PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از ovh

0nline
March 19th, 2016, 19:55
سلام دوستان

من از شرکت Payment24 حساب PayPal دارم.
این شرکت یک هویت در امارات برای من درست کرده و یک اسکن قبض برق و آب با نام خودم داده که آدرس و .... هم توش هست.
آیا میتونم با این مدارک از OVH خرید کنم و مشکلی برایم پیش نیاد؟

ممنون

- - - Updated - - -

آقا کسی نیست جواب بده به ما؟

taha0_0
March 19th, 2016, 20:53
داداش من شنیدم او وی اچ خیلی سخت گیر هست تماس تلفنی هم انجام میده اگر میخوای به مشکل نخوری از دوستانی که پنل دارن بخر یا از هتزنر خرید کن

0nline
March 19th, 2016, 23:16
دوستان لطفا تجربه هاشون رو در اختیار بگذارند.
مطمئنید که تماس هم میگیرن؟
وقتی مدرک معتبر بهشون دادیم که دیگه نباید تماس بگرین.
میشه شماره برای آمریکا باشه و آدرس و مدارک برای امارات؟

- - - Updated - - -

آقا کسی نبود کمک کنه عایا؟

OmidX
March 20th, 2016, 00:12
سلام دوستان

من از شرکت Payment24 حساب PayPal دارم.
این شرکت یک هویت در امارات برای من درست کرده و یک اسکن قبض برق و آب با نام خودم داده که آدرس و .... هم توش هست.
آیا میتونم با این مدارک از OVH خرید کنم و مشکلی برایم پیش نیاد؟

ممنون

- - - Updated - - -

آقا کسی نیست جواب بده به ما؟

سرچ کنید در این باره زیاد بحث شده ...

- - - Updated - - -

دوستان لطفا تجربه هاشون رو در اختیار بگذارند.
مطمئنید که تماس هم میگیرن؟
وقتی مدرک معتبر بهشون دادیم که دیگه نباید تماس بگرین.
میشه شماره برای آمریکا باشه و آدرس و مدارک برای امارات؟

بله وریفای تلفنی دارن ، ببخیشد کدوم مدارک معتبر رو میگید ؟ اون قبض فوتوشاپ شده پی منت ۲۴ رو الان شما معتبر حساب کردید ؟ :|

ب زبان ساده اگر شما داخل ایران هستید و هیچ کس رو در خارج از کشور ندارید ک برای ساخت پنل ب شما کمک کنه ، سمت ovh نرید !

ضمنا اگر میخواید با مشخصات جعلی ک در این انجمن خرید و فروش میشه پنل باز کنید هم توچه داشته باشید ک در هر زمان ک ovh متوجه مدارک یا هویت جعلی شما بشه ، پنل و تمام سرور های داخل اون پنل رو ب دلیل مشکلات ویلدیشن میبنده.

0nline
March 20th, 2016, 00:14
سرچ کنید در این باره زیاد بحث شده ...

- - - Updated - - -

بله وریفای تلفنی دارن ، ببخیشد کدوم مدارک معتبر رو میگید ؟ اون قبض فوتوشاپ شده پی منت ۲۴ رو الان شما معتبر حساب کردید ؟ :|

ممنون از پاسختون.
یعنی هیچ جور نمیشه وریفای کرد بدون این که تماس بگیرن؟
اگه تماس بگرین و جواب ندیم چی میشه؟
یا شماره برای یه کشور دیگه باشه؟

OmidX
March 20th, 2016, 00:19
ممنون از پاسختون.
یعنی هیچ جور نمیشه وریفای کرد بدون این که تماس بگیرن؟
اگه تماس بگرین و جواب ندیم چی میشه؟
یا شماره برای یه کشور دیگه باشه؟

جواب ندید ک وریفای نمیشه و نمیزاره پرداختی انجام بدید .

اگر میخواید با پی پال پرداخت کنید ، سعی کنید حتما مشخصات پی پال تون با پنل ovh یکسان باشه .

0nline
March 20th, 2016, 00:21
جواب ندید ک وریفای نمیشه و نمیزاره پرداختی انجام بدید .

اگر میخواید با پی پال پرداخت کنید ، سعی کنید حتما مشخصات پی پال تون با پنل ovh یکسان باشه .

من منظورم اینه که اگه آدرس و اینا از دوبی باشه و شماره تلفن اسکایپ از آمریکا باشه، گیر میده؟
میشه بگی از کجای پنل باید مدارک رو ارسال و وریفای کرد؟

خیلی ممنون از جوابت.

OmidX
March 20th, 2016, 00:33
من منظورم اینه که اگه آدرس و اینا از دوبی باشه و شماره تلفن اسکایپ از آمریکا باشه، گیر میده؟
میشه بگی از کجای پنل باید مدارک رو ارسال و وریفای کرد؟

خیلی ممنون از جوابت.

بعد از اینکه برای اولین سفارش تون در ovh اقدام کردید ، تو آخرین مرحله قبل از پرداخت از شما میخواد ک مدارک تون رو ب همراه نیک هندل ب ایمیل validation [a] ovh.net ارسال کنید ، یک باید اسکن پاسپورت و همون قبض آب یا برق ک آدرس روشه رو براشون ارسال کنید.

ک در ۹۰ درصد موارد پاسپورت ایرانی ببینند ریجکت میکنن ، ک البته در یکی دو سال اخیر اینطوری شده ، اونم ب دلیل مشکلاتی ک با ایران داره ، علتش هم ربطی ب تحریم های بین المللی نداره . در همین انجمن سرچ کنید تاپیک هاش هنوز موجود ه.

درباره شماره تلفن هم ، شما وقتی کشور امارات رو انتخاب کنید ، کد کشور بصورت پیش فرض 0097 قرار میگیره ک قابل ادیت نیست.