PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال دهها لینک جهت حذف و اخطار مکرر کارگروه محتوای مجرمانه

ali0000
March 19th, 2016, 17:19
سلام خدمت تمامی دوستان و عرض تبریک بمناسبت سال جدید و آرزوی موفقیت و سلامتی برای یکایک شما عزیزان
طی ۳ روز گذشته در ارتباط با سایت بیش از ۱۵ ایمیل که محتوی اخطار ( و درخواست حذف فوری ) لینک ضمیمه ایمیل کارگروه می باشد دریافت کردیم که با توجه به موارد سابق نهایتا یک لینک آنهمچند ماه یکبار جهت حذف دریافت میشد ، بعضی از لینکها حتی برامون جای سوال داره مثلا کیبورد تاچ پل اندروید یا تصاویری از سریال شهرزاد که در حال پخش در سینمای خانگی هست به نظر شما این موارد رو نادیده بگیرم احتمال مسدود شدن کل دامنه وجود داره ؟ چون انجمن هست و هر تاپیک لینک خودشو داره ...

hadiroohi
March 19th, 2016, 21:24
با سلام
دوست گرامی با توجه یه تجربه های قبلی بنده در این مورد معمولا در صورت عدم حذف هشدار میدن و کلا ***** میکنن
شما در صورتی از محتوا مطمن هستی میتونی اول بهشون تو ایمیل جواب بدی که لینک چه موردی دارد بعد موقتا غیرفعال کنید پست رو

- - - Updated - - -

با سلام
دوست گرامی با توجه یه تجربه های قبلی بنده در این مورد معمولا در صورت عدم حذف هشدار میدن و کلا ***** میکنن
شما در صورتی از محتوا مطمن هستی میتونی اول بهشون تو ایمیل جواب بدی که لینک چه موردی دارد بعد موقتا غیرفعال کنید پست رو

hoka
March 20th, 2016, 14:38
حالا برای شما خویه لینک و اخطار میدن

برای ما که کلا اخطار و لینک و ایناهم نمیدن و کلا مثل بقیه سایت های نرمال *****مون میکنن

IrIsT
March 20th, 2016, 14:54
سلام و درود.
والا دیگه اینا شورشو در آوردن.چندین ساله دهنمو سرویس کردن.
چه انجام بدی چه ندی,به یک میزان رتبه برسی,مطمئن باش تهش شیلتر میشی.یعنی بدون بهانه راحت این کارو میکنن.
به من طی یک ماه بالای 20 تا رو گفتن که من محض احتیاط توی یکی از سایت های بزرگم بالای 200 تا آهنگ رو پاک کردم و دیگه اثری نیست اصلا.
حتی بهشونم گفتم.باز چند روز پیش پیام دادن عدم اجرا.
یعنی تو این چندسال,بهم اثبات شده که به یک رتبه خاص و درجه خاصی میرسه و گوگل بهت حال میده,اینا شیلترت میکنن.بعد دهنت سرویس میشه.
حالا یکی غیرمجاز داره کار میکنه.روزانه خداها تومن میزنن به جیب.آخرش جیب اینارو پرپول کردن رفتن زیر نظرشون.یا اگرم نرفتن باز هم دارن خداها تومن در میارن.

navid2zp
March 20th, 2016, 15:07
به وب ایران و جمع وبمستران ایرانی خوش اومدید ...

همین که هست دوست عزیز
خوشتون میاد بیاد نمیاد هم باید خارج از وب ایران کار کنید
6 سال تجربه بنده ثابت کرده وب ایران نسبت به سایرین اصلا ارزش وقت صرف کردن نداره

IrIsT
March 20th, 2016, 15:53
به وب ایران و جمع وبمستران ایرانی خوش اومدید ...

