PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خطوط 5000

MostafaBestMan
March 11th, 2016, 19:13
سلام.متدی هست که از ippanel ، پنل پیامک گرفتم.حدود 1.5 ماه
از روزی که پنل رو دریافت کردم اطلاعیه زدن که خطوط 5000 مشکل پیدا کرده
مشکل عدم احراز هویت که بعد از ارسال پیامک توسط خط و نمایش خط در وضعیت عدم احراز هویت ، بعد 24 ساعت مشکل حل میشه
متأسفانه با وجود گذشتن بیش از 1 ماه ، هنوز مشکل پابرجاست و حل نشده و تیکتها و صحبتها با بخش پشتیبانی هیچ فایده ای نداشته و فقط اعلام میکنن مشکل از اپراتور خطوط 5000 هست
میخوام ببینم دوستانی که از سایر پنل ها ، خط دارن مشکل مشابه رو دارن؟مشکلشون هنوز حل نشده؟
مشکل مخصوصأ روی خطوط 14 و 15 رقمی هست که تعداد زیادی از این خطوط در پنل دارم.

آیا واقعأ مشکل از اپراتور هست که با گذشت بیش از 1 ماه هنوز حلش نکردن یا کوتاهی مسئولین سامانه تا تکلیفم با این سامانه روشن بشه؟

tatnet
March 11th, 2016, 19:37
با سلام

دوست عزیر ما الان با اپراتور 5000 با پیش شماره های 50001 و 50002 و 50004 و 50009 و 50005 کار میکنیم و هیچ مشکلی نداریم

سایت ما www.tatnet.org می باشد

payamkutah
March 11th, 2016, 21:44
سلام
دوست عزیز از کدوم شرکت نمایندگی گرفتید بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم.

این رو هم بدونید مشکل از اپراتور هست بله ولی با پیگیری ها مشکل حل میشه.
باید پیگیری کنید تا مشکلتون برطرف بشه.
1-من پیشنهاد میکنم از اپراتور 50004 خط خریداری کنید
2-هنگام ثبت خط اطلاعاتتون رو بصورت دقیق و کامل درج کنید
3-ادرس رو کامل به همراه پلاک وارد کنید.
4- شماره همراه رو فقط و فقط همراه اول وارد کنید.

در این صورت خط شما بدون مشکل ثبت و فعال میشود.

در صورتی که یکی از موارد ناقص باشه خط بصورت کامل فعال نمیشه.

لطفا حتما اشاره بکنید که از کی نمایندگی گرفتید.

tatnet
March 11th, 2016, 21:47
با سلام
دوست عزیز ما از ippanel نیستیم و دوست عزیز هم اعلام کردند که آیا همه با این مشکل مواجه هستند ما هم اعلام کردیم که ما که با اپراتور 5000 کار میکنیم با این مشکل مواجه نیستیم

اره مشکل فعال نبودن خط 5000 بود که با ارسال تست اگر پیام ارسال نمی شد یعنی خط فعال نبوده و کاربر به ما اعلام میکرد به اپراتور اعلام میکردیمطی 24 ساعت خط فعال می شد

یعنی چیزی نبود که اصلا حل نشود

payamkutah
March 11th, 2016, 22:20
با سلام
دوست عزیز ما از ippanel نیستیم و دوست عزیز هم اعلام کردند که آیا همه با این مشکل مواجه هستند ما هم اعلام کردیم که ما که با اپراتور 5000 کار میکنیم با این مشکل مواجه نیستیم

اره مشکل فعال نبودن خط 5000 بود که با ارسال تست اگر پیام ارسال نمی شد یعنی خط فعال نبوده و کاربر به ما اعلام میکرد به اپراتور اعلام میکردیمطی 24 ساعت خط فعال می شد

یعنی چیزی نبود که اصلا حل نشود
سلام من معذرت میخوام
باید اول نگاه میکردم ولی قبلا از سایتتون بازدید کرده بودم فکر میکردم شما از ippanel دارید.
متن ویاریش شد.امیدوارو عذر بنده رو پذیرا باشید.

