PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتاسنتر داخلی پایداری بیشتری دارد؟

filasufya
March 17th, 2016, 20:18
دوستان سلام

از بین دیتاسنترهای داخلی به نظرتون کدومشون از همه مناسب تره و پایداری بیشتری داره؟

(البته غیر از تبیان که قیمت ترافیکشون فضاییه)

soheil869
March 17th, 2016, 21:05
دوستان سلام

از بین دیتاسنترهای داخلی به نظرتون کدومشون از همه مناسب تره و پایداری بیشتری داره؟

زیرساخت

Statyab
March 17th, 2016, 21:09
سلام
از افرانت سرور دارم و کاملا راضی هستم
پورت ، پشتیبانی همه چیز عالی

filasufya
March 17th, 2016, 21:23
زیرساخت

از زیر ساخت دارم الان ده تا
اصلا مناسب نیست
مخصوصا این دو روز آخر که سرویسشون بالا نمیاد و پاسخگو هم نیستن

- - - Updated - - -

سلام
از افرانت سرور دارم و کاملا راضی هستم
پورت ، پشتیبانی همه چیز عالی

افرانت سرویس دهنده مناسب میشناسید ازش سرور اختصاصی بگیرم؟قبلا افرانت داشتم مشکلی نداشت،قیمت ترافیکشون چطوریه؟

soheil869
March 17th, 2016, 21:23
اصلا مناسب نیست

من تا الان هيچ مشكلي نداشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

filasufya
March 17th, 2016, 21:26
من تا الان هيچ مشكلي نداشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.160.243.158
این آی پی با جند تای دیگه الان دست منه
ولی ده دقیقه طول میکشه تا بالا بیاد (البته از دیروز اینطوری شد)

mhp1380
March 17th, 2016, 21:26
سلام
اسیاتک

Statyab
March 17th, 2016, 21:34
اصلا مناسب نیست

- - - Updated - - -

افرانت سرویس دهنده مناسب میشناسید ازش سرور اختصاصی بگیرم؟قبلا افرانت داشتم مشکلی نداشت،قیمت ترافیکشون چطوریه؟

بنده مستقیم خرید کردم بدون واسطه

RoobinaServer
March 17th, 2016, 21:39
دوستان سلام

با سلام و احترام

کاربر گرامی مورد مصرف شما چیست ؟

چه نوع ترافیکی مصرف میکنید ؟

این ها همه مهم هستند.

ما از مرکز پارس انلاین خدمات ارائه میکنیم با زیرساخت شبکه اختصاصی و bgp های داخلی بین مراکز خصوصی، که تاکنون مشکلی نداشتیم مگر نوع مصرف شما با قوانین این مرکز مخالف باشد.

باتشکر

filasufya
March 17th, 2016, 21:57
با سلام و احترام

کاربر گرامی مورد مصرف شما چیست ؟

چه نوع ترافیکی مصرف میکنید ؟

این ها همه مهم هستند.

ما از مرکز پارس انلاین خدمات ارائه میکنیم با زیرساخت شبکه اختصاصی و bgp های داخلی بین مراکز خصوصی، که تاکنون مشکلی نداشتیم مگر نوع مصرف شما با قوانین این مرکز مخالف باشد.

باتشکر

سلام،بنده از شما سرویس زیاد داشتم و کیفیت سرویس هاتون عالی هست،فقط در مورد سرویس هاتون با رم اشتراکی این اواخر مقداری کیفیت پایین اومده بود که باعث شد تمدید نکنم که دوستانم اعلام کردن جدیدا سرویس هاتون با رم اشتراکی هم ارتقا پیدا کرده و مجددا مزاحمتون خواهم شد.

Santourio
March 17th, 2016, 22:14
پارس انلاین و اافرانت بسیار عالی هستن

پشتیبانی هم بسیار پاسخگو و فعال هستن

filasufya
March 17th, 2016, 22:16
پارس انلاین و اافرانت بسیار عالی هستن

پشتیبانی هم بسیار پاسخگو و فعال هستن

گزارش شده پارس آنلاین اخیرا کیفیتش شدیدا افت پیدا کرده

mehrangta
March 17th, 2016, 22:18
بله پارس آنلاین جدیدا داره اذیت میکنه ...

