدم خیر لزومی نمیبینم! دوست دارم از ورود به سایتتون لذت ببرم
بنده اخرین تراکنشم از سایتتون برمیگرده به 3 سال پیش! و برای همین هر از گاهی برای خنده هم که شدم برای شادی دل خودم وارد سایتتون میشم
شما باید خوشحال باشید که سایتتون دل مردم رو شاد میکنه!
بیخود تاپیک رو منحرف نکنید! پاسخ استارتر داده شد و اگر مشکلی در این مورد دارید بهتره به دادگستری که آشنا دارید مراجعه کنید

تاپيک که توسط شما منحرف شد. اينجا بحث انتخاب درگاه بود شما کا رو به بيابون و گلستون رسونديد و وقتی از شما خواستيم بيشتر توضيح بديد گفتيد وقت نداريد. 8-}
بنا بر چيزی که همکاران اطلاع دادن آخرين استفاده شما از زرين پال مربوط به اسفند ماه بوده.
با اين حال اگر تشابه دامنه و نام وجود داره لطفا ايميل خودتون رو به صورت پيام خصوصی ارسال کنيد.
اگر هم مايل نيستيد که پيشنهاد ميکنيم مجدد به زرين پال سر بزنيد.
چون زرين پال از 3 سال پيش تا الان تغييرات بزرگی کرده و شما نميتونيد زريت پال امروز رو با زرين پال سه سال قبل مقايسه کنيد.
حتی با زرين پال يکماه قبل هم قابل مقايسه نيست.
چون اسپرينت های تيم توسعه زرين پال دو هفته به دو هفته بسته ميشه و ما تقريبا هر دو هفته چند امکان جديد رو معرفی ميکنيم.
من هم خوشحال ميشم با سند و مدرک جزئيات صحبت کنيم و اينکه کلی بگيم اينجا بيابون هست اونجا گلستون هست مشکلی رو حل نميکنه و تنها جهت دار بودن بحث رو نشون ميده.

- - - Updated - - -

البته که اين موضوع گفتنی نيست ولی با توجه به اينکه شما اصرار داريد زرين پال بيابون هست بايد خدمتتون عرض کنم:
زرين پال در جشنواره وب سال 94 (آخرين جشواره وب) که در بهمن ماه برگزار شد موفق شد عنوان برترين سايت ارائه خدمات پرداخت از نگاه داوران رو کسب کنه.
شرکت کنندگان هم دقيقا همين سايتی هایی هستند که شما ميگيد.
و انتخاب هم توسط داوران جشنواره انجام شد.
من پيشنهاد ميکنم حتما سری به صفحه درباره ما زرين پال بزنيد تا عناوين و افتخارات زرين پال در 5 سال گذشته رو مشاهده کنيد:
https://www.zarinpal.com/about.html

alimoein
March 26th, 2016, 14:11
سلام

سیبا پال
پارس پال
درگاه پرداخت
زرین پال

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 14:14
بنا بر چيزی که همکاران اطلاع دادن آخرين استفاده شما از زرين پال مربوط به اسفند ماه بوده.
با اين حال اگر تشابه دامنه و نام وجود داره لطفا ايميل خودتون رو به صورت پيام خصوصی ارسال کنيد.
اگر هم مايل نيستيد که پيشنهاد ميکنيم مجدد به زرين پال سر بزنيد.
چون زرين پال از 3 سال پيش تا الان تغييرات بزرگی کرده و شما نميتونيد زريت پال امروز رو با زرين پال سه سال قبل مقايسه کنيد.
حتی با زرين پال يکماه قبل هم قابل مقايسه نيست.
چون اسپرينت های تيم توسعه زرين پال دو هفته به دو هفته بسته ميشه و ما تقريبا هر دو هفته چند امکان جديد رو معرفی ميکنيم.
من هم خوشحال ميشم با سند و مدرک جزئيات صحبت کنيم و اينکه کلی بگيم اينجا بيابون هست اونجا گلستون هست مشکلی رو حل نميکنه و تنها جهت دار بودن بحث رو نشون ميده.

- - - Updated - - -

البته که اين موضوع گفتنی نيست ولی با توجه به اينکه شما اصرار داريد زرين پال بيابون هست بايد خدمتتون عرض کنم:
زرين پال در جشنواره وب سال 94 (آخرين جشواره وب) که در بهمن ماه برگزار شد موفق شد عنوان برترين سايت ارائه خدمات پرداخت از نگاه داوران رو کسب کنه.
شرکت کنندگان هم دقيقا همين سايتی هایی هستند که شما ميگيد.
و انتخاب هم توسط داوران جشنواره انجام شد.

دقیقا میشه بفرمایید بر چه اساس همکاراتون بررسی کردند؟
من در این انجمن هیچ اسمی از خودم نبردم و هیچ شماره تماس و ایمیلی هم در پست های من نیست!!
این مورد رو شفاف سازی کنید تا بدونم کجا این موارد درج شده که به این سرعت همکاراتون فهمیدن که من آخرین فعالیتم کی بوده؟!!

در مورد جشنواره وب
جشنواره باید از لحاظ مردمی معتبر باشه نه داوران!
وگرنه داوران همه خودمونی هستند و راحت میشه نظرشون رو تغییر داد
پس هر موقع از نظر مردمی اول شدید اینجا پست بزارید بنده شخصا اولین لایک رو انجام میدم و خودم براتون تو همه انجمن ها پست میدم

samansystems
March 26th, 2016, 14:28
دقیقا میشه بفرمایید بر چه اساس همکاراتون بررسی کردند؟
من در این انجمن هیچ اسمی از خودم نبردم و هیچ شماره تماس و ایمیلی هم در پست های من نیست!!
این مورد رو شفاف سازی کنید تا بدونم کجا این موارد درج شده که به این سرعت همکاراتون فهمیدن که من آخرین فعالیتم کی بوده؟!!

من از همکاران خواستم بر اساس دامنه DeLtAvPs جستو کنن.
باز اگر شما ميگيد اشتباه از ما بوده خوشحال ميشيم بگيد بر اساس چی جستجو کنيم تا بتونيم نظر شما رو هم جلب کنيم.
طبق توضيحی که بالا دادم زرين پال هر هفته در حال تغيير هست و قطعا با زرين پالی که شما سه سال قبل در اون عضو شديد متفاوت هست.
اما باز هم خوشحال ميشيم نظر شما رو بدونيم و بتونيم نظر شما رو جلب کنيم.
نه اينکه وقتی از شما نظر ميخوايم بگيد من وقت ندارم ولی در عمل شاهد تخريب بی دليل باشيم.
ما واقعا خوشحال ميشيم اگر چيزی هست به جای اينکه بيابون و کوه رو مثال بزنيد با مستند و دقيق بگيد تا ما هم بتونيم نقص و خلا رو در صورت وجود رفع کنيم.

در مورد جشنواره وب
جشنواره باید از لحاظ مردمی معتبر باشه نه داوران!
وگرنه داوران همه خودمونی هستند و راحت میشه نظرشون رو تغییر داد
پس هر موقع از نظر مردمی اول شدید اینجا پست بزارید بنده شخصا اولین لایک رو انجام میدم و خودم براتون تو همه انجمن ها پست میدم

البته که اعتبار جشنواره وب پوشيده نيست و چند تا از سايت هایی که شما داريد اونها رو خوب خطاب ميکنيد هنوز عنوان های کسب شده در چند سال گذشته رو به عنوان افتخارات خودشون تابلو کردن و گوشه بيابون نصب کردن :) کافی هست به وبسايت هاشون سر بزنيد.
زرين پال در استارت آپ استانبول عنوان منتخب مردمی از بين 100 استارت آپ شرکت کننده رو دو سال پيش کسب کرده.
با اين حال ما دوست داريم و تلاش ميکنيم که بتونيم نظر همه عزيزان رو جلب کنيم و خيلی خوشحال ميشيم حالا که وقت داريد و پاسخ ما رو ارسال ميکنيد چند نمونه از امکانات مد نظر خودتون رو که در زرين پال وجود نداره بگيد تا در برنامه توسعه قرار بديم. (چون وقت داريد و پاسخ های ما رو سريع ميديد اميدوارم اين درخواست ما رو بی جواب نزاريد.)

- - - Updated - - -

من ميتونم چند سوال از شما کنم تا دقيقا مشخص بشه چه کاستی هایی وجود داره ؟

-- آخرين ورود شما به پنل زرين پال چه زمانی بوده ؟
-- آيا شما از زرين کارت استفاده کرديد ؟
-- آيا شما از اپليکيشن موبايل زرين پال استفاده کرديد ؟
-- آيا شما از سرويس USSD زرين پال استفاده کرديد ؟
-- پرداخت درون سايتی زرين پال رو مشاهده کرديد ؟

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 14:34
من از همکاران خواستم بر اساس دامنه DeLtAvPs جستو کنن.
باز اگر شما ميگيد اشتباه از ما بوده خوشحال ميشيم بگيد بر اساس چی جستجو کنيم تا بتونيم نظر شما رو هم جلب کنيم.
طبق توضيحی که بالا دادم زرين پال هر هفته در حال تغيير هست و قطعا با زرين پالی که شما سه سال قبل در اون عضو شديد متفاوت هست.
اما باز هم خوشحال ميشيم نظر شما رو بدونيم و بتونيم نظر شما رو جلب کنيم.
نه اينکه وقتی از شما نظر ميخوايم بگيد من وقت ندارم ولی در عمل شاهد تخريب بی دليل باشيم.
ما واقعا خوشحال ميشيم اگر چيزی هست به جای اينکه بيابون و کوه رو مثال بزنيد با مستند و دقيق بگيد تا ما هم بتونيم نقص و خلا رو در صورت وجود رفع کنيم.

البته که اعتبار جشنواره وب پوشيده نيست و چند تا از سايت هایی که شما داريد اونها رو خوب خطاب ميکنيد هنوز عنوان های کسب شده در چند سال گذشته رو به عنوان افتخارات خودشون تابلو کردن و گوشه بيابون نصب کردن :) کافی هست به وبسايت هاشون سر بزنيد.
زرين پال در استارت آپ استانبول عنوان منتخب مردمی از بين 100 استارت آپ شرکت کننده رو دو سال پيش کسب کرده.
با اين حال ما دوست داريم و تلاش ميکنيم که بتونيم نظر همه عزيزان رو جلب کنيم و خيلی خوشحال ميشيم حالا که وقت داريد و پاسخ ما رو ارسال ميکنيد چند نمونه از امکانات مد نظر خودتون رو که در زرين پال وجود نداره بگيد تا در برنامه توسعه قرار بديم. (چون وقت داريد و پاسخ های ما رو سريع ميديد اميدوارم اين درخواست ما رو بی جواب نزاريد.)

شانس آوردم نام کاربریم Google نبود!! البته اگر هم بود خوب میشد! خودش یه اعتباری برای من بود

والا ما که نتونستیم بیایم استانبول که این افتخار ایرانی رو از نزدیک ببینم
اگر حداقل یه اسکنی چیزی از این افتخار دارید اینجا بزارید که بنده و دیگران به عنوان یک ایرانی خوشحال بشیم
مسلما یک جایزه ای چیزی گرفتید که بتونیم این مورد رو مشاهده کنیم.

- - - Updated - - -

من ميتونم چند سوال از شما کنم تا دقيقا مشخص بشه چه کاستی هایی وجود داره ؟

-- آخرين ورود شما به پنل زرين پال چه زمانی بوده ؟
-- آيا شما از زرين کارت استفاده کرديد ؟
-- آيا شما از اپليکيشن موبايل زرين پال استفاده کرديد ؟
-- آيا شما از سرويس USSD زرين پال استفاده کرديد ؟
-- پرداخت درون سايتی زرين پال رو مشاهده کرديد ؟

بعد از آخرین تغییراتتون اومدم داخل پنل یه دور دور کردم و بعدش هم بیرون رفتم
بیخیال بابا.زرین کارتی که همش میگن یه روز سوئیچش قطعه یه روز بانک بستست و .... به چه دردم میخوره( با توجه به مشاهدات در انجام این مورد رو گفتم )
اره اپ نصبه هر از گاهی که بازی های موبایلیم دیگه برام سرگرم کننده نیستند یه بار بازش میکنم تا سرگرم بشم
قسمت نشده.هر موقع از خود زرین پال استفاده کردم حتما این مورد رو هم تست میکنم!
این مورد هم قسمت نشده.هر موقع از خود زرین پال استفاده کردم این مورد رو هم حتما تست میکنم

samansystems
March 26th, 2016, 14:37
شانس آوردم نام کاربریم Google نبود!! البته اگر هم بود خوب میشد! خودش یه اعتباری برای من بود

والا ما که نتونستیم بیایم استانبول که این افتخار ایرانی رو از نزدیک ببینم
اگر حداقل یه اسکنی چیزی از این افتخار دارید اینجا بزارید که بنده و دیگران به عنوان یک ایرانی خوشحال بشیم
مسلما یک جایزه ای چیزی گرفتید که بتونیم این مورد رو مشاهده کنیم.

چرا که نه. بفرمائيد:
http://blog.startupistanbul.com/tag/zarinpal-startup-istanbul-presentation/

ما عادت نداريم و نداريم حرفی رو بدون مستند و دليل بزنيم.
در چند روز گذشت شاهد بزرگترين حمله ها به زرين پال بوديم که وقتی از دوستان خواسته شد دليل رو بگن گفتن ما هنوز دليلش رو نميدونيم.
البته که خدا رو شکر گذشت زمان باعث ميشه کاربران روز بروز نسبت به موضوعات آگاه تر بشن و دروغ ها و تهمت های زده شده در روزهای گذشته رو از واقعيت تشخيص بدن.

