PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای تبلیغ در گوگل

Omnia
March 25th, 2016, 16:40
دوستان بهترین شرکت واسطه برای تبلیغ دادن در گوگل کدام است؟ ما چند بار حساب ادوردز باز کردیم اما هر بار توسط گوگل معلق شد. شرکتی هست که نامش را بیشتر می‌برند در این زمینه اما بعضی دوستان در قسمت‌های دیگر این فروم از آن شکایت داشتند. لطفا تجارب خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. سپاسگزارم.

- - - Updated - - -

دوستان لطفا راهنمایی کنید

m_dg_farari
March 25th, 2016, 22:06
سلام. شرکتی که در این زمینه اسم و رسم در کرده ، ****** هستش!
من حدود 3-4 سال پیش باهاشون کار کردم و پشتیبانی و خدمات خوبی داشتن ولی قیمت هاشون واقعا بالاست...
http://www.seotech.ir/
با ایشون تماس بگیرید ، مدیر فروش اگر اشتباه نکنم آقای دانش هستند. راهنماییتون میکنن و سرویس های فوق العاده خوبی دارن
همینطور آفر های خوبی هم میدن

Omnia
March 26th, 2016, 11:15
سلام. شرکتی که در این زمینه اسم و رسم در کرده ، ****** هستش!
من حدود 3-4 سال پیش باهاشون کار کردم و پشتیبانی و خدمات خوبی داشتن ولی قیمت هاشون واقعا بالاست...
http://www.seotech.ir/
با ایشون تماس بگیرید ، مدیر فروش اگر اشتباه نکنم آقای دانش هستند. راهنماییتون میکنن و سرویس های فوق العاده خوبی دارن
همینطور آفر های خوبی هم میدن

قیمت شروع سرویس این شرکت بالاست. همیشه سرویس اول باید قیمت اندکی باشد که اعتمادسازی صورت بگیرد. آیا سایر دوستان این شرکت را تایید می‌کنند؟

bepad
March 26th, 2016, 11:42
با سلام

دوست عزیز شما به سادگی میتونید یک اکانت تبلیغات در گوگل ایجاد کنید + اگر ویزا یا مستر فیزیکی دارید متصل کنید و استفاده کنید اگر هم نداشته باشید از ویزا کارتهای مجازی غیرقابل شارژ استفاده کنید

موفق باشید

Omnia
March 28th, 2016, 12:38
با سلام

دوست عزیز شما به سادگی میتونید یک اکانت تبلیغات در گوگل ایجاد کنید + اگر ویزا یا مستر فیزیکی دارید متصل کنید و استفاده کنید اگر هم نداشته باشید از ویزا کارتهای مجازی غیرقابل شارژ استفاده کنید

موفق باشید

اکانت در صورت عدم تطابق آی پی و کشور صادرکننده کارت معلق می شود . پیشنهاد شما چیست؟

- - - Updated - - -

دوستان راهنمایی کنید