PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی یا مجازی برای فروم

3shahrsaz
October 23rd, 2010, 22:52
سلام.
من از سیستم های وردپرس و وی بولتین استفاده میکنم.
تا حالا از هاست اشتراکی و ریسیلر استفاده میکردم. متأسفانه سرور هاست ریسیلر قبلی که داشتم هک شد و مدیر سرور گفت به خاطر حجم بالای دیتابیس (حدوداً 1گیگ)، نمیتونه دیتابیس وی بولتین رو انتقال بده و باید یه سرور مجازی یا اختصاصی بگیرین. تو این یه ماه دو سری به مدت چند ساعت سایتم رو به خاطر بالا بردن لود سرور بستن. #-o

فرومی که دارم، بازدید آنلاینش حدوداً 70،80 نفر میشه و مهمانا هم 130،140 نفر. البته لود سرور وقتی بالا میرفت که آمار بازدید اون لحظه 30نفر اینا بود. :39:

الان میخواستم یه سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم. از اینکه مجازی بگیرم، میترسم باز هم همون مشکلات قبلی پیش بیاد و بگن بیش از حد از منابع سرور استفاده میکنم. تجربه ای هم تو این زمینه ندارم.

میخواستم از دوستان بپرسم کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه و سرور مناسبی رو بهم پیشنهاد بده. واقعاً میخوام مطمئن باشه و حتماً یه آدرس درست و حسابی هم داشته باشه که حضوری برم و ببینم. تهران باشه.

پیشنهادها هم طوری باشه که اون شرایطی که گفتم رو جوابگو باشه و باعث ضرر مالی بیشتر واسم نشه. چون هنوز درآمدی هم ندارم. واسه همین قیمت های خیلی بالا رو ندارم. واسه سرور اختصاصی زیر 100 تومن در ماه باشه.

amirizadi
October 23rd, 2010, 23:18
با سلام
منابع وی پی اس هایی که اراءه میدیم کاملا اختصاصی هست
ram 1 gig
hdd : 30 gig
port 100 Mb
ماهانه 40.000
------
ram : 2 gig
hdd : 60 gig
port 100 Mb
ماهانه :50.000
هر 2 با پهنای باند نامحدود

J4vad
October 23rd, 2010, 23:43
با سلام ،

البته که برای این سایتی که می گویید سرور اختصاصی می خواهد اما نه سرور اختصاصی زیر 100 هزار تومان ، چون به هر دلیل مجدد مشکل پیش خواهد آمد البته باز هم بستگی داره شاید یک دیتاسنتر معمولی سرور خوبی با این قیمت برای کار شما بدهد .

اما اگر یک سرور خوب می خواهید با 130 هزار تومان ماهیانه می توانم برای شما فراهم کنم . و سرور مجازی حداقل برای کار شما 80 هزار تومان .

سرور مجازی پیشنهادی :
RAM:2GB
CPU:4Core
HDD:80GB
Port:1Gbps
Panel: Directadmin + Config
Citrix Xen

انتقال سایت شما رایگان .

موفق باشید .

IranianServer
October 23rd, 2010, 23:58
در خدمتیم با پلن های سرور مجازی ، حداقل رم در پلن های ما 1 گیگ می باشد که فکر کنم برای شما کافی باشد + حداقل قیمت 20 هزار تومان.

لیت پلن ها : سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس (http://iranianserver.net/?pid=linux-vps)

VatanVPS
October 24th, 2010, 01:29
سلام.
من از سیستم های وردپرس و وی بولتین استفاده میکنم.
تا حالا از هاست اشتراکی و ریسیلر استفاده میکردم. متأسفانه سرور هاست ریسیلر قبلی که داشتم هک شد و مدیر سرور گفت به خاطر حجم بالای دیتابیس (حدوداً 1گیگ)، نمیتونه دیتابیس وی بولتین رو انتقال بده و باید یه سرور مجازی یا اختصاصی بگیرین. تو این یه ماه دو سری به مدت چند ساعت سایتم رو به خاطر بالا بردن لود سرور بستن. #-o

فرومی که دارم، بازدید آنلاینش حدوداً 70،80 نفر میشه و مهمانا هم 130،140 نفر. البته لود سرور وقتی بالا میرفت که آمار بازدید اون لحظه 30نفر اینا بود. :39:

الان میخواستم یه سرور مجازی یا اختصاصی بگیرم. از اینکه مجازی بگیرم، میترسم باز هم همون مشکلات قبلی پیش بیاد و بگن بیش از حد از منابع سرور استفاده میکنم. تجربه ای هم تو این زمینه ندارم.