- - - Updated - - -

بعد از آخرین تغییراتتون اومدم داخل پنل یه دور دور کردم و بعدش هم بیرون رفتم

پس خوشحال ميشم کاستی هایی که به ذهنتون رسيد رو بگيد ؟
امکاناتی که در گلستان ها هست ولی در اين بيابون نيست رو بگيد تا راهنمائیتون کنيم ؟

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 14:42
چرا که نه. بفرمائيد:
http://blog.startupistanbul.com/tag/zarinpal-startup-istanbul-presentation/

ما عادت نداريم و نداريم حرفی رو بدون مستند و دليل بزنيم.
در چند روز گذشت شاهد بزرگترين حمله ها به زرين پال بوديم که وقتی از دوستان خواسته شد دليل رو بگن گفتن ما هنوز دليلش رو نميدونيم.
البته که خدا رو شکر گذشت زمان باعث ميشه کاربران روز بروز نسبت به موضوعات آگاه تر بشن و دروغ ها و تهمت های زده شده در روزهای گذشته رو از واقعيت تشخيص بدن.

- - - Updated - - -

پس خوشحال ميشم کاستی هایی که به ذهنتون رسيد رو بگيد ؟
امکاناتی که در گلستان ها هست ولی در اين بيابون نيست رو بگيد تا راهنمائیتون کنيم ؟

از مدرکی که ارائه کردید کمال تشکر رو دارم
در موردکاستی ها هم سر فرصت مینویسم و خدمتتون ارائه میکنم
اما خوبه به یکی از کارمندهاتون بگید به جای بیلیارد بازی کردن این موارد رو جمع آوری کنند

samansystems
March 26th, 2016, 14:48
اما خوبه به یکی از کارمندهاتون بگید به جای بیلیارد بازی کردن این موارد رو جمع آوری کنند

همکاران ما تو زرين پال ميتونن تو اوقات فراغت خودشون بيليارد، پينگ پنگ، ايکس باکس يا هر بازی مجازی رو انجام بدن و يا حتی ورزش کنن.
ولی اين مورد منافاتی با کار کردن دوستان نداره و بايد تسک هایی که دارن رو هم تو زمان مقرر تموم کنن.
دوستان موارد رو برسی ميکنن ولی باز هم خوشحال ميشيم پيشنهاد شما رو به عنوان يک کاربر از بيرون از مجموعه بشنويم و در جهت رفع کاستی ها عمل کنيم.
با اين حال در شرايط فعلی اعتقاد داريم زرين پال پر امکانات ترين سرويس فعلی در اين حوزه هست و تلاش ميکنيم روز به روز بر اين امکانات اضافه کنيم.
قطعا بروز رسانی زرين پال زمينه ای بوده برای رشد و توسعه و ان شاء الله در هفته ها و ماه های آينده اين مورد محسوس تر خواهد شد.

shahabhost
March 26th, 2016, 18:03
همکاران ما تو زرين پال ميتونن تو اوقات فراغت خودشون بيليارد، پينگ پنگ، ايکس باکس يا هر بازی مجازی رو انجام بدن و يا حتی ورزش کنن.
ولی اين مورد منافاتی با کار کردن دوستان نداره و بايد تسک هایی که دارن رو هم تو زمان مقرر تموم کنن.
دوستان موارد رو برسی ميکنن ولی باز هم خوشحال ميشيم پيشنهاد شما رو به عنوان يک کاربر از بيرون از مجموعه بشنويم و در جهت رفع کاستی ها عمل کنيم.
با اين حال در شرايط فعلی اعتقاد داريم زرين پال پر امکانات ترين سرويس فعلی در اين حوزه هست و تلاش ميکنيم روز به روز بر اين امکانات اضافه کنيم.
قطعا بروز رسانی زرين پال زمينه ای بوده برای رشد و توسعه و ان شاء الله در هفته ها و ماه های آينده اين مورد محسوس تر خواهد شد.

به جای این که سعی کنید از خودتون دفاع کنید بهتره کمی انتقال پذیر باشید

شما هیچ گاه توان رقابت با سرویس دهنده های مثل پی لاین و پارس پال و بقیه رو نداشتید.

بهتر هست که کمی نواوری داشته باشید
سرویس هایی که شما نام بردید که ارائه میکنید زودتر از شما سایر فعالان این جوزه ارائه میدادن

در یکی از پست هاتون اعلام کردید که ***** نشدن شما به دلیل سختگیری شماست
بنده یک سوال از شما دارم دقیقا سختگیری که شما انجام میدهین رو پارس پال هم انجام میده و ایشان ***** میشوند اما شما خیر!

samansystems
March 26th, 2016, 18:41
به جای این که سعی کنید از خودتون دفاع کنید بهتره کمی انتقال پذیر باشید

انتقال پذير که نيستيم ولی اگر انتقاد منصفانه باشه قطعا ميپذيريم.

شما هیچ گاه توان رقابت با سرویس دهنده های مثل پی لاین و پارس پال و بقیه رو نداشتید.

البته ما رقابت رو با شرکت های PSP ميدونيم و در زمان ايجاد شاپرک تونستيم موافقت اوليه شاپرک رو دريافت کنيم.

بهتر هست که کمی نواوری داشته باشید

اتفاقا نوآوری يکی از سياست های زرين پال هست و عموما ديگران پيرو هستند.
قطعا مستحضر هستيد که زرين پال اولين سرويس دهنده در اين حوزه بود و در بسياری از سرويس ها اولين و تنها ارائه دهنده اون خدمت هست. (اپليکيشن موبايل، USSD، پرداخت درون برنامه ای و پرداخت درون سايتی)

سرویس هایی که شما نام بردید که ارائه میکنید زودتر از شما سایر فعالان این جوزه ارائه میدادن

ببخشيد ميتونم بدونم کدام يک از سرويس دهنده ها برای مثال اپليکيشن موبايل يا پرداخت USSD رو ارائه ميده ؟ (بقيه موارد هم که بماند)

در یکی از پست هاتون اعلام کردید که ***** نشدن شما به دلیل سختگیری شماست
بنده یک سوال از شما دارم دقیقا سختگیری که شما انجام میدهین رو پارس پال هم انجام میده و ایشان ***** میشوند اما شما خیر!

اينکه چرا اکثر سرويس دهنده ها فيلتر شدن رو بايد از مرجع اقدام کننده پيگيری کنيد ولی به طور کلی سياست کلی زرين پال نظارت روی پذيرنده های خودش و محصولات و سرويس هایی که ازين طريق فروخته ميشه هست. به همين دليل هست که زرين پال شايد دشمنان بيشتری نسبت به ساير سايت های مشابه داره. دليل اصلی اين هست که سرويسی که زرين پال بهشون نداده رو ديگران به راحتی دادن. کافی هست سری به سايت similarweb بزنيد و وضعيت سايت هایی که از خدمات سايت های مذکور استفاده ميکنن رو مشاهده کنيد. میيبيند که دوستان در اين مورد کوتاهی داشتند. با اين حال ما اعتقاد داريم انجام اين کار در اين زمان کار درستی نبوده و به نوبه خودمون اين نگرانی رو تذکر داديم. در اين باره بيشتر بخوانيد (http://peidad.com/leadership/e-commerce/%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B 3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%85/)

در کل هم اميدواريم مشکل مذکور در سريعترين زمان رفع بشه.
اما متاسفانه دوستان (نه سايت مذکور بلکه برخی ديگر از دوستان) با وجودی که از قبل در مورد اين دستور قضائی اطلاع داشتند کوتاهی کردند و حتی در زمان فيلتر شدن هم تنها به انتشار بيانيه و شبنامه تلگرامی بسنده کردن. در حالی که در دو روز اول بروز مشکل که هنوز ادارات هم باز بودن با پيگيری ميتونستن مشکل رو حل کنن يا حداقل از دليل اون آگاه بشن. نه اينکه چند روز بعد از انتشار شبنامه های خودشون وقتی ازشون در مورد دليل بروز مشکل سوال ميشه بگن ما اطلاعی نداريم. متاسفانه دوستان به جای پيگيری مشکل خودشون شروع به دروغ گویی به کاربرانشون و تهمت زدن به ديگران و حمله به زرين پال کردند و کمپين راه انداختند.

iHSG
March 26th, 2016, 18:49
به نظر من کنترل پنل زرین پال ساده طراحی شده که این هم می تونه مزیت باشه هم نکته منفی.
از این جهت مزیت میشه که برای هر کاربری با هر سطح دانشی امکان استفاده است اما از این جهت هم عیب حساب میشه که خیلی از تنظیمات به ظاهر جزئی سایر درگاه های واسط رو نداره.مثلاً من هر چی گشتم بخشی برای تنظیم دریافت کارمزد از مشتری پیدا نکردم یا مثلاً بعضی شرکت ها مثل پی لاین امکانات جانبی مثل فروش کارت شارژ دارن که زرین پال نداره.این دوست عزیزمون که میگه امکانات زرین پال کمتره زیاد هم اشتباه نگفته اما منظور این دوستمون از امکانات همین جزئیات کوچک قابل تنظیم مثل کارمزد یا امکانات جانبی مثل همین فروشگاه شارژ هست که زرین پال نداره.

اما به هر حال به نظر من اگر فقط بخواین به عنوان یه درگاه واسطه پرداخت به زرین پال نگاه کنید خیلی هم عالیه زرین پال برای درگاه واسطه کامل بودن امکانات منحصر به فردی مثل زرین کارت داره که سایر شرکت ها اصلاً ندارن اما خب اگر مانند سایر شرکت ها اختیارات و تنظیمات بیشتری دست ما میداد و از امکانات جانبی هم پشتیبانی میکرد مسلماً پیشرفت بیشتری داشت.متاسفانه زرین پال حتی بخش تنظیمات هم نداره چه برسه به اختیارات دیگه.اگر مدیریت زرین پال یکم سادگی کار رو کنار بذارن و حداقل در سطح متوسط اختیارات و تنظیماتی ایجاد کنن خیلی بهتر میشه.

من سعی کردم این پست رو کاملاً بی طرف بنویسم.خودم کاربر پی لاین و زرین پال هستم و بخوام حقیقتاً بگم پی لاین رو کمی بیشتر دوست دارم.
منم پیشنهاد میکنم که یکی از مسئولان زرین پال در سرویس های پی لاین و جهان پی عضو شوند و تا اون جا که می تونن امکانات جانبی و اختیاراتی که اونا به کاربراشون میدن رو اضافه کنن.

samansystems
March 26th, 2016, 18:57
به نظر من کنترل پنل زرین پال ساده طراحی شده که این هم می تونه مزیت باشه هم نکته منفی.
از این جهت مزیت میشه که برای هر کاربری با هر سطح دانشی امکان استفاده است اما از این جهت هم عیب حساب میشه که خیلی از تنظیمات به ظاهر جزئی سایر درگاه های واسط رو نداره.مثلاً من هر چی گشتم بخشی برای تنظیم دریافت کارمزد از مشتری پیدا نکردم یا مثلاً بعضی شرکت ها مثل پی لاین امکانات جانبی مثل فروش کارت شارژ دارن که زرین پال نداره.این دوست عزیزمون که میگه امکانات زرین پال کمتره زیاد هم اشتباه نگفته اما منظور این دوستمون از امکانات همین جزئیات کوچک قابل تنظیم مثل کارمزد یا امکانات جانبی مثل همین فروشگاه شارژ هست که زرین پال نداره.

اما به هر حال به نظر من اگر فقط بخواین به عنوان یه درگاه واسطه پرداخت به زرین پال نگاه کنید خیلی هم عالیه زرین پال برای درگاه واسطه کامل بودن امکانات منحصر به فردی مثل زرین کارت داره که سایر شرکت ها اصلاً ندارن اما خب اگر مانند سایر شرکت ها اختیارات و تنظیمات بیشتری دست ما میداد و از امکانات جانبی هم پشتیبانی میکرد مسلماً پیشرفت بیشتری داشت.متاسفانه زرین پال حتی بخش تنظیمات هم نداره چه برسه به اختیارات دیگه.اگر مدیریت زرین پال یکم سادگی کار رو کنار بذارن و حداقل در سطح متوسط اختیارات و تنظیماتی ایجاد کنن خیلی بهتر میشه.

من سعی کردم این پست رو کاملاً بی طرف بنویسم.خودم کاربر پی لاین و زرین پال هستم و بخوام حقیقتاً بگم پی لاین رو کمی بیشتر دوست دارم.
منم پیشنهاد میکنم که یکی از مسئولان زرین پال در سرویس های پی لاین و جهان پی عضو شوند و تا اون جا که می تونن امکانات جانبی و اختیاراتی که اونا به کاربراشون میدن رو اضافه کنن.

البته ما در مورد دريافت کارمزد از مشتری توضيحاتی داريم و اعتقادمون بر اين هست خيلی از زمان ها ميشه از زرين پال بدون کارمزد بهره برد. (کاربرانی که از پارسال زرين کارت داشتند و دارن الان بدون کارمزد از زرين پال استفاده ميکنن.) ولی در کل حتما پيشنهادات شما رو ارجاع ميديم و برسی خواهد شد. ممنون ازينکه با ما صادقانه و بدون قصد و غرض صحبت ميکنيد.

