PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی

secureconfig
March 24th, 2016, 23:44
سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی
۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره ! :d
امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
http://panel.mahdi.work
ایمیل:
hi@mahdi.work
رمز عبور :
m@hdi112

لینک ثبت نام:
http://panel.mahdi.work/signup

قیمت اسکریپت ،
قیمت برای دوستانی که تمایل به دریافت سورس رو دارن حدود ۶ میلیون تومان می باشد. سورس تنها به ۳ نفر و با قرارداد ارائه میشود.
قیمت برای دوستان دیگر که اسکریپت رو بدون سورس میخواهد حدود ۲ میلیون تومان. در این صورت ، اسکریپت در سرور های بنده میزبانی میشود.

پیشنهاد بنده این هست که اگر برای شروع کارتون هزینه ی ۶ میلیون تومان (اسکریپت+سورس) زیاد هست ، میتونید از اسکریپت بدون سورس استفاده کنید. هر زمان که تمایل داشتید امکان خرید سورس با قیمت ۳ میلیون (علاوه بر ۲ میلیون دیگر) نیز هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
ایمیل : hi@mahdi.work
تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi

secureconfig
March 25th, 2016, 12:25
از دوستان خواهش میکنم داخل پنل بخش لاگین ۲ مرحله ای رو فعال نکنن.
درصورت فعال شدن لاگین ۲ مرحله ای ، فقط ای پی بنده میتونه وارد پنل بشه و دیگر دوستان اجازه ی ورود ندارن. و موقع هر ورود ، یک پیامک به بنده ارسال میشه.
ظاهرا دیشب فعال شده بود.
الان بنده غیر فعالش کردم و میتونید وارد شوید.

- - - Updated - - -

برای دوستانی که برای شروع نمیتونن هزینه ی ۲ میلیون رو بپردازن ،
میتونم اسکریپت با نصف امکانات رو با قیمت ۱ میلیون تومان ارائه بدم.

و هر زمان که تمایل داشتند قابلیت ارتقا به نسخه ی کامل هست.

hoster
March 25th, 2016, 14:07
لایک ! اسکریپت کامل و پیشرفته ای است !!

برای دوستانی که برای شروع نمیتونن هزینه ی ۲ میلیون رو بپردازن ،
میتونم اسکریپت با نصف امکانات رو با قیمت ۱ میلیون تومان ارائه بدم.

این اسکریپت رو بنده برای پروژه ای ( به صورت عمومی خدمات دهی نمیشه ) با امکانات زیر نیاز دارم

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل)
۴ـ تسویه حساب ۵ـ تسویه حساب اتوماتیک ۶ـ انتقال وجه بین کاربری ۷ـ انتقال وجه کارت به کارت
۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها
۱۱ـ ایجاد درگاه ۱۲ـ ایجاد دکمه و لینک پرداخت ۱۳ـ لوگو تایید ۱۴ـ وب سرویس مشاهده موجودی

2 الی 3 تا پلاگین خاص بیشتر نیاز نداریم
به بانک های صادرات ، ملت ، سامان ، پاسارگاد متصل بشه

و در کل یه چیز نسبتا ساده

برامون اوکی میکنید ؟
ممنون میشه در همین حد قیمت رو در پ.خ یا عمومی اعلام کنید

secureconfig
March 25th, 2016, 14:10
لایک ! اسکریپت کامل و پیشرفته ای است !!

این اسکریپت رو بنده برای پروژه ای ( به صورت عمومی خدمات دهی نمیشه ) با امکانات زیر نیاز دارم

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل)
۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها

2 الی 3 تا پلاگین خاص بیشتر نیاز نداریم
به بانک های صادرات ، ملت ، سامان ، پاسارگاد متصل بشه

و در کل یه چیز نسبتا ساده

برامون اوکی میکنید ؟
ممنون میشه در همین حد قیمت رو در پ.خ یا عمومی اعلام کنید
سلام.

اگر براتون مقدور هست لطفا از طریق تلگرام پیام بدید تا صحبت کنیم.
متشکرم.

Omidp
March 25th, 2016, 16:51
ورود نمیده

secureconfig
March 25th, 2016, 16:54
ورود نمیده
سلام.
تست کردم مشکلی در ورود نبود.
ایمیل :
hi@mahdi.work
رمز عبور:
m@hdi112
لطفا مجددا تست کنید.

IrIsT
March 25th, 2016, 17:16
سلام.

عید نوروز رو تبریک عرض میکنم. انشالله هممون سال خوبی داشته باشیم.

بالاخره بعد از چند ماه تلاش ، کار اسکریپت درگاه پرداخت واسطه به سر انجام رسید !

قبلا هم یک اسکریپت درگاه نوشته بودم ، اما تصمیم گرفتم از تجربیات قبلیم استفاده کنم و با امکاناتی جدید و بسیار زیاد و جذاب ، اسکریپتی جدید در این زمینه بنویسم.

اسکریپت نوشته شده تقریبا امکانات ۹۵٪ درگاه های فعلی رو داراست + کمی بیشتر.

بپردازیم به لیست امکانات. میتونید کامل توی دمو مشاهده کنید و تست کنید اما به برخی از این امکانات اشاره میکنم.

1_ ویرایش مشخصات (پروفایل) ۲ـ تغییر رمز حساب کاربری و رمز دوم ۳ـ افزایش موجودی
۸ـ حساب های بانکی ۹ـ‌لیست تراکنش ها ۱۰ـ دریافت گزارش تراکنش ها
۱۵ـ سبد خرید - ایجاد محصول ۱۶ـ لیست محصولات و سفارشات ۱۷ـ تنظیمات هزینه پستی - دریافت لیست مشتریان
۱۸ـ تنظیمات اطلاع رسانی ۱۹ـ تراکنش های پیامک
۲۰ـ ای چک ۲۱ـ صدور ای چک ۲۲ـ لیست ای چک ها
۲۳ـ لاگین ۲ مرحله ای ۲۴ـ پشتیبانی ۲۵ـارسال تیکت

بیشتر از این نمینویسم تا حوصلتون سر نره ! :d
امکانات پنل مدیریت رو هم داخل دمو میتونید کامل مشاهده کنید.

اسکریپت دارای ۱۸ پلاگین و ۲ اسان پرداخت می باشد.

حدودا ۳ ماه روش زمان صرف کردم و با حساسیت بسیار بالا روش کار کردم.

اسکریپت تحت php و فریم ورک laravel نوشته شده و روی امنیتش هم زیاد کار کردم و در سطح بالایی قرار داره.

فروش اسکریپت به صورت عمومی هست و امکان فروش اختصاصی نیست.
همچنین به جهت جلوگیری از سو استفاده از اسکریپت ، سورسی به مشتری تحویل داده نمیشود و اسکریپت در سرور بنده نگه داری میشود. (هر وبسایت روی یک سرور مجازی جدا هست)

بقیه ی امکاناتی که توی پروژه هست رو هم معرفی میکنم ،
۱ـ اسکریپت زمان اتصال به بانک و یا سامانه پیامک ،‌درصورت مشاهده کردن خطا و انجام نشدن دستور مربوطه ، اطلاعات خطا را به مدیران وبسایت جهت رفع ارسال میکنند. مثلا شارژ سامانه پیامک تمام شده ویا درگاه بانکی اروری داده و...
۲ـ کاربر موقع ثبت نام تنها ایمیل،نام و شماره موبایل و رمز هاش رو وارد میکنه و بقیه ی اطلاعات بعدا داخل پنل باید وارد بشه. اینطوری کاربر در زمان کمتری ثبت نام میکنه.
۳ـ تغییر ادرس پنل مدیریت از بخش تنظیمات در پنل مدیریت
۴ـ ارسال روزانه بکاپ دیتابیس به ایمیل مدیریت
۵ـ اطلاعات کاربر پرداخت کننده تراکنش در توضیحات تراکنش ذکر میشود. ایمیل - نام - شماره موبایل - شماره فاکتور توی وبسایت.
و...

+ دسترسی ftp به پوشه ی قالب ها و قالب ایمیل ها داده میشود. جهت ایجاد تغییرات در قالب ها.

لینک دمو:
http://panel.mahdi.work
ایمیل:
hi@mahdi.work
رمز عبور :
m@hdi112

لینک ثبت نام:
http://panel.mahdi.work/signup

هزینه ی اسکریپت به صورت عمومی ۲ میلیون تومان هست.
* درصورتی که این هزینه برای شروع کارتون زیاد هست ، میتونم اسکریپت رو با نصف امکانات و قیمت ۱ میلیون ارائه بدم. در مورد امکانات به صورت توافقی هست.

بعد از بررسی پنل کاربران ، میتونید از طریق تلگرام در تماس باشید تا لینک پنل مدیریت جهت بررسی خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل : 09215867105
ایمیل : hi@mahdi.work
تلگرام : http://telegram.me/mahdi_fakhrabadi

سلام و درود.
شما زدین که فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی
اما اینجا شما میگید که :

همچنین به جهت جلوگیری از سو استفاده از اسکریپت ، سورسی به مشتری تحویل داده نمیشود و اسکریپت در سرور بنده نگه داری میشود. (هر وبسایت روی یک سرور مجازی جدا هست)

خوب همه واسه اسکریپت پول میدن.2 میلیون تومن بدن که اسکریپت رو روی سرور مجازی شما باشه؟حالا اگه صد هراز تومن باشه یا حداکثر 400 ت میگی اشکال نداره.
اما 2 میلیون بدن که اسکریپت دستشون نباشه.من اول اومدم سفارش بدم.اما نمیدونم چی شد که یوزرتن آشنا اومد و چک کردم و دوباره برگشتم و کامل خوندم.
من 2 میلیون تومن بدم که نه اسکریپت دست منه نه چیزی.روی سرور مجازی شما.چطور میتونیم به شما اطمینان کنیم که کارهای پرداخت و .... انجام بشه.
شما من قانع کنید که آیا میشه اطمینان کرد.من 2 میلیون بدم.نه شمار میشناسم و نه اینکه رو کدوم سرور مجازی هستش ( این کار باعث فروش سرور مجازی میشه و فروش یک فروشنده میره بالا یک درصدی میگیره ) بعد فقط یک اسکریپت دارم که اونجاست.فقط بخاطر اسم یک اسکریپت 2 میلیون تومن؟
نه دوست عزیز.اینم مطمئن باشید که اگه شما نویسنده هستین و مال خودتونه,کسی که به 2 ت میخره نمیره بفروشه و شما میتونی حتی طرف بفروشه,شکایت بکنی.کسی رایگان نمیذاره و همه میدونن نویسنده کیه و یا کد کنین که راحت تر باشین که یک آماتور مثل ما که هیچی بلد نیست نتونه از کد در بیاره.دیگه شما فکر کنم مدیر تیم ایران سکوریتی یا یک همچین اسمی,هستین.درسته؟
این تیکه خیلی منو آزار داد و اگر میتونید منو قانع کنید :

اگر بتونید قانع کنید,خیلی ها حتی خود من هم خریدارم.اما هرچی فکر میکنم نمیشه که نمیشه.
ببخشید بابت پستم.چون داخل متن شما بود و چون من هم یک خریدار.باید همه چیو بدونم.قصد هیچ بی احترامی یا سوء تفاهمی هم ندارم.فقط امیدوارم که من قانع بشم و با شما کار کنم.

viasky
March 25th, 2016, 17:28
بجای عدم ارائه سورس شما باید لایسنس ایجاد کنید
اینکه اسکریپت و به کسی ارائه نمی دید اصلا منطقی نیست
شاید شخصی بخواد اون و متناسب با کارش تغییر بده
درنهایت اینکه اسکریپت برای شما باشه و فقط دیگران استفاده کنند روش قشنگی نیست
سعی کنید با لایسنس و پشتیبانی کاربر و جذب کنید نه اینکه کاربر همیشه ناخواسته مهتاج شما باشه
پیروز باشید

secureconfig
March 25th, 2016, 17:41
سلام و درود.
شما زدین که فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالی
اما اینجا شما میگید که :

خوب همه واسه اسکریپت پول میدن.2 میلیون تومن بدن که اسکریپت رو روی سرور مجازی شما باشه؟حالا اگه صد هراز تومن باشه یا حداکثر 400 ت میگی اشکال نداره.
اما 2 میلیون بدن که اسکریپت دستشون نباشه.من اول اومدم سفارش بدم.اما نمیدونم چی شد که یوزرتن آشنا اومد و چک کردم و دوباره برگشتم و کامل خوندم.
من 2 میلیون تومن بدم که نه اسکریپت دست منه نه چیزی.روی سرور مجازی شما.چطور میتونیم به شما اطمینان کنیم که کارهای پرداخت و .... انجام بشه.
شما من قانع کنید که آیا میشه اطمینان کرد.من 2 میلیون بدم.نه شمار میشناسم و نه اینکه رو کدوم سرور مجازی هستش ( این کار باعث فروش سرور مجازی میشه و فروش یک فروشنده میره بالا یک درصدی میگیره ) بعد فقط یک اسکریپت دارم که اونجاست.فقط بخاطر اسم یک اسکریپت 2 میلیون تومن؟
نه دوست عزیز.اینم مطمئن باشید که اگه شما نویسنده هستین و مال خودتونه,کسی که به 2 ت میخره نمیره بفروشه و شما میتونی حتی طرف بفروشه,شکایت بکنی.کسی رایگان نمیذاره و همه میدونن نویسنده کیه و یا کد کنین که راحت تر باشین که یک آماتور مثل ما که هیچی بلد نیست نتونه از کد در بیاره.دیگه شما فکر کنم مدیر تیم ایران سکوریتی یا یک همچین اسمی,هستین.درسته؟
این تیکه خیلی منو آزار داد و اگر میتونید منو قانع کنید :

اگر بتونید قانع کنید,خیلی ها حتی خود من هم خریدارم.اما هرچی فکر میکنم نمیشه که نمیشه.
ببخشید بابت پستم.چون داخل متن شما بود و چون من هم یک خریدار.باید همه چیو بدونم.قصد هیچ بی احترامی یا سوء تفاهمی هم ندارم.فقط امیدوارم که من قانع بشم و با شما کار کنم.
سلام.

