PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت بدون خروج از سايت، برای شمایی که نميخواين کاربرانتون رو از دست بديد

samansystems
March 18th, 2016, 22:28
In Site Gate نوع جديدی از درگاه پرداخت هست که توسط زرين پال راه اندازی شده.
بر اساس اين روش پرداخت کاربران شما صفحه واسط زرين پال رو بدون نياز به خروج از سايتتون مشاهده ميکنن. اگر در کيف پول خودشون موجودی داشته باشن ميتونن از موجودی خودشون پرداخت کنن. اگر بخوان از کارت خودشون پرداخت کنن، کارت رو انتخاب و وارد درگاه بانکی ميشن.
همچنين اگر بخوان از موبايل پرداخت کنن ميتونن به کمک اپليکيشن موبايل زرين پال و يا USSD کد زرين پال پرداخت خودشون رو تکميل کنن.
حرکت زرين پال در مسير ايجاد يک کليک و پرداخت ادامه داره و بزودی شاهد سرويس های جذاب تر در اين زمينه خواهيد بود.

30487

برای این کار فقط کافیست جاوا اسکریپت موجود را با آدرس زیر در صفحه ای که نیاز به پرداخت با این روش دارید باز کنید .

//cdn.zarinpal.com/theme/payment_gateway/js/inline_gate.js

برای راه اندازی این قابلیت در زمان کلیک و ارسال کاربر به صفحه پرداخت٬ تکه کد JavaScript زیر را اجرا کنید .

var ZaringPal = new ZarinPalInlineGate();
ZaringPal.configure({
url : 'https://www.zarinpal.com/pg/transaction/pay/000000000000000000000000000012776024'
});
ZaringPal.open();

در خط اول میبایست یک نمونه از اسکریپت ساخته شود .

در خط دوم و متد configure شما میبایست اسکریپت را مقدار دهی کنید

متغیر Url الزامیست و باید آدرسی که از درگاه پرداخت زرین پال گرفته اید را در این بخش قرار داده باشید .

خط سوم و متد open درگاه را بر روی وبسایت باز خواهد کد .

bahra
March 18th, 2016, 22:32
ما زرین پال رو به دلیل نا جوانمردی تحریم کردیم :107:

mhp1380
March 18th, 2016, 23:26
جناب دسترسی محدود،زرین پال رو ما استفاده نمیکنیم !
#تحریم_زرین_پال

mehrangta
March 18th, 2016, 23:45
#تحریم_زرین_پال

samansystems
March 18th, 2016, 23:46
از مديران انجمن درخواست داريم هر چه سريعتر با کاربران خاطی برخورد کنن :)
زرين پال از ابتدای شروع فعاليت خودش کاربران فروشنده موارد ممنوعه و خلاف قوانين جاری کشور رو تحريم کرده.

nader_star
March 18th, 2016, 23:47
تحریم زرین پال

rastindata
March 18th, 2016, 23:48
#تحریم_زرین_پال

اول اخلاق کاریتونو و زیرساخت هاتونو درست کنید ، بعد با امکانات کذایی سعی در جذب کاربر داشته باشید :)

mohsen1771
March 18th, 2016, 23:48
#تحریم_زرین_پال

smhnw
March 18th, 2016, 23:49
#تحریم_زرین_پال

بدون شک کار درست همین هست

rastindata
March 18th, 2016, 23:50
زرين پال از ابتدای شروع فعاليت خودش کاربران فروشنده موارد ممنوعه و خلاف قوانين جاری کشور رو تحريم کرده.

هنوز برخورد مجموعتون با کاربرای همین انجمن فراموش نشده ...

dehnavi
March 18th, 2016, 23:54
#تحریم_زرین_پال

farssub
March 18th, 2016, 23:54
این زرین پال اون زرین پال چند سال قبل نیست!!!

#تحریم_زرین_پال

mehrangta
March 18th, 2016, 23:58
متن چرا درگاه های پرداخت شدند به روایت جهان پی :

"چرا درگاه های پرداخت ***** شدند؟

سلام
شاید برای همه شماها این سوال پیش بیاد که چرا وب سایت های بزرگ درگاه های پرداخت ***** شدند. به جز یک مورد خاص! مگر خون ایشون رنگین تر است ؟
پاسخ آن طی چند روز در فروم ها و توسط برخی از همکاران اعلام شده ولی برای اطلاعات بیشتر مجبور به انتشار عمومی مطالبی هستیم که این رقیب را بیشتر بشناسید!

