PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه شما کاربران دعوت هستید!!!

iranian-portal
March 24th, 2016, 03:41
درود، مجددا؛ نوروز 1395 مبارک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162560)

شاید در جریان بوده باشید، شاید هم خیر!!! مدتی پیش از شما کاربران گرامی وب هاستینگ تاک دعوت شد، تا با ارائه نظرات خود، آناتاج را در جهت توسعه همراهی کنید و به عنوان یادگاری از آناتاج، دامنه دات آی آر هدیه بگیرید! (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=155474) مدتی گذشت و حالا دوباره، از شما دعوت می شود؛

به عنوان یک مخاطب عمومی؛
هرآنچه را که از آناتاج به ذهنتان میرسد، {مانند؛ نقاط قوت، موارد نیازمند توسعه یا...} بیان کنید. {{ پیشاپیش، تشکر از مشارکت شما }}

به عنوان مخاطب تخصصی(فعالان تجارت طراحی و برنامه نویسی)؛
مایل هستید هم اکنون تجارت طراحی و برنامه نویسی در آناتاج را آغاز کنید؟ اگر خیر، بیان دلایل حتما سازنده خواهد بود. {{ پیشاپیش، تشکر از مشارکت شما }}

=========================================
(عیدی آناتاج به 5 شرکت کننده اول تاپیک؛ کارت شارژ 1،000تومانی)

bahra
March 24th, 2016, 09:21
ارسال شد

iranian-portal
March 24th, 2016, 12:24
درود بر شما؛

ارسال شد

گرامی، چه آیتی و دقیقا به چه مقصدی ارسال شد؟!
هدف بیان دیدگاه های ارزشمند کاربران در همین انجمن و همین تاپیک هست.

به هر شکل، به عنوان مشارکت کننده اول، پیغام خصوصی براتون ارسال شد.

delta
March 24th, 2016, 12:29
درود و صد بدرود...گرامی از سایتتون چیزی نفهمیدم.. :106: کارتون چیه اصلا؟ یک توضیحی میدید؟

iranian-portal
March 24th, 2016, 12:57
درود و صد بدرود...گرامی از سایتتون چیزی نفهمیدم.. :106: کارتون چیه اصلا؟ یک توضیحی میدید؟

درود بر شما؛

سعی بر این بوده، سایت به نحوی مخاطب رو هدایت کنه، تا حداقل با موضوعات اصلی فعالیت آشنا بشید!!
اینطور که میفرمایید؛ کارتون چیه اصلا؟

احتمالا نظر و انتقاد شما در ارتباط با نحوه معرفی، در صفحه اصلی هست.

حیطه فعالیت های آناتاج؛ طراحی، ایده پردازی، برندینگ و تبلیغات

البته، در حوزه تجارت الکترونیک، فعلا تمرکز بر فروشگاه آناتاج واقع شده.

==========
پیغام خصوصی خدمت حضرت عالی ارسال شد.

p30nama
March 24th, 2016, 13:03
سلام

نقاط ضعفی که من دیدم اینه که محور فعالیت شما در سایت مشخص نیست

اینکه فقط فروشگاه دارید و کاربران قالب میزارند یا شما هم طراحی میکنید

بیشتر درمورد این و برندینگ و .. توضیح بدید

موفق باشید

delta
March 24th, 2016, 14:04
درود بر شما؛

سعی بر این بوده، سایت به نحوی مخاطب رو هدایت کنه، تا حداقل با موضوعات اصلی فعالیت آشنا بشید!!
اینطور که میفرمایید؛ کارتون چیه اصلا؟

احتمالا نظر و انتقاد شما در ارتباط با نحوه معرفی، در صفحه اصلی هست.

حیطه فعالیت های آناتاج؛ طراحی، ایده پردازی، برندینگ و تبلیغات

البته، در حوزه تجارت الکترونیک، فعلا تمرکز بر فروشگاه آناتاج واقع شده.

