PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپاچی فعال است ولی سایت باز نمیشود

stop2000
March 11th, 2016, 16:59
سلام
من یه سرور مجازی ویندوز 2008 r2 دارم بعد از securewamp برای وب سرور استفاده کردم
حالا بعضی وقتا با این که وب سرور فعال هست یعنی apache نوشته running ولی وقتی آدرس سایت رو میزنم بهش دسترسی ندارم ! برای این که مجددا سایت در دسترس باشه باید apach رو ری استارت کنم
ولی از داخل خود سرور که localhost رو میزنم میاد بالا صفحه سایت
توی سرور هم iis نصب نیستش و فقط مرورگر کروم و dns و Securewamp نصب هست
مشکل از چه چیزایی میتونه باشه ؟

royl
March 11th, 2016, 17:08
من در مورد ویندوز خیلی اطلاع ندارم
ولی تو سرور های لینوکس که اپاچی هست محدودیت تعداد افرادی که میتونه بهش وصل بشه هست که اگر اون پر بشه این مورد پیش میاد

007
March 11th, 2016, 17:12
سلام
من یه سرور مجازی ویندوز 2008 r2 دارم بعد از securewamp برای وب سرور استفاده کردم
حالا بعضی وقتا با این که وب سرور فعال هست یعنی apache نوشته running ولی وقتی آدرس سایت رو میزنم بهش دسترسی ندارم ! برای این که مجددا سایت در دسترس باشه باید apach رو ری استارت کنم

س توی فایروال اجازه اتصال پورت ها رو دادین؟
ارادت

stop2000
March 11th, 2016, 17:27
س توی فایروال اجازه اتصال پورت ها رو دادین؟
ارادت
اره securewamp خودش همه اجازه هارو میده . فایل وال رو هم خاموش کردم وقتی وصل نمیشد بازم نشد و بعضی وقتها اینطوری میشه یعنی مشکل از فایروال نیست چون اگر اجازه نداشت کلا وصل نمیشد
به نظرتون چیکار کنم مشکل حل بشه ؟!

- - - Updated - - -

من در مورد ویندوز خیلی اطلاع ندارم
ولی تو سرور های لینوکس که اپاچی هست محدودیت تعداد افرادی که میتونه بهش وصل بشه هست که اگر اون پر بشه این مورد پیش میاد
نه از اینم نمیتونه باشه چون تعداد زیادی متصل نمیشن

soheil869
March 11th, 2016, 17:30
سلام
اگر بعضی وقتا اینجوری میشه
یا ارتباط وب سرور با آی پی قطع میشه
و یا اینکه از حالت پابلیک خارج میشه
میتونه جزو باگ های خو سکیورومپ باشه

stop2000
March 11th, 2016, 17:55
اگر بعضی وقتا اینجوری میشه
یا ارتباط وب سرور با آی پی قطع میشه
و یا اینکه از حالت پابلیک خارج میشه
میتونه جزو باگ های خو سکیورومپ باشه
من قبلا روی یک سرور دیگه از همین استفاده میکردم اصلا قطع نمیشد ! ولی قبلش با xamp نصب کرده بودم همینطوری میشد دقیقا ولی اینو ریختم درست شد
به نظرتون الان روی سرور ویندوزم برای این که بتونم php و mysql رو به صورت پایدار داشته باشم باید چیکار کنم؟

007007
March 11th, 2016, 20:40
xamp از wamp بهتر عمل میکنه.

آنتی ویروس غیرفعال. فایروال را هم از Services غیرفعال کن و سرور را ریست کن و دوباره هم با ایپی اینترنت خودت و هم با پ ر ا ک س ی تست کن.
همچنین مطمئن شو که iis نصب نیست(دوتا برنامه میخواهند یک پورت را اِشغال کنند)

soheil869
March 11th, 2016, 20:43
من قبلا روی یک سرور دیگه از همین استفاده میکردم اصلا قطع نمیشد ! ولی قبلش با xamp نصب کرده بودم همینطوری میشد دقیقا ولی اینو ریختم درست شد
به نظرتون الان روی سرور ویندوزم برای این که بتونم php و mysql رو به صورت پایدار داشته باشم باید چیکار کنم؟

پنل پلسك رو نصب كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

SaeedFazlollahzadeh
March 11th, 2016, 22:24
چند وقت پیش من یه مشکلی در اجرا نشدن ومپ روی سیستم شخصیم داشتم که با این روش حل شد:
در run این دستور رو اجرا کنید: services.msc
سپس World Wide Web Publishing رو غیرفعال کنید یا Stop رو بزنید
ومپ یا زمپ رو ری استارت کنید
البته از طرفی هم باید ببینید برنامه ی دیگری نیست که پورت 80 رو اشغال کنه یا خیر. در مورد iis هم همون طور که دوستان گفتن اطمینان حاصل کنید.
موفق باشید

iranhostcom
March 11th, 2016, 23:52

من پیشنهاد می کنم از Xamp یا Wamp و یا غیره استفاده نکنید. خود IIS ویندوز سرور به صورت کامل و در بهترین حالت ممکن از PHP و MySQL پشتیبانی می کند - حتی اگر به درستی کانفیگ کنید می تواند با Apache هم برابری کند. (هرچند عملکرد دو وب سرور در مقابل بهینه بودن طراحی وب سایت اصلا به چشم نمیاد)

در دانشنامه ایران هاست نحوه کانفیگ کامل سرور های اختصاصی بر پایه ویندوز سرور وجود دارد در صورت نیاز می توانید مطالعه ای داشته باشید.
http://support.iranhost.com/kb/c215/category.aspx