کاربران جهان پی در عید 93 شاهد اختلالاتی بر روی درگاه ها بودند درگاه هایی که به دلیل خودخواهی شرکت مذکور، زیر اتک شدید قرار گرفته و سایت برای مدتی نیز از دسترس خارج شده بود. رقیب توخالی دقیقا ظهر همان روز و با توجه به بحث های که در فروم wht صورت گرفته بود، با مدیر جهان پی تماس و اعلام کردند لیستی از کاربران سایت های جهان پی، پی لاین و پارس پال را جمع کرده و به مراجع قضایی گزارش یا خود به عنوان مدعی العموم (!!!) شکایت خواهند کرد بگذریم که ایشان حرف هایی می زند که....
در همان روز ها برای جلوگیری از مشکلات بروت فروس مجبور به پیاده سازی، لاگین دو مرحله ای شدیم و مشکل تقریبا برای مدتی حل شد.
حمله بروت فورس یعنی تست تک تک کاربران موجود بر روی درگاه های شرکت رقیب و هک حساب های آنها! ( اسناد موجود است) به همین دلیل بارها اطلاعیه دادیم که کاربران عزیز از پسورد یکتای در جهان پی استفاده کنند تا خدای ناکرده برخی شرکت ها شیطنت نکنند!
دقیقا مشکلات اصلی از همین روزا شروع شد چند ماه بعد مسدودی موقت حساب های برخی شرکت ها همکار، تهدیدات ایمیلی و در نهایت ***** درگاه های پرداخت در آخرین روزهای سال 94/
آشکارا مشخص است سرعت رشد درگاه های فوق،به حدی بود که رقیب مذکور برای جذب کاربر دست به دامان کارمزد صفر درصد و تسویه آنی شد! که همه شما با آن نیز آشنا هستید! کارمزد صفر درصدی که صرفا جهت فریب کاربران به کار برده شد. کارت هایی هدیه ای که به حساب مادر وصل بوده و سود حاصل از آن به حساب اصلی و به صورت روز شمار واریز می شد. از این نیز بگذریم

و حالا نیز در واپسین روز های سال 94، ***** کلیه وب سایت های رقبا به دلیل جذب حداکثری بازار!
و حالا خواب جدید ایشان برای سایت های درگاه پرداخت!
Ddos درگاه های پرداخت ***** شده:
آقای رقیب سایتی که ***** شده من جمله جهان پی و پی لاین چه نیازی به ddos است! آیا واقعا توان بالا بودن سایت ***** شده را نیز ندارید ؟ خودخواهی تا چه حد؟
انتظار دارید چه کاربرانی از شما استفاده کنند ؟ شما که رقابت ناسالمی را از چندین سال پیش در نظر گرفتید، واقعا کدام کاربر عاقلی به شما اعتماد می کند ؟

قانون برای همه یکسان است یا همه درگاه های پرداخت فعال خواهند ماند یا همه باید جمع شوند.
در حال پیگیری موضوع هستیم تا هرچه سریع تر مشکل رفع شود.
یاد روز های دبستان می افتیم که آقای مبصر برای جلب رضایت معلم چه کارهایی که نمی کرد :)
لطفا جهت روشن شدن موضوع برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

"

mhiizadi
March 18th, 2016, 23:59
- کجاست اون زرین پال ؟
+ مُرد .

متاسفم برای روز هایی که به وجود زرین پال افتخار میکردیم ....

hoster
March 18th, 2016, 23:59
ماشاالله همه به خوبی استقبال کردن:65:

پست نمیذاشتین
خیلی سنگین تر و باوقار تر بودید ...:71:

mizban97
March 19th, 2016, 00:04
نقل و قول از پی لاین :

به زودی قویتر از قبل و با تمام قدرت باز می گردیم ..
امکان ثبت درخواست تسویه حساب وجود دارد ولی درحال حاضر امکان انجام تراکنش وجود ندارد