همین که هست دوست عزیز
خوشتون میاد بیاد نمیاد هم باید خارج از وب ایران کار کنید
6 سال تجربه بنده ثابت کرده وب ایران نسبت به سایرین اصلا ارزش وقت صرف کردن نداره

تا زمانی که این طرز فکر باشه وضعمون همینه که هست.هیچ خواستن نخوانستن نیست.
خیلی راه ها هستش که میشه انجام داد.اما دیگه وقتی اینطوری باشه که یک عده خوب بزن به جیب بعد برن پیب یکی دیگرو پرپول کنن بعد بیان بگن همینه که هست.معلومه تهش چی میشه
اما وقتی که دیدم این سامانه های پرداخت رو شیلتر کردن و بیانه ای رو دادن که فکر کنم پی لان بود یا یکی دیگه بود.اونو باید همین الان زیر همین پست بذاریم.
یکیش این بود,اگه عدالته باید واسه همه باشه.اگه قرار قانون باشه باید واسه همه باشه.چه کسی که وب ایرانه چه کسی که خودشو جای خارجی ها میزنه و مکانش ایرانه.
اونو تایید میکنم که بخونید.چیز خوبی هستش.

ali0000
March 20th, 2016, 16:53
حالا برای شما خویه لینک و اخطار میدن

برای ما که کلا اخطار و لینک و ایناهم نمیدن و کلا مثل بقیه سایت های نرمال *****مون میکنن
درود ، سایتهای ما سالاها میشه که در ساماندهی ثبت شده و از ابتدا روش به این صورت بود که مثلا هر ماه یا هر ۲ ماه نهایتا یک ایمیل به ما میدادن با عنوان و آدرس تذکر و بند فلان و و آدرس لینک مربوطه که حذفش میکردیم و نهایتا در غیر اینصورت همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند ایمیل جدیدی به فاصله یکهفته بعد با عنوان عدم اجرا به ما میدادن و علت حذف نکردن لینک و محتویات مربوطه پرسیده میشد این حجم ایمیل و لینک بی سابقس از بس پشت هم ایمیل زدن چندتاش داخل فولدر اسپم رفته و حدود نیمی از لینکها مشکل خاصی نداره...

hoka
March 20th, 2016, 16:56
درود ، سایتهای ما سالاها میشه که در ساماندهی ثبت شده و از ابتدا روش به این صورت بود که مثلا هر ماه یا هر ۲ ماه نهایتا یک ایمیل به ما میدادن با عنوان و آدرس تذکر و بند فلان و و آدرس لینک مربوطه که حذفش میکردیم و نهایتا در غیر اینصورت همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند ایمیل جدیدی به فاصله یکهفته بعد با عنوان عدم اجرا به ما میدادن و علت حذف نکردن لینک و محتویات مربوطه پرسیده میشد این حجم ایمیل و لینک بی سابقس از بس پشت هم ایمیل زدن چندتاش داخل فولدر اسپم رفته و حدود نیمی از لینکها مشکل خاصی نداره...

یه مورد جالب اینکه سایت بنده چندده هزار پست داره . ایمیل آخری که به ما دادن ده پست پشت سر هم رو به ما گفتن پاک کنیم . یعنی همون ده تایی که توی صفحه ی اصلی زده بودیم پشت سر هم. طرف اومده توی سایت هرچیو دیده ریپورت کرده کاری نداشته محتوی چی بوده
برای همین میگم سلیقه ای هست

rastindata
March 20th, 2016, 17:16
حالا خوبه شما با دلیل ***** شدید !

ما یه سایت داشتیم ، رسید به الکسا 10.000 بدون هیچ دلیلی ***** شد !!!
ازشون دلیل خواستیم ، نگفتن ...
درخواست رفع ***** دادیم ، رد کردن !

بعد 2 ماه رفع ***** شد با کمک یکی از دوستان ...

اما سایت دیگه سایت قدیم نبود ، ایندکساش،... رنکش ....