در مورد کارت شارژ هم سامان سيستم خودش رو پروژه مجزائی سرمايه گزاری کرده که نام اون شارژ ريسلر هست
www.chargereseller.com (http://www.chargereseller.com)
امکانات فروش شارژ در اين وبسايت بيشتر از سايت های مشابه هست و قابليت های خيلی بيشتری رو به کاربرانش ميده. (نظير اپليکيشن موبايل اختصاصی و فروش آفلاين)
البته تنوع محصولات هم بيشتر هست و شارژ ريسلر هدف خيلی بزرگتری رو در اين مسير دنبال ميکنه.
به خاطر همين دليل بوده که اين قابليت به طور مستقيم در زرين پال توسعه داده نشده و سعی شده در زرين پال تمرکز روی همونن کار اصلی که پرداخت آنلاين هست، باشه.

بازم خوشحال ميشيم اگر پيشنهادی داريد با ما درميون بزاريد.

98M!zban
March 26th, 2016, 19:18
من نمیدونم دلیل اینکه از چند هفته پیش این داستان راه افتاده فلانی آشنا داره ***** نمیشه چیه و چه معنایی داره

یکی از دلایلی که زرین پال رو چند سال پیش کنار گذاشتم سخت گیری هاش بود و دیگه بعد اون با درگاه واسطی کار نکردم که رسیدیم به سیباپال و چون خوشم اومد ازشون یک مواردی استفاده کردیم که اونم تقریبا الان نزدیک به صفر شده استفادمون

حالا اینکه کنار گذاشتم زرین پال رو چند سال پیش دلیل نمیشه بد بگم از زرین پال . چون زرین پال بد نبود . شرایط منو نداشت

حالا اینکه بگیم زرین پال فلانه فلانه دیگه چه دردی رو دوا میکنه

شاید واقعا اینطور که شما میگیرید نباشه . چطور به حرف فقط اعتماد می کنید ؟

با چشم های خودت ببینی این روزا نمی تونی دقیق کسی رو محکوم کنی

shahabhost
March 26th, 2016, 19:23
انتقال پذير که نيستيم ولی اگر انتقاد منصفانه باشه قطعا ميپذيريم.

البته ما رقابت رو با شرکت های PSP ميدونيم و در زمان ايجاد شاپرک تونستيم موافقت اوليه شاپرک رو دريافت کنيم.

اتفاقا نوآوری يکی از سياست های زرين پال هست و عموما ديگران پيرو هستند.
قطعا مستحضر هستيد که زرين پال اولين سرويس دهنده در اين حوزه بود و در بسياری از سرويس ها اولين و تنها ارائه دهنده اون خدمت هست. (اپليکيشن موبايل، USSD، پرداخت درون برنامه ای و پرداخت درون سايتی)

ببخشيد ميتونم بدونم کدام يک از سرويس دهنده ها برای مثال اپليکيشن موبايل يا پرداخت USSD رو ارائه ميده ؟ (بقيه موارد هم که بماند)

اينکه چرا اکثر سرويس دهنده ها فيلتر شدن رو بايد از مرجع اقدام کننده پيگيری کنيد ولی به طور کلی سياست کلی زرين پال نظارت روی پذيرنده های خودش و محصولات و سرويس هایی که ازين طريق فروخته ميشه هست. به همين دليل هست که زرين پال شايد دشمنان بيشتری نسبت به ساير سايت های مشابه داره. دليل اصلی اين هست که سرويسی که زرين پال بهشون نداده رو ديگران به راحتی دادن. کافی هست سری به سايت similarweb بزنيد و وضعيت سايت هایی که از خدمات سايت های مذکور استفاده ميکنن رو مشاهده کنيد. میيبيند که دوستان در اين مورد کوتاهی داشتند. با اين حال ما اعتقاد داريم انجام اين کار در اين زمان کار درستی نبوده و به نوبه خودمون اين نگرانی رو تذکر داديم. در اين باره بيشتر بخوانيد (http://peidad.com/leadership/e-commerce/%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%B 3-%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%85/)

در کل هم اميدواريم مشکل مذکور در سريعترين زمان رفع بشه.
اما متاسفانه دوستان (نه سايت مذکور بلکه برخی ديگر از دوستان) با وجودی که از قبل در مورد اين دستور قضائی اطلاع داشتند کوتاهی کردند و حتی در زمان فيلتر شدن هم تنها به انتشار بيانيه و شبنامه تلگرامی بسنده کردن. در حالی که در دو روز اول بروز مشکل که هنوز ادارات هم باز بودن با پيگيری ميتونستن مشکل رو حل کنن يا حداقل از دليل اون آگاه بشن. نه اينکه چند روز بعد از انتشار شبنامه های خودشون وقتی ازشون در مورد دليل بروز مشکل سوال ميشه بگن ما اطلاعی نداريم. متاسفانه دوستان به جای پيگيری مشکل خودشون شروع به دروغ گویی به کاربرانشون و تهمت زدن به ديگران و حمله به زرين پال کردند و کمپين راه انداختند.

همیشه نگاه به نوک بینی و نگاه های خودبینانه ی شما را در طول این چند سال دیده ایم
واقعا جا دارد که نگاه به سقف کاذب شما را تبریک بگویم

کسی منکر این نیست که شما اولین ارائه دهنده این نوع سرویس درگاه واسط بودید نیست

این که دوستان نظارت کافی نداشته اند کاملا درست است
اما ایا قبول ندارید که افراد سودجو چه در دنیای مجازی و چه در دنیای واقعی هستند

بنده 4 سال پیش به مدت چندین ماه از یک سایتی قند شکن خریداری میکردم که از درگاه واسط شما استفاده میکردن!نظارت شما به چه صورت بوده است ؟
الان امکان دورزدن نظارت های شما وجود ندارد؟آن هم توسط ما ایرانیان که همیشه عادت به دور زدن مشکلات داریم؟ :) به روش های مختلفی میشود نظارت شما را تحریم کرد :)

به صورت کاملا دوستانه عرض میکنم
این که در سال 93 دوستان ادعا کردن سایت هایشان مورد اتک شما قرار گرفت را بنده نه تایید و نه تکذیب میکنم
این که *****ینگ این دوستان توسط گزارش های شما هم انچام شده یا نه رو هم بنده نه میتونم تایید کنم و نه تکذیب

اما برای هر کاربری در دنیای تجارت الکترونیک ایران این شاعبه پیش خواهد امد وقتی پارس پال و زرین پال دقیقا سیاست های مئل مدت زمان اتنظار واریز و اطمنان از تحویل کالا را دارند یکیشان ***** میشود و دیگری خیر ( بنده از پارسپال هیچ طرفداری ندارم )
این که نظارت شما بیشتر بوده است یک پاسخ عوام فریبانه است

دلیلی رو ذکر بفرمایید که دوستان باور کنند شما خواهان رشد تجارت الکترونیک ایران هستید و گزارش توسط شما انجام نشده و از فعالیت همکاران و رقبایتان در این زمینه استقبال میکنید!

samansystems
March 26th, 2016, 19:37
من نمیدونم دلیل اینکه از چند هفته پیش این داستان راه افتاده فلانی آشنا داره ***** نمیشه چیه و چه معنایی داره

البته گله اصلی رو بايد به دوستانی کرد که با راه انداختن کمپين و پخش شبنامه تو تلگرام و سايت های خودشون و دروغ گفتن به کاربرانشون اين جو رو بوجود اوردن.
بازم معتقديم اگر از روز اول دوستان به جای اينکارهای بچه گانه در جهت حل مشکل اقدام ميکردن، شايد الان مشکل حل شده بود.

- - - Updated - - -

بنده 4 سال پیش به مدت چندین ماه از یک سایتی قند شکن خریداری میکردم که از درگاه واسط شما استفاده میکردن!نظارت شما به چه صورت بوده است ؟
الان امکان دورزدن نظارت های شما وجود ندارد؟آن هم توسط ما ایرانیان که همیشه عادت به دور زدن مشکلات داریم؟ :) به روش های مختلفی میشود نظارت شما را تحریم کرد :)

البته اينکه چندين ماه اينکار انجام ميشده نشون از خوش شانسی اون فرد متخلف ميده.
عموما در زرين پال فروش موارد ممنوعه بعد از فروش دوم سوم شناسائی ميشه و حساب کاربر هم بدون اخطار قبلی توقيف ميشه. ما اين ديد رو داريم که تمام کاربران همگی خوب و محترم هستند مگر اينکه خلاف اون ثابت بشه ولی اگر خلاف اون ثابت بشه کوچکترين کوتاهی نداريم و مطابق قوانين زرين پال برخورد ميکنيم.
امکان دور زدن 100 در 100 هست ولی امکان فعاليت غير قانونی و فروش موارد مموعه در زرين پال نيست.

به صورت کاملا دوستانه عرض میکنم
این که در سال 93 دوستان ادعا کردن سایت هایشان مورد اتک شما قرار گرفت را بنده نه تایید و نه تکذیب میکنم
این که *****ینگ این دوستان توسط گزارش های شما هم انچام شده یا نه رو هم بنده نه میتونم تایید کنم و نه تکذیب

ما خودمون هم قربانی اين حملات هستيم و اتفاقا مکالمه ای از همين دوستان داريم که داخلش ادعا ميکنن ديداس کار خودشون هست.
ولی ما به جای انداختن مشکل گردن ديگران تو تلگرام و انجمن دو رويه رو دنبال ميکنيم:
1. حل مشکل به صورت فنی.
2. پيگيری مشکل از مسير قانونی
3 رو هم انجام نميديم يعنی تهمت زدن بدون سند و مدرک به ديگران ! و اگر حرفی بزنيم سند و مدرک اون رو هم ارائه ميديم.

اما برای هر کاربری در دنیای تجارت الکترونیک ایران این شاعبه پیش خواهد امد وقتی پارس پال و زرین پال دقیقا سیاست های مئل مدت زمان اتنظار واریز و اطمنان از تحویل کالا را دارند یکیشان ***** میشود و دیگری خیر ( بنده از پارسپال هیچ طرفداری ندارم )
این که نظارت شما بیشتر بوده است یک پاسخ عوام فریبانه است

اين عوام فريبی نيست واقعتی هست که وجود داره.
با اين حال اين اطمينان رو به شما ميديم که ما هم از ******** مصون نيستيم و احتمال بروز مشکل مشابه برای ما هم وجود داره. ما پيگيری خودمون در جهت شناسائی دليل بروز مشکل و جلوگيری از بروز مشکل مشابه رو در حال انجام هستيم و البته موندگاری و پايداری سيستم رو به سود کوتاه مدت و مقطعی (ارائه خدمات به سايت های خلاف قوانين) ترجيح ميديم.

Statyab
March 26th, 2016, 20:01
سلام

سلام دقیقا به همین دلیل برای گرفتن درگاه مستقیم اقدام نکردیم

- - - Updated - - -

وب گيت، INSiteGate ، زرين گيت، موبايل گيت، USSD ، درگاه پرداخت اشتراکی، اپليکيشن موبايل، آسان پرداخت، زرين کارت، يک کليک و پرداخت و ....

سلام
فکر نمیکنید کلمه پر امکانات ترين کلمه مناسبی برای شما نیست!
مدیر و مسئول وب سایت نباید خدمات خود را به اینگونه توصیف کنه
در ضمن وضع برخورد پشتیبابان شما زیر صفر
زرين پال قبل از هرچیزی باید طرز برخورد با کاربران یاد بگیره، اگه همین کاربران نباشن زرين پالی هم وجود نداره
وظیفه پشتيباني کمک به کاربران هست نه اینکه نمره منفی بده یاد مدرسه افتادم!!!

samansystems
March 26th, 2016, 20:07
سلام
فکر نمیکنید کلمه پر امکانات ترين کلمه مناسبی برای شما نیست!
مدیر و مسئول وب سایت نباید خدمات خود را به اینگونه توصیف کنه

سلام
ما اين اعتقاد رو داريم و خوشحال ميشيم اگر شما اون رو رد ميکنيد دليل رو هم بياريد.هر
چند که ادعا داريم پر امکانات ترين بودن زياد سخت نيست. پر امکانات ترين بودن و مهمتر ازون پيشرو بودن خيلی مهم تر هست و تمام تلاش خودمون رو در اين جهت انجام ميديم.

در ضمن وضع برخورد پشتیبابان شما زیر صفر
زرين پال قبل از هرچیزی باید طرز برخورد با کاربران یاد بگیره، اگه همین کاربران نباشن زرين پالی هم وجود نداره
وظیفه پشتيباني کمک به کاربران هست نه اینکه نمره منفی بده یاد مدرسه افتادم!!!

پشتيبانی زرين پال در زور بيش از 300 تيکت رو جواب ميدن و در حدود 100 تماس تلفنی رو پاسخ ميدن.
اين مهم هست که در زمان های بالا بودن حجم کار هم پشتيبان ها توان پاسخگویی مناسب به تيکت ها رو داشته باشن و به همين دليل هست که در شرکت روی راحتی همکاران و افزايش راندمان سرمايه گذاری ميشه.
در مورد ثبت امتياز منفی بايد دليلش برسی بشه. اگر شماره تيکت رو بديد ارجاع ميدم برای پيگيری توسط همکاران. قطعا اگر بدون دليل بوده باشه اين مورد پذيرفتنی نيست.

ppscoir
March 26th, 2016, 20:24
چه باحال
چشتیبانی سایت من در روز 700تا تیکت جواب میدن
و گاهی تا روزی 400تماس تلفنی

DeLtAvPs
March 26th, 2016, 20:29
البته گله اصلی رو بايد به دوستانی کرد که با راه انداختن کمپين و پخش شبنامه تو تلگرام و سايت های خودشون و دروغ گفتن به کاربرانشون اين جو رو بوجود اوردن.
بازم معتقديم اگر از روز اول دوستان به جای اينکارهای بچه گانه در جهت حل مشکل اقدام ميکردن، شايد الان مشکل حل شده بود.
.