برای اعتماد سازی امکان عقد قرارداد فراهم هست.
سرور مجازی از هر سایت یا لوکیشنی که شما بخواهید قابل تهیه هست با این تفاوت که پنل و مدیریتش دست بنده هست.
در مورد اینکه میفرمایید کسی که اسکریپت رو ۲ میلیون میخره نمیره بفروشه. ما اصلا فرض رو میزاریم که خود فرد نفروشه. اگه سرورش یا هاستش هک شد و اسکریپت پخش شد چی ؟
همینطور که فرمودید بله کسی رایگان منتشر نمیکنه - میره ۵۰۰ تومان یا بیشتر-کمتر پول میگیره و اسکریپت رو میفروشه.
درواقع با نداشتن سورس شما از هیچ مزایایی بی بهره نمیمونید به جز تغییر سورس که اونم هر تغییری نیاز داشته باشید بنده انجام میدم.

یک مورد دیگر هم هست. فرمودید از کد نویسی چیزی سر در نمیارید و در حد اماتور هستید.
در این صورت برای ویرایش اسکریپت باید اسکریپت رو بدید به یک برنامه نویس.
و در این صورت باز هم امکان پخش اسکریپت یا حداقل استفاده شخصی برای اون برنامه نویسه هست.

دوست عزیز دیگرمون هم که فرمودید اسکریپت لایسنس دار باشه ، میتونید لطف کنید یک اسکریپت رو بفرمایید که لایسنس دار هست و کرک نشده ؟ از سی پنل بگیرید تا سیستم عامل کلود لینوکس - همشون کرک شدن.

IrIsT
March 25th, 2016, 17:58
سلام.

سرور مجازی از هر سایت یا لوکیشنی که شما بخواهید قابل تهیه هست با این تفاوت که پنل و مدیریتش دست بنده هست.
در مورد اینکه میفرمایید کسی که اسکریپت رو ۲ میلیون میخره نمیره بفروشه. ما اصلا فرض رو میزاریم که خود فرد نفروشه. اگه سرورش یا هاستش هک شد و اسکریپت پخش شد چی ؟
همینطور که فرمودید بله کسی رایگان منتشر نمیکنه - میره ۵۰۰ تومان یا بیشتر-کمتر پول میگیره و اسکریپت رو میفروشه.
درواقع با نداشتن سورس شما از هیچ مزایایی بی بهره نمیمونید به جز تغییر سورس که اونم هر تغییری نیاز داشته باشید بنده انجام میدم.

یک مورد دیگر هم هست. فرمودید از کد نویسی چیزی سر در نمیارید و در حد اماتور هستید.
و در این صورت باز هم امکان پخش اسکریپت یا حداقل استفاده شخصی برای اون برنامه نویسه هست.

دوست عزیز دیگرمون هم که فرمودید اسکریپت لایسنس دار باشه ، میتونید لطف کنید یک اسکریپت رو بفرمایید که لایسنس دار هست و کرک نشده ؟ از سی پنل بگیرید تا سیستم عامل کلود لینوکس - همشون کرک شدن.

با سلام و درود مجدد.
من قانع نشدم.این کار هم سوددهی برای فروشنده هستش که حقش هستش.مشکلی در این نیست.
هم اینکه یک سوددهی برای کسی که باهاش همکاری میکنید و vps تهیه میکنید و هم ......
اما بجز سوالاتم,چندتا دیگه هم هست.اما مهم ترینش اینه که روی سروری که شما تهیه کنید و الان گفتین که از کجامعلوم هک نشه یا فلان نشه.منم میگم از کجا معلوم که این اسکریپت بتونه تا آخر کار خودشو ادامه بده؟ار کجا معلوم که سروری که شما تهیه کردین بتونه ادامه بده و هزاران از کجا معلوم....
ما 2 میلیون پول میدیم که اسکریپت دستمون باشه.اگه شما نویسنده واقعی کد باشین,خیلی راحت میتونید اثبات کنید که این اسکریپت مال شماست و میتونید شکایت کنید.حتی کسی که هک میکنه.
حالا میخواد رو هاستینگ اشتراکی بذاره یا جاهای دیگه.خودتون اعلام کردین که کلودلینوکس و سی پنل و .......هیچوقت این اسکریپت رو با اونا مقایسه نکنید.اونا میتونن خیلی کارا بکنن.اما نمیدونن که هرکار بکنن باز هم به دست ماها میفته.
اما اینکه شما اسکریپت رو میفروشی.اما هیچ اسکریپتی نمیدین.چطوری من اطمینان کنم به خرید و فروشم؟یک بار خودتون رو بذارید جای خریدار.من این مدلیشو ندیده بودم.پول پرداخت کنیم.اما هیچی دستمون نباشه.
اینکه اسکریپت دست کسی نیفته یا بیفته و پخش کنه,دیگه به شخصیت و ادمیت هر کسی بستگی داره.خریدار پول میده یک اسکریپت رو میخره.بیاد پول بده به چیزی که دستش نرسیده؟بعدش هزاران فکر دیگه که چه سواستفاده هایی که نمیشه اینطوری کردالبته بگم.سوتفاهم نشه.گفتم فکرهایی که میکنن.منظورم شما نیستی.کلا هستش.کسی که میخواد یک سیستم درگاه درست کنه,اول اطمینان واسش مهمه.چون داخلش پول رد و بدل میشه.حالا یک اسکریپت دیگه ای باشه.میگی اشکال نداره.اما اسکریپتی که پول داخلش رد و بدل میشه,چرا نباید دست خود خریدار باشه و دست یکی دیگه باشه.بعد با خودش همیشه جوش میزنه که خدایا این موندگار هست.امنیت اطلاعات رد و بدل شده درسته و........
طبق قوانین جرائم سایبری,میدونید که اگه یک سیستم بدون مجوز نباشه و این کار بکنه جرمه.درسته؟خوب شما برید ثبتش کنید.بعد پخش کنید.بعد ببینید کسی جرات داره پخش کنه یا نه.(قانون نا نوشته ای که اگه به دور از مالیات و بدر از ثبت باشه که این کارو انجام میده.مطمئن باشید به نویسنده گیر میدن و اگر به مشکل هم بخورند,هیچ کس جوابگو نیست.باز باید شاهد این باشیم که بیان داخل این فروم بزنن که فلان نفر اینطوری کرده یا اونطوری کرده)
من جوابمو نگرفتم.
انشالله که سوء تفاهم نشده باشه و سوالات منو به عنوان یک خریدار قبول کنید و حق بدین و خیلی سوالات دیگه هستش که مهم ترینشو گفتم.
موفق باشید.

secureconfig
March 25th, 2016, 18:10
با سلام و درود مجدد.
من قانع نشدم.این کار هم سوددهی برای فروشنده هستش که حقش هستش.مشکلی در این نیست.
هم اینکه یک سوددهی برای کسی که باهاش همکاری میکنید و vps تهیه میکنید و هم ......
اما بجز سوالاتم,چندتا دیگه هم هست.اما مهم ترینش اینه که روی سروری که شما تهیه کنید و الان گفتین که از کجامعلوم هک نشه یا فلان نشه.منم میگم از کجا معلوم که این اسکریپت بتونه تا آخر کار خودشو ادامه بده؟ار کجا معلوم که سروری که شما تهیه کردین بتونه ادامه بده و هزاران از کجا معلوم....
ما 2 میلیون پول میدیم که اسکریپت دستمون باشه.اگه شما نویسنده واقعی کد باشین,خیلی راحت میتونید اثبات کنید که این اسکریپت مال شماست و میتونید شکایت کنید.حتی کسی که هک میکنه.
حالا میخواد رو هاستینگ اشتراکی بذاره یا جاهای دیگه.خودتون اعلام کردین که کلودلینوکس و سی پنل و .......هیچوقت این اسکریپت رو با اونا مقایسه نکنید.اونا میتونن خیلی کارا بکنن.اما نمیدونن که هرکار بکنن باز هم به دست ماها میفته.
اما اینکه شما اسکریپت رو میفروشی.اما هیچ اسکریپتی نمیدین.چطوری من اطمینان کنم به خرید و فروشم؟یک بار خودتون رو بذارید جای خریدار.من این مدلیشو ندیده بودم.پول پرداخت کنیم.اما هیچی دستمون نباشه.
اینکه اسکریپت دست کسی نیفته یا بیفته و پخش کنه,دیگه به شخصیت و ادمیت هر کسی بستگی داره.خریدار پول میده یک اسکریپت رو میخره.بیاد پول بده به چیزی که دستش نرسیده؟بعدش هزاران فکر دیگه که چه سواستفاده هایی که نمیشه اینطوری کردالبته بگم.سوتفاهم نشه.گفتم فکرهایی که میکنن.منظورم شما نیستی.کلا هستش.کسی که میخواد یک سیستم درگاه درست کنه,اول اطمینان واسش مهمه.چون داخلش پول رد و بدل میشه.حالا یک اسکریپت دیگه ای باشه.میگی اشکال نداره.اما اسکریپتی که پول داخلش رد و بدل میشه,چرا نباید دست خود خریدار باشه و دست یکی دیگه باشه.بعد با خودش همیشه جوش میزنه که خدایا این موندگار هست.امنیت اطلاعات رد و بدل شده درسته و........
طبق قوانین جرائم سایبری,میدونید که اگه یک سیستم بدون مجوز نباشه و این کار بکنه جرمه.درسته؟خوب شما برید ثبتش کنید.بعد پخش کنید.بعد ببینید کسی جرات داره پخش کنه یا نه.(قانون نا نوشته ای که اگه به دور از مالیات و بدر از ثبت باشه که این کارو انجام میده.مطمئن باشید به نویسنده گیر میدن و اگر به مشکل هم بخورند,هیچ کس جوابگو نیست.باز باید شاهد این باشیم که بیان داخل این فروم بزنن که فلان نفر اینطوری کرده یا اونطوری کرده)
من جوابمو نگرفتم.
انشالله که سوء تفاهم نشده باشه و سوالات منو به عنوان یک خریدار قبول کنید و حق بدین و خیلی سوالات دیگه هستش که مهم ترینشو گفتم.
موفق باشید.
این بحث سوددهی برای فروشنده ی vps رو اصلا متوجه نمیشم.
شما به هر حال نباید یک سرور برای سایتتون بخرید ؟ چه ربطی داره به سوددهی برای فروشنده. گفتم از هر جایی که شما بگیرید میخرم - من خودم با digitalocean.com کار میکنم که واقعا عالیه. اما اگر فکر میکنید سود digitalcoean به جیب من میره ‌،‌از هر سایتی که بفرمایید براتون vps تهیه میکنم.
میفرمایید شما دارید اسکریپت رو میخرید اما هیچ اسکریپتی رو دریافت نمیکنید.
برای شما مهم اینه که سایتتون فعال باشه و بتونید کار کنید. گفتم نداشتن سورس تنها یک مشکل داره و اونم اینه که نمیتونید سیستم رو ویرایش کنید. و گفتم هر تغییری که بخواید خود بنده براتون انجام میدم.
برای اینکه نگران نباشید من موندگار هستم یا نه ویا از اطالاعات سایت سو استفاده میکنم یا نه میتونیم قرارداد محضری تنظیم کنیم. به همراه سفته ۵۰ میلیونی بابت ضمانت تعهد !