و این پایان عمر سایتمون بود ...

ali0000
March 20th, 2016, 17:27

متاسفم برای موردی که براتون رخ داده چون خیلی سخته و خیلی زحمتها باید کشیده بشه که رتبه سایت به ده هزار نزدیک بشه ، هدف خودمم این بود که بعد از چندین سال فعالیت فروم تازه چندصد کاربر و تعدادی نویسنده با ما کار میکنن و طی چندماه رتبه بشدت در حال کاهش هست و ورودی قابل توجهی پیدا کردیم بخاطر همینه که دچار حساسیت هستیم چون ماهها و ساعتها زحمت و تلاش پشت این فعالیتهاس باور کنید پست بعضی از اساتید رو میبینم دلم میلرزه آخه بر چه اساسی یک سایت با کلی هزینه و تلاش شبانه روزی تا حدودی در حال مطرح شدنه بدلایل غیر قابل قبول مسدود بشه...

hegza
March 20th, 2016, 17:33
آقا کمی حرفه ای باشید
کد بنویسید حالا جاوا برای اکثرا راحت تره.
وقتی یک پست میگن حذف کنید. فقط ریدایرکت بشه به صفحه اصلی سایتتون و محتوا به روبوت یا همون گوگل نشون بده

نمونه فانکشن پی اچ پی که نوشتم و استفاده میکنم

function itsGoogle(){
$Robots = array('Googlebot', 'MSNBot', 'Googlebot-News', 'Googlebot-Image', 'Googlebot-Video', 'Googlebot-Mobile', 'Mediapartners-Google', 'Mediapartners-Google', 'AdsBot-Google', 'Bingbot','Yahoo Slurp','Yahoo! Slurp','YandexBot','Qwantify','MJ12bot');
$IsRobot = false;
$MyUserAgent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
foreach($Robots as $Robot){
if(@stristr($MyUserAgent, $Robot)){
$IsRobot = true;
break;
}
}

return $IsRobot;
}

ali0000
March 20th, 2016, 17:41
آقا کمی حرفه ای باشید
کد بنویسید حالا جاوا برای اکثرا راحت تره.
وقتی یک پست میگن حذف کنید. فقط ریدایرکت بشه به صفحه اصلی سایتتون و محتوا به روبوت یا همون گوگل نشون بده

نمونه فانکشن پی اچ پی که نوشتم و استفاده میکنم

function itsGoogle(){
$Robots = array('Googlebot', 'MSNBot', 'Googlebot-News', 'Googlebot-Image', 'Googlebot-Video', 'Googlebot-Mobile', 'Mediapartners-Google', 'Mediapartners-Google', 'AdsBot-Google', 'Bingbot','Yahoo Slurp','Yahoo! Slurp','YandexBot','Qwantify','MJ12bot');
$IsRobot = false;
$MyUserAgent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
foreach($Robots as $Robot){
if(@stristr($MyUserAgent, $Robot)){
$IsRobot = true;
break;
}
}

return $IsRobot;
}
درود و تشکر اما با تغییر هدر به ربات گوگل و... بسادگی میشه صفحات رو دسترسی داشت

hegza
March 20th, 2016, 17:44
درود و تشکر اما با تغییر هدر به ربات گوگل و... بسادگی میشه صفحات رو دسترسی داشت

بله اما اونا که بیکار نیستن.
شما بیا آی پی 66.*.*.* هم بهش منوط کن

- - - Updated - - -

و حتی حرفه ای تر ویندوز رو هم مبنا بده
طبیعتا گوگل ویندوز نیست سیستم عاملش و اونا هم جز ویندوز چیزی ندارن

navid2zp
March 20th, 2016, 18:47
تا زمانی که این طرز فکر باشه وضعمون همینه که هست.هیچ خواستن نخوانستن نیست.
خیلی راه ها هستش که میشه انجام داد.اما دیگه وقتی اینطوری باشه که یک عده خوب بزن به جیب بعد برن پیب یکی دیگرو پرپول کنن بعد بیان بگن همینه که هست.معلومه تهش چی میشه
اما وقتی که دیدم این سامانه های پرداخت رو شیلتر کردن و بیانه ای رو دادن که فکر کنم پی لان بود یا یکی دیگه بود.اونو باید همین الان زیر همین پست بذاریم.
یکیش این بود,اگه عدالته باید واسه همه باشه.اگه قرار قانون باشه باید واسه همه باشه.چه کسی که وب ایرانه چه کسی که خودشو جای خارجی ها میزنه و مکانش ایرانه.
اونو تایید میکنم که بخونید.چیز خوبی هستش.