Santourio
March 17th, 2016, 22:41
گزارش شده پارس آنلاین اخیرا کیفیتش شدیدا افت پیدا کرده
برای 3 روز سرویسشون مشکل پیدا کرده بود که درستش کردن و سرویسی که گرفته بودیم مثل همون روز اول شد

hegza
March 18th, 2016, 01:22
فقط و فقط افرانت

RoobinaServer
March 18th, 2016, 01:42
سلام،بنده از شما سرویس زیاد داشتم و کیفیت سرویس هاتون عالی هست،فقط در مورد سرویس هاتون با رم اشتراکی این اواخر مقداری کیفیت پایین اومده بود که باعث شد تمدید نکنم که دوستانم اعلام کردن جدیدا سرویس هاتون با رم اشتراکی هم ارتقا پیدا کرده و مجددا مزاحمتون خواهم شد.

با سلام و احترام

متاسفانه همیشه سرویس های اشتراکی به خاطر عمده مشترکینی که به علت ارزان بودن، نسبت به سایر پکیج ها و برای هر نوع مصرفی سرویس میگیرند باعث میشه تداخلاتی همراه داشته باشه که طبیعتا هر روز نسبت به روز قبل ما همچنان سعی خواهیم کرد که تدابیری اندیشیده بشود که بر اساس ساختار مصرفی این نوع مشترکین مشکلات کمتر از روز قبل و سرویس دهی سازگارتر شود و همچنان برای سرویس های حساس، پکیج های اصلی و اختصاصیمون با بهترین کیفیت ممکنه همچنان مانند سالهای گذشته بدون 1% افت کیفیت به سرویس دهیشون ادامه میدهند.(با توجه به نظرات کلی کاربران این پکیج ها)، خوش حال میشیم همچنان در خدمتتون باشیم.

اما در کل هدف این بود که بگیم خدمتتون با این سطح سرویس دهی هیچ مشکلی با مرکز پارس نبوده (هرچند در چند سال قبل تجربه خوبی نبوده اما فعلا در تجربه جدید بسیار بهتر شده اند) و میتوانید مستقیم از این مرکز سرویس بگیرید اما در کل همه سرویس گرفتن ها از مراکز ایرانی به نوع مصرف شما بستگی داره که آیا طبق سلیقه و سود دهی آن مرکز مصرف انجام میدهید یا خیر و این هست که عمده تفاوت سرویس دهنده ها را مشخص میکند، چون معمولا اگر سرویسی طبق نیاز یک کاربر به درستی از سرویس دهنده دریافت نشود آن سرویس دهنده بد خطاب میشود هرچند در سرویس های دیگر و اصلی خودش بهترین باشد، پس ابتدا سازگاری مراکز با نیازتون و نوع مصرفتون را مورد چالش قرار دهید.

برای 3 روز سرویسشون مشکل پیدا کرده بود که درستش کردن و سرویسی که گرفته بودیم مثل همون روز اول شد

بله پارس آنلاین جدیدا داره اذیت میکنه ...

خوش حال میشیم مشکلات شما دو دوست عزیز را متوجه بشیم که دقیقا چی بوده (نه برای دفاع کردن از سرویس دهنده بلکه برای آگاهی خودمان و استارتر چون ما هم به نوعی مصرف کننده و واسط هستیم) و این که ذکر فرمائید کدام مرکز پارس بوده اید و این که مستقیم یا غیر مستقیم سرویس گرفته اید؟چه سرویسی ؟

باتشکر

Kian
March 18th, 2016, 11:13
پارس آنلاین داریم، مشکلی نیست، خیلی وقتا مشکل از خود سروره نه دیتاسنتر !

mahmoodsoft
March 18th, 2016, 15:16
زیرساخت پیشنهاد میشه

alivw71
March 19th, 2016, 02:33
درود
اپتایم دیتاسنترهای ایرانی (پایداری با خارج ازکشور)
30489

