PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل ریبوت سرور برای vvmware workstation

taba2000
March 16th, 2016, 06:44
سلام دوستان
سرور ویندوزی دارم که الان می خوام به 2 نفر دیگه سرور مجازی بدم و نمی خوام vmware esxi هم نصب کنم و باید از طریق vmware workstation اینکارو انجام بدم تا اینجاش مشکلی نیست که سرور مجازی رو می سازم و ای پی رو روش ست می کنم و میدم دست کاربر ولی الان می خوام پنل ریبوت هم داشته باشند حالا اگه امکانات دیگری هم داشته باشه چه بهتر .
حالا می خوام بدونم راهی نیست که به کاربر یه طوری پنل بدم -تحت وب یا نرم افزار یا ...
ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر

Z.eus
March 16th, 2016, 09:06
پنل هایی که موجوده برای ورژن esxi هست و فکر نمیکنم برای workstation چیزی باشه.

soheil869
March 16th, 2016, 16:36
سلام دوستان
سرور ویندوزی دارم که الان می خوام به 2 نفر دیگه سرور مجازی بدم و نمی خوام vmware esxi هم نصب کنم و باید از طریق vmware workstation اینکارو انجام بدم تا اینجاش مشکلی نیست که سرور مجازی رو می سازم و ای پی رو روش ست می کنم و میدم دست کاربر ولی الان می خوام پنل ریبوت هم داشته باشند حالا اگه امکانات دیگری هم داشته باشه چه بهتر .
حالا می خوام بدونم راهی نیست که به کاربر یه طوری پنل بدم -تحت وب یا نرم افزار یا ...
ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر
بله دوست عزیر تو تنظیمات که بری نوشته ریموت پورت 4444 اونجا میتونی پورت رو مشخص کنی و به فایل کانفیگ دسترسی بدی
یه پنل کامل بهت میده