متاسفانه عصرگاه روز سه شنبه 25 اسفندماه 1394 مطلع شدیم که پی لاین و تعدادی از درگاه های واسط پرداخت به دلایلی که تابحال نامعلوم و مبهم باقی مانده ***** شده اند. با بررسی های اولیه و Level *****ینگ اعمال شده احتمال بر این بود که بصورت اشتباه اینکار انجام شده بنابراین اقدام به انجام کارهای اولیه پیگیری و اطلاع رسانی های مربوطه شد.
صبح روز 26 اسفندماه 1394 بعد از حدود 100 بار تماس تلفنی با شماره درج شده در بخش تماس با ما وب سایت " کمیته مصادیق مجرمانه " موفق شدیم با شخص مربوطه صحبت کنیم و دلیل را جویا شویم که در کمال تعجب با برخورد زننده ای از طرف شخص پاسخ دهنده تماس مواجه شدیم که بسیار مورد لطف ایشان قرار گرفتیم.
قبلا جلساتی با سازمان های مختلف منجمله مرکز محترم توسعه تجارت الکترونیک برگزار و کارهای لازم برای دریافت مجوزهای لازم انجام شده بود. همچنین پرونده دریافت مجوز کسب و کار مربوطه تحت عنوان " وب سایت های متمرکز کننده کسب و کارهای خرد " درحال پیگیری بود و تعهدات لازم به این مرکز ارائه شده و موافقت ضمنی نیز از طرف شرکت شاپرک با ادامه فعالیت این نوع کسب کارها بصورت قانون مند انجام شده بود.
اما در کمال تعجب برخوردی گزینشی انجام شد و ابهامات و سوالات بسیار زیادی را بر جای گذاشت و در آخرین اقدام شبهه بر انگیز کمیته *****ینگ ، تماسی از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ دریافت نمودیم که در آن کمیته *****ینگ خواستار مسدود سازی سرویس پی لاین در کمتر از 24 ساعت شدند و تاکید کرده بودند در صورت عدم مسدود سازی سرویس، با مامورین انتظامی به محل دیتاسنتر مربوطه مراجعه می نمایند. مشابه این برخورد فقط با سایت های مستهجنی که محتوای غیراخلاقی انتشار میدهند انجام می شود. اما این نوع برخورد با کارآفرینان و مقایسه لول کار پرداخت الکترونیک و هم تراز نمودن آن با سایت های غیراخلاقی ! کاری بس عجیب و تعجب آور است که تنها در ایران شاهد آن هستیم.

سوالات پیش امده برای خودمان را مطرح میکنیم و قضاوت را به عهده شما میگذاریم. هرچند با تمام وجود پیگیر رفع مشکل هستیم و اجازه نمی دهیم بی قانونی و تبعیض در این مورد اعمال شود.

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه ***** نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟
- با توجه به شواهد موجود آیا این سایت پر ادعا که توان رقابت در این بازار را ندارد، به دنبال حذف ناجوانمردانه بازیگرهای این مارکت نیست و تمام این اتفاقات برنامه ریزی شده و تعمدی نبوده ؟
- چرا بدون اخطارهای قانونی مکتوب یا شفاهی قبلی که معمولا این اخطار ها حداقل به عنوان تذکر در پنل سایت ساماندهی درج میشود، تمام درگاه های واسط 3 روز مانده به پایان سال ***** شدند و در طی یک روز نامه مسدود سازی به دیتاسنتر ارسال میشود ولی در مورد یک سایت خاص این اتفاق رخ نمی دهد ؟
- چرا قانون به صورت گزینشی اعمال می شود ؟
- طبق کدام قانون ، مصوبه یا ابلاغیه این نوع فعالیت غیرقانونی اعلام شده ؟
- چرا درحالی که تمامی مراحل لازم برای دریافت مجوز انجام شده و ده ها نوع تعهد به سازمان های مختلف دولتی ارائه شده و دسترسی های لازم در اختیار این سازمان ها قرار داده شده، برخوردهایی مانند مفسد اقتصادی و کلاه بردار با یک شرکت دانش بنیان انجام می شود؟
- آیا بهتر نیست بجای برخورد قهری و آسیب زدن به آینده اقتصادی و پیشرفت کشور در زمینه IT و بانکداری الکترونیک، کمی به فکر حمایت از شرکت های دانش بنیان و بنگاه های اقتصادی باشیم ؟
- گاها شرکت های دانش بنیانی مانند پی لاین انتظار حمایت و همراهی ندارند، تقاضای ما این است که در مسیر پیش رو اگر همراه نیستید، خار پایمان نیز نباشید.

sarwhost
March 19th, 2016, 00:05
فکر نکنم زرین پال اینقدر قدرت داشته باشه که بتونه با سامندهی برای *****ین هماهنگ کنه اما طبق گفته جهان پی که گفتند :