فرمودید اطمینان به اسکریپت خیلی مهم هست چون پول توش رد و بدل میشه. تقریبا عامل اصلی ای که من سورس رو نمیدم هم همینه. وقتی سورس اسکریپت پخش بشه ، درواقع هکر ها میدونن توی این سیستم چی میگذره و کامل با نحوه ی اجراش اشنا میشن. و ممکنه مشکل امنیتی ای هم پیدا کنن. هیچ سیستمی نیست که مشکل امنیتی نداشته باشه.

اما یک مثال براتون میزنم. مقایسه android در برابر ios
شاید تا الان حفره ها و مشکلات امنیتی کشف شده در اندروید ،‌۵۰ برابر ای او اس باشه. علتش اینه که سورس ios عمومی نیست و کسی دسترسی به سورس نداره و با نحوه ی کار سیستم اشنا نیست. و نمیتونه امنیتش رو بررسی کنه.

پس قبول کنید منتشر نکردن سورس به نفع شماست.
تنها چیزی که شما الان به دسترسی ندارید ویرایش اسکریپته.
که همونطور که گفتم اگه سورس رو بدم شما مجبورید بدید به یک برنامه نویس تا سورس رو ویرایش کنه که ممکنه همون سورس رو عمومی کنه. اصلا هم دلتون رو به دادگاه و پیگیری قضایی خوش نکنید. از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایتو *** نگیر.

شما هدفتون از خرید این اسکریپت اینه که یک درگاه پرداخت راه بندازید که کامل و تمام به این مورد میرسید بعد از پرداخت هزینه.
تنها میمونه بحث ویرایش اسکریپت که اونم کامل خودم انجام میدم. شما به هر برنامه نویسی که بخواید بگید انجام بده ، ازتون پول میگیره. همون پول رو خودم میگیرم و براتون انجام میدم.

viasky
March 25th, 2016, 18:15
ولی واقعا خوب کار کردید
حرف حق و باید زد

secureconfig
March 25th, 2016, 18:17
ولی واقعا خوب کار کردید
حرف حق و باید زد
لطف دارید ، متشکرم. خستگیم در رفت :d

IrIsT
March 25th, 2016, 18:38
این بحث سوددهی برای فروشنده ی vps رو اصلا متوجه نمیشم.
شما به هر حال نباید یک سرور برای سایتتون بخرید ؟ چه ربطی داره به سوددهی برای فروشنده. گفتم از هر جایی که شما بگیرید میخرم - من خودم با digitalocean.com کار میکنم که واقعا عالیه. اما اگر فکر میکنید سود digitalcoean به جیب من میره ‌،‌از هر سایتی که بفرمایید براتون vps تهیه میکنم.
برای شما مهم اینه که سایتتون فعال باشه و بتونید کار کنید. گفتم نداشتن سورس تنها یک مشکل داره و اونم اینه که نمیتونید سیستم رو ویرایش کنید. و گفتم هر تغییری که بخواید خود بنده براتون انجام میدم.
برای اینکه نگران نباشید من موندگار هستم یا نه ویا از اطالاعات سایت سو استفاده میکنم یا نه میتونیم قرارداد محضری تنظیم کنیم. به همراه سفته ۵۰ میلیونی بابت ضمانت تعهد !

فرمودید اطمینان به اسکریپت خیلی مهم هست چون پول توش رد و بدل میشه. تقریبا عامل اصلی ای که من سورس رو نمیدم هم همینه. وقتی سورس اسکریپت پخش بشه ، درواقع هکر ها میدونن توی این سیستم چی میگذره و کامل با نحوه ی اجراش اشنا میشن. و ممکنه مشکل امنیتی ای هم پیدا کنن. هیچ سیستمی نیست که مشکل امنیتی نداشته باشه.

شاید تا الان حفره ها و مشکلات امنیتی کشف شده در اندروید ،‌۵۰ برابر ای او اس باشه. علتش اینه که سورس ios عمومی نیست و کسی دسترسی به سورس نداره و با نحوه ی کار سیستم اشنا نیست. و نمیتونه امنیتش رو بررسی کنه.

تنها چیزی که شما الان به دسترسی ندارید ویرایش اسکریپته.
که همونطور که گفتم اگه سورس رو بدم شما مجبورید بدید به یک برنامه نویس تا سورس رو ویرایش کنه که ممکنه همون سورس رو عمومی کنه. اصلا هم دلتون رو به دادگاه و پیگیری قضایی خوش نکنید. از قدیم گفتن مالتو سفت بگیر همسایتو *** نگیر.

شما هدفتون از خرید این اسکریپت اینه که یک درگاه پرداخت راه بندازید که کامل و تمام به این مورد میرسید بعد از پرداخت هزینه.
تنها میمونه بحث ویرایش اسکریپت که اونم کامل خودم انجام میدم. شما به هر برنامه نویسی که بخواید بگید انجام بده ، ازتون پول میگیره. همون پول رو خودم میگیرم و براتون انجام میدم.

سلام و درود.باز هم جواب من داده نشد و خیلی سوالات دیگه.اما توی فرمایشات شما :

من هزینه میکنم 2 میلیون.اسکریپت دستم میفته.میخوام روی هاستینگ میارم.میخوام روی سرور یا اصلا ازش استفاده نمیکنم.پول اسکریپت رو پرداخت کردم.دیگه میشه گفت صاحبش هستم.اما شما میگید اسکریپتی نیست.خوب بیاین مثل جهای پی یا ....... یک سایت درست کنید و کلا بشین مثل اونا.دیگه اسکریپت دست کسی نمیفته.

شاید چیزایی از اسکریپت بخوام که شما ندونین چی میخوام.باید بیام ایده ها و کارهایی که با اسکریپت میخوام بکنم و اختصاصی بکنم رو به شما بگم؟خوب اگه میخواستم ایده بگم که داخل تاپیکی که زدین توی اینحمن,ایده زیاد داشتم و میگفتم.اما این اسکریپتو میخوایم کاری کنیم که بهترین شکل ازش استفاده کنیم.مثل تمام اسکریپت های دیگه که هستش و روش نوشته هرگونه استفاده یا سوءاستفاده به خود خریدار بستگی داره.درسته؟

من زیاد سفته و چک دارم.اما چیزی دستم رو نگرفته.هههههههه.اما به دور از شوخی,این سیستم,سیستم پرداخت توسط مشتری هستش.یک مشتری به مشکل بخوره,پای کی وسطه؟پای صاحب سایت.خوب حالا هر شکایتی هم بشه از ما میشه.بعدش میریم دادسرا و .......... از کجا شاهد بیاریم که آقا این اسکریپت نوشته شده هستش و من داخلش نیستم.بعد در جواب چی میگه؟میگه چرا از درگاههایی که قانونی هستن استفاده نکردین.اون موقع چی بگیم؟بگیم آقا به ما گفتن سفته 50 میلیونی واسه ضمانت میدیم.آیا دادگاه قبول میکنه؟شمایی که توی گروه امنیتی هستی و منم هستم و با این چیزا خیلی آشنایی داریم,آیا غیر از اینه؟هم دهن من آسفالت میشه.هم اینکه دستم به جایی بند نیست.2 میلیون دادم.باید هم پرونده واسم درست شه.هم باز پول بدم و جریمه و .......
خوب میرم از سیستم های قانونی استفاده میکنم.
اما وقتی سیستم دستم باشه.اگه کلاهبرداری کردم حقمه دهنمو آسفالت کنن.اما اگر کلاه برداری نکردم میام و اثبات میکنم و ..........

هکران همیشه در صحنه,چه سایت های بانکی,چه سایت های واسطه,چه ......( هزاران چه ) رو هک میکنن.اون موقع وقتی من نماد بگیرم و کارم قانونی باشه,میزنم دهن مهن کسی که این کارو کرده آسفالت میکنم(مگه دیگه خارجی باشه.اونم چون کار به صورت درگاهی هستش و به بانک مربوطه,احتمالش خیلی پایینه).اما میدونید که ما با مشتری سر کار داریم.سایت هایی که زیر نظر نباشن به راحتی دارن پرونده و جرم درست میشه.وای به حالی که یک فروشگاه بزنی یا هاستینگ یا .... و زیرنظر باشی.اما درگاه پرداختی که با مشتری سروکار داره به مشکل بخوره.اون موقع صدها سفته 50 میلیون تومنی شما هم به کار من و امثال من نمیاد و باید بیام داخل این سایت استشهاد درست کنیم که همه امضا کنن.

الان شما اسکریپتتون در حد اندروید و ios هستش؟

نه.با این جامعه (بلانسب جمع ),به نفع ما نیست.کافیه یک شکایت بشه یا یک مشکل بخوره.بانک به بانک بودنش اشتباه داره.حالا اسکریپت ها مشکل نداشته باشن.کافیه یک مشکل بخوره.اعتبار سایت میشه 0
آبروی جمع شده میشه 0
این همه زحمت برای درامدزایی میشه 0
بعدش اون سفته 50 میلیونی شما هم هیچوقت واسه ما خریدار آبرو نمیشه

دیگه عذر میخوام.اصل مطلب رو گفتم اما قانع نکردین.بجز سفته 50 میلیونی.واسه هر نفر باید چقدر سفته گیر بیارید.
انشالله موفق باشید.اصل حرفهارو گفتم.اما جواب منطقی داده نشد.ولی در کل انشالله موفق باشید و سو تفاهم نشده باشه.حقیقت بود که باید جواب منطقی میگرفتم.اما نشد.

- - - Updated - - -

ولی واقعا خوب کار کردید
حرف حق و باید زد

100%.من هم منکر زحمت ایشون نیستم و نخواهم شد.اما هیچوقت نمیتونم بخاطر یک سیستم که دست خودم نیست,اعتبار و اطمینان و جرم و ....به جون بخرم و به مشکل بخورم.اما تلاششون قابل تحسینه

secureconfig
March 25th, 2016, 18:44
سلام و درود.باز هم جواب من داده نشد و خیلی سوالات دیگه.اما توی فرمایشات شما :

من هزینه میکنم 2 میلیون.اسکریپت دستم میفته.میخوام روی هاستینگ میارم.میخوام روی سرور یا اصلا ازش استفاده نمیکنم.پول اسکریپت رو پرداخت کردم.دیگه میشه گفت صاحبش هستم.اما شما میگید اسکریپتی نیست.خوب بیاین مثل جهای پی یا ....... یک سایت درست کنید و کلا بشین مثل اونا.دیگه اسکریپت دست کسی نمیفته.

شاید چیزایی از اسکریپت بخوام که شما ندونین چی میخوام.باید بیام ایده ها و کارهایی که با اسکریپت میخوام بکنم و اختصاصی بکنم رو به شما بگم؟خوب اگه میخواستم ایده بگم که داخل تاپیکی که زدین توی اینحمن,ایده زیاد داشتم و میگفتم.اما این اسکریپتو میخوایم کاری کنیم که بهترین شکل ازش استفاده کنیم.مثل تمام اسکریپت های دیگه که هستش و روش نوشته هرگونه استفاده یا سوءاستفاده به خود خریدار بستگی داره.درسته؟

من زیاد سفته و چک دارم.اما چیزی دستم رو نگرفته.هههههههه.اما به دور از شوخی,این سیستم,سیستم پرداخت توسط مشتری هستش.یک مشتری به مشکل بخوره,پای کی وسطه؟پای صاحب سایت.خوب حالا هر شکایتی هم بشه از ما میشه.بعدش میریم دادسرا و .......... از کجا شاهد بیاریم که آقا این اسکریپت نوشته شده هستش و من داخلش نیستم.بعد در جواب چی میگه؟میگه چرا از درگاههایی که قانونی هستن استفاده نکردین.اون موقع چی بگیم؟بگیم آقا به ما گفتن سفته 50 میلیونی واسه ضمانت میدیم.آیا دادگاه قبول میکنه؟شمایی که توی گروه امنیتی هستی و منم هستم و با این چیزا خیلی آشنایی داریم,آیا غیر از اینه؟هم دهن من آسفالت میشه.هم اینکه دستم به جایی بند نیست.2 میلیون دادم.باید هم پرونده واسم درست شه.هم باز پول بدم و جریمه و .......
خوب میرم از سیستم های قانونی استفاده میکنم.
اما وقتی سیستم دستم باشه.اگه کلاهبرداری کردم حقمه دهنمو آسفالت کنن.اما اگر کلاه برداری نکردم میام و اثبات میکنم و ..........