yasserhost
March 11th, 2016, 23:02
مشکل عدم احراز هویت که بعد از ارسال پیامک توسط خط و نمایش خط در وضعیت عدم احراز هویت ، بعد 24 ساعت مشکل حل میشه
متأسفانه با وجود گذشتن بیش از 1 ماه ، هنوز مشکل پابرجاست و حل نشده و تیکتها و صحبتها با بخش پشتیبانی هیچ فایده ای نداشته و فقط اعلام میکنن مشکل از اپراتور خطوط 5000 هست
میخوام ببینم دوستانی که از سایر پنل ها ، خط دارن مشکل مشابه رو دارن؟مشکلشون هنوز حل نشده؟

آیا واقعأ مشکل از اپراتور هست که با گذشت بیش از 1 ماه هنوز حلش نکردن یا کوتاهی مسئولین سامانه تا تکلیفم با این سامانه روشن بشه؟

سلام منم از ippanel نمایندگی دارم ولی خط 5000 هنوز فعال هست چون مدارک دادم + وقتی خط ثبت کردم به نام خودم ثبت کردم کسانی که احراز هویت نکردن رو لغو کردن

shetabanhost
March 11th, 2016, 23:10

سلام

ما از relax.ir استفاده میکنیم
بیشتر از یک سال و نیم هست که باهاشون کار میکنیم
واقعا بینظیر و عالی هستن
اس ام اس ها هم بدون هیچ مشکلی از اپراتور 5000 ارسال میشند با سرعت بسیار عالی !
درحال حاضر هم ازشون خط اختصاصی 1000 داریم

پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید

relax.ir

payamkutah
March 11th, 2016, 23:17
سلام

ما از relax.ir استفاده میکنیم
بیشتر از یک سال و نیم هست که باهاشون کار میکنیم
واقعا بینظیر و عالی هستن
اس ام اس ها هم بدون هیچ مشکلی از اپراتور 5000 ارسال میشند با سرعت بسیار عالی !
درحال حاضر هم ازشون خط اختصاصی 1000 داریم

پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید

relax.ir

دوست عزیز مشکلی در ارسال پیامک نیست.
لطفا به اصل مسئاله دقت کنید ایشون نگفتند که ارسال سامانه با مشکل مواجه هست.فقط خطوط اختصاصی اپراتور 5000 رو گفتن که که مشکل ثبت دارن.
این مشکل در همه سامانه ها موجود هست.حتی در سامانه ریلکس نیز چند هفته پیش خبری در این موضوع با حروف درشد درج شده بود.
آیا شما این خبر رو ندید؟

shetabanhost
March 11th, 2016, 23:28
دوست عزیز مشکلی در ارسال پیامک نیست.
لطفا به اصل مسئاله دقت کنید ایشون نگفتند که ارسال سامانه با مشکل مواجه هست.فقط خطوط اختصاصی اپراتور 5000 رو گفتن که که مشکل ثبت دارن.
این مشکل در همه سامانه ها موجود هست.حتی در سامانه ریلکس نیز چند هفته پیش خبری در این موضوع با حروف درشد درج شده بود.
آیا شما این خبر رو ندید؟
چرا خبر مشاهده شده ولی از این بابت هیچ مشکلی نداشتیم !
شما هم اگر مشکلی دارید تیکت بدین بهشون.

payamkutah
March 11th, 2016, 23:53
چرا خبر مشاهده شده ولی از این بابت هیچ مشکلی نداشتیم !
شما هم اگر مشکلی دارید تیکت بدین بهشون.

شما هم خط جدید ثبت کنید خواهید دید که مشکلاتی هست.

به هر حال استارتر عزیز مشکل چون از طرف اپراتور هست در تمامی سامانه دیده خواهد شد.
بنده پیشنهاد میکنم اگر نظرات کاربران تردیدی داشتید با خود اپراتور های پیامکی تماس بگیرید تا خودشون موضوع رو به شما اطلاع بدن.

اینطوری بهتر متوجه میشید و راحت باور میکنید.

MostafaBestMan
March 12th, 2016, 21:07
سلام.ممنون از پاسخ همه دوستان
تک تک به پستها پاسخ نمیدم و پاسخ کلی میدم
منم مدارک ارسال کردم.منم مشخصات صحیح وارد کردم.اما متأسفانه مشکل خطوط من هنوز پابرجاست و بسیار کند مشکل حل میشه
حدود 2 ماه هست که خرید کردم از سامانه شبنم ، متأسفانه طی این دوماه فقط ضرر کردم..هم مالی هم زمانی
واقعأ متوجه نمیشم چرا باید مشکلی که برای همه به سرعت حل بشه برای ما انقدر کند حل میشه.

