PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به لیست شرکتهای ارائه دهنده هاستینگ ایرانی

redhat10
October 22nd, 2010, 16:30
با سلام
من احتیاج به لیست حداقل 200 شرکت اول ایران در زمینه هاستینگ دارم
برای ایجاد یک وب سایتی با قابلت محاسبه رنکینگ روزانه و ماهیانه شرکتها
همینطور وب سایتهایی که در هر شرکت هاست شده اند
انتقالهای روزانه از یک شرکت به شرکت های دیگر و دومین های ثبت شده در هر روز توسط هر شرکت

تقریبا نرم افزار کامل شده فقط نیاز به نام شرکتها دارم از کجا میتونم این شرکتها رو با آدرس وب سایتشون پیدا کنم

sohrab.khan
October 22nd, 2010, 16:38
لیست تعدادی از شرکت های تاپ ایران :
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)
تو همین فروم شرکت های ثبت شده هم درج شده
کاربرای این شرکت ها رو باید از سایت شرکت استخراج کنید البته اگر درچ کرده باشن .

با سلام
انتقالهای روزانه از یک شرکت به شرکت های دیگر و دومین های ثبت شده در هر روز توسط هر شرکت

تقریبا نرم افزار کامل شده فقط نیاز به نام شرکتها دارم از کجا میتونم این شرکتها رو با آدرس وب سایتشون پیدا کنم

redhat10
October 22nd, 2010, 16:42
لیست تعدادی از شرکت های تاپ ایران :
Web Hosting Iran (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)
تو همین فروم شرکت های ثبت شده هم درج شده
کاربرای این شرکت ها رو باید از سایت شرکت استخراج کنید البته اگر درچ کرده باشن .

مشکلی با استخراج اطلاعات ندارم فقط لیست تعداد قابل توجهی از شرکتها رو میخوام تا دیتابیس کاملی داشته باشم

sohrab.khan
October 22nd, 2010, 16:51
متاسفانه برای لیست شرکت ها راهی نیست باید به تدریج جمع کنید .
برای لیست کاربرهای هر شرکت هم می تونید از سایت Bing (http://www.bing.com) استفاده کنید
و آی پی شرکت رو تو bing.com سرچ کنید تا لیست کاربرها نشون داده بشه
مثلا در مورد وب هاست تاک :
ip:66.197.185.82
رو تو bing.com سرچ کنید !

مشکلی با استخراج اطلاعات ندارم فقط لیست تعداد قابل توجهی از شرکتها رو میخوام تا دیتابیس کاملی داشته باشم

1eng.ir
October 22nd, 2010, 17:00
چطور میخوای سایتهای هاست شده یه شرکت رو پیدا کنی ؟! :105:

redhat10
October 22nd, 2010, 17:11

هدف اصلی لیست کردن سایتهای هاست شده یک شرکت نیست
از امکانات نرم افزار طراحی شده گزارشات انتقال یک دومین از یک سرور به سرور دیگه رو است از این طریق شما متوجه میشید مشتریهای شما از چه شرکت هایی به شرکت شما منتقل میشند و یا کاربران شما به کدام شرکت میرند این باعث میشه بتونید تشخیص بدید که مشتریانتان چی میخواند
یکی دیگر از امکانات این خواهد بود یه شما آمار روزانه و ماهیانه از شرکت خود به صورت مقایسه ای مشاهده خواهید کرد و روند رو به رشد خود را میتوانید با سایر شرکت های ایرانی در یک روز یا یک ماه یا یک سال گذشته مقایسه کنید و ...

sohrab.khan
October 22nd, 2010, 17:30
با روش زیر میشه :
آی پی شرکت رو تو bing.com سرچ کنید تا لیست کاربرها نشون داده بشه
مثلا در مورد وب هاست تاک :
ip:66.197.185.82
رو تو bing.com سرچ کنید !

---
October 22nd, 2010, 17:42
کار درستی نیست شاید یه تیم هاستینگ بیاد خدمات خوب بده ولی تازه کار باشه
حق خیلی ها ضایع میشه

redhat10
October 22nd, 2010, 17:56
کار درستی نیست شاید یه تیم هاستینگ بیاد خدمات خوب بده ولی تازه کار باشه
حق خیلی ها ضایع میشه

