PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یک لپ تاپ خوب به ما ؟

amir2647
March 18th, 2016, 18:45
سلام دوستان عزیز خسته نباشید

یک لپ تاپ بهم معرفی کنید

هیچ چیز لپ تاپ برام مهم نیست جز صفحه نمایش اون

دوستانی که تجربه کار با یک لپ تاپ که صفحه نمایش اون خوب عالی باشه ممنون میشم بهم معرفی کنید

لپ تاپ فعلی من ایسوس سری k هست که باعث چشم درد شدید من شده که بابتش 2.8 پول دادم

بودجه تا 2.3

mizban97
March 18th, 2016, 18:48

یک لپ تاپ بهم معرفی کنید

هیچ چیز لپ تاپ برام مهم نیست جز صفحه نمایشاون

دوستانی که تجربه کار با یک لپ تاپ که صفحه نمایش اون خوب عالی باشه ممنون میشم بهم معرفی کنید

لپ تاپ فعلی من ایسوس سری k هست که باعث چشم درد شدید من شده که بابتش 2.8 پول دادم

بودجه تا 2.3

سلام دوست عزیز
شما باید یک عینک مخصوص کار با کامپیوتر تهیه کنید

ali0000
March 18th, 2016, 19:25
درود ، سری x550 مناسب شماست

amir2647
March 18th, 2016, 19:28
سلام دوست عزیز
شما باید یک عینک مخصوص کار با کامپیوتر تهیه کنید

سلام عزیز جان
عینک دارم مشکل صفحه نمایش هست که بدجور داره اذیتم میکنه

M_Piyer
March 18th, 2016, 19:50
سلام من لپتاپ
Acer Aspire S7-392-6402دارم رازی ام چشو ازیت نمیکنه

iHSG
March 18th, 2016, 20:20
سلام
صفحه نمایش های lcd لپ تاپ ها معمولاً چند جور هست که اسمشون رو نمی دونم اما توضیح میدم:

یه جور که به نظرم آشغال ترین نوع صفحه نمایش است صفحه نمایش آینه ای است یعنی توی این صفحه نمایش ها تصویر خودت رو حتی زمان کار با کامپیوتر می تونی واضح ببینی.من یکی از این صفحه نمایش ها داشتم واقعاً چشمم رو داغون کرد.بیشتر از 2 ساعت می شستم پاش چشمام یکیش نا خود آگاه بسته میشد هی.

یه جور دیگه هست که آینه ای نیستش اما تا حدودی باز یکم تصویر فضای بیرون توش نمایانه بعد وقتی انگشتت هم روی صفحه نمایش میکشی یه حالت آب مایع مانند که داره تکون می خوره نمایش داده میشه.این جور صفحه نمایش ها باز نسبت به مدل قبلی استاندارد تر هستش و خدایی من تا حالا باهاشون مشکل نداشتم.

یه جور دیگه هم هست که کاملاً مات مات هست و کلش مشکی مشکیه یعنی هیچی از فضای بیرون رو نمی تونی اصلاً به هیچ وجه توی صفحه نمایش ببینی.به نظر من این بهترین نوع صفحه نمایش است فقط تنها بدی که توشون دیدم معمولاً یکم بعد از چند ساعت کار صفحه داغ میکنه و بهتره همیشه مانیتور رو حداقل 30 ثانتی متر دور تر از چشم خودتون نگه دارید که گرما صفحه به چشم شما آسیب نزنه.

حالا صفحه نمایش لپ تاپ فعلی شما که اذیت میکنه از کدوم یکی از ایناست؟

نکته: من همه اینا رو تجربی گفتم و ممکنه از نظر علمی بعضی جاها زیاد و کم باشه.

amir2647
March 18th, 2016, 20:56
سلام
صفحه نمایش های lcd لپ تاپ ها معمولاً چند جور هست که اسمشون رو نمی دونم اما توضیح میدم:

یه جور که به نظرم آشغال ترین نوع صفحه نمایش است صفحه نمایش آینه ای است یعنی توی این صفحه نمایش ها تصویر خودت رو حتی زمان کار با کامپیوتر می تونی واضح ببینی.من یکی از این صفحه نمایش ها داشتم واقعاً چشمم رو داغون کرد.بیشتر از 2 ساعت می شستم پاش چشمام یکیش نا خود آگاه بسته میشد هی.