میخواستم از دوستان بپرسم کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه و سرور مناسبی رو بهم پیشنهاد بده. واقعاً میخوام مطمئن باشه و حتماً یه آدرس درست و حسابی هم داشته باشه که حضوری برم و ببینم. تهران باشه.

پیشنهادها هم طوری باشه که اون شرایطی که گفتم رو جوابگو باشه و باعث ضرر مالی بیشتر واسم نشه. چون هنوز درآمدی هم ندارم. واسه همین قیمت های خیلی بالا رو ندارم. واسه سرور اختصاصی زیر 100 تومن در ماه باشه.

فکر کنم شما با ما هم تماس گرفتید
به هر حال شرایطی که گفتم می تونیم بهتون سرور بدیم
برای مراجه حضوری هم انشالله یه مدت دیگه دفتر هم می گیریم
باز اگه خواستید با بخش فروش تماس بگیرید

alborzhost
October 24th, 2010, 02:47
سلام

سرور مجازی زیر مشکل شما رو برطرف میکنه.

رم : 2 گیگ
هارد : 100 گیگ
پورت : 1 گیگابیت
سی پی یو : 3 هسته 2.8 گیگا هرتز اختصاصی
کنترل پنل : Cpanel

هزینه ماهانه 85 هزار تومان با سی پنل
در ضمن این سرویس مدیریت شده هست و از لحاظ امنیتی و فنی مشکلی نخواهید داشت.

تلفن : 09352470150
البرز هاست - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ثبت دامنه و سرور مجازی و اختصاصی (http://www.alborzhost.com)
با تشکر
البرز هاست

iNicz.Com
October 24th, 2010, 02:49
از هر دیتاسنتری بخواهید در خدممتم.
ایران نیکـــز - سبد خرید (http://portal.inicz.com/cart.php) انتخاب با شماست فقط فغلا دیتاسنتر 2 آلمان پر شده. :53:

3shahrsaz
October 25th, 2010, 21:12
ممنونم از دوستان عزیز به خاطر راهنمایی های خوبشون.

سرور مورد نظرم رو گرفتم.

vPsPersia.COM
October 25th, 2010, 21:41
اگه هنوز نخریدی اینو هم نگاه کن

Business -
50 GB Web Space
900 GB MonthlyTraffic
1500 MB RAM
Intel Hexa-Core I7 980 X
1 IP

40 هزار تومان
-----------------------------------------

Enterprise -
100 GB Web Space
1100 GB MonthlyTraffic
2048 MB RAM
Intel Hexa-Core I7 980 X
1 IP

55 هزار تومان

تذکر 1 : قیمت های بالا در سیستم عامل های مختلف یکسان است . به طور پیشفرض Win/Lin/Microtik نصب می شود ، در صورت نیاز به سیستم عامل خاص تنها با تحویل یک ISO ، برای شما رایگان نصب می شود

تذکر 2 : منابع ارائه شده برای سرور های مجازی ، کاملا ختصاصی است .

تذکر 3 : مجازی ساز ما Vmware Server Esxi است .
اضافات :

امکانات :
لایسنس دایرکت ادمین : رایگان
لایسنس LiteSpeed : رایگان <-------------- Special Offer
لایسنس WHM/cPanel = =پانزده هزار تومان
هر آی پی اضافی = 1000 تومان
هر 50 گیگ فضای اضافی = 5 هزار تومان
هر 250 گیگ ترافیک اضافی = 10 هزار تومان
نصب مجدد سیستم عامل در هر ماه 2 بار : رایگان
نصب سیستم عامل انتخابی شما : رایگان
نصب و کانفیگ اولیه : رایگان

نصب NTTacPlus و PPTP + L2TP = رایگان
نصب ریموت دسکتاپ در لینوکس = رایگان

موقعیت سرور ها در کشور آلمان و دیتاسنتر Hetzner
تضمین پایداری سرور ها تا 99.99 درصد می باشد .
پرت سرور 1 گیگابیت می باشد
برای کسب اطلاعات بیشتر به ایـــــنـــــجـــــا (http://portal.vpspersia.com/cart.php?gid=3) مراجعه کنید .