PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود با سرعت بالا

hasani.b
March 15th, 2016, 14:19
سلام دوستان
به تازگی افردای پیدا شدن که سرویس دانلود فایل دارن و هر 1 ترابایت بسته به نوع لینک(مستقیم یا غیر مستقیم)دانلود می کنن و هزینه ها هم بین 250 هزار تا 350 هزار متغیر هست.در مورد سرعت بین 20 تا 55 مگ متغیر بوده
اگه ممکنه راهنمایی کنید که چه سرویس اینا گرفتن..چقدر هزینه کردن که هر 1 ترا رو نزدیک 300 هزار تومن دانلود می کنن اونم با سرعت بالا
من با های وب تماس گرفتم.میگن سرویس 1 مگ نامحدود اختصاصی ماهیانه 2700000

alicpk
March 15th, 2016, 15:00
دوست عزیز این دوستان از سرورهای اختصاصی ایران استفاده میکنند که حدودا هر 1 ترابایت براشون حدود 100 تومن هزینه داره
البته بستگی به شرکت ارائه کننده هم داره
بسته های ترافیکی های وب هم مناسبه ازشون تهیه کنید

iHSG
March 15th, 2016, 15:08
سلام
های وب خیلی گرون گفته افرانت 1 مگ اختصاصی رو میده 450 هزار تومان: http://www.afranet.com/fa/services/broadband-internet/#dedicated-broadband-service
اما فکر نکنم اینا کلاً با اینترنت ایران این کار رو کنن من احتمال میدم اینترنت ماهواره ای از خارج از کشور که غیر مجاز و جرم است دارند.

hadiroohi
March 15th, 2016, 15:19
قبلا توی همین فارم همکارانی بودند که سرویش مشابه ارائه میکردند با این شرایط که هارد اسکترنال میگرفتند مانت میکردند روی سرور یک وی پی اس ویندوز هم میدادند با یه ترافیک مشخص خریداری شده، شما دانلود میکردی آخر هفته هاردت رو میگرفتی

hasani.b
March 15th, 2016, 15:39
دوست عزیز این دوستان از سرورهای اختصاصی ایران استفاده میکنند که حدودا هر 1 ترابایت براشون حدود 100 تومن هزینه داره
البته بستگی به شرکت ارائه کننده هم داره
بسته های ترافیکی های وب هم مناسبه ازشون تهیه کنید

خوب شما شرکتی میشناسی که از این سرویسا یا سروهای اختصاصی ایران ارائه بدن
اگه میشناسی خوب برام پ خ کن..چون من ماهیانه نزدیک 1 ترا دانلود دارم

hadiroohi
March 15th, 2016, 15:43
خوب شما شرکتی میشناسی که از این سرویسا یا سروهای اختصاصی ایران ارائه بدن
اگه میشناسی خوب برام پ خ کن..چون من ماهیانه نزدیک 1 ترا دانلود دارم
اگر قصد تهیه سرور اختصاصی دارید هزینه خود سرور اختصاصی رو هم در نظر بگیرید;)

hasani.b
March 15th, 2016, 15:48
اگر قصد تهیه سرور اختصاصی دارید هزینه خود سرور اختصاصی رو هم در نظر بگیرید;)

والا راستش از هزینه ها اطلاعی ندارم

hadiroohi
March 15th, 2016, 15:50
والا راستش از هزینه ها اطلاعی ندارم
یک درخواست توی بخش درخواست سرویس بزنی همکارا آفر میدن بهت، البته 100٪ نیاز به سرور اختصاصی نیست شاید بتونی vps‌ هم گیر بیاری، حالا یه درخواست بزنی اونجا راحت تر میتونی سرویس مناسبت رو پیدا کنی