مشکل من دقیقأ فقط ثبت نیست.
درحال حاظر بیش از 1200 خط ثبت شده در پنل هست.
بسیاری از خطوط مشکل عدم احراز هویت دارند
شماره دریافت کننده پیامک رو بلک لیست میزنن که اصلأ بلک لیست نیستند شماره ها و با کلی تیکت و پیگیری باید حل کنم مشکل رو
دریافت پیامک هم بسیار با تأخیر انجام میشه و گاهأ برخی از پیامکها اصلأ دریافت نمیشه...
واقعأ من موندم چی کار باید بکنم با این وضعیت...
مستقیمأ از خود شبنم خرید کردم
دوستان راه حل و پیشنهادی دارن بیان کنن ممنون میشم.

salar123-user8
March 12th, 2016, 21:41
بنده از خطوط 1000 استفاده میکنم عالی هست. ippanel
خطوط 5000 هم مشکلی نداشتم تاحالا.

red040ne
March 12th, 2016, 21:56

سلام
از همه ی اپراتورها استفاده میکنیم و مشکلی ندراند.
mandegarpayamak.com

payamkutah
March 14th, 2016, 23:36
منم مدارک ارسال کردم.منم مشخصات صحیح وارد کردم.اما متأسفانه مشکل خطوط من هنوز پابرجاست و بسیار کند مشکل حل میشه
حدود 2 ماه هست که خرید کردم از سامانه شبنم ، متأسفانه طی این دوماه فقط ضرر کردم..هم مالی هم زمانی
واقعأ متوجه نمیشم چرا باید مشکلی که برای همه به سرعت حل بشه برای ما انقدر کند حل میشه.

شماره دریافت کننده پیامک رو بلک لیست میزنن که اصلأ بلک لیست نیستند شماره ها و با کلی تیکت و پیگیری باید حل کنم مشکل رو
دریافت پیامک هم بسیار با تأخیر انجام میشه و گاهأ برخی از پیامکها اصلأ دریافت نمیشه...

دوست عزیز اگر از سامانه شبنم استفاده میکنید این رو بدونید که اونا خط رو پیگیری نمیکنن.
من خوب میشناسم جناب مرادی رو - تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید.
این مشکل قابل حل است و باید پیگیری کنند.ولی آقای مرادی پشتیبان شما زیاد با پیگیری کار نداره به شما میگه پیگیری میشه ولی در اصل ....

- - - Updated - - -

دوست عزیز غیر فعال بودن خطوط شما قابل حل است ولی باید از اپراتور پیگیری بشه.

تیکتی که شما به آقای مرادی میزنید در واقع یک بار پیگیری میشه و در دفعات بعد به هیچ عنوان پیگیری نمیشه.

تنها ناراضی سامانه شبنم شما نیستید خیلی از کاربران این سامانه از پشتیبانی ناراضی هستند.

MostafaBestMan
August 6th, 2016, 21:54
تاپیک جدیدی باز نکردم همین رو ادامه دارم میدم
متأسفانه پشتیبانی بسیار ضعیفی دارن.
حدود یک هفته هست کلأ خطوط 5000 رو غیرفعال کردن و میگن مشکل از سمت اپراتور هست و به جد هم پیگیر هستند!!
من که جدیتی در پیگیریشون ندیدم که اگر جدی بود پیگیریشون حتمأ نتیجه اینچنین نبود.
درکل خرید از shabnam.co واقعأ برام پشیمان کننده بود.
در تیکتها اعتراض هم میکنیم میگن خودتون پیگیری کنید:

مشکل از سمت اپراتور می باشد و فقط مربوط به سامانه ما نمیشود.
می توانید با اپراتور تماس گرفته و پیگیری نمایید..
ما نیز به جد پیگیری مسئله هستیم و بزودی مشکل مرتفع می گردد.

دوستان من میتونم پیگیر خطوط باشم قانونأ؟اینها که بیخیال هستند ظاهرأ.
چه طور باید پیگیری کنم مشکل رو؟سایت این خطوط آدرسش چی هست؟