قصد نداشتم این تاپیک رو ادامه بدم
اما این یه حرفتون خیلی جالب بود!
شب چهارشنبه سوری تمامی درگاه ها ***** شدند و فقط چهارشنبه و 5 شنبه برای رفع ***** فرصت بود.
حال با توجه به اینکه ممکن بود این *****ینگ اشتباها انجام شده باشه و با توجه به اینکه از بریخ اینترنت ها هنوز ***** نبود مسلما هیچ مدیر سایتی از یک شهر دیگه پا نمیشد بیاد تا تهران جهت رفع *****ینگ مگر اینکه مطمئن میشد که و.اقعا ***** کامل انجام شده! که این چهارشنبه هم تموم شد و رفتوپ
موند 5 شنبه

به نظر خودتون توی اخرین روز کاری اونم 5 شنبه ای که روز عادیش کسی کار نمیکنه 5 شنبه اخر سال کسی کار میکرد؟
به نر شما دستور *****ینگی که مسلما از مراحلی طی شده تا انجام شده توی چند ساعت میشه فسخش کرد؟
به نظر شما رفع *****ینگی که ممکن هست ماه ها هم مان لازم داشته باشه توی یک روز که چه عرض کنم نصف روز انجام میشد؟
پس خواهشا هی نگید که اگر دست به کار میشدند میتونستند مشکل رو حل کنند
همه که مثل شما آشنا ندارند بتونند با یه تلفن مشکل رو حل کنند
خیلی ها باید از شهرستان میومدند تا تهران

Statyab
March 26th, 2016, 20:31
سلام
ما اين اعتقاد رو داريم و خوشحال ميشيم اگر شما اون رو رد ميکنيد دليل رو هم بياريد.هر
چند که ادعا داريم پر امکانات ترين بودن زياد سخت نيست. پر امکانات ترين بودن و مهمتر ازون پيشرو بودن خيلی مهم تر هست و تمام تلاش خودمون رو در اين جهت انجام ميديم.

پشتيبانی زرين پال در زور بيش از 300 تيکت رو جواب ميدن و در حدود 100 تماس تلفنی رو پاسخ ميدن.
اين مهم هست که در زمان های بالا بودن حجم کار هم پشتيبان ها توان پاسخگویی مناسب به تيکت ها رو داشته باشن و به همين دليل هست که در شرکت روی راحتی همکاران و افزايش راندمان سرمايه گذاری ميشه.
در مورد ثبت امتياز منفی بايد دليلش برسی بشه. اگر شماره تيکت رو بديد ارجاع ميدم برای پيگيری توسط همکاران. قطعا اگر بدون دليل بوده باشه اين مورد پذيرفتنی نيست.

پر امكانات و خوب بودن خدمات توسط مدیر ارزیابی نمیشه و این ادعایی بیش نیست!
این موضوع توسط کاربران انجام میشه

چندی پیش شماره تيکت براتون ارسال شد و شما وعده بررسی دادین
ولی هیچ تماس یا ایمیل از سمت شما دریافت نکردم که به چه دلیل پشتيبان شما، بخاطر پرسیدن سوال ( که وظیفه ایشون پاسخ به همین سوالات هست) براي بنده نمره منفی ثبت میکنه
30545
همانطور که قبلا عرض شد شماره تيکت براتون ارسال شد ولی شاهد پیگیری از سوی شما نبودم به مین دلیل شات برای شما و کاربران ارسال شد تا خدای نکرده فکر نکنید قصد تخریب داشتیم

ایام به کام

samansystems
March 27th, 2016, 01:06
قصد نداشتم این تاپیک رو ادامه بدم
اما این یه حرفتون خیلی جالب بود!
شب چهارشنبه سوری تمامی درگاه ها ***** شدند و فقط چهارشنبه و 5 شنبه برای رفع ***** فرصت بود.
حال با توجه به اینکه ممکن بود این *****ینگ اشتباها انجام شده باشه و با توجه به اینکه از بریخ اینترنت ها هنوز ***** نبود مسلما هیچ مدیر سایتی از یک شهر دیگه پا نمیشد بیاد تا تهران جهت رفع *****ینگ مگر اینکه مطمئن میشد که و.اقعا ***** کامل انجام شده! که این چهارشنبه هم تموم شد و رفتوپ
موند 5 شنبه

به نظر خودتون توی اخرین روز کاری اونم 5 شنبه ای که روز عادیش کسی کار نمیکنه 5 شنبه اخر سال کسی کار میکرد؟
به نر شما دستور *****ینگی که مسلما از مراحلی طی شده تا انجام شده توی چند ساعت میشه فسخش کرد؟
به نظر شما رفع *****ینگی که ممکن هست ماه ها هم مان لازم داشته باشه توی یک روز که چه عرض کنم نصف روز انجام میشد؟
پس خواهشا هی نگید که اگر دست به کار میشدند میتونستند مشکل رو حل کنند
همه که مثل شما آشنا ندارند بتونند با یه تلفن مشکل رو حل کنند
خیلی ها باید از شهرستان میومدند تا تهران

پس به نظر شما پخش پيام های تلگرامی و تهمت زدن به رقبا، درست ترين کاری بود که ميشد انجام داد ؟
شايد بعضی از دوستان تهران نبود. شايد هم امکان پيگيری براشون سخت تر بود.
ولی بودن دوستانی که تهران بودن و هيچ اقدامی انجام نداده بودن و وقتی ازشون سوال شده بود اقدام کرديد يا خير گفته بودن نه، منتظر هستيم زرين پال به مشکل بخورده و بعد اونا پيگيری کنن!!!
تمام صحبت اين هست که بجای اينکه زمان خودشون رو صرف تخريب و تهمت به ديگران ميزاشتن، صرف پيگيری مشکل خودشون ميکردن سريعتر رفع ميشد !!!
اگر شما اعتقاد داريد دروغ گفتن و تهمت زدن درست ترين کاری بود که ميشد انجام داد، خوب اين ديد شماست.....
ضمنا ما هم آشنا نداريم. اگر آشنا داشتيم به سايت های غمار و شرط بندی و وی پی ان و فروش مواد مختلف درگاه ميداديم و فيلتر نميشديم...

- - - Updated - - -

پر امكانات و خوب بودن خدمات توسط مدیر ارزیابی نمیشه و این ادعایی بیش نیست!
این موضوع توسط کاربران انجام میشه

چندی پیش شماره تيکت براتون ارسال شد و شما وعده بررسی دادین
ولی هیچ تماس یا ایمیل از سمت شما دریافت نکردم که به چه دلیل پشتيبان شما، بخاطر پرسیدن سوال ( که وظیفه ایشون پاسخ به همین سوالات هست) براي بنده نمره منفی ثبت میکنه
30545
همانطور که قبلا عرض شد شماره تيکت براتون ارسال شد ولی شاهد پیگیری از سوی شما نبودم به مین دلیل شات برای شما و کاربران ارسال شد تا خدای نکرده فکر نکنید قصد تخریب داشتیم

ایام به کام

پاسخ اين تيکت ارتباطی به امکانات سايت نداره. مورد پشتيبانی از مورد توسعه جداگونه هست.
زرين پال دو سال متوالی عنوان برترين سايت خدمات مالی در جشنواره وب و موبايل رو کسب کرده.
تا جائی که از جواب ها مشخص هست دليل ثبت امتياز منفی پاسخ هایی هست که قبلا ارسال و دريافت کرديد.
قطعا اگر ميخواين قضاوت رو به عهده کاربران بسپريد بايد کامل موضوع رو بدونن.
کار شما مثل اون افرادی ميمونه که ميان تيکه های ويدئو اشخاص مختلف رو قيچی ميکنن کنار هم ميزارن و بعد ميگن ببينيد اين چه آدم بدی هست.
متاسفانه عدم صداقت داره يک عادت عادی ميشه !!!
با اين حال اگر کوتاهی از سمت همکاران ما بوده من از شما عذر خواهی ميکنم.

- - - Updated - - -

و البته پاسخ های بعدی رو هم قرار بديد :x

spaceman_
March 27th, 2016, 03:43
من تا همین10 روز پیش از جهان پی و پی لاین استفاده می کردم و راضی هم بودم اما با وجود مشکلات بین درگاه های واسط و قطع و وصل مکرر جهان پی و پیلاین درگاه رو به dargahpardakht تغییر دادم انصافا خیلی سایت خوبی هست... به ساعت نمیکشه توی این تعطیلات به صورت کارت به کارت واریز می کرد.در حالی که جهان پی اگه می بود حتما میخواست به صورت پایا واریز کنه که در تعطیلات واریز نمیشد. اما زرین پال برای امتحان 12 هزار تومان تسویه زدم تازه 5 ام تسویه شده بود و بهانشون هم اینه در ایام تعطیل تسویه انجام نمیشه در حالی که من 28 اسفند تسویه زدم.... درضمن ادعاشون هم اینه کارمزد نمیگیرن در حالی که بعد از درخواست تسویه 1% از مبلغ رو به عنوان کارمزد کسر می کنن.. از نظر امکانات به پای جهان پی نمی رسن. و فقط یه چیز باحال دارن اونم عابر بانک شاپرک که اونم به بهانه تقاضای زیاد فعلا کنسل کردن. و جز امکانات به حساب نمیاد فعلا.

پیشنهاد بنده dargahpardakht با کارمزد 1%

ppscoir
March 27th, 2016, 04:24
من تا همین10 روز پیش از جهان پی و پی لاین استفاده می کردم و راضی هم بودم اما با وجود مشکلات بین درگاه های واسط و قطع و وصل مکرر جهان پی و پیلاین درگاه رو به dargahpardakht تغییر دادم انصافا خیلی سایت خوبی هست... به ساعت نمیکشه توی این تعطیلات به صورت کارت به کارت واریز می کرد.در حالی که جهان پی اگه می بود حتما میخواست به صورت پایا واریز کنه که در تعطیلات واریز نمیشد. اما زرین پال برای امتحان 12 هزار تومان تسویه زدم تازه 5 ام تسویه شده بود و بهانشون هم اینه در ایام تعطیل تسویه انجام نمیشه در حالی که من 28 اسفند تسویه زدم.... درضمن ادعاشون هم اینه کارمزد نمیگیرن در حالی که بعد از درخواست تسویه 1% از مبلغ رو به عنوان کارمزد کسر می کنن.. از نظر امکانات به پای جهان پی نمی رسن. و فقط یه چیز باحال دارن اونم عابر بانک شاپرک که اونم به بهانه تقاضای زیاد فعلا کنسل کردن. و جز امکانات به حساب نمیاد فعلا.

پیشنهاد بنده dargahpardakht با کارمزد 1%

اون زرین کارتم یه نوع کارت هدیه هست که به حساب خودشون وصله یکجورای
همه جوره براشون سود هست
هیچ گریه ای برای رضای خدا موش نمیگیره

saeed1988m
March 27th, 2016, 04:25
پیشنهاد بنده همین
dargahpardakht
و البته پی لاین

spaceman_
March 27th, 2016, 11:33
درسته با نظر شما موافقم خیلی از کاربرای زرین پال پولشون رو بدون سود مانند بانک ها داخل زرین پال میزارن و با کارتش برداشت و یا خرید می کنن که همه جوره به نفع زرین پاله کاری بانک می کنه و 10% روز شمار میده این ها سود که نمیدن هیچ و ادعاشونم هست که کارمزد نمیگیرن . در حالی که 1% درصد هم کارمزد میگیرن... کسی که این کار رو کنه و پولشو در بانک زرین پال بدون سود قرار بده بنظر غیر عقلانی هست...

DeLtAvPs
March 27th, 2016, 11:35
درسته با نظر شما موافقم خیلی از کاربرای زرین پال پولشون رو بدون سود مانند بانک ها داخل زرین پال میزارن و با کارتش برداشت و یا خرید می کنن که همه جوره به نفع زرین پاله کاری بانک می کنه و 10% روز شمار میده این ها سود که نمیدن هیچ و ادعاشونم هست که کارمزد نمیگیرن . در حالی که 1% درصد هم کارمزد میگیرن... کسی که این کار رو کنه و پولشو در بانک زرین پال بدون سود قرار بده بنظر غیر عقلانی هست...

10 درصد! نه عزیزم 18 درصد !
بانک صادرات من ماه پیش رفتم یه پولی برداشت کنم از حسابم گفتند یه طرح داریم که اگر 10 میلیون به بالا بخوابونی بهت روزشمار سود 1 ساله رو میدیم!
یعنی میتونی برداشت و واریز کنی ولی نباید زیر 10 میلیون بشه

spaceman_
March 27th, 2016, 11:53
10 درصد! نه عزیزم 18 درصد !
بانک صادرات من ماه پیش رفتم یه پولی برداشت کنم از حسابم گفتند یه طرح داریم که اگر 10 میلیون به بالا بخوابونی بهت روزشمار سود 1 ساله رو میدیم!
یعنی میتونی برداشت و واریز کنی ولی نباید زیر 10 میلیون بشه

جدییییییی؟!!! حتما امروز یه سری به بانک می زنم اگه اینطور باشه عالیه سود یک سالو روز شمار میده ایول....

DeLtAvPs
March 27th, 2016, 12:00
جدییییییی؟!!! حتما امروز یه سری به بانک می زنم اگه اینطور باشه عالیه سود یک سالو روز شمار میده ایول....

