PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پیداکردن مسیر. تهرانی ها کمک کنند

worldmohammad
March 14th, 2016, 18:48
سلام به تازگی یه پیشنهاد کاری بهم شده که برای مصاحبه باید بیام تهران اما مسیر رو اشنا نیستم
ادرس که دادن این هست
تهران-بلوار افریقا (جردن)-خیابان شهید بابک بهرامی پلاک 20
بنده از شمال میام و مقصد نهاییم تهرانپارس هست لطفا نزدیکترین مسیر ترجیحا با بی ار تی یا مترو بگین
چه ایستگاهی که باید پیاده بشم و نیاز به تاکسی و اینا داره هم لطفا با جزئیات باشه
خود مصاحبه استرس داره مسیر رو بلد نباشی دیگه بدتر. دوستان لطفا راهنمایی کنید
جستجو کردم چیزی پیدا نکردم که سرراست باشه
ممنون

ali0000
March 14th, 2016, 19:02
درود ضمن آرزوی موفقیت برای شما ، چیزی که به ذهنم میرسه شما باید ۴ راه تهرانپارس رو برای مبدا حرکت انتخاب کنی و احتمالاbrt هم داره خودتو به ولیعصر برسونی الباقیش هم طبق نقشه که در پست های بعدی قرار دادم ;;)

worldmohammad
March 14th, 2016, 19:07
درود ضمن آرزوی موفقیت برای شما ، چیزی که به ذهنم میرسه شما باید ۴ راه تهرانپارس رو برای مبدا حرکت انتخاب کنی و احتمالاbrt هم داره خودتو به ولیعصر برسونی آفریقا یه بلوار شمال به جنوبه که تقاطع میرداماد بهترین نقطه برای مسیر یابیشه الانم که نقشه نگاه کردم خیابان داخل آدرست روبروی پمپ بنزین میشه

ممنون.چهار راه ولیعصر پیاده بشم یا خود ولیعصر؟تونقشه بی ار تی دو تا هس.
از ولیعصر چجوری برم اونجا؟اونجام بی ار تی داره یا تاکسی؟
قسمت دوم توضیحتونو نفهمیدم

mohsen1771
March 14th, 2016, 19:11
عزیزم شما اومدی تهران برو میدون آزادی ماشین های آفریقا واسادن اونجا بهشون بگی چنین مسیری میخوام برم
قشنگ میبرن جلو میدون آفریقا پیادت میکنن از میدون آفریقا هم ماشین های دیگه هستن که تا مسیر مورد نیازت برسونن شمارو

dertgtr
March 14th, 2016, 19:18
عزیزم شما اومدی تهران برو میدون آزادی ماشین های آفریقا واسادن اونجا بهشون بگی چنین مسیری میخوام برم
قشنگ میبرن جلو میدون آفریقا پیادت میکنن از میدون آفریقا هم ماشین های دیگه هستن که تا مسیر مورد نیازت برسونن شمارو

مساله قیمت هست مشخصه که پول بدی هر جا می برنت خوب هزینه با مترو و بی ار تی فرق میکنه با اونی که شما پیشنهاد میدی

mohsen1771
March 14th, 2016, 19:20
مساله قیمت هست مشخصه که پول بدی هر جا می برنت خوب هزینه با مترو و بی ار تی فرق میکنه با اونی که شما پیشنهاد میدی

خوب ببین ایشون اولین بارشه... اول باید خودشون یه بار مسیرو برن
توی خود تاکسی پرس و جو کنن..بپرسن کدوم مسیر بهتره اونا کارشون اینه بهتر بلدن
بنده خودم ساکن تهرانم.. ولی تهران بزرگه همه جارو نمیشناسم..
به نظرم این سوالات تو این انجمن به نتیجه خوبی نمیرسه.. بهترین روشو بهشون گفتم
موفق و پیروز باشید

worldmohammad
March 14th, 2016, 19:27

ممنون از پیشنهاداتون ولی الان اخر سال هست وشلوغی وترافیک و بنده هم چون نیمه شب باید از شمال حرکت کنم فقط همون صبح رو فرصت دارم تاسریعتر به مقصدم برسم و پیداش کنم و بعدازظهری هم برگردم
راننده هام تا بفهمن غریبه ای چند برابر میگن
اینکه تا ازادی برم مشکلی نیست درسته مسیرم احتمالا دورترمیشه نهایتش با بی ار تی میرم ولی از اونجا به بعد رو باید مطمئن باشم که میبرن یا نه.
به راننده تاکسی هم گفتین اعتباری نیست توشهر خودمون همچین میپیچوننت که نفهمی از کجا خوردی
بنده سرراست ترین مسیر رو میخام دوستانی که تجربه بیشتری دارن و تهران گرد هستن لطفا دقیقت وبا اطمینان بیشتری راهنمایی کنن

ali0000
March 14th, 2016, 19:37
فکر کنم شما کلاً میخوای بفرستیش یه شهر دیگه آخه تا آزادی بیاد چیکار!!

worldmohammad (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=31100) من الان یه تیکه نقشه جدا میکنم شما همون ولیعصر پیاده شی ( چهارراه ولیعصر خیلی ی ی ی ی پایینه ) نزدیکترین نقطه به آفریقاس البته با توجه به مبدا حرکت شما الان یه تیکه نقشه میبرم میفرستم فکر کنم کمکت کنه

- - - Updated - - -

سلام به تازگی یه پیشنهاد کاری بهم شده که برای مصاحبه باید بیام تهران اما مسیر رو اشنا نیستم
ادرس که دادن این هست
تهران-بلوار افریقا (جردن)-خیابان شهید بابک بهرامی پلاک 20
بنده از شمال میام و مقصد نهاییم تهرانپارس هست لطفا نزدیکترین مسیر ترجیحا با بی ار تی یا مترو بگین
چه ایستگاهی که باید پیاده بشم و نیاز به تاکسی و اینا داره هم لطفا با جزئیات باشه
خود مصاحبه استرس داره مسیر رو بلد نباشی دیگه بدتر. دوستان لطفا راهنمایی کنید
جستجو کردم چیزی پیدا نکردم که سرراست باشه
ممنون
ببخشید دیگه نقاشیم خوب نیست این نقشه گویای همه چیزه میرداماد هم که گفتم فراموش کن با همون BRT خودتو برسون به ولیعصر هم از ابتدای خیابان بهرامی راه داری و هم از اسفندیار هر 2 تا شو خط قرمز کشیدم

30446

Mr.Pouria
March 14th, 2016, 19:43
راه های زیادی هست که میتونید برید ....

دوستان هر کدام مسری که بلد بودن را پیشنهاد دادن ...

اما به نظر من سه مسیر زیر عالی ترین هست زیرا سریع تر به مقصد میرسید :

1 - سوار مترو شوید و در ایستگاه صدر پیاده بشید و اونیا یک ماشین برای جردن بگیرید ...

2 - از اتوبان باقری به سمت پل شهید زینالدین (اتوبان شهید زیدالدین) حرکت کنید سپس از خروجی که در باقری بعد از پل وجود داره برین روی اتوبان شهیید زین الدین و به سمت بزرگراه شهیبد حقانی برید سپس قبل از اینکه به میدان ونک برسید به بلوار آفریقا میرسید ... سپس میتویند مسیرتون رو انتخواب کنید ...

3 - سوار اتوبوس های رسالت شوید در میدان رسالت پیاده شوید سپس سوار اتوبوس های ونک شوید (میتونید سوار تاکسی هم بشید اما باید به راننده بگید آفریقا پیاده میشید) ایستگاه آخر بلوار آفریقا هست ... سپس سمت کوچه مورد نظر حرکت کنید ...

اگه بتونید بگید از کدوم بخش تهران میخواید برید به سمت خیابان آفریقا باز میتونم بهتون بیشتر کمک کنم ...

- - - Updated - - -

من الان مبدا شمارو خوندم خوب شما ترمینال شرق که پیاده میشید اونطرف پل اتوبوس های رسالت وایسادن سوار بشید و در میدون رسالت اتوبوس های ونک رو سوار بشید (مسیر پیشنهادی به شما مسیر 3)

worldmohammad
March 14th, 2016, 19:49
فکر کنم شما کلاً میخوای بفرستیش یه شهر دیگه آخه تا آزادی بیاد چیکار!!

worldmohammad (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=31100) من الان یه تیکه نقشه جدا میکنم شما همون ولیعصر پیاده شی ( چهارراه ولیعصر خیلی ی ی ی ی پایینه ) نزدیکترین نقطه به آفریقاس البته با توجه به مبدا حرکت شما الان یه تیکه نقشه میبرم میفرستم فکر کنم کمکت کنه

- - - Updated - - -

ببخشید دیگه نقاشیم خوب نیست این نقشه گویای همه چیزه میرداماد هم که گفتم فراموش کن با همون BRT خودتو برسون به ولیعصر هم از ابتدای خیابان بهرامی راه داری و هم از اسفندیار هر 2 تا شو خط قرمز کشیدم

30446

متوجه شدم تونقشه گوگل هم الان دیدم فقط وقتی به ولیعصر رسیدم چجوری تا اونجا برم؟تاکسی هس یا بی ار تی ؟
اینم بگین ممنون میشم زحمت کشیدین بابت نقشه.

- - - Updated - - -

راه های زیادی هست که میتونید برید ....

دوستان هر کدام مسری که بلد بودن را پیشنهاد دادن ...

اما به نظر من سه مسیر زیر عالی ترین هست زیرا سریع تر به مقصد میرسید :

1 - سوار مترو شوید و در ایستگاه صدر پیاده بشید و اونیا یک ماشین برای جردن بگیرید ...

2 - از اتوبان باقری به سمت پل شهید زینالدین (اتوبان شهید زیدالدین) حرکت کنید سپس از خروجی که در باقری بعد از پل وجود داره برین روی اتوبان شهیید زین الدین و به سمت بزرگراه شهیبد حقانی برید سپس قبل از اینکه به میدان ونک برسید به بلوار آفریقا میرسید ... سپس میتویند مسیرتون رو انتخواب کنید ...

3 - سوار اتوبوس های رسالت شوید در میدان رسالت پیاده شوید سپس سوار اتوبوس های ونک شوید (میتونید سوار تاکسی هم بشید اما باید به راننده بگید آفریقا پیاده میشید) ایستگاه آخر بلوار آفریقا هست ... سپس سمت کوچه مورد نظر حرکت کنید ...

اگه بتونید بگید از کدوم بخش تهران میخواید برید به سمت خیابان آفریقا باز میتونم بهتون بیشتر کمک کنم ...

- - - Updated - - -

من الان مبدا شمارو خوندم خوب شما ترمینال شرق که پیاده میشید اونطرف پل اتوبوس های رسالت وایسادن سوار بشید و در میدون رسالت اتوبوس های ونک رو سوار بشید (مسیر پیشنهادی به شما مسیر 3)

مسیر سومی که گفتید اتوبوس هاش بی ار تی هست؟

ali0000
March 14th, 2016, 19:51
ولیعصر یکطرفس از شمال به جنوب brt از جنوب به شمال تاکسی و brt شما نقشه رو بچسب حکم نقشه گنج داره :79:;;)

30447

سرزمین
March 14th, 2016, 19:54
سلام

http://map.tehran.ir

در بالا سمت راست یه منوی تاشو وجود داره به نام نقشه همه ی خطوط BRT، مترو و غیره رو نشون میده.