هکران همیشه در صحنه,چه سایت های بانکی,چه سایت های واسطه,چه ......( هزاران چه ) رو هک میکنن.اون موقع وقتی من نماد بگیرم و کارم قانونی باشه,میزنم دهن مهن کسی که این کارو کرده آسفالت میکنم(مگه دیگه خارجی باشه.اونم چون کار به صورت درگاهی هستش و به بانک مربوطه,احتمالش خیلی پایینه).اما میدونید که ما با مشتری سر کار داریم.سایت هایی که زیر نظر نباشن به راحتی دارن پرونده و جرم درست میشه.وای به حالی که یک فروشگاه بزنی یا هاستینگ یا .... و زیرنظر باشی.اما درگاه پرداختی که با مشتری سروکار داره به مشکل بخوره.اون موقع صدها سفته 50 میلیون تومنی شما هم به کار من و امثال من نمیاد و باید بیام داخل این سایت استشهاد درست کنیم که همه امضا کنن.

الان شما اسکریپتتون در حد اندروید و ios هستش؟

نه.با این جامعه (بلانسب جمع ),به نفع ما نیست.کافیه یک شکایت بشه یا یک مشکل بخوره.بانک به بانک بودنش اشتباه داره.حالا اسکریپت ها مشکل نداشته باشن.کافیه یک مشکل بخوره.اعتبار سایت میشه 0
آبروی جمع شده میشه 0
این همه زحمت برای درامدزایی میشه 0
بعدش اون سفته 50 میلیونی شما هم هیچوقت واسه ما خریدار آبرو نمیشه

دیگه عذر میخوام.اصل مطلب رو گفتم اما قانع نکردین.بجز سفته 50 میلیونی.واسه هر نفر باید چقدر سفته گیر بیارید.
انشالله موفق باشید.اصل حرفهارو گفتم.اما جواب منطقی داده نشد.ولی در کل انشالله موفق باشید و سو تفاهم نشده باشه.حقیقت بود که باید جواب منطقی میگرفتم.اما نشد.

- - - Updated - - -

100%.من هم منکر زحمت ایشون نیستم و نخواهم شد.اما هیچوقت نمیتونم بخاطر یک سیستم که دست خودم نیست,اعتبار و اطمینان و جرم و ....به جون بخرم و به مشکل بخورم.اما تلاششون قابل تحسینه

حرف های شما برای بنده قانع کننده نیست که بیام براتون توضیح بدم. چند بار سعی کردم توجیهتون کنم اما متاسفانه...
ایده های اختصاصی رو قرار نیست توی تاپیک بگید. به بنده میگید و بنده هم همونارو فقط برای شما اضافه میکنم.
ios و اندروید تنها مثالی بود برای فهموندن سورس باز بودن و بسته بودن. و امنیتشون. اما متاسفانه متوجه نشدید.

به هر حال اگر شما با این تفکر هستید میتونید بدید براتون اسکریپت اختصاصی بنویسن.

mhiizadi
March 25th, 2016, 18:52
سلام .
در صورت ارائه قرار داد شرکتی قصد تهیه اسکریپت را داریم .
در مورد سرور هم متاسفانه برای مجموعه ما و تیم امنیت ما به هیچ وجه توجیهی ندارد و بهتر آن را میدانیم که خودمان مدیریت سرور را داشته باشیم یا خودمان در سرور های کولو شده ی خودمان میزبان سایت باشیم .
اسکریپت حتی اگر به صورت عمومی نیز به فروش می رود شما میتوانید با عقد قرار داد رسمی از منتشر شدن یا فروش مجدد آن جلو گیری کنید ؛ همچنین میتوانید از یک سیستم لایسنس نیز استفاده نمایید که راه اول نیز بهتر است .
به هر حال در روند فروش اسکریپت تغییر روند ایجاد فرمایید .
با تشکر .

ppscoir
March 25th, 2016, 19:16
همه میخوان درگاه بزننن
یکنفرو بیارید براتون یکماهه بنویسه کاملا اختصاصی راحت ترین که

IrIsT
March 25th, 2016, 19:19
حرف های شما برای بنده قانع کننده نیست که بیام براتون توضیح بدم. چند بار سعی کردم توجیهتون کنم اما متاسفانه...
ایده های اختصاصی رو قرار نیست توی تاپیک بگید. به بنده میگید و بنده هم همونارو فقط برای شما اضافه میکنم.
ios و اندروید تنها مثالی بود برای فهموندن سورس باز بودن و بسته بودن. و امنیتشون. اما متاسفانه متوجه نشدید.

به هر حال اگر شما با این تفکر هستید میتونید بدید براتون اسکریپت اختصاصی بنویسن.

من خریدارم و باید قانع بشم و میبینید که 3 نفر هم همین حرف و زدن.شما باید قانع بشین؟شما که فروشنده هستین و اسکریپت در اختیار شماست.من باید قانع بشم که بخرم.
حالا شما میگید که :

مرسی.ممنون.همین تیکه واسه جواب های سوال من و خیلی های دیگه رو دادین.
به قول mhiizadi عزیز,میتونستید بگید که قرارداد میبندیم و سورس میدیم.اما گفتین که قرار داد میبندین.اما نگفتین سورس رو میدین.
به هرحال همین تیکه آخر از حرفتون,جواب خودمو گرفتم و بازم تکرار میکنم,میدونید که کار با این ها بدون مجوز و مالیات جرم هستش؟
در هرصورت ادامه نمیدم و شمام دیگه جواب مارو نمیدین.چون بجایی که منو قانع کنید میگید من شمارو باید قانع کنم.تک تک سوالاتم هنوز هست و خیلی های دیگه.اما جواب ندادین و مثال زدین.
یک سوال دیگه که همین الان به ذهنم رسید,جناب آقای سنجری,شما از این درگاه برای سایتتون استفاده میکنید؟
انشالله موفق باشید.

host-net
March 25th, 2016, 19:30
درود و احترام و تبریک سال نو

دوست عزیز بهتر هست اسکریپتون رو اختصاصی بفروشید و ارزش کاری خودتون رو با این مدل کار پایین نیارید
و مدنظر داشته باشید شرکتی که قصد خرید چنین اسکریپنی رو داره با قیمت 2 میلیون تومان انتظار دارد که همه چیز برای شرکتش باشد حالا افکار و نوع ایده شما شخصی هست و به (نظر بنده) شرکت خریدار قصد رقابت با درگاه های دیگر رو داره و برند خودش رو میخواد مطرح کنه پس بهتر هست اگر عمومی میکنید هزنیه بسار پایینتر باشد زیر یک میلیون تومان و اگر قصد فروش با قیمت میلیونی دارید بهتر هست به صورت اختصاصی به یک شرکت بفروشید هم سود کنید هم خودتون رو از مشکلات احتمالی دور نگهدارید

پایدار باشید و خسته نباشید

secureconfig
March 25th, 2016, 21:19
ناحیه مدیریتی هم ای کاش بنده می تونستم مشاهده کنم
چه امکاناتی داره دقیقا....
پنل مدیریت داخل تلگرام براتون ارسال شد.

98M!zban
March 25th, 2016, 21:28
هیچ توجیهی نداره که هزینه بدیم و سایت بنده روی سرورهای شما میزبانی بشه .

چون در این صورت ساعت 4 صبح نمی تونیم به شما زنگ بزنیم و ازتون بخوایم سرور رو ریست بدین

حتی اگر 50 هزارتومان بزارید قیمت این اسکریپت رو بازم ارزش نداره خریدش به این شکل

دقت کنید که شما اسکریپت پرداخت نوشتین و مهمترین موضوع در اسکریپت پرداخت . کیفیت . آپتایم و دسترسی کامل شرکت به اسکریپت و ... می باشد

اگر دوست دارید این سیستم رو بفروشید بهتره به فکر لایسنس برای اون باشید

البته خسته نباشید عرض می کنم بابت کارهاتون

m_dg_farari
March 25th, 2016, 21:32
سلام.
دوست عزیز ، من نه خریدارم نه قصد راه اندازی چنین سایتی رو دارم. عذرخواهی هم میکنم ک این پست رو در تاپیک فروش زدم.... اما فکر میکنم بهتره بگم.
من (نوعی... مثال دارم میزنم!) الآن 3 تا وبسایت دارم که خدمات هاستینگ ارائه میدن.
بیش از 20 تا همکار هم دارم که میتونم به سادگی باهاشون هماهنگ کنم.
به شما میگم لطف کنید سرور رو از pofak-server.host تهیه کنید. (که پفک سرور سا سایت خودمه ، یا سایت همکارم که باهاش هماهنگ شده...)
شمام زحمتش رو میکشید و تهیه میکنید و به ما تحویل میدید.
به نظر شما کار سختیه من سورس رو بردارم؟
کار سختیه یه کلون از سرور مجازی تهیه بشه ، با یک آی پی دیگه بیاد بالا ، پسورد روت سیستم عامل ریست بشه و اسکریپت شما مثل ماست با قیمت 50 هزار تومان فروخته بشه!؟
این در مورد سیستم و اینکه نگران پابلیش شدنش هستید! من اگه قصدم باز فروش این سیستم باشه ، مطمئن باشید بلدم چطوری سورشو بگیرم بدون اینکه متوجه بشید!!!! غیر از اینه؟
مگر اینکه لیست بدید از چند تا وبسایت و بگید فقط روی سرور این سایت ها قابل پیاده سازی هست این سیستم ! (که باز به نظر بنده - با کامل احترام - خیلی مسخرس!)

مورد بعد اینکه سرور دست شماس. شما هم انسان شریف و درستی هستید و بنده این مورد رو زیر سوال نمیبرم.
ولی وقتی همه چیز دست شماس ، امنیت اطلاعات کاربر من با چی تامین میشه؟ با 50 میلیون سفته؟
بیاین یه کار دیگه کنیم ، من به شما 50 میلیون سفته تضمین میدم که اسکریپت رو منتشر نکنم شما سورس رو به من بدید. قرار داد شرکتی هم میبندم باهاتون. چطوره!؟ میکنید این کار رو؟ اگر نه چطور توقع دارید ما این کار رو بکنیم!؟
امنیت تراکنش های من با چی تضمین میشه!؟
فقط 4 نفر رو من باید بذارم تراکنش ها رو دونه دونه مانیتور کنن که یه صفر کم و زیاد نشه
بنده تهمتی به شما نمیزنم! ولی به نظر شما این مسائل به ذهن کسی که میخواد یک سیستم مالی راه بندازه ، نمیفته!؟

در پایان ، 2 مسئله مهم هست:
1- کسی اگه بخواد سیستم شما رو بخره و باز فروش کنه ، میکنه! هیچ کاریشم نمیتونید بکنید شما!! (یه روش سادشو بالا توضیح دادم و خودتون هم میدونید 10000 روش دیگه هم هست!)
2- اگر نگرانید که سرور ایشون هک بشه ، باید خدمتتون عرض کنم کسی که 2 میلیون میده برای سیستم و قصد راه اندازی چنین سرویسی رو داره قطعا از سرویس درست حسابی استفاده میکنه که هک نشه!
از کجا معلوم سروری که شما تهیه میکنید هک نشه؟ از کجا معلوم مدیر سایت پفک سرور خودش اسکریپت رو بر نداره؟
از کجا معلوم من الآن از درب منزلم خارج میشم ماشین نمیزنه بهم بکشتم!؟!؟!

بهتره یکمی واقع گرا باشید دوست من... ارزش کار خودتون رو با یه سیستم فروش فوق العاده مبتدیانه خراب نکنید...

98M!zban
March 25th, 2016, 21:39
سلام.

کاش ۲ پست قبل رو مشاهده میکردید و با دقت میخوندید. تا توجیه عدم دادن سورس رو بفهمید.
سرور از سرویس دهنده های معتبر تهیه میشه و من بهتون تضمین اپتایم ۹۹٪‌رو میدم. تا الان هم یک وبسایت بالا اوردیم جدود ۵-۶ ماه هست که ۱ ساعت هم قطعی نداشته.