Z.eus-back
March 19th, 2016, 03:52
پارس آنلاین

TheEnnd
March 19th, 2016, 04:01
خوش حال میشیم مشکلات شما دو دوست عزیز را متوجه بشیم که دقیقا چی بوده (نه برای دفاع کردن از سرویس دهنده بلکه برای آگاهی خودمان و استارتر چون ما هم به نوعی مصرف کننده و واسط هستیم) و این که ذکر فرمائید کدام مرکز پارس بوده اید و این که مستقیم یا غیر مستقیم سرویس گرفته اید؟چه سرویسی ؟

باتشکر

کافیه اتک بیاد رو 2تا آیپی کل رنج رو میبندن فرداش باز بیاد کلا پورت سرور رو میبندن جدیدا خیلی جالب شدن

filasufya
March 19th, 2016, 04:05
کافیه اتک بیاد رو 2تا آیپی کل رنج رو میبندن فرداش باز بیاد کلا پورت سرور رو میبندن جدیدا خیلی جالب شدن

پارس آنلاین دقیقا همینه،طی این هفته چند تا حمله سایبری داشتن کلا پورتها رو بستن،من چند تا وبسایت شرکت بزرگ رو میشناسم که مجبور شدن سرورهاشونو انتقال بدن
در مورد زیرساخت هم الان این مشکل رو دارم و دقیقا نمیدونم مشکل کجاست

hegza
March 19th, 2016, 04:13
پارس آنلاین دقیقا همینه،طی این هفته چند تا حمله سایبری داشتن کلا پورتها رو بستن،من چند تا وبسایت شرکت بزرگ رو میشناسم که مجبور شدن سرورهاشونو انتقال بدن

مشکل دقیقا پهنای باند کشوره. و استقبال بی حد و حصر سایتها از خدمات دروپیتی این شرکتها بدون هرگونه اعتراضی

RoobinaServer
March 19th, 2016, 04:28

با سلام و احترام

اگر یک سرور داشته باشید و از آیپی های مرکز استفاده کنید و باعث اختلال در کل شبکه مرکز شوید (در صورتی که توان مقابله نباشد) این برخورد قطعی پورت طبیعی هست(در مراکز دیگر نیز قبلا مشاهده شده حتی در مرکز تبیان)

خوشبختانه تا کنون چنین تجربه ای نداشتیم که بخواهند پورت کل شبکه ما (کل شبکه سرویس دهنده به رک ها) را قطع کنند و هیچ اعلامی هم مبنی بر از دسترس خارج کردن یک سرور در رک را از سمت مرکز نداشتیم اما دقیقا تجربه بسته شدن رنج را در مرکز زیرساخت داشته ایم

این برخورد مربوط به زیرساخت کل کشور هست و ربطی به یک مرکز داده ندارد چون طبیعتا اکثر مراکز لینک بین الملل آنها از زیرساخت هست و این سیاست بستن و ایران اکسس شدن کل رنج توسط زیرساخت در شرایط بحرانی انجام میشود، دقیقا به همین دلیل هست که نمیتوان آپتایم هیچ مرکزی را از روی پینگ یک رنج آیپی از خارج کشور مورد بررسی دقیق قرار داد و بر اساس آن ارزیابی کرد.

باتشکر

arman021
March 21st, 2016, 16:06
آسیا تک

ramtin2025
March 22nd, 2016, 20:34
سلام
ما ماه سوم هست که سرور اختصاصی در دیتاسنتر پارس آنلاین داریم و از همان ابتدا تا کنون آیپی های خارجی بسته هستند و با پیگیری های مکرر همچنان مشکل ادامه دارد. اینترنت دیتاسنتر هم بارها دچار مشکل شده و سایت از دسترس خارج شده. این مسئله مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرده و به زودی تغییر سرور خواهیم داد.
ipresta.ir
جالبه که دیتاسنتر های معتبر دنیا در مقابل حملات دیداس رفتار کاملا حرفه ای دارند ولی راهکار دیتاسنترهای داخلی اینه که صورت مساله رو پاک کنند.