کاربران جهان پی در عید 93 شاهد اختلالاتی بر روی درگاه ها بودند درگاه هایی که به دلیل خودخواهی شرکت مذکور، زیر اتک شدید قرار گرفته و سایت برای مدتی نیز از دسترس خارج شده بود. رقیب توخالی دقیقا ظهر همان روز و با توجه به بحث های که در فروم wht صورت گرفته بود، با مدیر جهان پی تماس و اعلام کردند لیستی از کاربران سایت های جهان پی، پی لاین و پارس پال را جمع کرده و به مراجع قضایی گزارش یا خود به عنوان مدعی العموم (!!!) شکایت خواهند کرد بگذریم که ایشان حرف هایی می زند که....
در همان روز ها برای جلوگیری از مشکلات بروت فروس مجبور به پیاده سازی، لاگین دو مرحله ای شدیم و مشکل تقریبا برای مدتی حل شد.
حمله بروت فورس یعنی تست تک تک کاربران موجود بر روی درگاه های شرکت رقیب و هک حساب های آنها! ( اسناد موجود است) به همین دلیل بارها اطلاعیه دادیم که کاربران عزیز از پسورد یکتای در جهان پی استفاده کنند تا خدای ناکرده برخی شرکت ها شیطنت نکنند!

اگر کار زرین پال باشه *****ینگ میتونه اسنادی که به ناحق جمع کرده ارائه بده و ***** کنند منتها ایا ممکنه زرین پال بشینه همه درگاهای واسط رو هک کنه و مدارک جمع کنه .....

M_Piyer
March 19th, 2016, 00:05
ببخشید :d
#تحریم_زرین_پال

amin0181
March 19th, 2016, 00:07
-رفتار شما در همین انجمن
-اطلاعات کاربرایی که به راحتی و صرفا جهت خود شیرینی به حراج رفت
و مواردی که نمیشه گفت و یا همه اطلاع دارن
#تحریم_زرین_پال

:)

DeLtAvPs
March 19th, 2016, 00:12
# تحریم زرین پال

دوستان توجه کردید؟
که رونمایی از سرویس جدید زرین پال همراه شد با ***** شدن درگاه های پرداخت؟!!!
یعنی دیگه تابلو تر از این نمیشد که کار خودشون بوده!

navid2zp
March 19th, 2016, 00:13
دوستان بنده مدتی در جریان نبودم
چند نفر از دوستان گفتند مثل این که مدارکی هست
کسی فرصت داره بنده رو هم در جریان بزاره ؟

shetabanhost
March 19th, 2016, 00:14
:-|

#تحریم_زرین_پال

aliasbahi
March 19th, 2016, 00:20
# تحریم زرین پال
مدیریت زرین پال جدیدا برنامه بعدیتون چیه بعد از خرابکاری که نون کلی آدمو آجر کردید ؟؟

farssub
March 19th, 2016, 00:21
چرا این همه درگاه واسط به مشکل میخورن ولی یک شرکت دیگه رونمایی از امکانات جدید میکنه؟ دلیل خاصی داره؟
همون مقدار که شما برای درگاهتون زحمت کشیدید بقیه هم پا ب پای شما داشتن ادامه میدادن!!

nima73
March 19th, 2016, 00:28
میگم من جای مسئولانت زرین پال بودم با این همه محبوبیت این شغل فعلی را ول میکردم تو انتخابات ریاست جمهوری شرکت میکردم :65:
یک نفر از پست اول تشکر نکرده

اینجا یک انجمن کاربر محور هست و با این شرایط اگر مدیران بخوان به درخواست شما عمل کنند باید در انجمن را تخته کنند ولی فکر کنم اگر قرار به آزادی و رای اکثریت باشه باید شما را اخراج کنند که تمامی کاربران انجمن ازتون ناراضی هستند

اما در مورد جمله دوم شما طبق اظهارات مدیران درگاههای پرداخت هنگام تماس با مسئولان اونها اعلام نکردن که سرویس به سایت متخلف دادن بلکه اعلام کردن این نوع شغل ممنوع هست

- اگرفعالیت درگاه پرداخت واسط وجود غیرقانونیست، چرا یکی از سایت های پر ادعا و توخالی در این عرصه ***** نشده و عمدا نادیده گرفته شده ؟

طبق گفته یکی دیگه از مسئولان همین درگاهها قاضی پرونده حتی اسم شماها را آورده که چون پست خودشان را ویرایش کردن نام نمیبرم

تنها دو روز مانده به تعطیلات این اتفاق افتاده و حالا هم سرویس جدید معرفی میکنید ؟ واقعا مردم را چی فرض کردید ؟ شما با این کار خودتان به کسب و کار مردم اون هم دم عیدی ضربه زدید و خیلی ها اینجا از این مورد متضرر شدن
به نظر من بهتر مدیران هاست های حاضردر اینجا تو سایت های خودشان به کاربرانشون تیکت بزنند و اعلام کنند درگاه زرین پال نا امن هست تا اینطوری به نحوی ضربه ای مهلک تر به پیگره ناحوانمردی وارد بشه و کسی جرات نکنه ناجوانمردانه به بقیه ضربه بزنه