ببینید آقای فخر آبادی برای بنده شما انسان بسیار قابل احترامی هستید

و کار شما بسیار ارزشمند هست که زحمت کشیدین و همت به خرج دادین

اما اصلا نیاز نیست من مواردی رو بخونم چون این مورد شما هیچ گونه توجیه پذیر نیست و به هیچ وجه از نظر بنده قابل توجیه نیست . اگر اینطور بود که خیلی از اسکریپت های معروف دنیا پخش نمیشدن و روی سرورهای خود نویسنده های اسکریپت میزبانی میشد

اگر حتی یک % قابل توجیه بود این مسئله که اسکریپت نزد شما بمونه و روی سرورهای شما میزبانی بشه بنده هیچ بحثی نداشتم

اینکه آپتایم سرورهای معرفی شده توسط شما 99 % هست شاید برای یک کاربر ساده توجیه پذیر باشه اما برای امثال ما که مدیر سرور هستیم توجیه پذیر نیست چون حتی سرورهای خودمون گاهی وقت ها به مشکل میخوره که خوب دسترسی های کاملی که داریم می تونیم به سرعت مشکلات رو حل کنیم

من برای موفقیت و فروش شما تلاش می کنم در حد دوست . چون برای من کار شما ارزشمنده . اما بهتره با کد کردن هسته اصلی اسکریپت و سیستم لایسنس نحوه فروش رو تغییر بدین تا هر کس آزادانه بتونه این اسکریپت رو بر روی سرورهای خودش مدیریت کنه

secureconfig
March 25th, 2016, 21:45
ببینید آقای فخر آبادی برای بنده شما انسان بسیار قابل احترامی هستید

و کار شما بسیار ارزشمند هست که زحمت کشیدین و همت به خرج دادین

اما اصلا نیاز نیست من مواردی رو بخونم چون این مورد شما هیچ گونه توجیه پذیر نیست و به هیچ وجه از نظر بنده قابل توجیه نیست . اگر اینطور بود که خیلی از اسکریپت های معروف دنیا پخش نمیشدن و روی سرورهای خود نویسنده های اسکریپت میزبانی میشد

اگر حتی یک % قابل توجیه بود این مسئله که اسکریپت نزد شما بمونه و روی سرورهای شما میزبانی بشه بنده هیچ بحثی نداشتم

اینکه آپتایم سرورهای معرفی شده توسط شما 99 % هست شاید برای یک کاربر ساده توجیه پذیر باشه اما برای امثال ما که مدیر سرور هستیم توجیه پذیر نیست چون حتی سرورهای خودمون گاهی وقت ها به مشکل میخوره که خوب دسترسی های کاملی که داریم می تونیم به سرعت مشکلات رو حل کنیم

من برای موفقیت و فروش شما تلاش می کنم در حد دوست . چون برای من کار شما ارزشمنده . اما بهتره با کد کردن هسته اصلی اسکریپت و سیستم لایسنس نحوه فروش رو تغییر بدین تا هر کس آزادانه بتونه این اسکریپت رو بر روی سرورهای خودش مدیریت کنه
لطف دارید دوست گرامی.
کد کردن و لایسنس دار کردن که خودتون بهتر میدونید مثل اب خوردن کرک میشه.

بله درسته هیچ اسکریپتی در جهان به این شکل نیست و همه سورس دارن.
اما باید به اهمیت موضوع پرداخت بانکی دقت کنید. برای حفظ امنیت مشتریان متاسفانه نمیتونم سورس رو بدم.

به هر حال این موضوع بیشتر از این کش پیدا نکنه بهتر هست. من تمام توضیحاتم رو نوشتم در پست های قبل. اگر برای شما اینطوری خوب نیست ، هیچ اجباری نشده که از اسکریپت بنده استفاده کنید.

ضمنا بیشتر دوستان بحثشون روی تغییر اسکریپت هست که با کد کردن جلوی اونم گرفته میشه.
اگر بحث شما فقط روی سرور هست ، همونطور که گفتم سرور با اپتایم ۹۹٪ خدمتتون ارائه میشه. خودم تجربه مدیریت سرور دارم. سرور مجازی با یک سایت اپتایمش فرق میکنه با سرور هاستینگ که ۸۰۰ سایت فعال و بعضا پر فشار داره.

IrIsT
March 25th, 2016, 22:46
ایشون در واقع سرویس درگاه واسط و ارائه میدن به شما
شاید تعریف صحیح این خدمات اینگونه باشه

سلام و درود
بخدا من شخصا و دیگران قصد تخریب نداریم.کارشون قابل ستایشه
اما یک سوال،خود شما از این استفاده میکنید؟
درسته.ما اطمینان داریم.شکی در این نیست
اما طبق جرائم سایبری و هرروز هشدارهایی که دارن میدن،این کار از دید مشتری درسته؟
شما خریدار من فروشنده.از این درگاه استفاده میکنم.شمام خریدارید و این چیزارو میدونید
با خودتون چی فکر میکنید؟اولین فکر بحث اطمینانه.طرف نمیاد تیکت بزنه که دست شما درد نکنه که سیستم خوبی رو گذاشتین
اولین حرفی که میزنه میگه این درگاه مال کدوم بانکه؟به کجا وصل میشه و ... حالا شما چی جواب میدین؟
حالا از نوع دیگه نگاه کنیم،شانس بد یاری کنه و بانک جواب نده.خطا در تراکنش بزنه.دیگه تا 72 ساعت هم طول میکشه پول برگشت بخوره
حالا هی تند تند طرف تیکت یا پیام یا زنگ میزنه اولین حرفی که میزنه اول میگه پرداخت کردم
بعد شما میگید پول که نیومده.نه به سرور دسترسی دارید نه هیچی.اون یک چیزی میگه شما یک چیزی
آخر سر سر یک مشکل کوچیک،روی نماد کلیک میکنه و اعتراض مینویسه
حالا شما خودتون فروشنده اید و میدونید.باید به عالمو آدم جواب پس بدین.شما به جایی که شکایت بشه چی میخوای بگی؟
میخوای بگی من از آقای مهدی عزیز داخل فروم درگاه خریدم؟چطور میخوای اثبات کنی که بابا یک مشکل کوچیکه.
با این اعصابای ضعیف ماها،که زود گزارش داده میشه
بهتون نمیگن که چرا از درگاه های بهتر استفاده نکردین؟چی میخواین بگین؟
مخصوصا اینم بگم که اگه بخش مالیات و دارایی و .... بیاد وسط که دیگه هیچ
این مشکل که هیچی مقصر نیست،مهدی آقا میان پاسخ گو باشن؟شما میاین؟من میام؟کی میاد؟
پای مهدی جانم میاد وسط که چرا این کارو کردی
حالا به اون مقدار مول اندکی که مهدی عزیز بابت زحمت بزرگی که کشیدن میرزه؟
بخدا یک شرایطی پیش میاد که حتی خود مهدی جانم میگه کاش اصلا درست نمیکردم
الان از بانک میخوای پول برداری،هم نوبتت نمیرسه یا سیستم هاشون قطعه،هممون به دعوا میندازیم یا حد پرش میریم پیش رئیس بانک
وای به روزی که یک آدم پیله گیرمون بیفته
شما به تاپیک هایی که زده شده دقت کردین؟کافیه یک مفر بیاد یک چیزی رو بگه
ببخشید.عذر میخوام کا این حرفو میزنم
کافیه توی تاپیکت بزنن آدم کلاهبردار.چی از شما یا من اصلا،چی از من میمونه؟آره؟
اینکه به مشکل نخوره که با واقعیت نیست.همه چی مشکل داره.اما با این اوصاف خود شما استفاده میکنید؟
هرکی استفاده کرده بیاد اینجا بگه،سایتشو هم بذاره.فقط یک ماه دیگه بیاد به یک نفرتون بی احترامی کنه،در جا میزنم میترکونمش
چون حق نداره بی احترامی کنه.چون خودش گرفته.چون یک اشتباه کوچیک میاد کل آبرو و احترام رو از بسن میبره
یکم با دقت فکر کنید.مهدی جان فکر کردن من کدورت یا مشکلی دارم.میبینید که همه دارن همین حرفو میزنن
چون خیلی مشکل خوردن و میخورن.خوب حقیقته،اگه واسمون کار مهدس آقا ارزش نداشت،اصلا نمیگفتسم
اما بخدا فقط بخاطر اینکه زحمت این دوستمون یک زمان به تباهی کشیده نشه گفتیم
حالا مهدی آقا میگه که پست های بیهوده نذارید.اما مهدی آقا،تاحالا چندبار به مشکل خوردی؟
تاحالا گیر یک آدمی که پاتو به دادگستری و دادگاه باز کنه افتادی؟بخدا نیفتادی.اما من که افتادم فقط سر یک سوتفاهم،
دلم میسوزه خوب
انقدر مشکلات داریم که هرروز بیایم دعا کنیم که یک کاربر با درگاه به مشکل نخوره؟
شاید شما بگی پست بیهوده.یا بیای بگی منو قانع نکردی.
اما من و امثال من خریداریم.شما فروشنده.شما باید مارو قانع کنید.که واقعا من یکی رو قانع کردین
در هر صورت،این پست ها اسپم نیست.خود مدیران هم میدونن.چون خریدار حقشه از خیلی چیزا بدونه
حقشه جایی رو انتخاب کنه که دردسد کمتری داشته باشه.
حاضریم مول مالیات بدیم.پول سرور بدیم و ... اما یک درصد هم مشکل نخوریم یا اگه خوردیم با مجوزی باشه که طرف مارو بگیره.
نه کسی کا بیخودی شکایت میکنه
دیگه کامل گفته شد.هم من هم دیگر دوستان و همکاران.مطمئن باشید اگه قانع میکردین خیلیا میگرفتن
اما جواب منو و دیگر دوستان رو گفتین پست بیهوده یا منو قانع کردی.
منتظریم که دو نفر از دوستان در این تاپیک ضمانت کردن که من همشونو میشناسم و در اطمینانشون شک ندارم،
منتظریم شما دو نفری که میگید خوبه و دسگر دوستان بگن اگه گرفتن.تا اگه یک پست بعدا توی همینجا داده شد که ای فلان نفر اینطوریه اونطوریه
یکم دیدمون بازتر شه
به هر حال،آرزوی موفقیت دارم و حرقارو به عنوان یک دوست و برادر درک کنن.به فنوان کسی که هم توی تیم باهم بودیم
هم رسته کاری یک جورایی مثل هم بود و هم شناختی که هردونفر از هم داریم،قبول کنن و حق بدن به ماها
آرزوی موفقیت دارم و پیگیر هستم داخل تاپیک.اما امیدوارم اینارو پست بیهوده ندونن و یکم واقعیت رو قبول کنند.
اینطوری سود بیشتری واسشون داره.
موفق باشید

