PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاخره لازم هست این انجمن یا نه ؟

alimosavi
October 23rd, 2010, 23:57
سلام

چند وقت پیش این انجمن رو بخاطر نیازی که فکر می کردم باید باشه ایجاد کردم »

http://fadomain.com/forum.php

من که وقت ندارم اضافه تلف کنم . می خواستم بدونم اصلا وجود همچین انجمنی نیاز هست یا نه ؟

بعدم کسی می خواد بیاد کمک بگه ... نمی دونم شایدم بدرد ایران نمی خوره !

Rezash
October 24th, 2010, 00:03
وجودش ميتونه مفيد باشه
من تا امروز نديده بودمش (شايدم يادم رفته !)
بدون تبليغات و معرفي كه نميشه انتظار داشت بگيره...اينجام از اولش كه اينقدر يوزر نداشته...اولش نياز به تلاش زيادي داره كه مطمئنا وقت تلفي نيست.

vimax
October 24th, 2010, 00:32
سلام
فکر خوبی کردی
اما به نظرم روی سایتت یه قسمت واسه آفر دومین راه بندازی یا یه جور حراجی بد نیستا! تازه فک کنم پلاگین حراجی تا اونجا که یادم میاد خود وی بی داشته باشه وی بی دات ارگ منظورمه . موفق باشی

irsup
October 24th, 2010, 01:03
ایده خوبی داشتید ادامه بدید برایتان مفید خواهد بود.

alimosavi
October 24th, 2010, 01:07
سلام
فکر خوبی کردی
اما به نظرم روی سایتت یه قسمت واسه آفر دومین راه بندازی یا یه جور حراجی بد نیستا! تازه فک کنم پلاگین حراجی تا اونجا که یادم میاد خود وی بی داشته باشه وی بی دات ارگ منظورمه . موفق باشی

فکر نمی کنم ایده خوبی باشه . البته اگر بشه مثل dp درست کرد که خیلی خوب می شه ...

MagicVps.Com
October 24th, 2010, 01:24
رفیق طرح و ایدهای خوبی داری ولی یک پیشنهاد و توصیه از این شاخه به اون شاخه نپرید اینقدر توی همین چند ماه اخیر کلی سایت و موادر مشابه این انجمن ساختید و معرفی کردین ولی ادم نمیتونه به همشون برسه و مدبربت کنه اگر روی یکی یا 2تاشون وقت میزاشتید خیلی بهتر نتیجه میگرفتید در هر صورت در کلیه موارد برات ارزوی موفقیت میکنم

nasa_de
October 24th, 2010, 03:04
علی جان شما چند تا سایت داری / فکر کنم روزی 100 تا سایت راه میندازی / دی: