PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامین اصلی در یک سرور و انجمن در هاست دیگر ؟؟؟

WAREZZ
March 15th, 2016, 20:07
سلام

من فقط انجمن رو قصد دارم به یک هاست دیگه ببرم و تست کنم منتها سایت اصلی سر جای خودش هست

الان domain.com و forum.domain.com هر دو در یک سرورمجازی هستن و میخام forum.domain.com رو ببرم روی یک هاست اشتراکی دیگه تست کنم که آیا مشکلش با هاست دیگه حل میشه یا نه

بعد از انتقال انجمن به هاست اشتراکی برای اینکه سایت از هاست اشتراکی بالا بیاد a record باید زد فکر کنم

سوالم اینه که این a record رو در سرور مجازی باید زد یا در سرور اشتراکی که قراره اونجا ببرم و تست کنم؟
کار دیگه ای هم باید انجام بدم برای اینکه انجمن از هاست اشتراکی بالا بیاد؟

hegza
March 15th, 2016, 20:27
سلام

من فقط انجمن رو قصد دارم به یک هاست دیگه ببرم و تست کنم منتها سایت اصلی سر جای خودش هست

الان domain.com و forum.domain.com هر دو در یک سرورمجازی هستن و میخام forum.domain.com رو ببرم روی یک هاست اشتراکی دیگه تست کنم که آیا مشکلش با هاست دیگه حل میشه یا نه

بعد از انتقال انجمن به هاست اشتراکی برای اینکه سایت از هاست اشتراکی بالا بیاد a record باید زد فکر کنم

سوالم اینه که این a record رو در سرور مجازی باید زد یا در سرور اشتراکی که قراره اونجا ببرم و تست کنم؟

a record
رو باید روی سروری بزنید که دامنه اصلی اونجاست

shetabanhost
March 15th, 2016, 20:38
سلام

سلام

فقط یک a record در هاست سایتتون ایجاد کنید
نیاز به هیچ کار دیگه ای نداره

WAREZZ
March 15th, 2016, 20:44
a record
رو باید روی سروری بزنید که دامنه اصلی اونجاست

سوال دیگه ای دارم اینکه توی اون هاست اشتراکی من از قبل زیر دامنه forum رو برای یک سایت دیگه داشتم
مجبور شدم add on domain که میکنم به این صورت ادد کردم:
forumm.domain.com
یعنی دو تا m گذاشتم
-------------------------------------
1- الان وقتی در سرور مجازی دایرکت ادمین که دو تا a record میزنم باید به این صورت بزنم؟
forumm
www.forumm (http://www.forumm)

-------------------------------------
2-توی هاست اشتراکی من دیتابیس جدید ساختم و یوزر و پس هم درست کردم براش و توی فایل کانفیگ انجمن ساز vb هم وارد کردم اونا رو
منتها الان فکر کنم آدرس انجمن با این آدرس بالا خواهد آمد:
forumm.domain.com

این رو هم باید در انجمن ساز وی بی وارد کنم؟ کجاش ؟

navid2zp
March 15th, 2016, 20:50
برای این که از هر دو به عنوان forum استفاده کنید کافیه زمان اد کردن یکی از دامین ها اسم فودر مربوط به دامین رو تغییر بدید
نیاز نیست آدرس رو تغییر بدید

irangroup110
March 15th, 2016, 21:07
درود
چون گفتید کنترل پنل دامنه اصلی دایرکت آدمین هست باید به این صورت عمل کنید

ابتدا ساب دامنه را در دامنه اصلی ایجاد کنید
به قسمت DNS Management بروید
در کادر اول در قسمت چپ تایپ کنید www.forum (http://www.forum) و در کادر راست ip هاست اشتراکی را بزنید سپس تایپ کنید forum و اینبار هم در کادر راست ip هاست اشتراکی را بزنید و add کنید
سپس تیک www.forum (http://www.forum) و forum را که ip سرور خودتان هست را بزنید و حذف کنید
حالا در هاست اشتراکی ساب دامنه را add و یا پارک کنید و تمام

برای فایل کانفیگ هم در هاست اشتراکی اطلاعات دیتابیس هاست اشتراکی را وارد کنید