PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازي هاستينگ

bahadoor
March 14th, 2016, 12:57
سلام دوستان وقت بخير
ما در نظر داريم يه هاستينگ در ايران راه اندازي كنيم سوالم اينه كه جهت راه اندازي چه پهناي باندي نياز هست براي شروع از ١٠ mbs ميشه استفاده كرد ؟ تعداد سرور ها براي شروع ٢ عدد هستن ميشه پردازش موازي براشون در نظر گرفت كه از يك لايسنس سي پنل استفاده كنيم ؟

bigm
March 14th, 2016, 17:28
حداقل 100 مگابیت (کاربر ها اگر کم هستند)
به طور متوسط 1 گیگابیت
اگر 10 گیگابیت باشه عالیه!

smhnw
March 14th, 2016, 17:33
B-)

آقا چه خبره 10 مگ ؟!! ؟!!؟!

خدا به داد یوزرا برسه !

meshkati
March 15th, 2016, 04:40
١٠ mbs ؟؟؟؟؟؟

iServerco
March 15th, 2016, 13:44
سلام

برای شروع حداقل 100MBs ( در صورت کم بودن یورزها )

موفق باشید

Santourio
March 15th, 2016, 13:54
10 مگ خیلی هستش شما از 1 مگ شروع کن :d

alicpk
March 15th, 2016, 15:52
دوستان دیگه بسه دوستمون فهمیدن سرعتش خیلی بالاست خخخخ
دوست عزیز حتما ترافیکم محدوده مثلا 50 گیگ ماهیانه
اقا نکن این کارو میخوای بری خط ای دی اس ال بخری با یک ای پی اختصاصی بعد روش سرور راه بندازی؟
به نظرت خنده دار نیست؟

hadiroohi
March 15th, 2016, 15:56
دوستان دیگه بسه دوستمون فهمیدن سرعتش خیلی بالاست خخخخ
دوست عزیز حتما ترافیکم محدوده مثلا 50 گیگ ماهیانه
اقا نکن این کارو میخوای بری خط ای دی اس ال بخری با یک ای پی اختصاصی بعد روش سرور راه بندازی؟
به نظرت خنده دار نیست؟
خب دوست عزیز شاید تجربه کافی در این مورد ندارند؟

IrIsT
March 15th, 2016, 16:24
سلام و درود.
من که نفهمیدم چی شد.
هاستینگ میخوای بزنی,باید اول کاری ببینی چقدر مشتری داری.مشتری اگه داری به اندازه ای که مشتری هات مصرف دارن باید یک سروری رو خریداری کنی که قابلیت پردازش رو داشته باش
تو 100تا vps هم بگیری.بعدش مشخصاتش کم باشه یا اینکه کانفیگ درست حسابی نشده باشه.فقط به فکر پهنای باند و سرعت هستی؟
جواب دوستان هم باحال بود.من که نفهمیدم در کل.شما خودتون باید بسنجی.اینطوری نیست که بیای بگی من دوتا vps بگیرم میتونم هاست بفروشم.
تو یک vps از خارج هم بگیری با رم 1,میتونی هاست بفروشی.اما بعدش چی؟خیلی چیزا ملاکه.

emperatoor73
March 17th, 2016, 01:43
دوست عزیز به نظر من اول کار سرور تهیه نکن
برو نمایندگی رسیلر بگیر.
سایت نت افزار میفروشه
تو همین انجمن هم بعضی از دوستان هستن که ماهی 5 تومن هم نمایندگی میدن
زمانی که یوزرهاتون زیاد شد و خودتون هم تجربه کافی پیدا کردین بعد سرور بخرین

bahadoor
March 18th, 2016, 01:43
دوست عزیز منظورم از 10 m byte بود.یعنی 100 MBs . بعدشم من فعلا به اون اندازه کاربر ندارم که بخوام پهنای باند 1 GBs بزارم. ای دی اس ال نیست . لینک وایرلس و ای اس BGP میخوام تهیه کنم

سرزمین
March 18th, 2016, 01:51
اگه 100 مگابیت به صورت متقارن سرعت داشته باشید میشه 12800 مگابایت (بازم تقریبی) به نظر من بازم برای هاستینگ کمه! شما باید سرور کلو کنید در دیتاسنتر

بعدشم بحث برق و قطعی نت و خنکی هوا و ...

mahmoodsoft
March 18th, 2016, 04:36
کولو کنید بهتره.
اینجوری که شما میگید احتمالا هزینه زیاد میخواد

om!d-D
March 18th, 2016, 09:56
کار اسانی نیست دوست عزیز،اگر مطمئنيد که میتونید تمام شرایط رو براش (سرور) مهیا کنید خودتون اقدام کنید در غیر این صورت برای خودتون فحش درست نکنید!

IRGIG
March 28th, 2016, 22:59
سلام دوستان وقت بخير
ما در نظر داريم يه هاستينگ در ايران راه اندازي كنيم سوالم اينه كه جهت راه اندازي چه پهناي باندي نياز هست براي شروع از ١٠ mbs ميشه استفاده كرد ؟ تعداد سرور ها براي شروع ٢ عدد هستن ميشه پردازش موازي براشون در نظر گرفت كه از يك لايسنس سي پنل استفاده كنيم ؟

راه اندازی Data Room در ایران ، علاوه بر وجود امکانات زیرساختی، نیاز به دریافت مجوز از سوی مراجع قانونی است،طبیعتا هزینه ی بالایی خواهد داشت، بهترین کار،Co Location کردن سرور هاتون توی یک دیتاسنتر خوب هست
موفق باشید

ali0000
March 29th, 2016, 00:14
درود ، برای شروع اخذ نمایندگی با توجه به منابع مورد نیازتون از فروشنده ایی با سابقه و معتبر یا تهیه سرور ترجیحا خارجی و انجام کانفیگ های مربوطه و مدیریت ۱۰۰ درصدی توسط خود شما.

salar123-user8
March 30th, 2016, 13:03
پهنای باند 10 مگ برای شروع خوبه ولی طی چند ماه و افزایش یوزر باید به 100 مگ و 1 گیگ ارتقاع بدید که 100 مگ به بالا به صرفه نیست و 1 گیگ بجز تهران امکانپذیر نیست. و شما برای 1 سرور نیاز به تجهیزاتی دارید که هزینه اولیش حد اقل 4-10 ملیون تومن میشه. با این هزینه میتونید تو یه دیتاسنتر 2-3 سال حد اقل کلو کنید . که به صرفه برای تهیه پهنای باند نیست.

alimoein
March 30th, 2016, 16:58
سلام دوستان وقت بخير

10 مگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ چه خبره....؟ :-o از 1 مگ شروع کن شما