اره عزیز
الان هم اگر از بیرون بانک ها نگاه کنی به صورت غیر مستقیم مینویسن طرح روز شماره ویژه
عملا میری داخلش این مورد مشخص میشه!
منم چون مشتری چند ساله اون شعبه بودم و منو میشناختن بهم اینو گفتند
البته بازم میگم موجودیت نباید زیر 10 تومن بیاد اگر زیر 10 بیاد سودش همون روزشمار عادی میشه

samansystems
March 27th, 2016, 15:54
کارمزد زرين پال برای شرايط درخواست تسويه حساب بانکی 1% هست.
اگر از زرين کارت استفاده کنيد از تسويه سريعتر و با کارمزد کمتر بهره ميبريد.
اگر از حساب بانکی خودتون استفاده کنيد 1% کارمزد از شما کسر ميشه.
درخواست تسويه حساب رو ميتونيد از سايت يا اپليکيشن موبايل زرين پال ثبت کنيد.
نه تنها زرين پال بلکه حتی بانک ها هم برای رضای خدا برای شما موش نميگيرن :-* پس بهتره به جای توهين يا بکار بردن کلمات و جملات نامناسب شان و ادب عمومی رو رعايت کنيم.
حتی اگر با موردی مشکل داريم ميتونيم با ادب و احترام بيان کنيم و پاسخ بگيريم. نه به ما بگيد گربه نه به بقيه بگيد موش. بخدا سخت نيست با ادب باشيم.
برای اطلاعات بيشتر در خصوص کارمزد های زرين پال در سال 95 به صفحه زير مراجعه کنيد:

https://www.zarinpal.com/pricing.htmlد

با تعرفه فعلی زرين پال که برای سال 95 تنظيم شده، زرين پال کمترين نرخ کارمزد رو در ميان رقبای تجاری خودش داره.

shahabhost
March 27th, 2016, 16:17
ضمنا ما هم آشنا نداريم. اگر آشنا داشتيم به سايت های غمار و شرط بندی و وی پی ان و فروش مواد مختلف درگاه ميداديم و فيلتر نميشديم...

فعلا که درگاه ارائه دادین و ***** نشدین :) به کرات سایت های مورد استفاده از درگاه واسط شما برای موارد ممنوعه رو مشاهده کردم :)

samansystems
March 27th, 2016, 16:33
فعلا که درگاه ارائه دادین و ***** نشدین :) به کرات سایت های مورد استفاده از درگاه واسط شما برای موارد ممنوعه رو مشاهده کردم :)

شما حتی اگر يک مورد موارد ممنوعه معرفی کرديد که از زرين پال اينکار رو انجام ميدادن ما به شما پاداش ميديم.
فروش موارد ممنوعه از طريق زرين پال قطعا که نه ولی خيلی خيلی تقريبا محال هست.

shahabhost
March 27th, 2016, 16:57
شما حتی اگر يک مورد موارد ممنوعه معرفی کرديد که از زرين پال اينکار رو انجام ميدادن ما به شما پاداش ميديم.
فروش موارد ممنوعه از طريق زرين پال قطعا که نه ولی خيلی خيلی تقريبا محال هست.

مبلغ پاداش؟

شما ادعا کرده اید که فروش موارد ممنوعه از تراکنش دوم مشخص میشود
بعید میدانم که چنین الگورتیمی را پیاده کرده باشید که اگر هم کرده باشید به سادگی قابل دور زدن است

بنده اگر از سه سایتی که فروش موارد ممنوعه از طریق سایت شما انجام میدهند از هر کدام 5 تراکنش انجام دادم و شما متوجه نشدید چه؟
یک ماه بعد از تراکنشات هم به صورت عمومی اعلام میکنیم که متوجه شوید اعتماد به نفستان اعتماد به سقفی بیش نیست!!!! ( بهترین شرکت های نرم افزاری دنیا هم جرئت ادعای شما را ندارند :) )
مگر این که روزانه و تمامی سایت ها را بازدید کنید :)

البته هوش و ذکاوتتان بد نیست و با گزارشی که از رقبا ارسال کردید تقریا توانستید کاربرانشان را جذب کنید اما یکی دو مورد را فراموش کردید که این یکی دو مورد حتی جهت عضویت کارت ملی کاربرانشان را هم دریافت نمیکنن و اجازه تراکنش به کاربرانشان میدهند و هم اکنون هم ***** نیستند!
چندین کاربر باید اعلام نارضایتی کنند تا شما اعلام بهترین بودن نکنید؟:|

حداقل اعلام میکردید که از قلم فیترکننده عزیز قسر در رفته اید تا عوام باور کنند :|

samansystems
March 27th, 2016, 17:15
مبلغ پاداش؟
شما ادعا کرده اید که فروش موارد ممنوعه از تراکنش دوم مشخص میشود
بعید میدانم که چنین الگورتیمی را پیاده کرده باشید که اگر هم کرده باشید به سادگی قابل دور زدن است

الگوريتم ها هر چقدر هم پيچيده باشن باز هم قابل دور زدن هست.
رويه ای که در زرين پال دنبال ميشه شناسائی انسانی هست. يعنی همون روشی که در سرويس اشتراک گذاری ويدئو (برای مثال آپارات) در حال انجام هست.
اول الگوريتمی که از حدودا 100 روش برای شناسائی پولشوئی استفاده ميکنه.
بعد ازون بخش پيگيری و نظارت تراکنش های داخلی شرکت
و بعد ازون گزارش های تخلف دريافتی از کاربران

به همين سادگی. نه اينکه تو سايت similarweb بريم ببينيم بيشترين ترافيک ورودی سايتمون از سايت قمار و شرط بندی و فروش *** و **** و مواد ممنوعه هست.

بنده اگر از سه سایتی که فروش موارد ممنوعه از طریق سایت شما انجام میدهند از هر کدام 5 تراکنش انجام دادم و شما متوجه نشدید چه؟
ا

اگر سايتی باشه که فعال باشه و فروش واقعی روی اون انجام بشه قطعا شناسائی طی اولين فروش ها شناسائی ميشه.
اگر شما سايتی بزنيد و خودتون 5 بار ازش خريد کنيد امروز شناسائی نميشه و شناسائی اون منوط به شروع فعاليت يآ گذشت زمان هست.
ضمن اينکه قوانين سختگيرانه در زرين پال باعث ميشه به طور کلی افرادی که قصد فروش اين قبيل موارد رو دارن سمت زرين پال نرن و برن سمت سايت هایی که تابلو تابلو دارن اين اجازه رو ميدن.

یک ماه بعد از تراکنشات هم به صورت عمومی اعلام میکنیم که متوجه شوید اعتماد به نفستان اعتماد به سقفی بیش نیست!!!! ( بهترین شرکت های نرم افزاری دنیا هم جرئت ادعای شما را ندارند )
مگر این که روزانه و تمامی سایت ها را بازدید کنید

چشم. ما اعتماد به سقف داريم. شما خلاف اين رو ثابت کنيد. اگر نميتونيد ثابت کنيد معنيش اين هست که شما اعتماد به نفس داريد :):)

البته هوش و ذکاوتتان بد نیست و با گزارشی که از رقبا ارسال کردید تقریا توانستید کاربرانشان را جذب کنید اما یکی دو مورد را فراموش کردید که این یکی دو مورد حتی جهت عضویت کارت ملی کاربرانشان را هم دریافت نمیکنن و اجازه تراکنش به کاربرانشان میدهند و هم اکنون هم ***** نیستند!

البته که گزارشی توسط ما ارسال نشده.
فعاليت غير مجاز بعضی از سايت ها بسيار آشکار بوده. يک سر به سايت alexa و similarweb بزنيد و وضعيت سايت هایی که ميگيد رو ببينيد.
اون يکی دو مورد هم باعث ميشه کسی که بخواد کار خلاف کنه يا مورد غير مجاز بفروشه بره سراغشون و سمت زرين پال نياد.

چندین کاربر باید اعلام نارضایتی کنند تا شما اعلام بهترین بودن نکنید؟:|

اگر با دليل بگيد قطعا در مورد اون تامل ميکنيم.
ولی وقتی داريد توهين ميکنيد و فحش ميديد و وقتی ازتون دليل ميخوايم ميگيد وقت نداريم قطعا حرفتون اشتباه هست.
بنابر نتيجه آخرين جشنواره وب و موبايل ايران که در بهمن ماه سال 94 برگزار شده زرين پال تونسته عنوان برترين رو در اين حوزه کسب کنه.
بنابراين اين ادعا نيست. واقعيتی هست که در حال حاضر وجود داره.
کافی هست در مورد عناوين کسب شده زرين پال در سال های گذشته در اينترنت جستجو کنيد.

persiancoder
March 27th, 2016, 17:25
بحث چی میکنید آحه؟ بین درگاه های معتبر و اسم و رسم دار الآن فقط همین زرین پال رو داریم.
گرچه منم هم بعد از سه سال استفاده از زرین پال از 89 تا 91 رفتم سمت جهان پی و تا همین اواخر که مسدود شد هم روی جهان پی بودم.
اما الآن درگاه واسط معتبری جز زرین پال نداریم و خدا رو شکر که حداقل این مورد مسدود نشده فعلا ...

یک سوال از جناب samansystems
گرامی امکان صدور زرین کارت از چه تاریخی مجدد امکان پذیر هست؟ نیاز داریم.

samansystems
March 27th, 2016, 17:29
گرامی امکان صدور زرین کارت از چه تاریخی مجدد امکان پذیر هست؟ نیاز داریم.

ان شاء الله از هفته آينده اين مورد مجدد در دسترس هست.

m_dg_farari
March 27th, 2016, 17:50
سلام.
من فکر میکنم آخرین باری که از زرین پال استفاده کردم حدود 3 سال پیش باشه (خاطرم نیست دقیق)
اون موقع راضی بودم. هم پشتیبانی مناسب بود و هم تسویه ها...
اما دیگه استفاده نکردم. دلیلش هم این بود که به کار من نمیومد و درگاه مستقیم هم گرفتم...
نظارت فوق العاده بالا ، پشتیبانی منظم و .. چیزی بود که من از زرین پال دیدم (عرض میکنم 3 سال پیش!)
و بعد از اون هم تجربه کاری با این سیستم رو نداشتم. پس نمیتونم نظری بدم در این باره... (و همینطور نمیتونم نقل قول کنم از کس دیگه چون اعتبارش مشخص نیست)
در مورد گزارش کردن هم با اینکه کار غیر اخلاقی هست (به نظر من!) اما ، غیر قانونی نیست و اتفاقا به عنوان یک شهروندی که داره در این کشور زندگی میکنه نوعی وظیفه اجتماعی حساب میشه که تخلف رو گزارش کنه! پس به عقیده خیلی ها این کار نه تنها غیر اخلاقی نیست بلکه کاری هست لازم و ضروری
و قطعا کسی که خلاف قوانین رفتار کرده ، باهاش برخورد میشه.. و نباید بگه (چرا فلانی منو گزارش کرده!!!) مثل این میمونه که شما سرقتی رو مشاهده کنید ، بعد اطلاع بدید. سارق بیاد بگه چرا اطلاع دادی!؟

اما اینکه زرین پال در چندین زمان مختلف دچار هیچ مشکلی نشد اما بقیه دچار مشکل شدن برای من سواله!
اینکه بگید بقیه داشتن به سایت های غیر قانونی سرویس میدادن و شما نمیدادید اصلا که خوب غیر منطقی هست!
قطعا سرویس دهنده ای مثل جهان پی به وی پی ان فروش درگاه نمیده و اینم ذکر کرده تو سایتش! به غمار خونه درگاه نمیده و ذکر کرده تو سایتش.
مطمئن باشید اگر هم استفاده ای بوده ، تا جایی که ممکن بوده مانیتور شده توسط کارکنان اما مابقی دور زدن!
مطمئن باشید روی زرین پال هم هستن سایت های اینچنینی

مسئله ای که هست اینه که:
1- چرا نزدیکای عید سال پیش حساب همه بسته شد جز زرین پال؟
2- چرا همه ***** شدن جز زرین پال؟

اینکه بگیم "اگه ما آشنا داشتیم به وی پی ان فروش ها درگاه میدادیم" فکر میکنم صرفا جهت توجیه کودکان زیر 12 سال کاربرد داشته باشه....

مگه فلان سازمان که بزرگترین وارد کننده فلان جنس ...... هست و همه هم میدونن و خیلی ها هم به چشم دیدن ، میاد تو سایت رسمیش اطلاعیه فروش مواد مخدر بزنه مثلا!؟

من به عنوان یه کاربر عادی قانع نشدم... و سوالات بالا در ذهنمه!

DeLtAvPs
March 27th, 2016, 18:42
الگوريتم ها هر چقدر هم پيچيده باشن باز هم قابل دور زدن هست.
رويه ای که در زرين پال دنبال ميشه شناسائی انسانی هست. يعنی همون روشی که در سرويس اشتراک گذاری ويدئو (برای مثال آپارات) در حال انجام هست.
اول الگوريتمی که از حدودا 100 روش برای شناسائی پولشوئی استفاده ميکنه.
بعد ازون بخش پيگيری و نظارت تراکنش های داخلی شرکت
و بعد ازون گزارش های تخلف دريافتی از کاربران

به همين سادگی. نه اينکه تو سايت similarweb بريم ببينيم بيشترين ترافيک ورودی سايتمون از سايت قمار و شرط بندی و فروش *** و **** و مواد ممنوعه هست.