متاسفانه کار از کار گذشته و هر طور تفکری هم که باشه کاری نمیشه کرد.
تجربه ثابت کرده هر قدمی هم که بر می دارند در ابتدا مثبت هست و در نهایت متوجه میشید که هدفی بدتر دارند. نمونش نماد

مشکل اینجاست که که من و شما هیچ کلی آدم با تجربه تر و با سواد تر از من و شما در زمینه وب وجود داره ولی ازشون استفاده نمیشه و یه عده آدم بی سواد شدن تصمیم بگیر این وب.
چند ساله دارن میگن به جای *****ینگ و این هزینه های اضافی فکری برای فرهنگ سازی و آموزش کنید.
مگه فقط کشور ما مطالبی داره که غیر اخلاقی و فلان و ... هست؟ بقیه کشورا ندارن؟ فقط ما مسلمونیم؟ فقط ما اخلاق داریم؟ فقط ما مشکل داریم؟
چطور هیچ کشوری این مشکل رو نداره و فقط ما داریم و فقط هم با فیلرینگ حل میشه؟
دوست عزیز اینقدر دوستان وارد کار و با سواد گفتند و آقایان نفهمیدند یا خودشون رو زدن به نفهم بودن که دیگه همه خسته شدن
تنها راهش اینه وب ایران به جایی برسه که مردم قبل از باز کردن مرورگر فیل*شکن روشن کنن و وبمستر ها هم فعالیتشون رو خارج از ایران ادامه بدن تا نیاز نباشه پاسخگوی قوانین مسخره داخلی باشند و وضع به حدی خراب بشه که چیزی به اسم وب در ایران باقی نمونه تا بلکه آقایان نفهم برند کنار و بعد از اون هم امیدوارم باشیم نفرات بعدی یک مقدار سواد داشته باشند و فکری درست به حال این وضع کنن.
وگرنه با حرف و ... اگر قرار بود مشکلی حل بشه تا حالا شده بود

ourweb
March 20th, 2016, 18:58
فقط لینک های که ارسال کردن می بندن نمونه یک سایتی که برای ما درخواست حذف دادن و انجام ندادیم و دیدیم فقط همون صفحه ***** شده .