#تحریم_زرین_پال (یا بهتر بگم رزین پال)

djspammer
March 19th, 2016, 00:28
من نمیدونم شما ها چرا از این سایت های واسط استفاده میکنید

من خودم چند سال پیش که یه سایت فروش کالا داشتم رفتم خیلی راحت توی بانک پاسارگاد یه حساب باز کردم بعد از طریق سایت http://paypaad.ir/ درخواست درگاه کردم یه درگاه تقریبا مستقیم بهم دادن الان هم فعاله خیلی راحت (یه حساب تو بانک + یه قراداد چند صفحه ای ایمیل ) :76:

taksis
March 19th, 2016, 00:29
شرایط طوری شده
شما خود paypal رو هم بیاری تو ایران دیگه فایده نداره :d
و امیدوارم که شرایط اینطور نمونه و خلاف این جریاناتی که شنیدیم ثابت بشه

djspammer
March 19th, 2016, 00:30
کاربر میاد پرداخت میکنه | پول همون لحظه نمیره به حسابت بلاک میشه تا اگر کاربر اعتراض یا شکایت کرد بررسی بشه | بعد از سه روز اتوماتیک واریز میشه به حساب پاسارگادت نه دیگه درخواست واریزی میخواد نه چیزی کاملا امن و مطمئن و بسیار معتبر !!!

hoster
March 19th, 2016, 00:39
من نمیدونم شما ها چرا از این سایت های واسط استفاده میکنید

من خودم چند سال پیش که یه سایت فروش کالا داشتم رفتم خیلی راحت توی بانک پاسارگاد یه حساب باز کردم بعد از طریق سایت http://paypaad.ir/ درخواست درگاه کردم یه درگاه تقریبا مستقیم بهم دادن الان هم فعاله خیلی راحت (یه حساب تو بانک + یه قراداد چند صفحه ای ایمیل ) :76:

داداش تو این گیر و واگیر میای نصیحت میکنی؟

آخه مثلا یه سایت که میخواد درگاه بده برا رزرو تبلیغاتش بهش نماد میدن بره درگاه بگیره ؟

aliasbahi
March 19th, 2016, 00:41
بار کج به منزل نمیرسه
ایشون با کاری که کردن و ***** شدن درگاهها و دردسر سازی براشون باعث شدن سنگی رو جلوی پای دیگران بندازن که خدا جواب سنگینی براشون داره
زرین پال رو جمع کنید یه دکه بزنید و آدامس خروس بفروشید اما شرافت رو سر لوحه خودتون کنید
ملت رو دولت باید حمایت کنه و جواب این شرکت زرین پال رو بده
این درگاه کاملا نادرست داره کار میکنه و امیدوارم هرچه زودتر جواب این گروه اختلال گر و حق خوری رو بده!
نیاز همه دوستان درگاهی شکایتی کتبی رو شروع به ارائه کنن
یا حتی اگه شده بصورت ایملی تا سریعتر جوابگو باشن!
به امید روزهای موفق برای همه

djspammer
March 19th, 2016, 00:42
داداش تو این گیر و واگیر میای نصیحت میکنی؟

آخه مثلا یه سایت که میخواد درگاه بده برا رزرو تبلیغاتش بهش نماد میدن بره درگاه بگیره ؟

این سایتی که من معرفی کردم نه نماد میخواد نه چیزه دیگه . فقط مجاز باشه محصولاتش مجاز باشه کاری که میکنه مجاز باشه همین ! /:)

DJ_2015
March 19th, 2016, 00:49
#تحریم_زرین_پال
#تحریم_زرین_پال
#تحریم_زرین_پال
#تحریم_زرین_پال
#تحریم_زرین_پال

ahmad
March 19th, 2016, 00:53
سال های زیادی می باشد که در این انجمن هستم تا به حال چنین مجموعه ای را مشاهده نکرده ام که بخاطر موفقیت خود حاضر به نابودی رقبای خود است .
سرنوشت چنین مجموعه ای= نابودی
#تحریم_زرین_پال

DeLtAvPs
March 19th, 2016, 00:58
من که میگم باید یه کانال تلگرام درست کنیم به نام ( تحریم زرین پال ) و توضیحات لازم رو بدیم و توی اون به همه دوستان و آشناهایی که داریم که وبمستر هستند ارسال کنیم و بهشون هشدار بدیم.