PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزاری مثل دیوار

h-a
March 14th, 2016, 21:48
با سلام و خسته نباشید خدمت همگی عزیزان

من نزدیک دو ماه میشه دارم رو یه پروژه کار میکنم طراحی نرم افزاری شبیه دیوار + امکاناتی بیشتر از دیوار برای یک شهر خاص

شهر ما نزدیک 35000 هزار جمعیت داره

حالا میخوام نظر شما دوستان رو بدونم آیا این کار واقعا جای پیشرفت داره وقتی دیوار و شیپور هستند (توجه کنید دیوار و شیپور هیچکدام شهر ما را ندارند)

چه راه کار هایی واسه تبلیغات پیشنهاد میدید

نرم افزار هایی مثل دیوار و شیپور درامدشون از کجا در میاد به جز آگهی های فوری و ... آیا از جایی دیگه هم درآمد دارند

ممنون میشم همه دوستان شرکت کنند و نظرشون رو بگند

Mahdijafarzadeh
March 14th, 2016, 21:58
با سلام و دورد

بهترین راه تبلیغ بنظر بنده اگر تو شهر شما از نرم افزار هایی مثل تلگرام و وایبر استفاده از این راه میشه استفاده کرد اگر نخیر از روزنامه و مجله سایت خبری شهرتون (‌معمولا این روزا هر شهر یدونه میزنن) بهترین راهه تبلیغه برای در آمد هم دوست عزیز خیلی راه است شما میتونید مثلا بگید که تبلیغ ویزه بزارید پول بگیرین بزارید و خیلی راه ها دوست عزیز تو هرچیزی خوب باشید در آمد بیخ گوشتونه

موفق باشید

h-a
March 14th, 2016, 22:02
با سلام و دورد

بهترین راه تبلیغ بنظر بنده اگر تو شهر شما از نرم افزار هایی مثل تلگرام و وایبر استفاده از این راه میشه استفاده کرد اگر نخیر از روزنامه و مجله سایت خبری شهرتون (‌معمولا این روزا هر شهر یدونه میزنن) بهترین راهه تبلیغه برای در آمد هم دوست عزیز خیلی راه است شما میتونید مثلا بگید که تبلیغ ویزه بزارید پول بگیرین بزارید و خیلی راه ها دوست عزیز تو هرچیزی خوب باشید در آمد بیخ گوشتونه

موفق باشید

ممنون از نظرتون بله فکر کنم همین تلگرام بهتر باشه چون این روزا مردم بیشتر سرشون تو گوشی هستش تا روزنامه و همه چیز رو با گوشی دنبال میکنند

نظرتون راجب به بیلبورد های تبلیغاتی چیه آیا برا اینطوری کاری جواب گو هستش

Mahdijafarzadeh
March 14th, 2016, 22:05
ممنون از نظرتون بله فکر کنم همین تلگرام بهتر باشه چون این روزا مردم بیشتر سرشون تو گوشی هستش تا روزنامه و همه چیز رو با گوشی دنبال میکنند

نظرتون راجب به بیلبورد های تبلیغاتی چیه آیا برا اینطوری کاری جواب گو هستش

بسیار عالی مخصوصا تو جاهای پر تردد یا جاهایی که اکثر جوان ها هستند دانشگاه و .... یا ورودی شهر