ا

اگر سايتی باشه که فعال باشه و فروش واقعی روی اون انجام بشه قطعا شناسائی طی اولين فروش ها شناسائی ميشه.
اگر شما سايتی بزنيد و خودتون 5 بار ازش خريد کنيد امروز شناسائی نميشه و شناسائی اون منوط به شروع فعاليت يآ گذشت زمان هست.
ضمن اينکه قوانين سختگيرانه در زرين پال باعث ميشه به طور کلی افرادی که قصد فروش اين قبيل موارد رو دارن سمت زرين پال نرن و برن سمت سايت هایی که تابلو تابلو دارن اين اجازه رو ميدن.

چشم. ما اعتماد به سقف داريم. شما خلاف اين رو ثابت کنيد. اگر نميتونيد ثابت کنيد معنيش اين هست که شما اعتماد به نفس داريد :):)

البته که گزارشی توسط ما ارسال نشده.
فعاليت غير مجاز بعضی از سايت ها بسيار آشکار بوده. يک سر به سايت alexa و similarweb بزنيد و وضعيت سايت هایی که ميگيد رو ببينيد.
اون يکی دو مورد هم باعث ميشه کسی که بخواد کار خلاف کنه يا مورد غير مجاز بفروشه بره سراغشون و سمت زرين پال نياد.

ولی وقتی داريد توهين ميکنيد و فحش ميديد و وقتی ازتون دليل ميخوايم ميگيد وقت نداريم قطعا حرفتون اشتباه هست.
بنابر نتيجه آخرين جشنواره وب و موبايل ايران که در بهمن ماه سال 94 برگزار شده زرين پال تونسته عنوان برترين رو در اين حوزه کسب کنه.
کافی هست در مورد عناوين کسب شده زرين پال در سال های گذشته در اينترنت جستجو کنيد.

یه سوالی ذهن منو درگیر کرده
شما در تمامی تاپیک های مرتبط با *****ینگ درگاه ها چه در این فروم و چه در شاپ کیپر به راحتی اعلام کردید که چون به سایت های ممنوعه درگاه ندادین ***** نشدنید و مابقی سایت ها به همین دلیل ***** شدن.

دقیقا میشه بفرمایید شما از کجا مطمئن هستید اون سایت ها به همین دلیل ***** شدند؟!! شما پرونده این سایت ها رو از نزدیک مشاهده کردید؟!! یا اینکه چون خودتون پرونده سازی کردید اینقدر مطمئن هستید؟!!

نگید که این حدس و گمانتون بوده و هست که دقیقا در همه جا این مورد رو ذکر کردید

shahabhost
March 27th, 2016, 23:21
بحث چی میکنید آحه؟ بین درگاه های معتبر و اسم و رسم دار الآن فقط همین زرین پال رو داریم.
گرچه منم هم بعد از سه سال استفاده از زرین پال از 89 تا 91 رفتم سمت جهان پی و تا همین اواخر که مسدود شد هم روی جهان پی بودم.
اما الآن درگاه واسط معتبری جز زرین پال نداریم و خدا رو شکر که حداقل این مورد مسدود نشده فعلا ...

بحث سر رقابت سالم هست دوست عزیز که این سرویس دهنده هیچ گاه توان نواوری مهم در مقایسه با سایر رقبا رو نداشته

ببینید من زمانی که شروع کردم از درگاه زرین پال استفاده کردم و بعد از چند وقت متوجه شدم که پارسپال تاسیس شده و پشتیبانی بهتری از زرین پال داشت البته سیاست هایشان در اکثر موارد یکی بود
بعد از ان به سراغ پی لاین رفتم که بسیار پشتیبانی قوی تر و واریز های منظفی داشت پشتیبانی که ایشان داشتند رو در سرویس دهنده ی دیگری ندیدم و 15 میلیون تراکنش حدودا در این سرویس دهنده داشتم بدون هیچ مشکلی
حتی یادم هست یک بار سایت پی لاین توسط ای اس پی ایرانسل باز نمیشد تیکت که زدیم بسیار پیگیر بودن تا مشکل حل شود
درگاه اختصاصی سامان را ارائه دادن و یادم هست که قرعه کشی انلاین داشتن و جوایز خوبی هم داشت اما رویه بدی که پی لاین در پیش گرفت کارمزد درگاه اختصاصی را بسیار بالا برد.
از جهان پی استفاده ای نداشتم و فقط عضویت داشتم اما از پشتیبانی این سایت رضایت نداشتم در پاسخگویی به تیکت ها البته این نظر بنده است و اکئر نمایندگان بنده از این سرویس دهنده استفاده میکنن
اما خوب سیباپال نو اوری جدید داشت و توانست با ارائه درگاه اختصاصی علاوه بر سامان از ملی و پارسیان و ارائه تسویه انی در سیستم خود کاربران خود را جذب کند

پی لاین و سیبال و جهان پی سعی کردن با نواوری نسبت به جذب کاربر اقدام کردن و با رقبا به صورت سالم رقابت کردند

اما زرین پال به صورت ناجوانمردانه اقدام به گزارش سایت های ممنوعه سایت های فوق کرد و سعی کردن با کم کردن کارمزد عدم خلاقیت خود در نواوری را جبران کنند!

گر چه که گزارش کردن رقبا غیر قانونی نبود!

- - - Updated - - -

سلام.
من فکر میکنم آخرین باری که از زرین پال استفاده کردم حدود 3 سال پیش باشه (خاطرم نیست دقیق)
اون موقع راضی بودم. هم پشتیبانی مناسب بود و هم تسویه ها...
اما دیگه استفاده نکردم. دلیلش هم این بود که به کار من نمیومد و درگاه مستقیم هم گرفتم...
نظارت فوق العاده بالا ، پشتیبانی منظم و .. چیزی بود که من از زرین پال دیدم (عرض میکنم 3 سال پیش!)
و بعد از اون هم تجربه کاری با این سیستم رو نداشتم. پس نمیتونم نظری بدم در این باره... (و همینطور نمیتونم نقل قول کنم از کس دیگه چون اعتبارش مشخص نیست)
در مورد گزارش کردن هم با اینکه کار غیر اخلاقی هست (به نظر من!) اما ، غیر قانونی نیست و اتفاقا به عنوان یک شهروندی که داره در این کشور زندگی میکنه نوعی وظیفه اجتماعی حساب میشه که تخلف رو گزارش کنه! پس به عقیده خیلی ها این کار نه تنها غیر اخلاقی نیست بلکه کاری هست لازم و ضروری
و قطعا کسی که خلاف قوانین رفتار کرده ، باهاش برخورد میشه.. و نباید بگه (چرا فلانی منو گزارش کرده!!!) مثل این میمونه که شما سرقتی رو مشاهده کنید ، بعد اطلاع بدید. سارق بیاد بگه چرا اطلاع دادی!؟

اما اینکه زرین پال در چندین زمان مختلف دچار هیچ مشکلی نشد اما بقیه دچار مشکل شدن برای من سواله!
اینکه بگید بقیه داشتن به سایت های غیر قانونی سرویس میدادن و شما نمیدادید اصلا که خوب غیر منطقی هست!
قطعا سرویس دهنده ای مثل جهان پی به وی پی ان فروش درگاه نمیده و اینم ذکر کرده تو سایتش! به غمار خونه درگاه نمیده و ذکر کرده تو سایتش.
مطمئن باشید اگر هم استفاده ای بوده ، تا جایی که ممکن بوده مانیتور شده توسط کارکنان اما مابقی دور زدن!
مطمئن باشید روی زرین پال هم هستن سایت های اینچنینی

مسئله ای که هست اینه که:
1- چرا نزدیکای عید سال پیش حساب همه بسته شد جز زرین پال؟
2- چرا همه ***** شدن جز زرین پال؟

اینکه بگیم "اگه ما آشنا داشتیم به وی پی ان فروش ها درگاه میدادیم" فکر میکنم صرفا جهت توجیه کودکان زیر 12 سال کاربرد داشته باشه....

مگه فلان سازمان که بزرگترین وارد کننده فلان جنس ...... هست و همه هم میدونن و خیلی ها هم به چشم دیدن ، میاد تو سایت رسمیش اطلاعیه فروش مواد مخدر بزنه مثلا!؟

من به عنوان یه کاربر عادی قانع نشدم... و سوالات بالا در ذهنمه!

درسته که گزارش کردن اون ها غیر قانونی نیست ولی زرین پالی که ادعای دلسوزی برای تجارت الکترونیک رو داره ایا به جای گزارش کردن به *****ینگ نمیتوانست به مدیران سایت های ارائه دهنده درگاه گزارش دهد تا فروشندگان ممنوعه خود را غیر فعال کنند؟

سوالی که ما هم داریم چطور این هست که زرین پال و پارسپال که سیاست یکسانی داشته اند حتی در مراحل عضویت پارسپال کمی سختگیر تر است تا زرین پال
اما زرین پال مشکلی نداشته و 40 هزار کاربر پارسپال به مشکل میخورند!

samansystems
March 28th, 2016, 00:04
همونطور که پيش تر اعلام شده گزارشی توسط زرين پال ارسال نشده.
عملکرد بعضی از سايت های مذکور انقدر مشخص و به اصطلاح تابلو بود که اساسا لازم نبود کسی گزارشی بده.
کافی بود يک سرو به سايت های similarweb و alexa ميزديد و وضعيت سايت های پذيرنده دوستان رو مشاهده ميکرديد.

taha0_0
March 28th, 2016, 00:08
سیباپال و پارسیان پال همین دوتا فقط

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 00:14
همونطور که پيش تر اعلام شده گزارشی توسط زرين پال ارسال نشده.
عملکرد سايت های مذکور انقدر مشخص و به اصطلاح تابلو بود که اساسا لازم نبود کسی گزارشی بده.
کافی بود يک سرو به سايت های similarweb و alexa ميزديد و وضعيت سايت های پذيرنده دوستان رو مشاهده ميکرديد.

پس این استدلال شخصی شماست!
بهتره با استدلال شخصیتون فضای نت رو متشنج نکنید! چون هنوز فکر نمیکنم مدیران این سایت ها هم دلیل چیلتر شدنشون رو بدونند!
وقتی معلوم نیست که چرا چیلتر شدند بهتر هست شما هم اظهار نظر نکنید.

پی نوشت : پیشنهاد میکنم به جای مانیتور کردن سایت های غیر مجاز از اینکه ببینید از کجا درگاه دارند و گزارش اون ها و همچنین نگاه کردن و مانیتور سایت های رقیب جهت اینکه از کجا ورودی دارند و ... بهتره به سرویس دهی خودتون مشغول باشید و سرویس دهیتون رو قوی تر کنید.

taksis
March 28th, 2016, 00:18
چکار به گل و بلبل بودن پنل سایت دارید؟؟یه درگاه میخواید که داره میده دیگه تو سایتش که نمیخواید زندگی کنید میگید زشته و قشنگه !!!

چون هنوز فکر نمیکنم مدیران این سایت ها هم دلیل چیلتر شدنشون رو بدونند!
وقتی معلوم نیست که چرا چیلتر شدند بهتر هست شما هم اظهار نظر نکنید
بعد از یکماه نفهمیده باشن چرا ***** شدن خیلی حرفه والا !!!
منم خیلی علاقه داشتم بدونم چرا
اما ظاهرا اصلا نمیرن برای پیگیری

persiancoder
March 28th, 2016, 00:21
چکار به گل و بلبل بودن پنل سایت دارید؟؟یه درگاه میخواید که داره میده دیگه تو سایتش که نمیخواید زندگی کنید میگید زشته و قشنگه !!!

پیرو صحبت های دوستمون
جناب Sibapal الآن در حال مشاهده تاپیک هستند
آیا شما پیگیری کردید علت رو؟
جوابی بهتون ندادند؟

farssub
March 28th, 2016, 00:23
درود خدمت شما
سیباپال عالی هست
هم تسویه و هم پشتیبانی

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 00:23

26 اسفند تاریخ چیلتر ! امروز که هیچ دیروز 8 فروردین ( 12 روز )
پس 1 ماه نیست
از 12 روز چهارشنبه و پنج شنبه اخر سال رو همه میدونیم هیچ ارگانی کار نمیکنه پس بهتره بگیم تعطیل !
28 29 1 2 3 4 5 6 تعطیل
میمونه 7 فروردین و 8 فروردین
توی دو روز که انتظار ندارید بشه این مورد رو متوجه و پیگیری کرد!

در ضمن رفع *****ینگ سایت ایرانی فقط توسط مدیر وب سایت و از سامانه اینترنت دات ای از امکان پذیر هست و مراجعه حضوری هم نداره

همه ما توی ایران زندگی میکنیم و حتما به ارگان دولتی یک بار هم که شده سر زدیم.انتظار نباید داشته باشید توی دو روز و شاید بهتر بگم دو هفته این مشکل حل بشه

taksis
March 28th, 2016, 00:33
26 اسفند تاریخ چیلتر ! امروز که هیچ دیروز 8 فروردین ( 12 روز )
پس 1 ماه نیست
از 12 روز چهارشنبه و پنج شنبه اخر سال رو همه میدونیم هیچ ارگانی کار نمیکنه پس بهتره بگیم تعطیل !
28 29 1 2 3 4 5 6 تعطیل
میمونه 7 فروردین و 8 فروردین
توی دو روز که انتظار ندارید بشه این مورد رو متوجه و پیگیری کرد!