یه جور دیگه هست که آینه ای نیستش اما تا حدودی باز یکم تصویر فضای بیرون توش نمایانه بعد وقتی انگشتت هم روی صفحه نمایش میکشی یه حالت آب مایع مانند که داره تکون می خوره نمایش داده میشه.این جور صفحه نمایش ها باز نسبت به مدل قبلی استاندارد تر هستش و خدایی من تا حالا باهاشون مشکل نداشتم.

یه جور دیگه هم هست که کاملاً مات مات هست و کلش مشکی مشکیه یعنی هیچی از فضای بیرون رو نمی تونی اصلاً به هیچ وجه توی صفحه نمایش ببینی.به نظر من این بهترین نوع صفحه نمایش است فقط تنها بدی که توشون دیدم معمولاً یکم بعد از چند ساعت کار صفحه داغ میکنه و بهتره همیشه مانیتور رو حداقل 30 ثانتی متر دور تر از چشم خودتون نگه دارید که گرما صفحه به چشم شما آسیب نزنه.

حالا صفحه نمایش لپ تاپ فعلی شما که اذیت میکنه از کدوم یکی از ایناست؟

نکته: من همه اینا رو تجربی گفتم و ممکنه از نظر علمی بعضی جاها زیاد و کم باشه.

سلام دوست گلم

لپ تاپ تازه گرفتم که متاسفانه به این صفحه نمایش دقت نکردم
از این اشغالا که با ی کم دقت میشه پیکسل های اونو دید که اصلا انگار جذابیتی ندارن ی جورای بشینی میشه تعداد پیکسل های اونو شمرد:-|
نور صفحه اشغال اشغال که اصلا کافی نیست
خلاصه کورم کرده

Z.eus-back
March 18th, 2016, 20:59
شما باید یک مانیتور Asus با پنل IPS تهیه بفرمایید. روی حالت Reading Mode بذارید و ۲۴ ساعته از مانیتورتون لذت ببرید :)
یک مانیتور مناسب حدود ۱ میلیون تومان هزینه‌ش هست. میتونید وصل کنید به لپتاپ و استفاده کنید.

amir2647
March 18th, 2016, 21:03
شما باید یک مانیتور Asus با پنل IPS تهیه بفرمایید. روی حالت Reading Mode بذارید و ۲۴ ساعته از مانیتورتون لذت ببرید :)
یک مانیتور مناسب حدود ۱ میلیون تومان هزینه‌ش هست. میتونید وصل کنید به لپتاپ و استفاده کنید.

سلام و ممنون از پیشنهاد شما
ولی متاسفانه من بیشتر اوقت در سفرم و مجبور لپ تاپ داشته باشم
حالا اینو میفروشم میخوام ی لپ تاپ خوب سبک تهیه کنم که گفتم از نظرات دوستان استفاده کنم

klax0n
March 18th, 2016, 22:34
لپتاپ‌های ایسوس استفاده کننده‌های زیادی داره و فکر نکنم اینطور که شما میگین مشکل دار باشن!
مخصوصا که مانیتورهای ایسوس هم از مانیتورهای خوب توی بازار هست
فکر کنم مانیتور قبلیتون فرق داشته و نتونستین به این عادت کنین
البته شاید روی لپتاپ شما از نمونه بی کیفیت یا تقلبی استفاده شده باشه

به هر حال نرم افزار f.lux رو نصب کن توی شب خیلی کمک میکنه
من روزانه ۱۵ ساعت با کامپیوتر کار میکنم شب چشمم خیلی اذیت میشد چند هفته این رو نصب کردم خیلی راحت شدم
رنگ آبی مانیتور رو کم میکنه
این تکنیک جدیدا خیلی طرفدار پیدا کرده و اپل و ایسوس توی محصولات جدیدشون دارن ازش استفاده میکنن
این نرم افزار هم یه نرم افزار پرطرفدار و علمی هست ...
https://justgetflux.com
موفق باشید