==========
پیغام خصوصی خدمت حضرت عالی ارسال شد.

دقیقا یکی از مشکلات همینجاست..ببخشید که میگم اما کاربری که وارد سایتتون میشه گیج میشه.طراحی با تبلیغات و برندینگ با هم مفهوم خاصی نداره..در کل برای یک کاربر کمی نامفهموه..بهتر نیست محتوای سایتتون رو کمی ساده تر کنید تا کاربران و مخاطبین منظور شما رو بهتر درک کنند؟ مثلا خالی اگر بزنید صفحه اول قالب بازید بزارید و بفروشید شاید خیلی بهتر و سریعتر جواب بگیرید!! مثل سایت راست چین یا همانند انها..نوشته ها و شعارهای سایتتون برای کاربرای عادی یک کمی مفهموش زیادی سخته..

iranian-portal
March 24th, 2016, 14:39
درود بر شما؛

سلام
نقاط ضعفی که من دیدم اینه که محور فعالیت شما در سایت مشخص نیست
اینکه فقط فروشگاه دارید و کاربران قالب میزارند یا شما هم طراحی میکنید
بیشتر درمورد این و برندینگ و .. توضیح بدید
موفق باشید

تشکر از وقتی که برای بررسی، به اشتراک گذاشتید.

در واقع خودتون زدید به هدف!! مخاطبان می تونن در آناتاج به تجارت طراحی و برنامه نویسی مشغول باشند
مشتقات و زیر مجموعه هایی از همین موضوع هم وجود داره، مثل؛ طراحی اختصاصی، بهینه سازی یا....

اما موضوعاتی مثل؛ ایده پرداری، برندینگ و تبلیغات : خدمات تجاری گران قیمتی هستند که حسب مورد، برای توسعه تجارت( چه الکترونیک و چه سنتی!) با خلق وجه تمایزها جهت ایجاد زیر ساخت برندینگ ارائه میگردد و میتواند با تبلیغات، تحلیل و بررسی و ... ادامه داشته باشد.
فعلا این بخش ها در سایت کمرنگ تر هستند، چرا که تقاضای مطلوبی در سطح اینترنت کشور، هنوز موجود نیست!!! و عمده مشتریان این گونه خدمات، معمولا به روش هایی مجزا از سایت جذب میشوند

در نتیجه؛
سعی بر این بوده تا فضای سایت، بیشتر به فعالان حوزه تجارت طراحی و برنامه نویسی، که نیاز به حضور و فعالیت در سایت دارند اختصاص پیدا کنه!! و موارد دیگر که کمتر نیاز به سایت دارند، به صورت اشاره ای و کلی بیان شده باشد.

==========
پیغام خصوصی به شما کاربر گرامی ارسال شد.

- - - Updated - - -

دقیقا یکی از مشکلات همینجاست..ببخشید که میگم اما کاربری که وارد سایتتون میشه گیج میشه.طراحی با تبلیغات و برندینگ با هم مفهوم خاصی نداره..در کل برای یک کاربر کمی نامفهموه..بهتر نیست محتوای سایتتون رو کمی ساده تر کنید تا کاربران و مخاطبین منظور شما رو بهتر درک کنند؟ مثلا خالی اگر بزنید صفحه اول قالب بازید بزارید و بفروشید شاید خیلی بهتر و سریعتر جواب بگیرید!! مثل سایت راست چین یا همانند انها..نوشته ها و شعارهای سایتتون برای کاربرای عادی یک کمی مفهموش زیادی سخته..

با نظرتون مخالفم!!!

هدف آناتاج این نیست که با الگو و کپی برداری از فروشگاه های موفقی مثل راست چین یا... دوباره سرویسی رو به کاربران پیشنهاد بدیم که از قبل وجود داشته!!!