در ضمن رفع *****ینگ سایت ایرانی فقط توسط مدیر وب سایت و از سامانه اینترنت دات ای از امکان پذیر هست و مراجعه حضوری هم نداره

همه ما توی ایران زندگی میکنیم و حتما به ارگان دولتی یک بار هم که شده سر زدیم.انتظار نباید داشته باشید توی دو روز و شاید بهتر بگم دو هفته این مشکل حل بشه

تاریخ دقیقشو نداشتم فکر میکردم اواسط اسفند بوده

- - - Updated - - -

الان درگاه پرداخت هم ***** نشده
چرا؟؟

shahabhost
March 28th, 2016, 00:35

اطلاعیه پی لاین منتشر شد.

متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده ***** شده اند. با بررسی های اولیه و Level *****ینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.
صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.
با توجه به اینکه قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک انجام شده بود، کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک انجام شده بود و پرونده کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود.
تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیاری را به جای گذاشت.
در آخرین اقدام تماس تلفنی و ایمیلی از شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته *****ینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند.

سوالات پیش امده برای خودمان رامطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه ***** نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال ***** شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
- چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟
- طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟
- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

Jolge
March 28th, 2016, 01:03
قطعا سیباپال بدون هیچ درنگی
فوق العاده سریع تسویه می کنن و سرعت پاسخگویی تیکتشون هم عالیه

peym@n
March 28th, 2016, 01:10
درود
پیشنهاد بنده سیباپال

samansystems
March 28th, 2016, 01:12
پس این استدلال شخصی شماست!
بهتره با استدلال شخصیتون فضای نت رو متشنج نکنید! چون هنوز فکر نمیکنم مدیران این سایت ها هم دلیل چیلتر شدنشون رو بدونند!
وقتی معلوم نیست که چرا چیلتر شدند بهتر هست شما هم اظهار نظر نکنید.

پی نوشت : پیشنهاد میکنم به جای مانیتور کردن سایت های غیر مجاز از اینکه ببینید از کجا درگاه دارند و گزارش اون ها و همچنین نگاه کردن و مانیتور سایت های رقیب جهت اینکه از کجا ورودی دارند و ... بهتره به سرویس دهی خودتون مشغول باشید و سرویس دهیتون رو قوی تر کنید.

ما هم جائی نگفتيم 100 در 100 دليل همين هست.
اتفاقا گفتيم خودمون هم مشکل داريم و ممکن هست مشکل مشابه برای زرين پال هم بوجود بياد.
ولی بعضی واقعيت ها روشن هستند و نميشه اونها رو انکار کرد.
مثلا وقتی به سايت های فروش مواد، ***، قمار و شرط بندی درگاه ميديم نبايد انتظار داشته باشيم همه چيز هميشه آروم و بدون مشکل پيش بره.

شما که خيلی از دوستان دفاع ميکنيد:
اعتقاد داريد کار دوستان صحيح هست که رفتن رو سايت هاشون اطلاعيه و شبنامه پخش کردن و ديگران رو متهم کردن ؟
خواهشا يکمقدار وجدان داشته باشيد و عادلانه صحبت کنيد !

ضمنا ما مانيتورينگی روی اين سايت نداريم ولی اگر روی سايت های ديگه هم داشته باشيم وظائف تقسيم شده هستند و اين دو مورد با هم منافاتی ندارن. شما نگران نباشيد.

shahabhost
March 28th, 2016, 01:15

دو پهلو صحبت نکنید جناب اقای امیری
بلاخره امکان استفاده سایت های ممنوعه در سایت شما تقریبا محاله یا صد در صد هست؟ :)
ما که متوحه فرمایش شما نشدیم

خیر بنده هیچگونه توهینی به شما نکردم !!
شما هستین که هیچگونه انتقادی را پذیرا نیستین و ادعای بهترین بودن را دارید
این کاربر است که امکانات شما و رقبایتان رو بررسی و بهترین را انتخاب میکند
چندها مورد رو میتونید مشاهده کنید در همین انجمن که کاربرانی از عدم واریز وجه هایش در حدود یک هفته گله مند هستند! ابا این انتقاد غیر منطقی است؟
ایا شکایت و انتقاد ازنحوه اوپراتور های پاسخگویی تیکت های شما که ارث پدری را ظاهرا طلبکار هستند غیر منطقی است؟
طبق ادعای برخی از کاربرانتان زرین کارت شما متصل به حساب خودتون هست و این که دارندگان این کارت ها رایگان تراکنش خواهند داشت،( در صورتی که واقعا رایگان نیست ) و عدم شفاف سازی شما در این مسئله انتقاد غیر منطقی هست؟
عدم توان شما در نواوری مهم در این زمینه بعد از ارائه درگاه واسط انتقاد غیر منطقی است؟

samansystems
March 28th, 2016, 01:19
پیرو صحبت های دوستمون
آیا شما پیگیری کردید علت رو؟
جوابی بهتون ندادند؟

نخير دوستان ظاهرا اقدامی نکردن.
به جای اون چند رويه رو دنبال کردن.
1. انتشار بيانه و متهم کردن ديگران به دست داشتن در مشکل اونها
2. اقدام به ddos سايت هایی که به مشکل مشابه نخوردن
3. اعلام به زرين پال برای اينکه منتظر هستند برای اون هم مشکل بوجود بياد تا بعد زرين پال برای رفع مشکلشون اقدام کنه.
4. تشکيل گروه های تلگرامی و هماهنگی های لازم برای ايجاد مشکل برای زرين پال
5. پخش شبنامه تلگرامی و تهمت زدن به ديگران

و در نهايت وقتی ازشون مدرک و دليل خواسته ميشه ميگن ما چون کاربر زياد داريم همه باور ميکنن.
متاسفانه دوستان در برخورد با کاربران خودشون صادق نيستند و در حال دروغ گفتن بهشون هستند و قطعا با اين رويه نميتونن پيش برن.

peym@n
March 28th, 2016, 01:31
بلاخره امکان استفاده سایت های ممنوعه در سایت شما تقریبا محاله یا صد در صد هست؟ :)

خیر بنده هیچگونه توهینی به شما نکردم !!
چندها مورد رو میتونید مشاهده کنید در همین انجمن که کاربرانی از عدم واریز وجه هایش در حدود یک هفته گله مند هستند! ابا این انتقاد غیر منطقی است؟
ایا شکایت و انتقاد ازنحوه اوپراتور های پاسخگویی تیکت های شما که ارث پدری را ظاهرا طلبکار هستند غیر منطقی است؟
طبق ادعای برخی از کاربرانتان زرین کارت شما متصل به حساب خودتون هست و این که دارندگان این کارت ها رایگان تراکنش خواهند داشت،( در صورتی که واقعا رایگان نیست ) و عدم شفاف سازی شما در این مسئله انتقاد غیر منطقی هست؟
عدم توان شما در نواوری مهم در این زمینه بعد از ارائه درگاه واسط انتقاد غیر منطقی است؟
درود
بیخیال برادر
زرین پال چهره واقعی خودشو از قبلنا نشون داد
شبت بخیر

taksis
March 28th, 2016, 01:33
من میگم یکماه صبر کنید
بالاخره مشخص میشه چرا ***** شدند دیگه
اگر مشخص شد این جریانات مرتبط با زرین پال بود که ..........
به همون هشتگ "# تحریم زرین پال" بود چی بود زده بودید، ادامه بدید
اگر نبود،زرین پال باید از کسایی که تهمت زدند و اخبار کذب پخش کردند شکایت کنه
چون بالاخره ما مسلمونیم دیگه
1% هم باید احتمال بدیم شاید اینطور که ما فکر میکنیم نیست

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 01:38
اعتقاد داريد کار دوستان صحيح هست که رفتن رو سايت هاشون اطلاعيه و شبنامه پخش کردن و ديگران رو متهم کردن ؟

ضمنا ما مانيتورينگی روی اين سايت نداريم ولی اگر روی سايت های ديگه هم داشته باشيم وظائف تقسيم شده هستند و اين دو مورد با هم منافاتی ندارن. شما نگران نباشيد.

نمیدونم چرا همش فکر میکنید یکی داره حرفی بر خلاف حرف های شما میزنه میشه مدافع سایت های رقیب !!
من از هیچ شخصی دفاع نمیکنم
یکمی انتقاد پذیر باشید

peym@n
March 28th, 2016, 01:40
نمیدونم چرا همش فکر میکنید یکی داره حرفی بر خلاف حرف های شما میزنه میشه مدافع سایت های رقیب !!
من از هیچ شخصی دفاع نمیکنم
یکمی انتقاد پذیر باشید
درود
برادر انتقاد پذیر؟
اینا وظایف خودشون رو انجام نمیدن
بیان انقاد بپذیرن؟

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 01:45
من میگم یکماه صبر کنید
بالاخره مشخص میشه چرا ***** شدند دیگه
اگر مشخص شد این جریانات مرتبط با زرین پال بود که ..........
به همون هشتگ "# تحریم زرین پال" بود چی بود زده بودید، ادامه بدید
اگر نبود،زرین پال باید از کسایی که تهمت زدند و اخبار کذب پخش کردند شکایت کنه
چون بالاخره ما مسلمونیم دیگه
1% هم باید احتمال بدیم شاید اینطور که ما فکر میکنیم نیست
اگر دستهایی پشت پرده باشه اینو بدونید بعد از رفع چیلتری اون دستها رو نمیتونید پیدا کنید

- - - Updated - - -

ما هم جائی نگفتيم 100 در 100 دليل همين هست.
اتفاقا گفتيم خودمون هم مشکل داريم و ممکن هست مشکل مشابه برای زرين پال هم بوجود بياد.
ولی بعضی واقعيت ها روشن هستند و نميشه اونها رو انکار کرد.
مثلا وقتی به سايت های فروش مواد، ***، قمار و شرط بندی درگاه ميديم نبايد انتظار داشته باشيم همه چيز هميشه آروم و بدون مشکل پيش بره.

ظاهرا این قسمت رو اپدیت کردید که الان دیدم
شما از کلمه 100 درصد استفاده نکردید اما عملا با جمله هایی که استفاده میکردید این 100 درصد مشاهده میشد
مناسفانه پست های قبلی در این فروم و همچنین شاپ کیپر حذف شده اگر حذف نشده بود از تمامی اون گفته هاتون اسکرین شات میگرفتم که در همه جا عنون کردید که سایت های فوق به دلیل دادن درگاه به موارد ممنوعه ***** شدند

peym@n
March 28th, 2016, 01:51
درود
اگر انتقاد پذیر بودند
به خاطر یه انتقاد کوچیک حساب کاربری یه بنده خدا رو مسدود نمیکردند
مسدود میکردند؟

samansystems
March 28th, 2016, 01:54

متاسفانه بنده اميری نيستم. همکارشون هستم در خدمتتون.
99.9% محال هست.
قطعا کاربر متخلف بعد از اولين فروشها شناسائی ميشه و توقيف ميشه.

جشنواره وب و موبايل ايران معتبر ترين جشنواره ای هست که در اين خوزه سالانه برگزار ميشه و اين ادعا هم بر اساس همين عنوان در بهمن ماه سال 94 هست.
ضمن اينکه در مورد امکانات هم اگر موردی به ذهنتون ميرسه دقيق بگيد اگر در زرين پال نبود ما ميپذيريم که اون امکان رو نداريم.
اين رو مد نظر داشته باشيد وقتی ادعا ميشه پر امکانات ترين، بر اساس مجموع امکاناتی هست که در اختيار کاربر قرار داده ميشه.

سياست کاری زرين پال مبنی بر تضمين تراکنش برای فروشنده و خريدار هست و بر همين اساس وجه تراکنش های خروجی 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه.
حالا شما ميگيد 1 هفته. بله اگر تو يک هفته 2 روز تعطيلی باشه تراکنش ميشه 1 هفته.
البته زرين پال راه حل هایی برای بهره مندی از تسويه سريع معرفی کرده: زرين کارت و سطح تاييد طلائی
ضمن اينکه انتقاد محترم هست و بر همين اساس هست که دو راه بالا رو زرين پال ارائه داده.

اين مورد به امکانات مربوط نيست. مشکل مربوط به حجم بالای تيکت هایی هست که گاها پشتيبانان ما جواب ميدن.
ازين بابت عذر خواهی ميکنيم و بر همين اساس هست که پشتيبانی شيفت شب رو هم به صورت مجزا از دو ماه قبل در شرکت راه اندازی کرديم.

اول از همه لازم هست بگيم کارت به حساب ما متصل نيست.
ولی در کل آيا شما وقتی از بانک درگاه ميگيريد و به شما درگاه بدون کارمزد ميدن، بعدش ميريد بهشون فحش ميديد که شما چرا به ما درگاه بدون کارمزد داديد ؟
يا ازشون تشکر ميکنيد ؟
اينکه يک شرکت تونسته بار کارمزد رو از سمت کاربر به سمت بانک بندازه و برای کاربران ارزش افزوده خلف کنه کار بدی هست ؟
آيا بانک ها وقتی به شما درگاه با کارمزد 0 درصد ميدن شفاف سازی ميکنن ؟ يا شما بهشون توهين ميکنيد اگر درگاه با کارمزد 0 درصد بدن ؟
آيا شما در جريان اين هستيد که بانک ها بابت درگاهی که با 0 درصد به شما ميدن چقدر سود ميکنن ؟ شما از کارمزد های شاپرک اطلاع داريد ؟

عدم توان شما در نواوری مهم در این زمینه بعد از ارائه درگاه واسط انتقاد غیر منطقی است؟[

تعريف شما از نوآوری چی هست ؟
آيا خود زرين پال نوآوری نبوده ؟ (به عنوان اولين سرويس که 5 سال پيش اين خدمات رو شرع کرد.)
آيا درگاه پرداخت مستقيم با نام و لوگوی سايتتون که اولين بار توسط زرين پال ارائه شد نوآوری نبود ؟
آيا زرين کارت نوآوری نبود ؟
اپليکيشن موبايل که زرين پال به کاربران خودش ارائه ميده (و هنوز هيچ سايت مشابهی اون رو ارائه نميده) نوآوری نيست ؟
درگاه پرداخت درون برنامه ای نوآوری هست يا خير ؟
درگاه پرداخت درون سايتی InSiteGate که زرين پال به سادگی معرفی کرده نوآوری نيست ؟
پرداخت از طريق USSD که تنها توسط زرين پال ارائه ميشه رو شما چی ميدونيد ؟
و .....

