PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در دریافت از زرین پال

alimosavi
March 18th, 2016, 10:02
با سلام

برای کس دیگری هم پیش اومده ؟ کمتر از یک هفته هست درخواست تسفیه کردم ، ایمیل زدند که کار انجام شده اما هنوز به حساب من واریز نشده ؟

احتمال می دم چون بصورت پایا زدند اینطوری شده .

دو روز هست که تیکت دادم جواب ندادند ؟

برای کس دیگری هم اتفاق افتاده ؟

البته من حدود 4 سال هست دارم باهاشون کار می کنم و این مشکل جدیده .

samansystems
March 18th, 2016, 13:27
لطفا شماره تيکت رو به صورت پيام خصوصی ارسال کنيد.

yastheme
March 18th, 2016, 14:25
با سلام

برای کس دیگری هم پیش اومده ؟ کمتر از یک هفته هست درخواست تسفیه کردم ، ایمیل زدند که کار انجام شده اما هنوز به حساب من واریز نشده ؟

احتمال می دم چون بصورت پایا زدند اینطوری شده .

دو روز هست که تیکت دادم جواب ندادند ؟

برای کس دیگری هم اتفاق افتاده ؟

البته من حدود 4 سال هست دارم باهاشون کار می کنم و این مشکل جدیده .
من همین امروز صبح درخواست دادم؛ کمتر از 15 دقیقه ؛ مبلغ کمی هم نبود.
از زرین کارت استفاده می کنید؟

ourweb
March 18th, 2016, 14:39
سلام منم درخواست زدم هنوز نیومده به حسابم این سوئیچ مشکل داره کلا...

rastindata
March 18th, 2016, 14:47
سلام منم درخواست زدم هنوز نیومده به حسابم این سوئیچ مشکل داره کلا...

شما چقدر زود باورید؟
کدوم سوئیچ؟

من 2 تا کارت دارم از بانک آینده ، قبلا که زرین پال استفاده میکردم بهونشون سوئیچ بود ، در صورتی که اون موقع سوئیچ بانک آینده هیچ ​مشکلی نداشت !

yastheme
March 18th, 2016, 14:51
شما چقدر زود باورید؟
کدوم سوئیچ؟

من 2 تا کارت دارم از بانک آینده ، قبلا که زرین پال استفاده میکردم بهونشون سوئیچ بود ، در صورتی که اون موقع سوئیچ بانک آینده هیچ ​مشکلی نداشت !
این موضوع چه ارتباطی داشت؟
نکنه شما فکر می کنید وقتی صحبت از مشکل میشه کل بانک قطع میشه؟
مشکل تاپیک رو هم نخوندین ! صحبت چیز دیگست و ارتباطی به مشکلات فنی نداره،
من معمولا از تسویه به زرین کارت استفاده می کنم؛ حد اقل اگه همیشه آنی نباشه سریع تر از دیگر روش های پرداخت تو زرین پال هست

rastindata
March 18th, 2016, 14:56
این موضوع چه ارتباطی داشت؟
نکنه شما فکر می کنید وقتی صحبت از مشکل میشه کل بانک قطع میشه؟
مشکل تاپیک رو هم نخوندین ! صحبت چیز دیگست و ارتباطی به مشکلات فنی نداره،
من معمولا از تسویه به زرین کارت استفاده می کنم؛ حد اقل اگه همیشه آنی نباشه سریع تر از دیگر روش های پرداخت تو زرین پال هست

دوست عزیز هرکس آشنا نباشه من کاملا با مشکلات زرین پال آشنام !

پیش آمدن این موارد کاملا عادیه در زرین پال
حتی پیش اومده 2 روز تراکنش ما رو تسویه نکردن !
پیش اومده 1 روز تیکت ما رو جواب ندادن !

سنگ هیچ شرکت واسطی هم به سینه نمیزنم ، چون همه از هم بدترن

برای همین مشکل بعد از عید انشالله درگاه مستقیممون رو راه اندازی میکنیم روی سایت ، پیشنهاد من به بقیه هم همینه ...

shetabanhost
March 18th, 2016, 15:01
سلام

ظاهرا اختلال هایی دارن
پیشنهاد میکنم ببینید:

http://goo.gl/KOnKSI

rastindata
March 18th, 2016, 15:02
سلام

ظاهرا اختلال هایی دارن
پیشنهاد میکنم ببینید:

http://goo.gl/KOnKSI

دوست عزیز مشکلاتی که ما داشتیم در رابطه با تسویه ، به قبل از مشکلات اخیر مربوط میشه

yastheme
March 18th, 2016, 15:04
دوست عزیز هرکس آشنا نباشه من کاملا با مشکلات زرین پال آشنام !