حق با شماست اما برای روند رو به رشد خیلی چیزا رو مشخص میکند به طور مثال
شرکت که در بسیاری از رنکینگ ها در جایگاه نخست ایران است در 2 روز گذشته 12 تا سایت از روی سرورهاش منتقل شدند جای دیگه
و 3 تا سایتم از شرکت های دیگه منتقل شدند به سرور های این شرکت
خوب این آمار برای بزرگترین شرکت هاستینگ ایرانی چه مفهومی داره یعنی مشتریان این شرکت از یه چیزی ناراضی هستند شایدم جای دیگری ایده یا امکانات بهتری وجود دارد این آمار با توضیح و به صورت کامل ارائه میشود تا مشکلی پیش نیاید
به صور مثال همان شرکت در 2 روز گذشته 24 دومین جدید ثبت کرده تمامی این اعداد در کنار هم وضعیت کلی یک شرکت را مشخص میکند

پیشنهاد شما چیست ؟

---
October 22nd, 2010, 18:25
ولی کسی که 20 تا مشتری داره با کسی که 1000 تا خوب این نکاتی که گفتید اصلا نمایان نمیشه میان میگن این 1000 تا داره خوبه این 20 تا داره کلاهبرداره

redhat10
October 22nd, 2010, 18:35
ولی کسی که 20 تا مشتری داره با کسی که 1000 تا خوب این نکاتی که گفتید اصلا نمایان نمیشه میان میگن این 1000 تا داره خوبه این 20 تا داره کلاهبرداره
خوب پیشینه یک اعتبار محسوب میشه
اما این گونه شرکت ها رو تو محاسبات نمایش ندیم به نظرتون مشکل حل میشه ؟

---
October 22nd, 2010, 18:38
خوب حق اونا هم ضایع میشه الان پارس دیتا رنک 1 هست میخواید نمایش ندیدش من نظرم اینه که پروژه منتفی شه

redhat10
October 22nd, 2010, 18:44
خوب حق اونا هم ضایع میشه الان پارس دیتا رنک 1 هست میخواید نمایش ندیدش من نظرم اینه که پروژه منتفی شه

اگر نظر سایرین هم این باشد حتما این پروژه را متوقف میکنیم .
:-ssاگر فقط اطلاعات مربوط به یک روز نمایش داده بشه نظرتون عوض نمیشه

redhat10
October 22nd, 2010, 21:51
یعنی هیچ راه حل ساده ای وجود نداره؟8-|

---
October 22nd, 2010, 22:04
بهترین راه حل توقف پروژه هست واسه مثال مثلا من چند سال کار کردم یه اتفاقاتی پیشمیاد که باید از اول کار کنم
کسی که نمیدونه مثلا من 2000 تا مشتری داشتم میگن تازه کار هست و ... (مثال زدم)

redhat10
October 23rd, 2010, 00:34
بهترین راه حل توقف پروژه هست واسه مثال مثلا من چند سال کار کردم یه اتفاقاتی پیشمیاد که باید از اول کار کنم
کسی که نمیدونه مثلا من 2000 تا مشتری داشتم میگن تازه کار هست و ... (مثال زدم)

به نظر من که میتونه در بهبودکیفیت و افزایش انگیزه همه شرکتهای هاستینگ مفید باشه

itjavani
October 23rd, 2010, 02:13
با سلام

پ.خ شد./جهت برآورد کلی هزینه ها هم باید اطلاعات دقیقی که میخواید رو اعلام کنید تا بتونیم به نتیجه برسیم!

redhat10
October 24th, 2010, 09:57
پ.خ شد./جهت برآورد کلی هزینه ها هم باید اطلاعات دقیقی که میخواید رو اعلام کنید تا بتونیم به نتیجه برسیم!

فقط اسم و آدرس سایت اصلی

itjavani
October 24th, 2010, 14:16
فقط اسم و آدرس سایت اصلی

هزینه براورد و واستون پ.خ کردم!

f.etemadian
October 24th, 2010, 16:23
فکر کنم robtex.com به درد کار شما بخوره.

redhat10
October 26th, 2010, 16:43
به نظر شما در این نرم افزار چیا نشون داده بشه که همه راضی باشند
نمونه برای تست
http://79.143.176.2

portal1
April 16th, 2011, 01:03
هر صنف و هر محصولی دارای یک سایت مرجع برای نشون دادن رنکینگ شرکتها هست .
معتبرترین و پرفروشترین شرکتهای دومین و هاست در ایران در لینک زیر که رنکینگ این شرکتها رو نشون میده مشاهده کنید .

رنکینگ شرکتهای دومین و هاست در ایران (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)

یه خبر هم برای سایر سایت هایی که ارائه خدمات هاست و دومین رو میدند دارم .

