PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور می تونم بدون کنترل پنل چند دامنه جدا به ویندوز سرور 2012 اضافه کنم؟

iHSG
March 24th, 2016, 20:45
سلام دوستان

من یه vps ویندوز سرور 2012 دارم که روش IIS 8.5 نصب شده و با نصب DNS Server یک دامنه بهش متصل کردم.
حالا این یک دامنه از پوشه اصلی سرور یعنی C:\inetpub\wwwroot لود میشه.

سوال اینه من چطوری می تونم دامنه ای دیگه رو به پوشه ای دیگه متصل کنم؟ مثلاً یه پوشه wwwroot2 در دایرکتوری C:\inetpub بسازم و دامنه جدید از این پوشه لود بشه.
اصلاً هم قصد نصب کنترل پنل ندارم چون 90 درصد امکانات کنترل پنل رو نیاز ندارم.

خیلی ممنون.

farhadhelix
March 24th, 2016, 21:38
از تنظیمات داخت iis میتونید این کار رو انجام بدید

iHSG
March 24th, 2016, 21:44
از تنظیمات داخت iis میتونید این کار رو انجام بدید

خب اینکه میشه انجام داد رو می دونم اما راهنمایی می خوام.
اگه لینکی چیزی یا اگه خودتون بگید که چه بهتر خیلی ممنون میشم.

farhadhelix
March 24th, 2016, 21:58
توی انجمن موجود هست میگشتید پیدا میکردید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=55974

iHSG
March 25th, 2016, 13:44
توی انجمن موجود هست میگشتید پیدا میکردید

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=55974

ممنون اما من از IIS Manager سایت رو Add میکنم.
دامنه هم در DNS Manager اضافه شده اما الان دامنه رو باز میکنم صفحه اصلی آی پی که صفحه Welcome وب سرور IIS است باز میشه در صورتی که پوشه ای که من به این دامنه تخصیص دادم اصلاً چنین فایلی نداره.
اما دامنه رو وقتی توی خود اینترنت سرور باز میکنم سایتی که ریختم میاد ولی وقتی با اینترنت خونه خودم باز میکنم صفحه Welcome وب سرور میاد.
با gtmetrix.com هم چک کردم صفحه Welcome میاد فقط تو خود سرور سایت بالا میاد چرا؟

اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.

- - - Updated - - -

مشکل خدا رو شکر حل شد.
مشکل این بود که در بخش Binding من آدرس هاست نیم رو با www وارد کرده بودم که دامنه برای سایر کامپیوتر ها به جز localhost فقط با www باز میشد اما بعدش باید یه دونه بدون www هم add کنیم تا درست بشه.
ممنون از دوست عزیزم farhadhelix که تنها نفری بود که تو این تاپیک شرکت کرد.

farhadhelix
March 25th, 2016, 14:37
خواهش میکنم
سوالی بود در خدمتم