پیش آمدن این موارد کاملا عادیه در زرین پال
حتی پیش اومده 2 روز تراکنش ما رو تسویه نکردن !
پیش اومده 1 روز تیکت ما رو جواب ندادن !

سنگ هیچ شرکت واسطی هم به سینه نمیزنم ، چون همه از هم بدترن

برای همین مشکل بعد از عید انشالله درگاه مستقیممون رو راه اندازی میکنیم روی سایت ، پیشنهاد من به بقیه هم همینه ...

در خصوص تیکت ها حق میدم؛ منم قبلا بعضی وقت ها شاکی می شدم؛ خیلی دیر جواب میدادن, اما خدا رو شکر این چند وقت اصلا مشکل تیکت نبوده.
شما اگه تراکنش براتون 2 روز طول کشیده ؛ برای ما سه رو زهم بوده ! البته 4 روز که یه روز تعطیل بوده و شده 3 روز کای .
برای همین از زرین کارت استفاده می کنم؛ تسویه به زرین کارت واقعا سریع تر هست؛
منم سنگ کسی رو به سینه نمیزنم ولی زرین پال با وجود تمام سختی و مشکلات به نظرم خوب سرویس دهی کرد؛

اما در خصوص درگاه مستقیم هم فکر خوبیه؛ همه باید کم کم به فکر باشند درگاه مستقیم هم داشته باشند؛ هر روز مسئولین یه سیاست گذاری جدید دارن؛ نمیشه به هیچ چی اعتماد کرد

rastindata
March 18th, 2016, 15:06
در خصوص تیکت ها حق میدم؛ منم قبلا بعضی وقت ها شاکی می شدم؛ خیلی دیر جواب میدادن, اما خدا رو شکر این چند وقت اصلا مشکل تیکت نبوده.
شما اگه تراکنش براتون 2 روز طول کشیده ؛ برای ما سه رو زهم بوده ! البته 4 روز که یه روز تعطیل بوده و شده 3 روز کای .
برای همین از زرین کارت استفاده می کنم؛ تسویه به زرین کارت واقعا سریع تر هست؛
منم سنگ کسی رو به سینه نمیزنم ولی زرین پال با وجود تمام سختی و مشکلات به نظرم خوب سرویس دهی کرد؛

اما در خصوص درگاه مستقیم هم فکر خوبیه؛ همه باید کم کم به فکر باشند درگاه مستقیم هم داشته باشند؛ هر روز مسئولین یه سیاست گذاری جدید دارن؛ نمیشه به هیچ چی اعتماد کرد

بنده هم اوایل که زرین پال دریافت کردم واقعا راضی بودم
اما بعد چند وقت ... (زرین کارت داشتیم) تقریبا از هر 20 تراکنش 5 تاش آنی وارز میشد

در هر صورت ، زرین پال جدیدا داره رفتار غیر حرفه ای از خودش نشون میده ، که واقعا کاربرا دارن اذیت میشن

alimosavi
March 18th, 2016, 15:14
من نمی تونم بخاطر یک مشکل کل خدماتشون رو منکر بشم . من که توی این چند سال راضی بودم البته جا داره برای بهتر شدن .

M_Piyer
March 18th, 2016, 15:33
من حدود 1 میلیون تو حساب زرینپال داشتم هی میخواستم سوال کنم ه میشه به حساب کسه دیگه ریختو اینا
بعد هی با چس ناله جواب میدادند همشم لج میکردند
و منم بهشون گفتم خیلی گند شدید و حسابمو برای همیشه بستند و من باید برم محضر امضا تاییدیه بگیرم :|

asrhosting
March 18th, 2016, 15:52
زرین پال به غیر این مسایل که به نظرم برا هر کسی می تونه پیش بیاد یا فکر کنه آدم بزرگیس به شدت از اخلاق دور و دور تر شده .

e.siahposh
March 18th, 2016, 17:05
تو تلگرام یه کمپین مخالفت با زرین پال تشکیل شده! اسناد جالبی دارن میذارن توش از ناجوانمردی زرین پال و برادران امیری.

ata3929
March 18th, 2016, 17:39
تو تلگرام یه کمپین مخالفت با زرین پال تشکیل شده! اسناد جالبی دارن میذارن توش از ناجوانمردی زرین پال و برادران امیری.

لطفا لینک و برام خصوصی بفرستید

M_Piyer
March 18th, 2016, 17:44
برای منم ارسال کنید لطفا لینکشو
جهان پی از همه بهتر بود با مسعولای تیکتشون رفیق شده بودم خیلی مهربود بودن هرکار میخواستم میکردن برام دمشون گرم امیدوارم دوباره از ***** در بیان