PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکتیو نشدن پنل resello

golzar84
March 13th, 2016, 12:15
با سلام بنده حدود 1 هفته است که در resello ثبت نام کردم و مبلغ 50 دلار هم پنل رو از طریق وب مانی شارژ کردم اما هنوز اکتیو نشده تیکت زدم و پاسپورت ارسال کردم اما نه جواب میدن و نه اکانت رو فعال می کنند لطفا راهنمایی کنید.

farssub
March 13th, 2016, 13:23
درود با ای پی ایران ثبت نام کردید؟ پرفایلتون رو به چه مشخصاتی ثبت کردید؟

golzar84
March 13th, 2016, 15:55
درود با ای پی ایران ثبت نام کردید؟ پرفایلتون رو به چه مشخصاتی ثبت کردید؟

سلام با ای پی ایران و پروفایل رو هم با مشخصات ایران ثبت کردم اکانت وب مانی هم با مشخصات پنل یکی هستش اما نمی دونم کجای کار مشکل داره ؟

salar123-user8
March 13th, 2016, 17:33
دو سه بار تیکت بزنید حل میکنن ساعت 12 شب به بعد تیکت بزنید خیلی سیستم پاسخ گویی به تیکت افتضاحی دارن.

iwpanel
March 13th, 2016, 18:06
با سلام بنده حدود 1 هفته است که در resello ثبت نام کردم و مبلغ 50 دلار هم پنل رو از طریق وب مانی شارژ کردم اما هنوز اکتیو نشده تیکت زدم و پاسپورت ارسال کردم اما نه جواب میدن و نه اکانت رو فعال می کنند لطفا راهنمایی کنید.
باید حتما تیکت بدید بدون تیکت اوکی نمیکنند فکرکنم اسکن قبض تلفن یا کارت ملی کسی که پنل به نامش هست هم بفرستید بهتره

golzar84
March 14th, 2016, 09:19
باید حتما تیکت بدید بدون تیکت اوکی نمیکنند فکرکنم اسکن قبض تلفن یا کارت ملی کسی که پنل به نامش هست هم بفرستید بهتره

4 بار تیکت زدم و درخواست اکتیو کردن اکانت رو دادم اما هم چنان غیر فعال به سر می بره و جواب تیکت رو هم نمی دند.

iwpanel
March 14th, 2016, 10:23
4 بار تیکت زدم و درخواست اکتیو کردن اکانت رو دادم اما هم چنان غیر فعال به سر می بره و جواب تیکت رو هم نمی دند.
امروز باید بدن چون اولین روز کاریشون میشه

soheil869
March 14th, 2016, 10:43
با سلام
دوست عزیز
موقع ثبت نام اگه دقت کنین نوشته بودن بعد پرداخت باید تیکت بزنید تا اکتیو بشه تیکت بزنید درست میشه

Z.eus
March 14th, 2016, 11:35
دیروز تعطیلیشون بوده احتمالا.
اونجا یه alexander هست که کارت ملی فارسی تون رو میگیره و تائید میکنه :D جالبه وقتی ازش می پرسیم مگه شما فارسی بلدید ..؟ میگه با ابزار ها (tool) ترجمه میکنیم :)

در کل پشتیبانیشون زیاد جالب نیست ولی تنها گزینه‌ی مناسب برای ایرانه.

golzar84
March 14th, 2016, 16:34
دیروز تعطیلیشون بوده احتمالا.
اونجا یه alexander هست که کارت ملی فارسی تون رو میگیره و تائید میکنه :D جالبه وقتی ازش می پرسیم مگه شما فارسی بلدید ..؟ میگه با ابزار ها (tool) ترجمه میکنیم :)

در کل پشتیبانیشون زیاد جالب نیست ولی تنها گزینه‌ی مناسب برای ایرانه.

الان برام این پیام رو در جواب تیکت زدند.

Unfortunately, we could not verify your signup. This is because the payment data you have provided does not match the account information.
In order to successfully process your account verification, please provide us with:

- a copy ID of the Resello account owner, mohammad kermani

When received at contact@resello.com, we will verify the account again. Thanks in advance.

Kind regards,

Resello

میگه اطلاعات پرداخت با حساب همخانی ندارند من بعد به اون ادرس گفته ای دی بفرست من کپی پاسپورت بفرستم که مشکلی نیست بعد فرستادم دوباره باید تیکت بدم بهشون

Z.eus
March 14th, 2016, 16:38
یک تصویر از کارت ملیتون هم براشون بفرستید کفایت میکنه.
در قالب یک ایمیل براشون مشخصات اکانت + اسکن رو بفرستید و بعدش یک ایمیل براتون ارسال میشه که میگه اکانت شما وریفای شد.

golzar84
March 15th, 2016, 16:17
یک تصویر از کارت ملیتون هم براشون بفرستید کفایت میکنه.
در قالب یک ایمیل براشون مشخصات اکانت + اسکن رو بفرستید و بعدش یک ایمیل براتون ارسال میشه که میگه اکانت شما وریفای شد.

با تشکر از شما دوست عزیز مشکل اکتیو حل شد
لطفا اگر کسی پی دی اف آموزشی برای نحوه کار کردن با پنل ریسلری resello رو داره بزاره چون خیلی پیچیدست نحوه تنظیم کردن پکیج ها رو اگر کسی میتونه آموزش بده ممنون میشم.

و مطلب دیگه بعد از رجیستر دامنه گزینه ای وجود داره که میشه دامنه ثبت شده رو حذف کرد
آیا بعد از حذف کردن دامنه ما تفاوت هزینه ثبت به پنل انتقال داده میشه
و آیا بعد از حذف دامنه از دسترس بنده کاملا خارج میشه و شخص دیگه می تونه ثبتش کنه؟

Z.eus
March 15th, 2016, 18:03
خواهش میکنم عزیز.
نه اتفاقا پنل ساده‌ای داره. به پشتیبانیشون هم تیکت بدید بهتون توضیح میدن. این alexander عزیز هم که مثل موتور برق میمونه مُدام تو اسکایپ هست..