موفق باشید

amin0181
March 22nd, 2016, 20:51
افرانت / آپادانا / آسیاتک
-
وقتی میشه گفت مرکزی خدمات شبکه استیبل داره که وقتی اتک میشه و یا موردی پیش میاد به درستی برخورد کنه

-
. زیر ساخت ( همیشه خدا اتک میشه امکان این که جلوش گرفته بشه نیست تا وقتی که 100% دان بشه )
. پردیس ( کافیه یه اتک ساده بشید آی پی ها مسدود میشه و به سختی باز میشه که بستگی داره به قرار داد شما )

ourweb
March 23rd, 2016, 12:57
سلام روند تازه الان ما حدود 1 سال هست که بر روی شبکه شان هستیم و کولو کردیم اصلا قطعی نداشته حتا 1 ثانیه کیفیت هم فوق العاده بوده

takpar7
March 23rd, 2016, 14:19
سلام
من از زیرساخت دارم کیفیت برای داخل خیلی خوبه ولی بیشتر مواقع پورت خارج بسته میشه
و اینکه چند روز پیش قبل از عید دستم خورد تو وی ام سرورو دان کردم
حتی با تماس تلفنی 6 ساعت طول کشید سرورو روشن کنن!

RoobinaServer
March 23rd, 2016, 14:46
سلام
ما ماه سوم هست که سرور اختصاصی در دیتاسنتر پارس آنلاین داریم و از همان ابتدا تا کنون آیپی های خارجی بسته هستند و با پیگیری های مکرر همچنان مشکل ادامه دارد. اینترنت دیتاسنتر هم بارها دچار مشکل شده و سایت از دسترس خارج شده. این مسئله مشکلات زیادی برای ما ایجاد کرده و به زودی تغییر سرور خواهیم داد.
ipresta.ir
جالبه که دیتاسنتر های معتبر دنیا در مقابل حملات دیداس رفتار کاملا حرفه ای دارند ولی راهکار دیتاسنترهای داخلی اینه که صورت مساله رو پاک کنند.

موفق باشید

با سلام و احترام

مشکل از پارس نیست و همچنین مشکل از سایت شما (اگر احیانا گفته باشند) نیست.
بفرمائید :

https://gtmetrix.com/?job_error=fG5fsA9Y
https://gtmetrix.com/?job_error=4YFsFO6c
https://gtmetrix.com/?job_error=Mrctivrz
https://gtmetrix.com/?job_error=Jc0jZHoJ

مشکل از میزبان شما هست و مشکلاتی که روی رنج کلی شبکه خود دارد این بر میگردد به نحوه چیدمان و مدیریت شبکه توسط میزبان شما و نحوه برخورد با مشترکین خطا کار و برقراری امنیت در شبکه و ...

مطمئن باشید اگر چنین مشکلاتی باشد برای سایت ها = مرگ و هیچ میزبانی از این مرکز خدمات نخواهد داد.

نمونه چند سایت را خدمتتون میدیم خودتان ببینید، نکته جالبتر که حتی سایت بزرگ دیگری هم میشناسیم که آن هم براتون pm میکنیم این سایت در تلویزیون ایران تبلیغات دارد، این سایت هم روی رنج های دیگر همان مرکز پارس هست و هیچ مشکلی با خارج ندارد (طبیعتا هزاران برابر اتک بیشتر از شما خواهد داشت)

پ.ن : نمیخوایم بگیم این مرکز خوبه آن مرکز بده اما بهتره فنی به مشکلات نگاه کنیم و مشکل اصلی را ببینیم و بعد یک مرکز را بد نام ببریم.(حتی بازم نمیشه نام برد اما به هر حال ...)

موفق باشید
باتشکر

ourweb
March 23rd, 2016, 15:34
http://intodns.com/ipresta.ir
دوست عزیز کلا سرویس named شما بسته هست مشکل از سمت میزبان تان هست .