پروژه هایی مثل راست چین در واقع یک فروشگاه هستند، اما پیشنهادی که در آناتاج به کاربران میشود، فراهم ساختن مرکز تجارت طراحی و برنامه نویسی است. مرکز تجارتی که در آینده قدرت ورود به بازارهای خارجی رو داشته باشه و صرفا فقط مرجعی برای واردات یا ترجمه محصولات خارجی نباشه.

البته، بیان جمله بالا، در موقعیت فعلی خیلی منطقی نیست!! اما اندک اندک با حمایت های لازم از سوی مخاطبان تخصصی + با توسعه روز افزون، هیچ چیز دور از انتظار نیست!

پیروز باشید.

bahra
March 24th, 2016, 15:09
درود
بنده در تاپیک
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=155474
ارسال کردم متاسفم
تشکر بابت هدیه ممنون
نظر من اینه:
نقاط ضعف:
هدر خیلی ساده و همچنین نمایش محصولات هم ساده هستش
بکگراند سایت که خط هایی با بازویه 45 درجه هستن وقتی اسکرول دون می کنم خیلی چشم رو عذیت می کنه و مناسب نیست
نقاط قوت:
جذابیت متن کپی رایت
زیبا بودن فاوآیکون سایت
چینش زیبا محصولات

موفق باشید

- - - Updated - - -

ببخشید بنده سایت فروشگاهی رو که در اون تاپیک گفته بودید رو فکر کردم
منظورhttp://www.anatajj.com سایت هست؟

iranian-portal
March 24th, 2016, 15:20
درود
نظر من اینه:
نقاط ضعف:
هدر خیلی ساده و همچنین نمایش محصولات هم ساده هستش
بکگراند سایت که خط هایی با بازویه 45 درجه هستن وقتی اسکرول دون می کنم خیلی چشم رو عذیت می کنه و مناسب نیست
نقاط قوت:
جذابیت متن کپی رایت
زیبا بودن فاوآیکون سایت
چینش زیبا محصولات

موفق باشید

سپاس از نظرات ارزشمند شما، حتما نقاط ضعف اشاره شده، توسعه خواهد یافت.

525214
March 26th, 2016, 02:58
با سلام و احترام

صرفا در مورد سایت شما؛

دقیق خاطرم نیست چه‌وقت به سایت سرزدم قبلا اما از متن کپی‌رایت متوجه شدم همان سایت هست :) ، متن کپی‌رایت بیانگر ذهنی خلاق و سازنده است. آفرین.

به نظر من، بهتر هست برای تایپ‌فیس از فونت ایران‌سنس استفاده بشه،کاملا به فضا و موضوع فعالیتتون میخوره.

Ui ساده و دسترسی راحت به بخشهای مختلف از دیگر نقاط قوت سایت شما هست.

اگر کلاس‌های بوت‌سترپ استفاده شده شخصی‌سازی‌ بشن خیلی بهتر خواهد شد.

موفق باشید

iranian-portal
March 26th, 2016, 17:42
با سلام و احترام
صرفا در مورد سایت شما؛
دقیق خاطرم نیست چه‌وقت به سایت سرزدم قبلا اما از متن کپی‌رایت متوجه شدم همان سایت هست :) ، متن کپی‌رایت بیانگر ذهنی خلاق و سازنده است. آفرین.
به نظر من، بهتر هست برای تایپ‌فیس از فونت ایران‌سنس استفاده بشه،کاملا به فضا و موضوع فعالیتتون میخوره.
Ui ساده و دسترسی راحت به بخشهای مختلف از دیگر نقاط قوت سایت شما هست.
اگر کلاس‌های بوت‌سترپ استفاده شده شخصی‌سازی‌ بشن خیلی بهتر خواهد شد.
موفق باشید

درود بر شما؛

سپاسگذارم از بررسی دقیق و دیدگاه ارزشمند شما، همچنین وقتی که برای مشارکت در تاپیک به اشتراک گذاشتید.

================
پیغام خصوصی ارسال شد.