Saati
March 18th, 2016, 23:22

یک لپ تاپ بهم معرفی کنید

هیچ چیز لپ تاپ برام مهم نیست جز صفحه نمایشاون

بودجه تا 2.3
دوست عزیز میشه بفرمایید کدوم مدل از سری k رو دارید؟

منم دنبال یک لپتاپ با صفحه نمایش خوب هستم که هنوز نتونستم انتخاب کنم.

amir2647
March 18th, 2016, 23:52
دوست عزیز میشه بفرمایید کدوم مدل از سری k رو دارید؟

منم دنبال یک لپتاپ با صفحه نمایش خوب هستم که هنوز نتونستم انتخاب کنم.
سلام
سری k551ln

فک کنم باید بریم سراغ لپ تاپ های ایسر

mohsen1771
March 18th, 2016, 23:59
از نظر وضوح بهترین sony
بدترین وضوح dell - ولی dell برات یه عمر کارمیکنه
ولی sony درصد سوختگی بالاست

Netfollower
March 19th, 2016, 01:12
همین چندوقت پیش دنبال خریدش بودم

همه میگفتن ایسوس و فلان

ولی ایسوس فقط پول باند بازی و مافیاش تو ایرانو داره میخوره

یه hp خریدم که مغازه دار گفت روی ایسوس 1 تومن بیشتر در میومد

و اچ پی تو لپ تاپای رنج 2میلیون عالیه

amir2647
March 19th, 2016, 01:42
همین چندوقت پیش دنبال خریدش بودم

همه میگفتن ایسوس و فلان

ولی ایسوس فقط پول باند بازی و مافیاش تو ایرانو داره میخوره

یه hp خریدم که مغازه دار گفت روی ایسوس 1 تومن بیشتر در میومد

و اچ پی تو لپ تاپای رنج 2میلیون عالیه

دوست عزیز سلام
مدلی که خرید کردید میشه لطف کنید بگید چیه ؟

Mr-MAMAD
March 19th, 2016, 02:11
سلام

به نظر بنده بهترین مارک موجود بعد اپل مارک msi هست. خیلی لپ تاپ های شاخ و با کیفیت ساخت بالایی داره.

نصیحت میکنم یک نگاهی بهش بندازید. بهتره برید مغازه ها دنبال این محصولات تا کیفیت رو با چشم خودتون ببینید

iHSG
March 19th, 2016, 10:44
ببین لپ تاپ های لیستی که این سایت خارجی جمع آوری کرده همه از تکنولوژی IPS LED بهره می برن که تو لپ تاپ ها اصلاً بهتر از این نمیشه پیدا کرد.

http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html

amir2647
April 2nd, 2016, 14:44
ببین لپ تاپ های لیستی که این سایت خارجی جمع آوری کرده همه از تکنولوژی IPS LED بهره می برن که تو لپ تاپ ها اصلاً بهتر از این نمیشه پیدا کرد.

http://www.notebookcheck.net/The-Best-Notebook-Displays-As-Reviewed-By-Notebookcheck.120541.0.html

سلام دوست عزیز
صفحه برا من باز نمیشه لینک اون درسته ؟

iHSG
April 2nd, 2016, 16:00
سلام دوست عزیز
صفحه برا من باز نمیشه لینک اون درسته ؟

سلام
مشکل از اینترنت شماست برای من با اینترنت مخابرات براحتی باز میشه.
اینم اسکرین شات صفحه: http://8pic.ir/images/633vuwn4ffmavsac09wt.jpg
فقط بی کیفیتش کردم چون حجم اصلیش 3 مگابایت بود بی کیفیتش کردم شد 400 کیلوبایت.
ماشاءالله سایتش هم از پهنا هم از درازا خیلی بزرگه :)