PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجب سایت فیلم آنلاین

Mahdijafarzadeh
March 16th, 2016, 21:09
سلام بر دوستان و اساتید محترم (پیشاپیش عید نوروز بر شما مبارک)

نظر شما راجب فیلم و سریال آنلاین چیه ؟ (البته مغایر قوانین کشورمون نباشه)

و اگر نظرتون مثبته چه منابعی نیازه ؟

در آمدی هم داره ؟

soheil869
March 16th, 2016, 21:11

در آمدی هم داره ؟
درآمد تبلیغات
فروش ترافیک

mehrdad76
March 16th, 2016, 21:14
سلام دوست عزیز امید وارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید
نظری که میدم شخصیه و مطمئنن دوستان دیگه بهتر راهنماییتون میکنن
همونطور که میدونید اپارات و فیلیمو و ... خیلی وقته که دارن این کار رو انجام میدم
و حتی برای اندروید و اپل هم در دسترس هستن و ممکنه که یه کار تازه وارد خیلی به سختی بتونه نتیجه بگیره و بسیار زمان بر و هزینه بر باشه

Mahdijafarzadeh
March 16th, 2016, 21:19
سلام دوست عزیز امید وارم سال خوبی رو پیش رو داشته باشید
نظری که میدم شخصیه و مطمئنن دوستان دیگه بهتر راهنماییتون میکنن
همونطور که میدونید اپارات و فیلیمو و ... خیلی وقته که دارن این کار رو انجام میدم
و حتی برای اندروید و اپل هم در دسترس هستن و ممکنه که یه کار تازه وارد خیلی به سختی بتونه نتیجه بگیره و بسیار زمان بر و هزینه بر باشه

مرسی دوست عزیز

حرف شما کاملا سنجیده و دقیق هست

اما همینطوری که می بینید مثلا سایت های موزیک چند صد ها شاید باشند که اکثرشون موفق هستند حتی تازه واردا تلاش میکنند و میبینیم که به آن ها هم میرسند

nevergotme
March 16th, 2016, 21:26
من هم با جناب mehrdad76 (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=115679) موافقم

واقعا خیلی سخته بخوای یه کاری رو که دیگران قبلا دست گرفته اند شما هم بگیرید ، فکرشو کنید مثلا دی جی کالا هست ، فروشگاه های دیگه هم هستند ، ولی فروشه دی جی کالا چه قدر است بقیه به چه میزان است .. یا همین سایت فیلمو سریال .... به همین منوال.

hormoz.kia
March 16th, 2016, 21:35
شما اگه تونستی یه فیلم آپلود کنی

جای آفرین داری

انجمن حمایت از موج منفی سازان

- - - Updated - - -

مشکل ما ایرانی ها اینه به ندرت در فضای اینترنت از کار گروهی پیروی می کنیم .

milad.kazemi
March 16th, 2016, 21:41

در آمدی هم داره ؟

سلام دوست عزیز خسته نباشین

بنده دانش اساتید که در اینجا هستند رو ندارم امامیتونم یه راهنمایی که تجربه بوده رو بهتون بگم ...

سایت ورزشی طرفداری رو باید بشناسین ان سایت پخش انلاین مسابقات فوتبال اونم مسابقاتی که صدا سیما پخش نمیکرد رو بر عهده گرفت بعد از یه مدت بدون اخطار زدن سایت فیتیله کردن...

و سایت تعخد داد پخش انلاین کلا جمع کنه! که کرد...

دلیل فیتیله این بود که هرگونه رسانه پخش انلاین باید زیر نظر صدا سیما روند اداری و اخذ مجوزش رو بگیره ولو یه فوتبال ساده که هیچی توش نیست !!!یعنی ثبت سامانده اینا اهمیتی نداره از صدا و سیما باید مجوز بگیرین

حالا شما میخوای تلویزیون برا پخش فیلم و سریال بزنید مطمینن گیرشون سه پیچ تره .. کپی رایت ازتون نگیرن شانس اوردین :دی

البته بحث کیلیپ قرار دادن مثل اپارات جداست .. کم اسونتره زدنش ..چون پخش زنده نیست

Mahdijafarzadeh
March 16th, 2016, 21:59
از تمامی دوستان بابات شرکت در تاپیک ممنون

طبق نظر جناب آقای milad.kazemi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=118849) بله درست فرمودند یکم تحقیق کردم دیدم که بله کلا گیر سه پیچ که نه چهار پیچ میشه پس بیخیال شدم :|

T.Toosi
March 16th, 2016, 22:00
نمایش آنلاین فیلم و سریال مثل netflix ? با این وضعیت پهنای باند داخل ایران فکر نکنم.. ارزونترین گیگ الان 3.200 هست فکر کنم هر فیلم هم 700 مگ باشد دیدن 2 تا فیلم نزدیک 6 هزار تومان آب میخورد.

