PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف مالیات Soyoustart

viasky
March 22nd, 2016, 20:12
باسلام
دوستان یک موردی برای بنده پیش اومده بود که مایل بودم با شما هم در میان بگذارم
چون کمی برای من جالب بود و در نهایت یک سوال برام پیش اومده

بنده خیلی وقت هست که در Soyoustart اکانت دارم و سرور هم تهیه کرده ام
همیشه پرداخت های من با مالیت بوده چون هم اطلاعات بنده از اروپاست و خودم اینجا هستم ( با اطلاعات خودم حساب باز کردم)
پرداخت هم همیشه با حساب بانکی خودم انجام میشه
validation رو با موفقیت در قدیم انجام داده بودم ولی قید کرده بودم که پاسپورت الان ندارم ولی اسناد درخواست پاسپورت و تایید اون موجود بود
حدود 2 هفته پیش بعد از اینکه پاسپورت و دریافت کردم تصمیم گرفتم برای محکم کاری هم که شده اسکن پاسپورت و ارسال کنم براشون
این مورد هم انجام دادم و Replay گرفتم که تایید شد ( البته جوابی ندادن و خودم پیگیری کردم تا پاسخ بدهند)

پنج شنبه برای بنده یک ایمیل ارسال شد با عنوان: VAT removal
قید شده که از لحظه به بعد شما از پرداخت مالیت معاف هستید و... اینجور موارد و برای فاکتورهای جدید هم مالیتی درج نشده

به نظر شما ممکنه درآینده برای بنده مشکلی ایجاد کنه؟
چون من تاحالا ندیدم کسی داخل اروپا باشه و از مالیت عمومی معاف بشه
به نظر شما این اتفاق عادی هست یا اشتباهی رخ داد و ممکنه برای من در آینده مشکل ایجاد کنه؟
البته یک تیکت مختصر ایجاد کردم و سوال پرسیدم در ارتباط با این موضوع ولی هنوز جوابی نگرفتم ( دیر پاسخ میدن همیشه)
دوستان اگر نظری دارند بفرمایند ممنون میشم
موفق باشید

soheil869
March 22nd, 2016, 20:20
باسلام
دوستان یک موردی برای بنده پیش اومده بود که مایل بودم با شما هم در میان بگذارم
چون کمی برای من جالب بود و در نهایت یک سوال برام پیش اومده

بنده خیلی وقت هست که در Soyoustart اکانت دارم و سرور هم تهیه کرده ام
همیشه پرداخت های من با مالیت بوده چون هم اطلاعات بنده از اروپاست و خودم اینجا هستم ( با اطلاعات خودم حساب باز کردم)
پرداخت هم همیشه با حساب بانکی خودم انجام میشه
validation رو با موفقیت در قدیم انجام داده بودم ولی قید کرده بودم که پاسپورت الان ندارم ولی اسناد درخواست پاسپورت و تایید اون موجود بود
حدود 2 هفته پیش بعد از اینکه پاسپورت و دریافت کردم تصمیم گرفتم برای محکم کاری هم که شده اسکن پاسپورت و ارسال کنم براشون
این مورد هم انجام دادم و Replay گرفتم که تایید شد ( البته جوابی ندادن و خودم پیگیری کردم تا پاسخ بدهند)

پنج شنبه برای بنده یک ایمیل ارسال شد با عنوان: VAT removal
قید شده که از لحظه به بعد شما از پرداخت مالیت معاف هستید و... اینجور موارد و برای فاکتورهای جدید هم مالیتی درج نشده

به نظر شما ممکنه درآینده برای بنده مشکلی ایجاد کنه؟
چون من تاحالا ندیدم کسی داخل اروپا باشه و از مالیت عمومی معاف بشه
به نظر شما این اتفاق عادی هست یا اشتباهی رخ داد و ممکنه برای من در آینده مشکل ایجاد کنه؟
البته یک تیکت مختصر ایجاد کردم و سوال پرسیدم در ارتباط با این موضوع ولی هنوز جوابی نگرفتم ( دیر پاسخ میدن همیشه)
دوستان اگر نظری دارند بفرمایند ممنون میشم
موفق باشید
پناهنده شدی؟

viasky
March 22nd, 2016, 20:25
پناهنده شدی؟
بله
ولی 6 ماه هست که داخل این پنل بنده مالیت پرداخت کردم....
23 درصد هم بود حدودا

soheil869
March 22nd, 2016, 20:28
بله
ولی 6 ماه هست که داخل این پنل بنده مالیت پرداخت کردم....
23 درصد هم بود حدودا
دچار مشکل امکان داره بشی
یا باید حقوقت رو بگیری که دولت بهت میده یا رفتی سر کار باید به اداره پناهندگی اعلام کنی
نمی دونم حالا تو کارهایی مثل این تاثیر داره یا نه
به پناهنده ها که مالیات نمیخوره
نمی دانستی؟
من دارم 25% مالیات می دم :|

viasky
March 22nd, 2016, 20:32
خیر بنده از جایی پول نمی گیرم و خودم شرکت دارم اینجا
همه جا مالیت میدم
البته در موارد خدمات دولتی از مالیت معاف هستم
ولی این مورد فکر نمی کنم ارتباطی داشته باشه.....
اصلا سر در نمیارم که چرا مالیات من حذف شده