secureconfig
March 25th, 2016, 22:53
سلام و درود
بخدا من شخصا و دیگران قصد تخریب نداریم.کارشون قابل ستایشه
اما یک سوال،خود شما از این استفاده میکنید؟
درسته.ما اطمینان داریم.شکی در این نیست
اما طبق جرائم سایبری و هرروز هشدارهایی که دارن میدن،این کار از دید مشتری درسته؟
شما خریدار من فروشنده.از این درگاه استفاده میکنم.شمام خریدارید و این چیزارو میدونید
با خودتون چی فکر میکنید؟اولین فکر بحث اطمینانه.طرف نمیاد تیکت بزنه که دست شما درد نکنه که سیستم خوبی رو گذاشتین
اولین حرفی که میزنه میگه این درگاه مال کدوم بانکه؟به کجا وصل میشه و ... حالا شما چی جواب میدین؟
حالا از نوع دیگه نگاه کنیم،شانس بد یاری کنه و بانک جواب نده.خطا در تراکنش بزنه.دیگه تا 72 ساعت هم طول میکشه پول برگشت بخوره
حالا هی تند تند طرف تیکت یا پیام یا زنگ میزنه اولین حرفی که میزنه اول میگه پرداخت کردم
بعد شما میگید پول که نیومده.نه به سرور دسترسی دارید نه هیچی.اون یک چیزی میگه شما یک چیزی
آخر سر سر یک مشکل کوچیک،روی نماد کلیک میکنه و اعتراض مینویسه
حالا شما خودتون فروشنده اید و میدونید.باید به عالمو آدم جواب پس بدین.شما به جایی که شکایت بشه چی میخوای بگی؟
میخوای بگی من از آقای مهدی عزیز داخل فروم درگاه خریدم؟چطور میخوای اثبات کنی که بابا یک مشکل کوچیکه.
با این اعصابای ضعیف ماها،که زود گزارش داده میشه
بهتون نمیگن که چرا از درگاه های بهتر استفاده نکردین؟چی میخواین بگین؟
مخصوصا اینم بگم که اگه بخش مالیات و دارایی و .... بیاد وسط که دیگه هیچ
این مشکل که هیچی مقصر نیست،مهدی آقا میان پاسخ گو باشن؟شما میاین؟من میام؟کی میاد؟
پای مهدی جانم میاد وسط که چرا این کارو کردی
حالا به اون مقدار مول اندکی که مهدی عزیز بابت زحمت بزرگی که کشیدن میرزه؟
بخدا یک شرایطی پیش میاد که حتی خود مهدی جانم میگه کاش اصلا درست نمیکردم
الان از بانک میخوای پول برداری،هم نوبتت نمیرسه یا سیستم هاشون قطعه،هممون به دعوا میندازیم یا حد پرش میریم پیش رئیس بانک
وای به روزی که یک آدم پیله گیرمون بیفته
شما به تاپیک هایی که زده شده دقت کردین؟کافیه یک مفر بیاد یک چیزی رو بگه
ببخشید.عذر میخوام کا این حرفو میزنم
کافیه توی تاپیکت بزنن آدم کلاهبردار.چی از شما یا من اصلا،چی از من میمونه؟آره؟
اینکه به مشکل نخوره که با واقعیت نیست.همه چی مشکل داره.اما با این اوصاف خود شما استفاده میکنید؟
هرکی استفاده کرده بیاد اینجا بگه،سایتشو هم بذاره.فقط یک ماه دیگه بیاد به یک نفرتون بی احترامی کنه،در جا میزنم میترکونمش
چون حق نداره بی احترامی کنه.چون خودش گرفته.چون یک اشتباه کوچیک میاد کل آبرو و احترام رو از بسن میبره
یکم با دقت فکر کنید.مهدی جان فکر کردن من کدورت یا مشکلی دارم.میبینید که همه دارن همین حرفو میزنن
چون خیلی مشکل خوردن و میخورن.خوب حقیقته،اگه واسمون کار مهدس آقا ارزش نداشت،اصلا نمیگفتسم
اما بخدا فقط بخاطر اینکه زحمت این دوستمون یک زمان به تباهی کشیده نشه گفتیم
حالا مهدی آقا میگه که پست های بیهوده نذارید.اما مهدی آقا،تاحالا چندبار به مشکل خوردی؟
تاحالا گیر یک آدمی که پاتو به دادگستری و دادگاه باز کنه افتادی؟بخدا نیفتادی.اما من که افتادم فقط سر یک سوتفاهم،
دلم میسوزه خوب
انقدر مشکلات داریم که هرروز بیایم دعا کنیم که یک کاربر با درگاه به مشکل نخوره؟
شاید شما بگی پست بیهوده.یا بیای بگی منو قانع نکردی.
اما من و امثال من خریداریم.شما فروشنده.شما باید مارو قانع کنید.که واقعا من یکی رو قانع کردین
در هر صورت،این پست ها اسپم نیست.خود مدیران هم میدونن.چون خریدار حقشه از خیلی چیزا بدونه
حقشه جایی رو انتخاب کنه که دردسد کمتری داشته باشه.
حاضریم مول مالیات بدیم.پول سرور بدیم و ... اما یک درصد هم مشکل نخوریم یا اگه خوردیم با مجوزی باشه که طرف مارو بگیره.
نه کسی کا بیخودی شکایت میکنه
دیگه کامل گفته شد.هم من هم دیگر دوستان و همکاران.مطمئن باشید اگه قانع میکردین خیلیا میگرفتن
اما جواب منو و دیگر دوستان رو گفتین پست بیهوده یا منو قانع کردی.
منتظریم که دو نفر از دوستان در این تاپیک ضمانت کردن که من همشونو میشناسم و در اطمینانشون شک ندارم،
منتظریم شما دو نفری که میگید خوبه و دسگر دوستان بگن اگه گرفتن.تا اگه یک پست بعدا توی همینجا داده شد که ای فلان نفر اینطوریه اونطوریه
یکم دیدمون بازتر شه
به هر حال،آرزوی موفقیت دارم و حرقارو به عنوان یک دوست و برادر درک کنن.به فنوان کسی که هم توی تیم باهم بودیم
هم رسته کاری یک جورایی مثل هم بود و هم شناختی که هردونفر از هم داریم،قبول کنن و حق بدن به ماها
آرزوی موفقیت دارم و پیگیر هستم داخل تاپیک.اما امیدوارم اینارو پست بیهوده ندونن و یکم واقعیت رو قبول کنند.
اینطوری سود بیشتری واسشون داره.
موفق باشید
ببخشید من متوجه نشدم ، فرضا یکی بیاد بگه تراکنش پرداخت شده اما پولش نیومده - شما چطور از داخل سرور میخواید چک کنید ؟‌یا از داخل سورس اسکریپت چطور میخواید چک کنید ؟
"
"
توی پنل مدیریت کامل امکان مدیریت و مشاهده ی تراکنش ها هست.

متنتون زیاد بود خوب متوجه نشدم. اگر ممکن هست مسائلی که باقی مونده رو خلاصه بفرمایید تا توضیح بدم.
در مورد دادن سورس که کلا هیچ بحثی نکنید ، توضیح دادم. بخواطر امنیت برام مقدور نیست که سورس رو بدم.

* خود شما که توی تیم امنیتی هستید ، اگه از داخل سورس اسکریپت مشکلی چیزی پیدا کنید - مطمینا امنیت کل سایت ها به خطر میوفته. من نمیگم که ترسی دارم که اسکریپت مشکل امنیتی داشته باشه یا اسکریپت امنیتش پایینه نه - مسئله اینه که توی بحث امنیت هیچ تضمینی وجود نداره.

mhiizadi
March 25th, 2016, 23:18
این اسکریپت در فروش عمومی به چند نفر قرار است واگذار شود ؟

secureconfig
March 25th, 2016, 23:24
این اسکریپت در فروش عمومی به چند نفر قرار است واگذار شود ؟
سلام.

اسکریپت به صورت اختصاصی به همراه سورس به ۴ نفر واگذار میشود.

farssub
March 25th, 2016, 23:29
بسیار اسکریپت عالی هست جناب فخر ابادی باتوجه به وقتی که گذاشتین به عنوان برنامه نویس حق ارائه نکردن اسکریپت هم دارید.درک میکنم
مجموعه ما تصمیم به راه اندازی یک سرویس اختصاصی داره.
زمان برنامه نویسی اسکریپت با همین امکانات + چندین امکان و ایده جدید چقدر زمان و هزینه دربر خواهد داشت؟
نیاز به چندین قالب متفاوت خواهیم داشت

secureconfig
March 25th, 2016, 23:31
بسیار اسکریپت عالی هست جناب فخر ابادی باتوجه به وقتی که گذاشتین به عنوان برنامه نویس حق ارائه نکردن اسکریپت هم دارید.درک میکنم
مجموعه ما تصمیم به راه اندازی یک سرویس اختصاصی داره.
زمان برنامه نویسی اسکریپت با همین امکانات + چندین امکان و ایده جدید چقدر زمان و هزینه دربر خواهد داشت؟
نیاز به چندین قالب متفاوت خواهیم داشت
سلام.
متشکرم از لطفتون.

لطفا داخل تلگرام در ارتباط باشید تا در مورد پروژه صحبت کنیم.

Ramin
March 26th, 2016, 02:43
سلام

دوست عزیز اسکریپت پرداخت را به دلیل اینکه تراکنش های مالی در آن جابجا می شود را ، شما نمی توانید نزد خودتان نگه دارید. زیرا به جز مالک ( خریدار اسکریپت ) شما نیز به همه چیز دسترسی دارید . این یعنی شبهه ! شما هر دلیل و منطقی هم داشته باشید باز هم در صورت کم و زیاد شدن حتی یک هزار تومانی در معرض اتهام هستید !
اگر کار اسکریپت هر چیزی به جز تراکنش مالی بود این موضوع قابل هضم تر بود.
در شرایطی که حتی فعالیت عادی شرکت های واسط پرداخت ( درگاههای واسطه) در ایران دچار مشکل شده است و بسیاری بنا به تصمیم مراجع مسدود شده اند. شما چطور می توانید مسئولیت تعداد زیادی اسکریپت و شرکت واسط را بر عهده بگیرید؟
این کار شبیه آن است که یک گاو صندوق تجاری را اجاره داده اید و به خریدار اعلام کنید: گاوصندوق در انباری بنده نگه داری می شود. بنده نیز یک کلید دارم. اما شما نگران نباشید ! تنها به دلیل اینکه کسی از روی گاوصندوق کپی درست نکند اجازه خروج آنرا نمی توانیم به شما بدهیم !
شما اعلام نمودید که " برای ضمانت امکان عقد قرار داد دارید" . برای عقد قرارداد شما شخصیت حقوقی هستید؟شرکت ثبت شده مرتبط با این فعالیت دارید؟ دارای مجوز از بانک مرکزی و مراجع انتظامی و وزارت ارشاد و مراجع قضایی هستید؟ کد اقتصادی دارید؟امکان ارائه ضمانت بانکی دارید؟بر پایه کدام مجوزها و کدام شماره ثبت امکان امضا چندین و چند قرار داد سنگین که موضوع آن جایجا نمون پول و وجه نقد کشور است را دارید؟

از یک بعد دیگر به موضوع نگاه کنید. برای خود شما نیز ممکن است مشکلات زیادی ایجاد شود. در صورتی که چند نفر از شما شکایت کنند به دلیل وجود تناقض در حساب و کتاب و یا احیانا ناپدید شدن مبلغی از تراکنش های حساب ها و یا هدایت انها به حساب هایی جز حساب مالک اسکریپت و یا هر مشکلی احتمالی دیگری شما در دادگاه هیچ راهی برای اثبات بی گناهی خود ندارید. چون همانطور که مثال زدم در حکم گاوصندوقی است که علاوه بر مالک شما نیز کلید آنرا داشته اید. علاوه بر این در صورت بروز چنین مشکلاتی و شکایاتی کار شما مشمول تخلفات پولشویی کشور می شود.بهتر است دقیق تر به موضوع به نگاه کنید و کمی قوانین کشور را مطالعه فرمائید

اگر توضیحاتی در این خصوص وجود دارد لطفا ارسال فرمائید

secureconfig
March 26th, 2016, 10:14
سلام

دوست عزیز اسکریپت پرداخت را به دلیل اینکه تراکنش های مالی در آن جابجا می شود را ، شما نمی توانید نزد خودتان نگه دارید. زیرا به جز مالک ( خریدار اسکریپت ) شما نیز به همه چیز دسترسی دارید . این یعنی شبهه ! شما هر دلیل و منطقی هم داشته باشید باز هم در صورت کم و زیاد شدن حتی یک هزار تومانی در معرض اتهام هستید !
در شرایطی که حتی فعالیت عادی شرکت های واسط پرداخت ( درگاههای واسطه) در ایران دچار مشکل شده است و بسیاری بنا به تصمیم مراجع مسدود شده اند. شما چطور می توانید مسئولیت تعداد زیادی اسکریپت و شرکت واسط را بر عهده بگیرید؟
این کار شبیه آن است که یک گاو صندوق تجاری را اجاره داده اید و به خریدار اعلام کنید: گاوصندوق در انباری بنده نگه داری می شود. بنده نیز یک کلید دارم. اما شما نگران نباشید ! تنها به دلیل اینکه کسی از روی گاوصندوق کپی درست نکند اجازه خروج آنرا نمی توانیم به شما بدهیم !
شما اعلام نمودید که " برای ضمانت امکان عقد قرار داد دارید" . برای عقد قرارداد شما شخصیت حقوقی هستید؟شرکت ثبت شده مرتبط با این فعالیت دارید؟ دارای مجوز از بانک مرکزی و مراجع انتظامی و وزارت ارشاد و مراجع قضایی هستید؟ کد اقتصادی دارید؟امکان ارائه ضمانت بانکی دارید؟بر پایه کدام مجوزها و کدام شماره ثبت امکان امضا چندین و چند قرار داد سنگین که موضوع آن جایجا نمون پول و وجه نقد کشور است را دارید؟

از یک بعد دیگر به موضوع نگاه کنید. برای خود شما نیز ممکن است مشکلات زیادی ایجاد شود. در صورتی که چند نفر از شما شکایت کنند به دلیل وجود تناقض در حساب و کتاب و یا احیانا ناپدید شدن مبلغی از تراکنش های حساب ها و یا هدایت انها به حساب هایی جز حساب مالک اسکریپت و یا هر مشکلی احتمالی دیگری شما در دادگاه هیچ راهی برای اثبات بی گناهی خود ندارید. چون همانطور که مثال زدم در حکم گاوصندوقی است که علاوه بر مالک شما نیز کلید آنرا داشته اید. علاوه بر این در صورت بروز چنین مشکلاتی و شکایاتی کار شما مشمول تخلفات پولشویی کشور می شود.بهتر است دقیق تر به موضوع به نگاه کنید و کمی قوانین کشور را مطالعه فرمائید

سلام.

بله حرف های شما کاملا درست هست.
درواقع این تصمیم بنده که سورس رو ندم یک انتخواب بین بد و بدتر هست.

بد اینه که سورس رو ندم و پای خودم گیر باشه. گرچه از جانب خودم اطمینان دارم و با قرارداد و تعهد هم خیال شما راحت میشه.

و بدتر اینه که سورس دست افراد بیوفته ، و یک مشکل امنیتی پیدا بشه و امنیت کل کسایی که از اسکریپت استفاده میکنن چه با سورس و چه بی سورس به خطر بیوفته !