ParsWebIT
March 16th, 2016, 23:34
قبل از شما تلاش زیادی شده برای این کار و http://www.filimo.com/ موفق بوده تا حدودی

شما باید از جاهایی مجوز بگیرید که فکرشم نمیکنید

بحث هزینه خیلی بالا برای اجاره یا خرید محتوا
تشکیل تیم فوق العاده برنامه نویسی و شبکه در محل شرکتی که باید تاسیس کنید.
و بقیه موارد فنی رو اگر بنویسم خیلی زیاد میشه
در هر حال اگر بودجه و پارتی دولتی و اداری دارید برای اولین کار با شرکتهایی که این کار رو کردند صحبت کنید

من با یک اینترنت 1.5 مگ راحت میتونم روی فیلیمو آنلاین استریم کنم با کیفیت HD
اما مگه یه فیلم سان-سور شده با دوبله افتضاح چقدر ارزش داره من حجم 3800 تومنی اینترنت رو هدر بدم؟
از یک لحاظ من شاید این سایت رو برای بچه 7-8 ساله باز کنم فیلم ببینه چون میدونم حداقل محتوا برای اون سن بدون مشکل هست

persiancoder
March 16th, 2016, 23:36
کلا سایت با هر مضمونی در ایران یا حرام است یا در آینده حرام می شود.
و سرنوشتی همانند درگاه های واسط که میلیونی هزینه کردند به امید سود بلند مدت دچارتون میشه.

007007
March 17th, 2016, 01:59
بی احترامی به جمع نباشه اما عزیز اگه می خواهی سایت فیلم آنلاین بزنی و ازش درآمد داشته باشی فقط "پ و ر ن" جواب میدهد. آیپی خورش زیاده. فقط تو ایران نباش چون بگیرند اعدامت میکنند و درمابقی موارد مشکلی نیست. ;;)

persiancoder
March 17th, 2016, 02:03
بی احترامی به جمع نباشه اما عزیز اگه می خواهی سایت فیلم آنلاین بزنی و ازش درآمد داشته باشی فقط "پ و ر ن" جواب میدهد. آیپی خورش زیاده. فقط تو ایران نباش چون بگیرند اعدامت میکنند و درمابقی موارد مشکلی نیست. ;;)

این ره که تو میروی به ترکستان است

007007
March 17th, 2016, 02:08
این ره که تو میروی به ترکستان است

ازبکستان بهتره :106:

جدای از شوخی واقعیته عزیز

persiancoder
March 17th, 2016, 02:12
ازبکستان بهتره :106:

جدای از شوخی واقعیته عزیز

اصن واقعیت ، حالا من خارج از ایرانم یا شما یا این دوستمون؟ :d
بحث بیهوده میکنیما ... !

007007
March 17th, 2016, 02:24
اصن واقعیت ، حالا من خارج از ایرانم یا شما یا این دوستمون؟ :d
بحث بیهوده میکنیما ... !

به جان خودم و خودت بیهوده نیست. این موضوع انقدر مهمه که به خاطرش هبوط شدیم:d بیچاره پدرمان آدم آمد نوکِ ممه را گاز بزند اشتباهی سیبش را گاز زد بدبخت شدیم اُورسل شدیم ;;)

persiancoder
March 17th, 2016, 02:46
به جان خودم و خودت بیهوده نیست. این موضوع انقدر مهمه که به خاطرش هبوط شدیم:d بیچاره پدرمان آدم آمد نوکِ ممه را گاز بزند اشتباهی سیبش را گاز زد بدبخت شدیم اُورسل شدیم ;;)

نکن برادر :d اینجا همچین انجمن آزادی نیست. همچین حرفایی میزنی چند صبای دیگه بلاک میشی ...

besthosti.com
March 17th, 2016, 02:48
من یه چند وقت می خواستم که این کار رو بکنم ولی به این نتیجه رسیدم که سایت فیلم همش دردسر هست.

imaco
March 17th, 2016, 19:02
در حالت کلی وقتی فکری به ذهنتون خطور کرد اول ببینید رقباتون چقدر سابقه و قدرت دارند بعد به امکانات خودتون نگاه کنید . بزرگترین چالش هر کسب کار نوپا استراتژی موفق فروش و بازاریابی در رقابت با رقباست .
در مورد فیلم رقیب بسیار قدرتمند و امکانات فراوانه .

saeed1988m
March 17th, 2016, 19:15
سایت فیلم اگر سنجیده جلو بری کاربر ثابت جذب میشه و در صورت شیلتر شدن هم میشه گفت براش چندان ضرری نداره فقط بحث موارد قضائی و ... هست در مورد سایت فیلم آنلاین منابع نیاز هست و تبلیغات گسترده چون رقبای قویی هستن خود بنده نیز دقیقا میخواستم یک سایت اشتراک گزاریراه اندازی کنم که بنا به دلایل شخصی و سرمایه نشد به طوریکه دامنه ملی نیز تهیه شد که به جرات میشه گفت بهتر از این دامنه که ما ثبت کردیم شاید موجود نباشه به هر حال نیاز به پشتکار هست البته در هر کاری و برنامه ریزی
موفق باشید