- - - Updated - - -

دچار مشکل امکان داره بشی
یا باید حقوقت رو بگیری که دولت بهت میده یا رفتی سر کار باید به اداره پناهندگی اعلام کنی
نمی دونم حالا تو کارهایی مثل این تاثیر داره یا نه
به پناهنده ها که مالیات نمیخوره
نمی دانستی؟
من دارم 25% مالیات می دم :|
صحبت بنده در مورد پرداخت های Soyoustart بود
به موارد دیگه کاری ندارم

soheil869
March 22nd, 2016, 20:32
خیر بنده از جایی پول نمی گیرم و خودم شرکت دارم اینجا
همه جا مالیت میدم
البته در موارد خدمات دولتی از مالیت معاف هستم
ولی این مورد فکر نمی کنم ارتباطی داشته باشه.....
اصلا سر در نمیارم که چرا مالیات من حذف شده
خوب شما شناسه مالیانی شرکت که رو ندادی عزیزم
وت نامبر خودتو دادی
برای همینه

viasky
March 22nd, 2016, 20:34
خوب شما شناسه مالیانی شرکت که رو ندادی عزیزم
وت نامبر خودتو دادی
برای همینه
بله با مشخصات حقیقی ثبت نام کردم

soheil869
March 22nd, 2016, 20:51
بله با مشخصات حقیقی ثبت نام کردم
چون با مشخصات حقیقی ثبت نام کردین و پناهندگان شامل مالیان نمی شوند شما هم شامل مالیات نمی شوید

nimafire
March 22nd, 2016, 23:07
ببینید vat number همانطور که دوستان گفتند بر اساس شخص حقیقی یا حقوقی و قوانین کشور ها، متفاوت است.
اگر در کشوری هستید که مشخصات حقیقی آن جا را وارد کردید و شامل مالیات میشوید و vat شخصی خود را وارد کردید که کار بسیار درستی انجام دادید و دیتاسنتر اطلاع دادند که شامل مالیات نمیوشد پس جای نگرانی ندارید.
بنده یک سوال خارج از تایپک مطرح میکنم انشالله که منجر به ازرده خاطر شدن شما نشود.
تجربه شما از کار با این دیاسنتر را جویا شدم. شه نقاط قوت و مطمینا ضعفی در این مدت دیدید ؟ از نظر فنی، کیفیت، مالی، و ... .

سپاس

viasky
March 22nd, 2016, 23:41
ببینید vat number همانطور که دوستان گفتند بر اساس شخص حقیقی یا حقوقی و قوانین کشور ها، متفاوت است.
اگر در کشوری هستید که مشخصات حقیقی آن جا را وارد کردید و شامل مالیات میشوید و vat شخصی خود را وارد کردید که کار بسیار درستی انجام دادید و دیتاسنتر اطلاع دادند که شامل مالیات نمیوشد پس جای نگرانی ندارید.
بنده یک سوال خارج از تایپک مطرح میکنم انشالله که منجر به ازرده خاطر شدن شما نشود.
تجربه شما از کار با این دیاسنتر را جویا شدم. شه نقاط قوت و مطمینا ضعفی در این مدت دیدید ؟ از نظر فنی، کیفیت، مالی، و ... .

سپاس
بنده یک مدرک براشون ارسال کردم
این مدرک به نوع مجوز هست که هر فردی بخواد کوچترین چیزی تهیه کنه باید این و داشته باشه
خرید و فروش و اجاره و...
بنده این و از سازمانی تهیه کردم که با شهرداری کار می کرد
مثلا بدون اون نمی تونیم خونه - ماشین اینجور چیزا خرید و فروش و یا اجاره کنیم
البته داشتن یا نداشتن اون ربطی به روند دریافت ID و Passport نداره
ولی خوب مثلا برای حتی گرفتن یک اینترنت ساده هم این مدرک لازمه

در مورد سرور هم عرض کنم پشتیبانی خیلی دیر پاسخ میده ولی خوب من تا الان اصلا موردی نداشتم که نیاز باشه با پشتیبانی در ارتباط باشم
قوت عرض کنم که از نظر کیفیت همه چیز مطلوب هست و بستگی به سرور شما و نوع استفادتون داره
مالی هم نرخ مناسبی داره - بنده تا الان 15 تا سرور تهیه کردم ازشون
ضعف شاید محدودیت در تعداد آی پی رایگان باشه و پشتیبانی ضعیف
اگر مورد دیگه ای به ذهن من رسید حتما عرض می کنم

یک سوال هم دارم - شاید مشاهده کرده باشید برخی از همکاران بهشون اخطار داده میشه که پنل مسدود میشه چون سرور ها با ایران در ارتباط بودند و...
همینطور که اطلاع دارید این دسته از دوستان با مشخصات افرادی خارج از ایران سرور ها را تهیه می کنند از OVH
با توجه به اینکه بنده با مشخصات خودم این پنل و ایجاد کردم باز هم ممکنه این مشکل برای من هم پیش بیاد؟
حضور من و اینکه مشخصات واقعی برای شخص بنده هسم کمکی نمی کنه؟
spsgorgan
March 22nd, 2016, 23:46
آقای عبید عزیز سلام وقت بخیر
امیدوارم مشکلتون یا سوالتون حل بشه / ممنون میشم به پ.خ / تلگرام یا پیامک هایی که زدیم پاسخ بدید. 2 هفته هست سروری که گرفتیم ازتون قطعه و هیچ پاسخی که ندادید. انشاالله اینجا یه پ.خ پاسخ بدید.ممنونم

بنده یک مدرک براشون ارسال کردم
این مدرک به نوع مجوز هست که هر فردی بخواد کوچترین چیزی تهیه کنه باید این و داشته باشه
خرید و فروش و اجاره و...
بنده این و از سازمانی تهیه کردم که با شهرداری کار می کرد
مثلا بدون اون نمی تونیم خونه - ماشین اینجور چیزا خرید و فروش و یا اجاره کنیم
البته داشتن یا نداشتن اون ربطی به روند دریافت ID و Passport نداره
ولی خوب مثلا برای حتی گرفتن یک اینترنت ساده هم این مدرک لازمه

در مورد سرور هم عرض کنم پشتیبانی خیلی دیر پاسخ میده ولی خوب من تا الان اصلا موردی نداشتم که نیاز باشه با پشتیبانی در ارتباط باشم
قوت عرض کنم که از نظر کیفیت همه چیز مطلوب هست و بستگی به سرور شما و نوع استفادتون داره
مالی هم نرخ مناسبی داره - بنده تا الان 15 تا سرور تهیه کردم ازشون
ضعف شاید محدودیت در تعداد آی پی رایگان باشه و پشتیبانی ضعیف
اگر مورد دیگه ای به ذهن من رسید حتما عرض می کنم

یک سوال هم دارم - شاید مشاهده کرده باشید برخی از همکاران بهشون اخطار داده میشه که پنل مسدود میشه چون سرور ها با ایران در ارتباط بودند و...
همینطور که اطلاع دارید این دسته از دوستان با مشخصات افرادی خارج از ایران سرور ها را تهیه می کنند از OVH
با توجه به اینکه بنده با مشخصات خودم این پنل و ایجاد کردم باز هم ممکنه این مشکل برای من هم پیش بیاد؟
حضور من و اینکه مشخصات واقعی برای شخص بنده هسم کمکی نمی کنه؟
viasky
March 22nd, 2016, 23:48
نیما جان خیلی به بنده کمک کردید
این مورد و الان بررسی کردم و مدارکم و نگاه کردم
Vat Number دارم - همون مدرکی بود که عرض کردم
البته نمی دونم معاف هستم از مالیات یا خیر...
ولی من خانه کرایه کردم و مدتی ماشین
هیچ هزینه اضافی پرداخت نکردم - اینترنت هم که تهیه می کنم همون 17 یورو سرویس و در ماه میدم
یعنی از مالیات معاف هستم؟

- - - Updated - - -

آقای عبید عزیز سلام وقت بخیر
امیدوارم مشکلتون یا سوالتون حل بشه / ممنون میشم به پ.خ / تلگرام یا پیامک هایی که زدیم پاسخ بدید. 2 هفته هست سروری که گرفتیم ازتون قطعه و هیچ پاسخی که ندادید. انشاالله اینجا یه پ.خ پاسخ بدید.ممنونم
باسلام
چشم ان شالله باهاتون ارتباط برقرار میکنم
اجازه بفرمایید چند مورد هم که باید برطرف کنم
برای نمونه همین پنل که به نوعی در جریان هستید در حال حاضر ( باید چند سرور جدید سفارش بدم و منتظرم)

spsgorgan
March 22nd, 2016, 23:52
امیدوارم . چون این 3 بار هست کل اطلاعات ما حذف میشه.حداقل پاسخ تیکت ، تلگرام یا sms بدید . ممنون

viasky
March 22nd, 2016, 23:56
امیدوارم . چون این 3 بار هست کل اطلاعات ما حذف میشه.حداقل پاسخ تیکت ، تلگرام یا sms بدید . ممنون
سرور بک آپ هست نگران نباشید
باهاتون تماس خواهم گرفت بعد از تحویل سرورها