PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارسال شدن فایل شخصی در تلگرام

سیدرضا بازیار
March 17th, 2016, 21:01
با سلام

من توی یه گروه یه فایل شخصی ارسال کردم و میخوام کسی اون رو نبینه. هنوز کسی اون رو ندیده... چیکار کنم که حدف بشه یا دیگران اون رو نبینن؟؟؟؟؟

soheil869
March 17th, 2016, 21:08
با سلام

من توی یه گروه یه فایل شخصی ارسال کردم و میخوام کسی اون رو نبینه. هنوز کسی اون رو ندیده... چیکار کنم که حدف بشه یا دیگران اون رو نبینن؟؟؟؟؟
به مدیر گروه بگو پاکش کنه

سیدرضا بازیار
March 17th, 2016, 21:12
مدیر گروه میتونه کامل اون رو پاک کنه؟؟؟؟؟

soheil869
March 17th, 2016, 21:15
مدیر گروه میتونه کامل اون رو پاک کنه؟؟؟؟؟
بلی می تواند

- - - Updated - - -

یه راه دیگم داره
اینکه اکانت خودت و کاملا پاک کن

- - - Updated - - -

Deleting your account permanently removes all your messages, groups and contacts. This action must be confirmed via your Telegram account and cannot be undone.

سیدرضا بازیار
March 17th, 2016, 22:08
اکانت رو پاک کردم. اما فایل هنوز سر جاشه!!!

- - - Updated - - -

لطفا اگه راهی داره بگید

اون گروه بک سوپر گروه هست

milad.kazemi
March 17th, 2016, 22:31
اکانت رو پاک کردم. اما فایل هنوز سر جاشه!!!

- - - Updated - - -

لطفا اگه راهی داره بگید

اون گروه بک سوپر گروه هست

اره عزیز من، سوپر گروه باشه میتونه از بن و ریشه پاک کنه ...

تا الان دیگه هرچی بوده دیده شده .. شما به مدیر بگو پاک کنه و اگر چیز واقعا شخصی هست یه اطلاعیه بزاره کسایی که مشاهده کردن هم از گالریشون پاک کننش

سیدرضا بازیار
March 17th, 2016, 22:32
اره عزیز من، سوپر گروه باشه میتونه از بن و ریشه پاک کنه ...

تا الان دیگه هرچی بوده دیده شده .. شما به مدیر بگو پاک کنه و اگر چیز واقعا شخصی هست یه اطلاعیه بزاره کسایی که مشاهده کردن هم از گالریشون پاک کننش

توی اون گروه همه مدیر هستن! الان به مدیر گروه گفتم من رو مدیر کنه گفت همه مدیر هستن...

چطوری پاکش کنم؟؟؟

milad.kazemi
March 17th, 2016, 23:01
روی فایلی که قرار دادی مارکش کنید ببینید گزینه دیلیت میاد اگر اومد پاکش کنید ..

غیر این بلاخره یه ادمین باید داشته باشه اونجا؟نه؟

به اون بگید پاک کنه ....

sadecohost
March 18th, 2016, 00:34
با سلام,
اگر گروه هست, که راهی نیست, تک تک اعضا باید خودشون پاک کنن و جوانمرد باشن و فایل رو نبینن.
اگر سوپر گروه هست, از ورژن 0.9.24 پی سی (دوروور ورژن 3.0 گوشی فکر کنم) که سوپر گروه ها افزوده شد, میتونید پیام های خودتون رو Delete کنید, که برای همه پاک میشه.
اگر هم مدیر باشید, میتونید حتی پیامهای دیگران رو هم پاک کنید. (این گزینه که در سوپر گروه ها "همه" ادمین باشند, وجود ندارد!!! مگر اینکه صاحب گروه تک تک اعضا رو ادمین کنه.)
- برای اطمینان از سوپر بودن گروه, توی گوشی ها, اگر گروه باشد, گزینه Leave بالا سمت راست صفحه میاد, اگر سوپر باشد, پایین زیر Actions میاد (بالای لیست ممبر ها). همچنین اگر سوپر باشد, وقتی پیام های خودتون رو میزنید گزینه های Edit / Delete میاد, ولی پیام های دیگران خیر.
اگر فایل هنوز آپلود نشده, که اون X رو بزنید.

منظور دوستمون هم پیام هایی هست که برای کاربر توی کلودش ذخیره شده, مثلا من اگر به شما پیام دادم "سلام", آن پیام ذخیره شده پاک میشه...عکسهایی که دانلود کردید از گالری تمپ پاک میشه...عکسهای پروفایلتون...کانتکتاتون.. خلاصه همهچی.... نه پیامهایی که فرستادید.

موفق باشید.

سیدرضا بازیار
March 18th, 2016, 09:25
ممنون از راهنمایی همتون :x
بالاخره مدیرش من رو هم مدیر کرد و موفق شدم فایل رو پاک کنم