حالا میشه بفرمایید اینکه بنده سورس رو بدم و مشکل امنیتی پیش بیاد و مشتری ها + خودم ضرر چند صد میلیونی بکنیم بهتره یا اینکه سورس در دست خودم باشه و برای اطمینان خریدار هم تعهد بدم ؟

* دوستان فکر نکنید اسکریپت مشکل امنیتی داره یا ... ، وقتی سورس در اختیار باشه احتمال پیدا کردن مشکل امنیتی بسیار زیاد تره. مثل اسکریپت وردپرس که سورس باز هست و تا الان مشکلات زیادی ازش پیدا شده. اما وردپرس تنها یک سیستم مدیریت سایت هست و اگه هک بشه ضرری نمیرسه. اما وقتی اسکریپت درگاه پرداخت هک بشه ،‌ضرر بسیار بسیار زیادی متحمل میشیم.

eYounes
March 26th, 2016, 10:25
سلام.

بله حرف های شما کاملا درست هست.
درواقع این تصمیم بنده که سورس رو ندم یک انتخواب بین بد و بدتر هست.

بد اینه که سورس رو ندم و پای خودم گیر باشه. گرچه از جانب خودم اطمینان دارم و با قرارداد و تعهد هم خیال شما راحت میشه.

و بدتر اینه که سورس دست افراد بیوفته ، و یک مشکل امنیتی پیدا بشه و امنیت کل کسایی که از اسکریپت استفاده میکنن چه با سورس و چه بی سورس به خطر بیوفته !

حالا میشه بفرمایید اینکه بنده سورس رو بدم و مشکل امنیتی پیش بیاد و مشتری ها + خودم ضرر چند صد میلیونی بکنیم بهتره یا اینکه سورس در دست خودم باشه و برای اطمینان خریدار هم تعهد بدم ؟

* دوستان فکر نکنید اسکریپت مشکل امنیتی داره یا ... ، وقتی سورس در اختیار باشه احتمال پیدا کردن مشکل امنیتی بسیار زیاد تره. مثل اسکریپت وردپرس که سورس باز هست و تا الان مشکلات زیادی ازش پیدا شده. اما وردپرس تنها یک سیستم مدیریت سایت هست و اگه هک بشه ضرری نمیرسه. اما وقتی اسکریپت درگاه پرداخت هک بشه ،‌ضرر بسیار بسیار زیادی متحمل میشیم.

دوست عزیز امنیت نسبی می باشد یعنی هیچ شرکتی نمی تونه ادعای ۱۰۰٪ امن بودن رو بکنه ، از کجا معلوم رو سرور شما مشکل امنیتی نباشه ؟
آیا شما از شرکت های بزرگ چند ملیتی و چندین هزار کارمندی بهتر بلدین ؟
برای مثال playsation network رو هک کردند !!!! مگه سورس playstation network رو اینترنت بود ؟ مگه هکر ها به سورس دسترسی داشتن ؟ کلی ضرر داد شرکت سونی بابت این مشکل !!!
linkinهم هک شد و کلی از حساب های کاربری لو رفت ؟
شما بهتر از این ها بلدین ؟ جوری در مورد امنیت صحبت می کنین بنده به عنوان خریدار یا هرچیزی احساس می کنم این کار شما یک نوع بهانه باشد. شاید اینطور نباشد . !!!!
دوست عزیز این طرز تفکر باعث عدم اطمینان در مشتری میشه !
شما از مشکلات حقوقی این کار آگاهی دارید ؟
شما فردا از ایران رفتید بنا به هر دلیلی چه کسی پاسخگو برای ادامه این کار هست ؟ قرارداد شما بین المللی می باشد ؟
کدام مرجعی پاسخگو خواهد بود ؟ این کار شما با عرض معذرت نادرست می باشد و دلیل و منطق شما اصلا قابل قبول نمی باشد .
این دید شما باعث سو تفاهم میشه !

peyman_m
March 26th, 2016, 10:29
از نظر بنده سیستم بسیار کاملی هست و خوب طراحی و پیاده سازی شده و کاملا مشخص هست که با وسواس بالایی این پروژه رو طراحی کردن

secureconfig
March 26th, 2016, 13:57
بنده تصمیم گرفتم اسکریپت رو با سورس تنها به ۳ نفر با قیمت ۶ میلیون تومان و قرارداد ارائه کنم.
همچنین اسکریپت بدون سورس همچنان با هزینه ی ۲ میلیون ارائه میشود.

پست اول بروزرسانی شد.

ipsat
March 26th, 2016, 15:21
ویرایش اول :
اسکریپت بدون سورس به تعداد نامحدود 2 میلیون.
ویرایش دوم :
اسکریپت با سورس فقط به 2 نفر 7 میلیون.
ویرایش سوم :
اسکریپت با سورس به 3 نفر 6 میلیون + بدون سورس 2 میلیون به تعداد نامحدود.
ویرایش چهارم :
تصمیم دیگه ای ندارید؟:39:

secureconfig
March 26th, 2016, 15:25
ویرایش اول :
اسکریپت بدون سورس به تعداد نامحدود 2 میلیون.
ویرایش دوم :
اسکریپت با سورس فقط به 2 نفر 7 میلیون.
ویرایش سوم :
اسکریپت با سورس به 3 نفر 6 میلیون + بدون سورس 2 میلیون به تعداد نامحدود.
ویرایش چهارم :
تصمیم دیگه ای ندارید؟:39:
متاسفم برای شما.

IrIsT
March 26th, 2016, 16:29
سلام

سلام و درود.
خوشم میاد از آدم هایی که واقعا درک میکنند و از واقعیت به دور نیستن و خیلی روراست حرف میزنن.گفتن حقایق شاید یکم سنگین باشه,اما در اصل یک کمک بزرگ هستش.خیلی راحت میتونستیم بگیم که مهدی آقا تایید میشن.اما چون کار مهدی آقا با ارزش هستش,این چالش رو به وجود آوردیم که به مشکل نخورن.وگرنه ماهم میتونیم مثل بقیه از حرف هایی که شاید یک روز دیگه یا یک هفته دیگه یا .... پیش بیاد,در بریم و بیایم تایید کنیم.اما چون خودشون رو میشناختیم و کاروشون ارزشمند بود داریم کمکش میکنیم.
منم همینو گفتم به مهدی جان.اما مهدی جان از من دلخور شدن.منم همینو میگم.شاید الان از من دلگیر باشن.اما وظیفه من به عنوان یک دوست این بود که همین اول بهشون بگم که دارن پا داخل چه جریانی میذارن.چون تا ته مرداب من نرفتم.اما خواستم کاری کنم که مهدی جان تا ته مرداب نرن.چون اخرش تباهی هستش و هرکسی نمیتونه از این مرداب در بیاد.
امیدوارم که مهدی جان حرف هایی که زدم رو کامل از اول تا آخر چند بار بخونند.حرف رامین عزیز هم بخونند.بعد بیان تصمیم بگیرند.
بانک به بانکیش هک میشه.حتی کسی هم اسکریپتشو نداره.چه برسه به این اسکریپت.یا مشکل ایجاد بشه یا .......امیدوارم که دلخوری به وجود نیامده باشه و حرفای منو به عنوان یک با تجربه و زخم خورده تو این مسائل قبول کنند.
شما اسکریپت رو با درجه امنیت خوب به عنوان تریال و نسخه اصلی میتونید پخش کنید و هربار که گزارشی شد آپدیت شه در نسخه های بعدی.اینطوری خیلی زودتر به نتیجه میرسید.نسخه اولیه دست مردم میچرخه و شما مشکلات امنیتی رو میفهمید ( البته بگم که این نسخه اولیه خیلی از امکانات رو نداره ) در بروزرسانی های بعدی خیلی راحتتر خیلی چیزارو میشه بررسی کرد و آپدیت کنید و به صورت ورژنی به فروش برسونید.حتی میتونید امکانات فراتر از اینا هم بذارید.
موفق باشید.

rezaonline.net
March 26th, 2016, 17:06
انتشار رایگان چنین سیستمی اشتباه هست چون سیستم مالی هست شاید باگ هاش پیدا شود اما هیچ وقت گزارش نشود
دلیل دوم اینکه عامه کاربران اینترنت فکر میکنن درگاههای واسط میلیاردی درآمد دارن که ابدا اینطور نیست
یعنی باید کلی زحمت کشید مثلا با کارمزد یک درصد باید ماهی صد میلیون تومان تراکنش داشت که یک میلیون آن سود باشد
پس با دید میلیاردر شدن همه اقدام به ساخت درکاه واسط میکنن مثل نقل و نبات
چیزی که الان داره سر سایتهای فیلم و موزیک و یه زمانی سایت فروش کارت شارژ اومد و سایتهای هاستینگ که میبینید هر کی از ننه باباش قهر میکنه هاستینگ میزنه و برنامه نویسهای یک شبه و و و...
و حتی باید منتظر زدن درگاه واسط دانش آموزی هم بود

پس چون با هدف درآمد بالا زده میشود و این امر در کوتاه مدت محقق نمیشود احتمال اینکه صاحب درگاه بعد از مدتی که موجودی حسابش مثلا به پنجاه میلیون رسید سود پونصد تومانی رو نخواهد و درگاه رو جمع کند و تسویه هم انجام ندهد و خلق الله بمانند و ....

انتشار این سیستم بصورت رایگان اشتباه است
حتی فروش این سیستم به افراد ناشناس و نامطمئن نیز اشتباه است

zartosht
March 26th, 2016, 17:26
سلام.

چرا فایل های اسکریپت را کد نمیکیند که کسی دسترسی نداشته باشه و یک سیتسم لایسنسی راه اندازی نمیکنید ؟ مثل کار های که شرکت فراسو برای درگاه های خودش انجام میده

secureconfig
March 26th, 2016, 17:29
چرا فایل های اسکریپت را کد نمیکیند که کسی دسترسی نداشته باشه و یک سیتسم لایسنسی راه اندازی نمیکنید ؟ مثل کار های که شرکت فراسو برای درگاه های خودش انجام میده
سلام.

فایل هایی که کد میشن به راحتی دیکد هم میشن. شاید با کد کردن جلوی ۱۰٪‌ گرفته بشه.

از طرفی هم این اسکریپت یک اسکریپت فروشگاه یا شبکه ی اجتماعی نیست که اهمیتی نداشته باشه ، اسکریپت درگاه پرداخت هست و هرگونه اختلاف مالی یا هک شدندش برابر هست با صد ها میلیون ضرر.

دوست عزیزمون IrIsT هم که قصد خرید اسکریپت رو داشت وقتی بهش پیام دادم برای سفارش اسکریپت ،‌بهم گفت چون بد صحبت کردی از خریدم منصرف شدم. الله اعلم.

zartosht
March 26th, 2016, 17:40
سلام.

فایل هایی که کد میشن به راحتی دیکد هم میشن. شاید با کد کردن جلوی ۱۰٪‌ گرفته بشه.

از طرفی هم این اسکریپت یک اسکریپت فروشگاه یا شبکه ی اجتماعی نیست که اهمیتی نداشته باشه ، اسکریپت درگاه پرداخت هست و هرگونه اختلاف مالی یا هک شدندش برابر هست با صد ها میلیون ضرر.

دوست عزیزمون IrIsT هم که قصد خرید اسکریپت رو داشت وقتی بهش پیام دادم برای سفارش اسکریپت ،‌بهم گفت چون بد صحبت کردی از خریدم منصرف شدم. الله اعلم.

بنظر بنده شما هم میتوانید با شرکت و ... همانطور که ذکر میکنید قرارداد ببندین که اطلاعات اسکریپت شما جای به اشتراک گزاشته نشود .

شما با مثلا 5 شرکت معتبر قرار داد ببند دسترسی به سورس هم بده خیالت راحت .

viasky
March 26th, 2016, 18:13
نوشتن اختصاصی همچین اسکریپتی 3 تومان هزینه کافیه
حتی میشه به یک تیم خارجی واگذار کنید
و بعد می تونید درخواست پشتیبانی کنید که سود واقعی برای ارائه دهنده اسکریپت داخل همون زمینه هست
با توجه به اینکه شرکت هم نیستید 7 میلیون که فرمودید خیلی زیاده
1میلیون بزاریم روش میشه 2 هزار یورو! میشه خیلی کارا باهاش کرد
میشه 3 نفر و استخدام کرد ( خارجی) برای 1 ماه و نیم وتمام موارد و انجام میدن برای شما
بنده چون تجربه کردم عرض می کنم
عمومی با یک لایسنس در حدود 1 میلیون برای 3 سال باشه خیلی بهتره
یعنی whmcs هم چون کرک میشه دیگه نباید اسکریپت و بده یا ادامه فعالیت داشته باشه؟

- - - Updated - - -

نمونه: http://www.needdevelopers.com/

IrIsT
March 26th, 2016, 18:13
سلام.

سلام و درود.
بله.تاپیک اولم چی بود ؟

بعدش شما چی پیام دادین :

بعدش من چی گفتم؟برم کپی پیست کنم یا خودم بگم قبوله؟
من گفتم که :

من خریدارم و باید قانع بشم و میبینید که 3 نفر هم همین حرف و زدن.شما باید قانع بشین؟شما که فروشنده هستین و اسکریپت در اختیار شماست.من باید قانع بشم که بخرم.
حالا شما میگید که :

مرسی.ممنون.همین تیکه واسه جواب های سوال من و خیلی های دیگه رو دادین.