IrIsT
March 20th, 2016, 20:53
سلام و درود.hegza جان,یک شبه کد داریم.حالا دسترسی ندارم وگرنه میذاشتم.اما بهترین راهه رای زمانیه که از گوگل چیزی رو پیدا میکنند.یعنی اگه بازدیدتو پیدا کنی گوگل رو هم ببندی دیگه میمونه ریپورت دادن.
این که یکی از کاربران گفت که هنوز تازه پست دادن که پاک شده بود,این واسه من شخصا زیاد پیش میاد و آماری که دستم میاد میبینم از همکاران و کسانی هستش که توی همون زمینه کاری سایتم با من در رقابت هستند و گزارش از سمت اوناست.
اینو دیگه نمیتونی کاری بکنی.چون وقتی ریپورت میدن,دستی همونو چک میکنن و سیستمشون رو میدونم چطوریه.طرف تا 404 نخوره میفهمه که داری ریدایرکت میکنی.این دیگه کار خود آدم ها هستش که چک میکنن.مثل روبات گوگل نیست که روباته بیاد چک کنه و کد رو پیدا کنه.اینجا دیگه خود فرد میاد میبینه.وقتی به آهنگی که داخل tv شبکه 3 پخش میشه گیر میدن,وای به حال شبکه دیگه.حالا باز جالبش اینجاست,
زمانی که همه سایت ها رو زدن یهو ***** کردن ( منظورم اکثر سایت ها در این زمینه کاری و بعضی سایت های دیگه ) که سه ماه پیش یک طرح بود و یک هفته پیش هم یک طرح دیگه,به آهنگی که نداشتیم گیر دادن.اصلا زحمت نداده بودن بیان چک بکنن.حالا بعضی ها با دلیل بودن که میگی با دلیل بوده.بعضی ها بی دلیل بودن که زنگ میزنن جواب نمیدن.حالا ماکه بدون دلیل این کارو کردن و بدون هیچ مشکلی یک راست رفته تو عدم اجرا و شیلتر شد و حتی جواب تلفن هم نمیدادن پس ما چی بگیم؟چندبار هم رد درخواست کردن که هر کدوم یک ماه طول میکشه.اما هرچی زنگ میزدیم بر نمیداشتم.یکی از دوستام که توی اون جاهاست بهم گفت چه ساعاتی زنگ بزنم و دقیقا همین ساعات بر می دارن.طرف میگم چرا ***** کردین میگه حتما مشکل داشته.میگم مشکلش رو بگین,میگه ما فقط کارمون اخطاره.اگه مشکل دارین برین دادگستری تهران و فلان جا و یا پیش مدان جا.آدم رو دایرکت میکنن به سمت جاهایی که برای خیلی ها اسمش ترس میندازه.اما حتی تا اونجا هم رفتم و با وکیلم رفتم و یک نفراتی هم زنگ زده بودن و هماهنگ بودیم.اما میگفتن حتما کاری کردی و الان پاک کردی.دیگه چی بیان بگن؟میگن هر تاریخی میخواین من بک آپ دارم.شما تاریخ بگین تا من بک آپ بیارم و اگه بود این گردن من.میگن برو بخاطر فلانی حالا رات میندازیم و دیگه کل کل نکن.خوب آدم چی بگه؟
وقتی سر و تهش رو میزنم,یا دوستم یا همکارم یا یکی از افرادی که توی زمینه دیگه که دارم کار میکنم و دشمنم هست داره نخ میده.
وقتی طرف برگشته توی تلگرام به من میگه امیر من رفتم سایتت رو ریپورت دادم که شیلتر شی.بچه ها برین سایتش رو ریپورت بدین.یعنی آدم میمونه چی بگه.بزنی شناسنامشو باطل کنی یا توهم این کارو انجام بدی؟
وقتی برگشته رو در روی من میگه ریپورتت دادم و جالبش اینجاست,چک نکرده و بدون اخطار شیلتر میشد.دیگه چی توقع داری؟
الان میگین دست روی دست بذاریم بریم شیلترشکن بخریم.وقتی الان توی شهرستانا که شهرستانارو موش آزمایشگاهی کردن و دارن اینترنتتو چک میکنن و سر همین شیلترشکن همیشه بهم گیر میدادن و حتی به جای بدتر کشیده میشد.دیگه میخوایم چکار کنیم؟
اما هیچ جا چیزی نگفتم.این اولین حرفم بود و اینا با این کارشون بهم انرژی میدادن و من بیشرتر میرم جلو و کارامو بیشتر میکنم.واسه همینه به هر دری که شما بزنید من زدم و بیشترشو میزنم.
دیگه چی بگه آدم.

bahra
March 20th, 2016, 22:30

خدا زیاد کنه!
انشا الله این یکی هم ***** بشه

:71:

taksis
March 20th, 2016, 23:27
خب ف.یلتر بشه
چی میشه مگه:))
والا ما هرکیو دیدیم،قبل اینکه مرورگرو باز کنه اول قند شکنشو باز کرد بعد وارد نت شد
عادی شده دیگه ف.یلتر شدن زیاد اهمیتی نداره

- - - Updated - - -

خب ف.یلتر بشه
چی میشه مگه:))
والا ما هرکیو دیدیم،قبل اینکه مرورگرو باز کنه اول قند شکنشو باز کرد بعد وارد نت شد
عادی شده دیگه ف.یلتر شدن زیاد اهمیتی نداره