Statyab
March 23rd, 2016, 15:39
سلام روند تازه الان ما حدود 1 سال هست که بر روی شبکه شان هستیم و کولو کردیم اصلا قطعی نداشته حتا 1 ثانیه کیفیت هم فوق العاده بوده
سلام
نحوه برخورد این دیتاسنتر با اتک چگونه است
قیمتهاشون خیلی بالاست
به چه منظور کولو کردین؟
هزینه کولو در این دیتاسنتر نسبت به افرانت ۳ برابر!!!

ourweb
March 23rd, 2016, 15:41
سلام
نحوه برخورد این دیتاسنتر با اتک چگونه است
قیمتهاشون خیلی بالاست
به چه منظور کولو کردین؟
هزینه کولو در این دیتاسنتر نسبت به افرانت ۳ برابر!!!

نحوه برخورد خیلی خوب بوده تا الان اتک های زیادی هم داشتیم روی شبکه مان !
قیمت هاشون بله بالا می باشد اما اگر تامین کننده پهنای باند از سمت خود شما باشد خیلی کمتر هزینه در خواهد آمد .
ما به تعداد کولو کرده ایم و تک سرور نیست پس هزینه خیلی کمتر در خواهد آمد

RoobinaServer
March 23rd, 2016, 15:44
http://intodns.com/ipresta.ir
دوست عزیز کلا سرویس named شما بسته هست مشکل از سمت میزبان تان هست .

لطفا پست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162435&p=1492046&viewfull=1#post1492046 را مشاهده فرمائید.

وقتی دسترسی ایران به خارج کشور بسته میشود سرویس named و پورت 53 نیز دسترسی ندارد برای همین سایت intodns پاسخی از dns دریافت نمیکند، اگر سایتی را دیدید که با بسته شدن دسترسی همچنان سرویس dns فعالی در خارج کشور داشت به علت کلاسترینگ میباشد.

سایت ipresta.ir در ایران باز میشود.

ourweb
March 23rd, 2016, 15:49
لطفا پست http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=162435&p=1492046&viewfull=1#post1492046 را مشاهده فرمائید.

وقتی دسترسی ایران به خارج کشور بسته میشود سرویس named و پورت 53 نیز دسترسی ندارد برای همین سایت intodns پاسخی از dns دریافت نمیکند، اگر سایتی را دیدید که با بسته شدن دسترسی همچنان سرویس dns فعالی در خارج کشور داشت به علت کلاسترینگ میباشد.

سایت ipresta.ir در ایران باز میشود.

مرسی از پاسخ تان بله اطلاع دارم ولی متاسفانه این سایت در ایران برای من هم باز نمی شود

RoobinaServer
March 23rd, 2016, 15:54
مرسی از پاسخ تان بله اطلاع دارم ولی متاسفانه این سایت در ایران برای من هم باز نمی شود

دستشون درد نکنه - احتمالا مشکل ایران اکسس هم دارند باید بررسی بشه. pm میکنم و صحبت میکنیم و نتیجه را اینجا اعلام میکنم- (تا پست های نامربوط زیاد نشه - نتیجه هم اعلام بشه دوستان بررسی کنند)

باتشکر

------------------update :

بررسی شد.

مشکل از این هست که کلاسترینگ ندارند و کاربران داخل ایران هم که از دی ان اس خارجی برای adsl خود در کارت شبکه استفاده میکنند نمیتوانن داخل ایران سایت را مشاهده کنند.