بزودی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طرحی داره که شرکتهای ارائه دهنده خدمات هاست ساماندهی میشند .این خبر رو من به این دلیل به شما میدم چون عضو کمیسیون هاستینگ نظام صننفی و رایانه ای کشور هستم .
کلیه شرکتهایی که مجوز فعالیت نداشته باشند سایتشون ***** میشه و با صاحب سایت در صورت ادامه فعالیت برخورد قانونی میشه

مواردی که برای اخذ مجوز لازم هست :
1- شرکت ثبت شده با حوزه تخصصی فناوری اطلاعات
2- پشتیبانی 24 ساعته تلفنی
3- شرکت بایستی دارای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری باشه
4- سایت شرکت باید در دیتاسنتر ایران باشه
5- شرکت در بخش های مختلف بایستی حداقل دارای 10 نیرو تمام وقت باشد
6- کلیه پرسنل بایستی بیمه شده باشند
7- شرکت نباید بدهی مالیاتی داشته باشد
8- وب سایت شرکت میبایست دارای محتویات کامل در ارتباط با خدمات باشه
9- تعرفه شرکت میبایست دارای حداقل و حداکثر مصوب نظام صنفی و رایانه ای باشد .
10 - قوانین مربوط به جرائم رایانه ای و قوانین عرف خدمات هاستینک مصوب نظام صنفی میبایست در سایت شرکت در دسترس باشد

بنابر در آینده نزدیک فقط شرکتهایی که در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اسمشون اومده باشه برای خریداران معتبر هستند و الباقی شرکت ها میبایست به دنبال شغل جدیدی باشند یا سرویس ها و دومین های خودشون رو به شرکت های دارای مجوز و معتبر منتقل کنند .

این قانون به دلیل شکایت بسیاری از کاربران به علت سو استفاده سایت ها ازشون شده و دلیل بعدی اعتزاض شرکتهاییست که از ورود واسطه ها و سایت ها و شرکتهایی که متخصص ارائه خدمات هاست و دومین نیستند مصوب شده .

هر سوال دیگه بود در خدمتیم

iacbook
April 16th, 2011, 03:02
معتبرترین و پرفروشترین شرکتهای دومین و هاست در ایران در لینک زیر که رنکینگ این شرکتها رو نشون میده مشاهده کنید .

رنکینگ شرکتهای دومین و هاست در ایران (http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR)

بزودی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طرحی داره که شرکتهای ارائه دهنده خدمات هاست ساماندهی میشند .این خبر رو من به این دلیل به شما میدم چون عضو کمیسیون هاستینگ نظام صننفی و رایانه ای کشور هستم .
کلیه شرکتهایی که مجوز فعالیت نداشته باشند سایتشون ***** میشه و با صاحب سایت در صورت ادامه فعالیت برخورد قانونی میشه

10 - قوانین مربوط به جرائم رایانه ای و قوانین عرف خدمات هاستینک مصوب نظام صنفی میبایست در سایت شرکت در دسترس باشد

بنابر در آینده نزدیک فقط شرکتهایی که در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اسمشون اومده باشه برای خریداران معتبر هستند و الباقی شرکت ها میبایست به دنبال شغل جدیدی باشند یا سرویس ها و دومین های خودشون رو به شرکت های دارای مجوز و معتبر منتقل کنند .

این قانون به دلیل شکایت بسیاری از کاربران به علت سو استفاده سایت ها ازشون شده و دلیل بعدی اعتزاض شرکتهاییست که از ورود واسطه ها و سایت ها و شرکتهایی که متخصص ارائه خدمات هاست و دومین نیستند مصوب شده .

به نظرم کاملاً منطقیه (البته با کمی ویرایش) ...

rubi
April 16th, 2011, 16:58

می خوامت......

دمشون گرم بالاخره نظام صنفی داخل این قضیه اومد
آقا این کار عالی میشه / فقط امیدوارم بسیار سر سخت بگیرن تا یه سری از افراد ***** برن و بازار هاستینگ یه نفس عمیق از اعماق وجودش بکنه

alavi71
April 16th, 2011, 19:34
اگه اینجوری باشد که ریسلری حذف میشد چون کسی که 10 تا نیرو و ... دارد پول یک سرورم هم حتما دارد
ولی در کل خیلی خوب میشد دیگه هر کسی که خوندن و نوشتن بلده نمیاد تو کار هاست :d

netbaran
November 15th, 2011, 13:17
فکر کنم که باید به مرور این کار بکنید. تکمیل که شد ممنون میشم ما رو هم در جریان بذارید. مرسی.

Milad._.R
November 15th, 2011, 17:33
من هم یه جا خوب میشناسم
شرکت ثبت نکرده ولی اگه آدرسش رو خواستی پ خ بده