خوب به نظر شما,وقتی اینطوری پاسخ میدین,من پشتیبانی رو میدم دست شما؟شما وقتی اعصاب نداری که منو به عنوان خریدار قانع کنی,میاین میگید من باید شمارو قانع کنم و اینطوری صحبت میکنید؟عجب باحاله.وقتی به مشکل بخوریم چطوری باید اثبات کنیم رو خدا میدونه.
حالا واسه این حرفتون پیام آخری که pv دادین رو هم بذارم که جاشه :

تنها با یک برخورد و صحبت منصرف شدید ؟ مشخص هست.

میتونید پست هاتون رو داخل تاپیک پاک کنید ؟ بنده نیز پست های مربتط با شمارو پاک میکنم.
علت این درخواستم اینه که در حال حاضر موضوع سورس حل شده و داخل تاپیک نیز ذکر شده.

متشکرم.

بله.بخاطر همین برخورد شما وقتی که نمیتونید منو قانع کنید,هیچ وقت نمیتونید کاربری که خرید میکنه رو قانع کنید و پاتونو عقب میکشید.
و بگم که پست ها هیچ کدوم پاک نمیشن.تا دلتون هم میخواد واسه من پست بدین.چون شما فروشنده ای.من خریدار و من حقمه خیلی چیزا بدونم.حتی خیلی ها حقشونه خیلی چیزا بدونن.پس باید باشه که همه بدونن و بخونن.
جالبش اینجاست که شما به من در pv میگید که :

بنده نیز پست های مربتط با شمارو پاک میکنم.
من خریدارم و باید جواب سوالات منو بدین و جواب سوالات خیلی های دیگه.اینجا دعوا نیست که شما بر علیه من چیزی نوشته باشید.اینجا باید پاسخ گوی پورتالی باشید که اول میگید سورس داده نمیشه.دوم میگید به فلان نفر میدم به بقیه نمیدم.الان باز ویرایش میکنید که میدم اما 6 میلیون.معلوم نیست بعدا چی ویرایش شه که دوست عزیزمون خوب گفتن.
خوب حاضرم برم درگاههای واسط دیگه بگیرم و مالیات بگیرم.اما هیچوقت کاربران و مشتری هارو به چالش نکشند و یک مشکل بخوره که هیچ کدوم نمیاین جواب بدین.بدبختیش واسه من و امثال منه.اما راه خیلی ساده تر هم وجود داره که به مشکل نخوریم.پس بهتره اونو انتخاب کنیم.
موفق باشید.

ویرایش شد :

بقیه حرف رو ارجا میدم به حرف مدیر محترم سایت که گفتند :

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162765&p=1493129&viewfull=1#post1493129

و متن پیام رامین عزیز :

سلام

موفق باشید.

viasky
March 26th, 2016, 18:28
سلام و درود.
بله.تاپیک اولم چی بود ؟

بعدش شما چی پیام دادین :

بعدش من چی گفتم؟برم کپی پیست کنم یا خودم بگم قبوله؟
من گفتم که :

خوب به نظر شما,وقتی اینطوری پاسخ میدین,من پشتیبانی رو میدم دست شما؟شما وقتی اعصاب نداری که منو به عنوان خریدار قانع کنی,میاین میگید من باید شمارو قانع کنم و اینطوری صحبت میکنید؟عجب باحاله.وقتی به مشکل بخوریم چطوری باید اثبات کنیم رو خدا میدونه.
حالا واسه این حرفتون پیام آخری که pv دادین رو هم بذارم که جاشه :

بله.بخاطر همین برخورد شما وقتی که نمیتونید منو قانع کنید,هیچ وقت نمیتونید کاربری که خرید میکنه رو قانع کنید و پاتونو عقب میکشید.
و بگم که پست ها هیچ کدوم پاک نمیشن.تا دلتون هم میخواد واسه من پست بدین.چون شما فروشنده ای.من خریدار و من حقمه خیلی چیزا بدونم.حتی خیلی ها حقشونه خیلی چیزا بدونن.پس باید باشه که همه بدونن و بخونن.
موفق باشید.
اصلا خارج این بحث ها
ایشون با شیوه ارائه خدمات مبتنی بر وب آشنایی ندارند
نه شرایط صحیح هست نه نرخی که فرمودند
حدودا باید 1700 دلار به ایشون بدیم چون فرمودن 6 میلیون ( حدودی)
دلار کاغذی 3500 تومان
خوب با کمی هزینه بیشتر میشه این اسکریپت و واقعا با یک سطح بین المللی و کاملا اختصاصی تهیه کرد
6 میلیون بابت چیزی پرداخت می کنید که دیگران هم دارند (حالا چه با سورس و چه به سورس) و اگر باگی پیدا بشه دیگه بدتر
اگر 9 میلیون هزینه کنید و یک تیم خارجی کار و براتون انجام بده بهتر نیست؟
1 میلیون هم اصلا بدید برای فارسی سازی ( اینم یک مهندس بیارید) بجای برنامه نوبسی فقط فارسی سازی انجام بده
به نظر شما این پروژه بهتر نیست؟
تا اینکه 6 میلیون بودید و.... آخرش معلوم نیست چی میشه
موفق باشید

secureconfig
March 26th, 2016, 18:30
اصلا خارج این بحث ها
ایشون با شیوه ارائه خدمات مبتنی بر وب آشنایی ندارند
نه شرایط صحیح هست نه نرخی که فرمودند
حدودا باید 1700 دلار به ایشون بدیم چون فرمودن 6 میلیون ( حدودی)
دلار کاغذی 3500 تومان
خوب با کمی هزینه بیشتر میشه این اسکریپت و واقعا با یک سطح بین المللی و کاملا اختصاصی تهیه کرد
6 میلیون بابت چیزی پرداخت می کنید که دیگران هم دارند (حالا چه با سورس و چه به سورس) و اگر باگی پیدا بشه دیگه بدتر
اگر 9 میلیون هزینه کنید و یک تیم خارجی کار و براتون انجام بده بهتر نیست؟
1 میلیون هم اصلا بدید برای فارسی سازی ( اینم یک مهندس بیارید) بجای برنامه نوبسی فقط فارسی سازی انجام بده
به نظر شما این پروژه بهتر نیست؟
تا اینکه 6 میلیون بودید و.... آخرش معلوم نیست چی میشه
موفق باشید
همه این موارد رو میدونن. چه دلیلی داره شما این موارد رو در داخل تاپیک فروش بنده بیان میکنید؟
اسکریپت براش زحمت کشیده شده و بر اساس همون قیمت تعیین شده. اگر این قیمت برای شما زیاد هست چه دلیلی داره که راه های سفارش اسکریپت رو بیان کنید ؟

Santourio
March 26th, 2016, 18:33
همه این موارد رو میدونن. چه دلیلی داره شما این موارد رو در داخل تاپیک فروش بنده بیان میکنید؟
اسکریپت براش زحمت کشیده شده و بر اساس همون قیمت تعیین شده. اگر این قیمت برای شما زیاد هست چه دلیلی داره که راه های سفارش اسکریپت رو بیان کنید ؟
با توجه به اینکه به یک نتیجه کلی رسیدین پیشنهاد میکنم تاپیک رو حذف و یک تاپیک فروش جدید ایجاد کنید تا اگر کسی خواست اسکریپت رو خرید کنه دچار نگرانی نشه .

ارادتمند.

secureconfig
March 26th, 2016, 18:35
با توجه به اینکه به یک نتیجه کلی رسیدین پیشنهاد میکنم تاپیک رو حذف و یک تاپیک فروش جدید ایجاد کنید تا اگر کسی خواست اسکریپت رو خرید کنه دچار نگرانی نشه .

ارادتمند.
درخواست همین کار رو از مدیران کردم. انشالله تا اخر شب تاپیک رو حذف میکنن.
متشکرم از نظرتون.

IrIsT
March 26th, 2016, 18:37

ارادتمند.

سلام و درود.
تا زمانی که مشکلات حل نشه,چه من چه کس دیگه,بازم میاد از مشکلات میگه.
وقتی که از مشکلات در بریم.مطمئن باشین که یک روز توی بد مردابی گیر میکنید.
موفق باشید.

Santourio
March 26th, 2016, 18:51
سلام و درود.
تا زمانی که مشکلات حل نشه,چه من چه کس دیگه,بازم میاد از مشکلات میگه.
وقتی که از مشکلات در بریم.مطمئن باشین که یک روز توی بد مردابی گیر میکنید.
موفق باشید.
اگر یک برنامه نویس باشید با توجه به کپی رایت در ایران مطمئنا برای کاری که مدتی زحمت کشیدین نگرانی های زیادی برای ارائه کار خود دارین.
بحث هارو که خوندم مشکل اصلی نحوه ی ارائه درگاه بود که ایشون اول میگفتن بر روی سرور های خودمون باید باشه که بعد از بحث های بیشتر اخرش به این نتیجه رسیدن که اسکریپت با سورس به 3 نفر 6 میلیون + بدون سورس 2 میلیون به تعداد نامحدود ارائه بدن. اگر منطقی به این قضیه نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که قیمتی که ایشون ارائه دادن به خودشون مربوط هست و کسی کسی رو مجبور نکرده که باید این اسکریپت رو تهیه کنه .
شما میگین مشکلات حل نشه,چه من چه کس دیگه,بازم میاد از مشکلات میگه دقیقا منظورتون از مشکل چی هستش؟ مشکل ارائه درگاه یا مشکلی توی خود درگاه دیدین؟

من توی این قضیه کاملا بی طرفم اما بحث رو جوری ادامه دادین که زحمت ایشون رو کاملا نادیده گرفتین.

viasky
March 26th, 2016, 19:00
اگر یک برنامه نویس باشید با توجه به کپی رایت در ایران مطمئنا برای کاری که مدتی زحمت کشیدین نگرانی های زیادی برای ارائه کار خود دارین.
بحث هارو که خوندم مشکل اصلی نحوه ی ارائه درگاه بود که ایشون اول میگفتن بر روی سرور های خودمون باید باشه که بعد از بحث های بیشتر اخرش به این نتیجه رسیدن که اسکریپت با سورس به 3 نفر 6 میلیون + بدون سورس 2 میلیون به تعداد نامحدود ارائه بدن. اگر منطقی به این قضیه نگاه کنیم به این نتیجه میرسیم که قیمتی که ایشون ارائه دادن به خودشون مربوط هست و کسی کسی رو مجبور نکرده که باید این اسکریپت رو تهیه کنه .
شما میگین مشکلات حل نشه,چه من چه کس دیگه,بازم میاد از مشکلات میگه دقیقا منظورتون از مشکل چی هستش؟ مشکل ارائه درگاه یا مشکلی توی خود درگاه دیدین؟

من توی این قضیه کاملا بی طرفم اما بحث رو جوری ادامه دادین که زحمت ایشون رو کاملا نادیده گرفتین.

دوست گرامی فرمایش شما کاملا صحیح هست
ولی از نظر قانونی هم در آینده مشکل ساز خواهد شد
کسی سورو و سرور و در اختیار داره باید مسئولیت مالی هم قبول کنه
یعنی ایشون زمانی که این خدمات و ارائه میده ( که متاسفانه شرکت هم نیستند)
باید متعهد بشوند که اگر تراکنشی به مشکل خورد - پولی کم و شد - اطلاعات شما به سرقت رفت و سرور هم هک شد....
تمام مستولیت با ایشون هست چون دسترسی شما در حد یک کاربر هست و به هیچ امکانات حیاتی برای حذف امنیت سرور دسترسی ندارید
برای نمونه عرض کنم
تغییر سطح دسترسی - ایجاد و یا حذف یک رکورد در بانک اطلاعاتی - مسدود کردن یک آی پی
شما به عنوان یک کاربر حاضر هستید اگر من با همچین شرایطی درگاه تهیه کنم ازش استفاده بفرمایید؟
الان پارس پال و دیگر درگاه های واسط حتی دسترسی فیزیکی به سرور دارند
بعد بنده حتی نتونم چند گار ساده روی سرور انجام بدم . ایشون فرمودنت
نمی دونم اگر توضیح منطقی داشته باشه بنده استقبال می کنم
ایشون در واقع باید یک وب سایت طراحی کنند خدماتی ارائه بدهند برای افراد ارائه دهنده درگاه و افراد استفاده کنند...
اصلا نوع سرویس روشن نیست
عنوان تاپیک: فروش اسکریپت درگاه پرداخت واسط - با امکانات عالیبعد می فرمایید اسکریپت داده نمیشه
هیچی معلوم نیست