موفق باشید

arman021
March 23rd, 2016, 18:22

سلام ایا روند تازه از لحاظ کیفیت با تبیان برابری میکنه؟

ourweb
March 23rd, 2016, 18:23
سلام ایا روند تازه از لحاظ کیفیت با تبیان برابری میکنه؟
الاسلام بله کیفیت شان خوب هست و برابری می کند

فرستاده شده از ALE-L02ِ من با Tapatalk

sadecohost
March 23rd, 2016, 18:38
افرانت خوبه بد نیست
بعد آسیاتک؛ شلوغ هست ولی پایداری بالاست..

alimoein
March 26th, 2016, 14:13
تبیان خوبه ولی هزینش یکم بالاست
بعدشم آسیا تک
پارس آنلاین هم که همش قعطی داره چون جدیدا خیلی بهش حملات سایبری شده

RoobinaServer
March 26th, 2016, 15:44
تبیان خوبه ولی هزینش یکم بالاست
بعدشم آسیا تک
پارس آنلاین هم که همش قعطی داره چون جدیدا خیلی بهش حملات سایبری شده
پست های قبل را مشاهده کردید ؟

ما که قطعی خاصی در پارس نداریم :) سایر مشترکین دیتاسنتر را نیز مانیتور کنید، هیچ وقت یک دیتاسنتر مثل سرور گیم نیست که یوهو بگن همه بریم به پارس اتک بدیم که یک دیتاسنتر کلا مورد حملات سایبری قرار بگیره.

موفق باشید

ErbHosting
March 26th, 2016, 19:57
پست های قبل را مشاهده کردید ؟

ما که قطعی خاصی در پارس نداریم :) سایر مشترکین دیتاسنتر را نیز مانیتور کنید، هیچ وقت یک دیتاسنتر مثل سرور گیم نیست که یوهو بگن همه بریم به پارس اتک بدیم که یک دیتاسنتر کلا مورد حملات سایبری قرار بگیره.

موفق باشید
در ادامه فرمایشات این دوستمون باید عرض کنم که سرورهای پارس رو اخیراً چک نکردم ولی با وجود استفاده از اینترنت پارس آنلاین و بررسی روتینگ این شرکت قطعا در حال حاضر شرکت مذکور بهترین اینترنت رو ارائه میده و مسلماً در رابطه با سرور که غیر از موضوع سخت افزاری بحث اینترنت می باشد از کیفیت خوبی در میان شرکت های دیگر برخوردار می باشد

یه سوال داشتم از شما دوست عزیز
غیر از زیرساخت و فیزیک نظری شرکت دیگه ای پهنای باند قروش داره؟

navidmadrid
March 27th, 2016, 09:09
از پارس آنلاین استفاده کنید

daneshhamra
April 23rd, 2016, 11:57
یا سلام
شرکت افرانت خدمات مناسبی دارد.

شرکت دانش هم آرا (http://www.dhamara.com)

gharibion
April 23rd, 2016, 12:47
دوستان سلام

پارس آنلاین

k-h
April 23rd, 2016, 15:51
درود
مشکلات در همه دیتا سنتر ها هست و اینو نمیشه دقیقا گفت کی بهتره کی بدتره .
اما تجربه ای که داشتم اگر سرور با پورت قوی میخواین زیر ساخت مناسبه
اگر سرور استیبل میخواین سرور های تبیان و افرانت پیشنهاد میشه.
پارس آنلاین هم که قبلا باهاشون کار میکردیم تقریبا تا یک سال پیش و اون تجربه خدمتتون عرض میکنم برخی مواقع خیلی عالی بود برخی مواقع خیلی ضعیف.
آسیاتک هم که هنوز باهاشون کار نکردم.

drcom
April 27th, 2016, 08:49
روی سرور ایران بهتر است بیشتر از اینکه به دنبال دیتا سنتر خوب بود اول دنبال رابط خوبی در دیتاسنتر بود کسی که بتونه شما را از مشکلات اگاه و در صورت بروز مشکل راهنمایی و سرویس دهی خوبی بکنه و در واقع مشکلات رو حل کنه در این انجمن روبیناسرور و وب ایده به نظرم بهتر هستن و در خارج از انجمن پارس پک

hassan.zrn
April 27th, 2016, 09:14
افرانت

آسیاتک

زیر ساخت و پارس آنلاین رو تست کردم . دو مورد اولی یه چیز دیگه هست.

سایت های زیادی از اسیاتک استفاده میکنند و راضی هستن ...

پشتیبانی و .... کمی مشکل داره که امیدواریم بهتر بشه /