PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد طراحی سایت فروش جم-کلش-

hadi21s
March 19th, 2016, 14:28
سلام دوستان عزیز
من سایت بازی اندروید دارم
میخوام در کنارش یک سایت خرید فروش جم هم طراحی کنم
ولی در این مورد اطلاعاتی ندارم
سوال من اینه که از کجا باید جم خرید وفروخت؟
نرخ سایت های باهم تفاوت دارند خب دلیلش چیه؟
چجوری باید بخرم جم رو؟

JATHIYA
March 19th, 2016, 18:41
سلام
ببخشید این رو میگم احساس کردم وظیفه دارم قبل از طراحی و ساخت این مراحل
تا جایی که من اطلاع دارم اما دقیقا نمیدونم
چون خودم اهل بازی کلش نیستم اگر اشتباه نکرده باشم
طی تماس مستقیم با دفتر مقام معظم رهبری اعلام شد :
حکم بازی های انلاین اینترنتی
اگر در این بازی ها از فرد بازنده به فرد برنده چیزی پرداخت شود که ارزش مالی داشته باشد حکم قمار را داشته و دارای اشکال می باشد!
همچنین خرید و فروش اعتبار بدست آمده از بازنده برای شخص برنده جایز نیست و اشکال دارد.
اگر در این بازی ها که معمولا به صورت حمله به بازیکنان دیگر می باشد اعتبار و منابعی عاید شخص برنده شود (که ممکن است از طریق پرداخت وجه و خریداری منابع توسط شخص بازنده صورت گرفته باشد ) حکم قمار را دارد.
اما اگر در مراحل و ماموریت های تعبیه شده در خود بازی انتفاعی صورت بگیرد و منابع و امکاناتی کسب شود اشکالی نداشته و از نظر شرعی شامل وجه قمارگونه نخواهد شد.
http://www.aviny.com/News/94/03/26/clash-of-clans.aspx

یک بررسی بکن نظر مرجع تقلیدت هم بپرس بعد رو ایده ات تمرکز کن
باز میگم دوستان مطلبی که نوشتم صرفا جهت حس وظیفه بود وگرنه من دقیقا نمیدونم شما چیکار میخواهید بکنید و اهل گیم هم نیستم
با تشکر

hadi21s
March 22nd, 2016, 17:34
دوست عزیز شما اطلاعات درستی ندارید! این سایت ها هم اینک در سطح در حال فعالیت هستند و بدون ***** مشغولند. شرط بندی که شما میفرمایید مال درامد از طریق شانس میباشد در این روش جم فروخته میشه که باعث میشه کاربر پیشرفت گنه شرط در صورتی است که دو طرف پول بندازند بیرون .............. دوستان در مورد سوال بالام کسی است کمکی کنه؟

M_Piyer
March 22nd, 2016, 17:37
سلام یک حساب پایپال وا کن و از سایتای خارجی معتبر با قیمت پایین بخر و یکم بکش روش بفروش