- - - Updated - - -

درود
اگر انتقاد پذیر بودند
به خاطر یه انتقاد کوچیک حساب کاربری یه بنده خدا رو مسدود نمیکردند
مسدود میکردند؟

حساب هيچ کاربری به خاطر انتقاد بسته نميشه. شما نگران نباشيد.
قطعا اگر حسابی هم بسته ميشه به درخواست خود کاربر هست يا بدليل تخلف از قوانين زرين پال.

peym@n
March 28th, 2016, 01:56
درود
خود شما بودید که یه کاربر 2 روز تسویش اوکی نشده بود
و اومده بود تاپیک زده بود و 5 مین بعد از تاپیک حسابش مسدود شده بود بدون دلیل
این گونه نیست جناب؟

samansystems
March 28th, 2016, 01:58
مناسفانه پست های قبلی در این فروم و همچنین شاپ کیپر حذف شده اگر حذف نشده بود از تمامی اون گفته هاتون اسکرین شات میگرفتم که در همه جا عنون کردید که سایت های فوق به دلیل دادن درگاه به موارد ممنوعه ***** شدند

بعضی واقعيت ها روشن هستند و نميشه اونها رو انکار کرد.
وقتی به سايت های فروش مواد، ***، قمار و شرط بندی درگاه ميديم نبايد انتظار داشته باشيم همه چيز هميشه آروم و بدون مشکل پيش بره.

peym@n
March 28th, 2016, 01:59
درود
برادرم این گونه هست چرا شفاف سازی نکردی؟

samansystems
March 28th, 2016, 02:01
درود
خود شما بودید که یه کاربر 2 روز تسویش اوکی نشده بود
و اومده بود تاپیک زده بود و 5 مین بعد از تاپیک حسابش مسدود شده بود بدون دلیل
این گونه نیست جناب؟

نخير اينطوری نيست. خود کاربر درخواست توقيف حسابشون رو داشتند و يا موردی بوده که بر خلاف قوانين زرين پال بوده.
متاسفانه شما داريد در مورد موضوعی حرف ميزنيد که اطلاعات کاملی ازون نداريد.

peym@n
March 28th, 2016, 02:03
درود
همکار عزیز
ایشون حتی تیکت هاشون رو برامون شات فرستادن تو تاپیک
کاملا معلوم بود گه دلیل مسدود سازی حساب کاربریشون چی بود
اگر این طور هست تسویه حسابشون رو میزدید چرا نمیزدید؟
یه کوچلو انتقاد پذیر باشید
مطمئن باشید اگر این گونه باشد پرسنل 22 نفریتون سال بعد 100 تا میشه :)

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 02:05
بعضی واقعيت ها روشن هستند و نميشه اونها رو انکار کرد.
وقتی به سايت های فروش مواد، ***، قمار و شرط بندی درگاه ميديم نبايد انتظار داشته باشيم همه چيز هميشه آروم و بدون مشکل پيش بره.

پس با این فرمایش شما باز به این نتیجه میرسیم که شما بهتر از خود مدیران سایت های فوق در جریان دلیل شیلتر شدنشون هستید
پس لطفا مظلوم نمایی نکنید که اصلا در جریان شیلتر شدن نیستید و به شما ارتباط نداره
دقیقا خودتون دارید نشون میدین که از همه بیشتر اگاه هستید که چرا درگاه های فوق ***** شدند

samansystems
March 28th, 2016, 02:07
درود
همکار عزیز

من ميتونم جزئيات بيشتری از موردی که ميگيد رو بدونم ؟
چون حتی در مواردی که حساب به درخواست خود کاربر توقيف ميشه موجودی تسويه ميشه و بعد توقيف ميشه.
مگر اينکه فروش موارد ممنوعه باشه که اون رويه متفاوتی داره و به کاربر اعلام ميشه ولی در اون حالت هم تسويه حساب انجام ميشه.
برنامه زرين پال برای پايان سال 95 در حدود 40 نفر پرسنل هست که در تيم های مختلف در زرين پال با افتخار فعاليت ميکنن.

shahabhost
March 28th, 2016, 02:08
درود
همکار عزیز

والا به عینه تیکتی داشتم که توسط زرین پال سه روز هیچ پاسخی ارسال نشده

به نظر شما باید تفاوتی بین سرویس دهنده ای که برای کاربرانش احترام قائل است و زیر 5 دقیقه پاسخ میدهد و سرویس دهنده ای که بعد از سه چهار روز پاسخ میدهد باشد!

DeLtAvPs
March 28th, 2016, 02:15
من ميتونم جزئيات بيشتری از موردی که ميگيد رو بدونم ؟
چون حتی در مواردی که حساب به درخواست خود کاربر توقيف ميشه موجودی تسويه ميشه و بعد توقيف ميشه.
مگر اينکه فروش موارد ممنوعه باشه که اون رويه متفاوتی داره و به کاربر اعلام ميشه ولی در اون حالت هم تسويه حساب انجام ميشه.
برنامه زرين پال برای پايان سال 95 در حدود 40 نفر پرسنل هست که در تيم های مختلف در زرين پال با افتخار فعاليت ميکنن.

ایشالا با ***** شدن درگاه های دیگه و موندن شما تعداد پرسنل زرین پال به 100 میرسه که حتما با افتخار فعالیت میکنند !!!

samansystems
March 28th, 2016, 02:22
پس با این فرمایش شما باز به این نتیجه میرسیم که شما بهتر از خود مدیران سایت های فوق در جریان دلیل شیلتر شدنشون هستید
پس لطفا مظلوم نمایی نکنید که اصلا در جریان شیلتر شدن نیستید و به شما ارتباط نداره
دقیقا خودتون دارید نشون میدین که از همه بیشتر اگاه هستید که چرا درگاه های فوق ***** شدند

ما آگاه نيستيم. ما از فکر خودمون استفاده ميکنيم و به اين نتيجه ميرسيم.
احساس ميکنم شما داريد بی دليل به ما حمله ميکنيد. اگر بدی به شما کرديم بگيد بدونيم چی هست ؟ :-*
آدم عاقل فکر ميکنه و از فکرش برای رسيدن به نتايج استفاده ميکنه.
وقتی شما به سايت های قمار و شرط بندی و فروش مواد درگاه ميديد هميشه بايد انتظار اين رو داشته باشيد که براتون مشکل بوجود بياد.
اين رو البته خود دوستان هم ميدونن فقط سعی ميکنن پشتش مخفی بشن و ازون پشت حرف های دروغ ديگه ای رو با صدای بلند بگن تا شما باور کنيد.
ما هم مظلوم نمائی نکرديم. اون عزيزانی که وقتی هنوز دليل شيلتر شدنشون رو نميدونستند شروع کردن به توهين و تهمت زدن به ديگران، دروغ گفتن، شبنامه پخش کردن و کمپين راه انداختن، مظلوم نمائی کردن که خوشبختانه با گذشت زمان واضعيت ها داره روز به روز مشخص تر ميشه.

- - - Updated - - -

والا به عینه تیکتی داشتم که توسط زرین پال سه روز هیچ پاسخی ارسال نشده
به نظر شما باید تفاوتی بین سرویس دهنده ای که برای کاربرانش احترام قائل است و زیر 5 دقیقه پاسخ میدهد و سرویس دهنده ای که بعد از سه چهار روز پاسخ میدهد باشد!

ما در زرين پال روزانه بين 200تا 350 تيکت رو پاسخ ميديم.
قطعا برخی تيکت ها توسط لايه يک پشتيبانی قابل پاسخگویی هستند و با سرعت بيشتر پاسخ داده ميشن.
و در بعضی موارد نياز به پيگيری فنی داره که با تاخير بيشتر پاسخ داده ميشن.

اينکه تيکت ها دير پاسخ داده شدن دليل بر توجيه رويه زرين پال نيست و به همين دليل هست که پشتيبانی شيف شب (از 5 تا 11 شب) از دو ماه قبل در شرکت راه اندازی شده.

- - - Updated - - -

ایشالا با ***** شدن درگاه های دیگه و موندن شما تعداد پرسنل زرین پال به 100 میرسه که حتما با افتخار فعالیت میکنند !!!

ان شاء الله با رقابت سالم و برابری که انجام ميشه اين اتفاق بيفته.

peym@n
March 28th, 2016, 02:24
درود
اگر این گونه هست شما میفرمائید
چرا داخل همین انجمن شفاف سازی نکردید
اسرار شما بر این بود تیکت بدند در سایتتون؟

samansystems
March 28th, 2016, 02:29
درود
اگر این گونه هست شما میفرمائید
چرا داخل همین انجمن شفاف سازی نکردید
اسرار شما بر این بود تیکت بدند در سایتتون؟

برخی موارد جزء اطلاعات محرمانه کاربر هست و قابل مطرح شدن در فضای عمومی نيست.
باز اگر بگيد کدام مورد هست من بهتر ميتونم برسی کنم و اطلاع بدم.

hoster
March 29th, 2016, 09:51
زرين پال تنها سرويس دهنده ای هست که پرداخت درون سايتی (InSiteGate) رو ارائه ميده.

این سیستم همون هست که بدون خروج از سایت درگاه باز میشه و میشه پرداخت کرد یه چی در حد iframe ?

اگه این بنده سایتی رو دیدم که از جهان پی استفاده میکنه و قسمت پرداخت این سایت به همین شکل است
فقط نیاز به یکم برنامه نویسی ساده داره

اگه همینه پس نمیشه گفت تنها سرویس دهنده ........

samansystems
March 30th, 2016, 20:27
اين مورد با iframe متفاوت هست. اون رو که با هر درگاهی ميشه انجام داد و برنامه نويسی خاصی هم نميخواد.
اين مورد بر اساس نمونه های مشابه غير ايرانی و برای اولين بار در ايران پياده شده.
و در حال حاضر هم زرين پال تنها ارائه دهنده سرويس پرداخت درون سايتی هست.

viasky
March 30th, 2016, 20:36
اين مورد با iframe متفاوت هست. اون رو که با هر درگاهی ميشه انجام داد و برنامه نويسی خاصی هم نميخواد.
اين مورد بر اساس نمونه های مشابه غير ايرانی و برای اولين بار در ايران پياده شده.

یک پیغام برای شما ارسال شده است
یک توضیح فراموش کردم عرض کنم
بنده خدمات رایگان نمی خوام با سپاس فراوان
حتما کارمز لحاظ گردد
DeLtAvPs
March 30th, 2016, 20:37

جناب از دیروز منتظر پاسخ شما بودیم! دو روز نبودید دلواپستون شدیم :-)

viasky
March 30th, 2016, 20:47
بنده قصد دارم حدود ۱ میلیون و نیم موقت به این درگاه هدایت کنم
اگر مشکلی نباشه درگاه پرداخت های سرور اختصاصی کاربران نیز
به‌همین درگاه هدایت خواهد شد
حدودا ماهی ۸ میلیون
کمی مبلغ بالاست و مجبورم با حساسیت تحقیق کنم
چون خدمتشون عرض کردم من در ماه ۲ بار بیشتر تسویه نمی زنم
ولی با برنامه و زمان بندی شده
نیاز دارم ‌کمتر از دو ساعت پیگیری بشه
تیکت هم عموما اگر ‌همه چیز کامل ‌کار کنه نداریم اصلا

samansystems
March 31st, 2016, 13:06
جناب از دیروز منتظر پاسخ شما بودیم! دو روز نبودید دلواپستون شدیم :-)

بنا به درخواست مديران انجمن: لطفا از ارسال پست های غير مرتبط جدا خودداری کنيد و تنها در صورتی که مورد يا مشکلی در خصوص تاپيک داريد ارسال کنيد.
ممنون ازينکه اجازه ميديد تاپيک در مسير خودش پيش بره. :58:
اگر مشکل يا نگرانی شخصی داريد از طريق پيام خصوصی ميتونيد پيگيری کنيد.

- - - Updated - - -

یک پیغام برای شما ارسال شده است
یک توضیح فراموش کردم عرض کنم
بنده خدمات رایگان نمی خوام با سپاس فراوان
حتما کارمز لحاظ گردد
سلام
متاسفانه پيام خصوصی از شما دريافت نشده.
در خدمتتون هستيم و اميدواريم بتونيم با ارائه سرويس های مناسب نظر شما و ساير عزيزان رو جلب کنيم.

viasky
March 31st, 2016, 13:07
ظاهرا اشتباه به این اکانت ارسال شده
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=104357
اگر به همکاران شما مربوط میشه لطفا اطلاع دهید تا بررسی کنند
samansystems
March 31st, 2016, 13:11
به ظاهرا اشتباه به این اکانت ارسال شده
http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=104357
اگر به همکاران شما مربوط میشه لطفا اطلاع دهید تا بررسی کنند
خير اين کاربر قصد سوء استفاده از نام سامان سيستم رو داشتند که متاسفانه مديران هم اقدامی نکردن.
لطفا به شناسه samansystems ارسال کنيد.
ممنون