PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امن ترین فضا برای انتقال و ذخیره اطلاعات کجاست؟

سیدرضا بازیار
March 16th, 2016, 08:43
من تعدادی فیلم اموزشی خریدم که حجم اونا زیاده و نمیتونم اونا رو دانلود کنم

توی اینترنت مکانی هست که فضای رایگان و دائمی رو بتونم بگیرم و فایل ها رو به اونجا انتقال بدم که هر وقت بخشی از فایل ها رو نیاز داشتم دانلود کنم؟ (بین ۲۰ تا ۱۰۰ گیگ فضا)

به گونه ای که فیلم ها رو روی اینترنت با لینک مستقیم به اون فضا انتقال بدم و کسی بهشون دسترسی نداشته باشه

از اونجا که برخی از فیلم ها در فایل zip هستند و رمز دارن, در صورت امکان بتونم توی اون فضا از حالت فشرده خارج کنم و پوشه بندی کنم

Z.eus
March 16th, 2016, 08:50
میتونید روی هارد یک سرور مجازی بریزید یا فضای بکاپ تهیه کنید.. یا از Dropbox و امثالهم استفاده کنید.
اگر هم از شاتل سرویس اینترنت دارید با shatelland رایگان دانلودشون کنید.

مورد بعدی این هست که جدیدا گویا دوستان هارد دیسک میفرستند برای دوستانی که سرور ایران دارند و به سرور متصل میکنند و فایل هایی که میخوان رو دانلود میکنند و مجدد هارد دیسک را به مشتری ارسال میکنند.. فکر کنم روبینا سرور همچین سرویسی داشت.
به هر حال این هم یکی از روش هایی بود که میتونید استفاده کنید.

سیدرضا بازیار
March 16th, 2016, 09:38
میخوام یک فضای رایگان باشه که حداقل ۱۰ گیگ فضا بهم بده تا فایل ها رو مستقیم به اون فضا منتقل کنم (بدون دادن هزینه اینترنت) و بعدا دانلودشون کنم (به دلیل سرعت کم اینترنت)

با گوگل درایو یا icloud میشه این کار رو کرد؟

Z.eus
March 16th, 2016, 09:47
گوگل درایو ۱۵ گیگ فضای رایگان در اختیارتون قرار میده.
ولی مسئله این هست که شما سرور مجازی احتمالا ندارید و نمیتونید چیزی تو این سرویس ها آپلود کنید.
اگر مایل بودید با بنده در تماس باشید تا براتون انجام بدم.

p30nama
March 16th, 2016, 15:32
uploadeboy.com اپلود بوی
حجمش چنده کلا ؟ بعضی ها هستند در انجمن پرشین تولز دانلود میکنن روی هارد یا دی وی دی میفرستند براتون

irangroup110
March 16th, 2016, 15:36
میخوام یک فضای رایگان باشه که حداقل ۱۰ گیگ فضا بهم بده تا فایل ها رو مستقیم به اون فضا منتقل کنم (بدون دادن هزینه اینترنت) و بعدا دانلودشون کنم (به دلیل سرعت کم اینترنت)

درود
از مدیافایر استفاده کنید ، میتونید ریموت هم کنید و لینک هاش مستقیم هست
فقط توجه کنید که اگر کپی رایت دار هستند حتما رمز بزارید روی فایل ها

bazarresan
March 18th, 2016, 19:52
http://bazarresan.com/add_estate.php

ali0000
March 18th, 2016, 20:04
من تعدادی فیلم اموزشی خریدم که حجم اونا زیاده و نمیتونم اونا رو دانلود کنم

توی اینترنت مکانی هست که فضای رایگان و دائمی رو بتونم بگیرم و فایل ها رو به اونجا انتقال بدم که هر وقت بخشی از فایل ها رو نیاز داشتم دانلود کنم؟ (بین ۲۰ تا ۱۰۰ گیگ فضا)

به گونه ای که فیلم ها رو روی اینترنت با لینک مستقیم به اون فضا انتقال بدم و کسی بهشون دسترسی نداشته باشه

از اونجا که برخی از فیلم ها در فایل zip هستند و رمز دارن, در صورت امکان بتونم توی اون فضا از حالت فشرده خارج کنم و پوشه بندی کنم
درود ، یکی از دوستان هم اشاره داشت با توجه به فضای رایگان و امن بهترین گزینه برای شما. https://www.mediafire.com فقط هر ۶ ماه ایمیل verfy میده که یکهفته فرصت دارید تایید کنید در غیر اینصورت اطلاعاتتون حذف میشه البته اکانت سر جاشه !

IrIsT
March 18th, 2016, 20:22
سلام و درود.
20 گیگ حداکثر میتونم بهت فضا بدم.بدون اینکه مشکلی برای فایل هات به وجود بیاد و روی سرور میذارم.دیگه اپلود و دانلود کنید.
وگرنه یک vps ویندوز بگیرید خیال خودتونو راحت کنید.کم هم در میاد.راحت داخلش آپلود و دانلود کن و رمز بذار و ..........

bigm
March 18th, 2016, 21:08

اگر مسله اپلود ندارید همین رو استفاده کنید