PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به ادوردز گوگل!

m_dg_farari
October 22nd, 2010, 10:26
سلام
بچه ها کسی هست که بتونه 1 دونه اکانت گوگل ادوردز وریفای شده به من بده؟ (تضمینی!)
یا کسی هست که خدمات ادوردز ارائه بده؟ (با پنل و قیمت مناسب! نه مثل بعضی ها نجومی)
اگه کسی هست لطف کنه خبر بده و یا قیمت دلاری بده.
ممنون

redhat10
October 22nd, 2010, 16:19
سلام
بچه ها کسی هست که بتونه 1 دونه اکانت گوگل ادوردز وریفای شده به من بده؟ (تضمینی!)
یا کسی هست که خدمات ادوردز ارائه بده؟ (با پنل و قیمت مناسب! نه مثل بعضی ها نجومی)
اگه کسی هست لطف کنه خبر بده و یا قیمت دلاری بده.
ممنون
گوگل ادوردز وریفای شده مشکلی نیست
فقط یه مشکل هست که ایران داخل قسمت تارگت نیست
کسی میدونه چطور میشه برای ip ایران تبلیغ نمایش داد

m_dg_farari
October 22nd, 2010, 16:22
شما این اکانتشو واسه ما جور کن!
آی پی ایران محدود کردن رو نمیدونم ولی میشه کیوردز رو فارسی زد که فقط تو سرچ ایرانی ها بیاد!

---
October 22nd, 2010, 16:31
من تبلیغات گوگل انجام میدم از 90 هزار تومان تا 1.5 میلیون تومن خواستید در خدمتم

m_dg_farari
October 22nd, 2010, 16:33
هر دلار چقدر؟
پنل میدید؟
در ضمن:
سایت یا شرکت رسمی
کاربران مورد اعتماد و شناخته شده در فروم
...

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 16:36
منظورتون از پنل چیه ؟ یعنی تعداد کلیک و .... رو ببینید ؟

---
October 22nd, 2010, 16:36
پنل رو شرمنده اما ما هر کلیک رو 35 تا 70 تومن تعریف می کنیم . فکر کنم حد اکثر با پرداخت 90 تومن 2000 و خورده ای کلیک داشته باشید
و می تونم براتون سقف کلیک در روز رو بزارم مثلا روزی 5000 تومن از اکانتتون مصرف بشه میشه هم محدودیت نزاشت

redhat10
October 22nd, 2010, 16:37
شما این اکانتشو واسه ما جور کن!
آی پی ایران محدود کردن رو نمیدونم ولی میشه کیوردز رو فارسی زد که فقط تو سرچ ایرانی ها بیاد!

مشکل اینجاست که برای کیوردای فارسی هم این مشکل وجود داره و در ایران نمایش داده نمیشه

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

پنل رو شرمنده اما ما هر کلیک رو 35 تا 70 تومن تعریف می کنیم . فکر کنم حد اکثر با پرداخت 90 تومن 2000 و خورده ای کلیک داشته باشید
و می تونم براتون سقف کلیک در روز رو بزارم مثلا روزی 5000 تومن از اکانتتون مصرف بشه میشه هم محدودیت نزاشت

هر دلار چند برای 1000 دلار شارژ
البته با تضمین نمایش در ایران

---
October 22nd, 2010, 16:45
یه پلان 990000 تومن دارم که روزانه نمایش میده و همینطور تو گوگل فارسی هم اسپانسر لینک میشه
میتونید یه بار به 35 تومن تقسیم کنید یه بار به 70 تومن ببینید چند کلیک میشه
گزارش روزانه هم خدمتتون ارسال میشه

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 16:45
هر دلار رو میتونم 1250 حساب کنم امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران

هزینه هر کلیک 1-5 سنت متوسط ورود کاربر 2750 نفر

redhat10
October 22nd, 2010, 16:52
هر دلار رو میتونم 1250 حساب کنم امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران

قیمت هر کلیک رو الان گوگل برای کیوردهای که ما انتخاب کردیم حدود 7سنت حساب میکنه
اکانت ما هیج مشکلی به جز نمایش ندادن برای ip های ایران نداره مثلا با وی p اس تبلیغات نشون داده میشه ولی برای ip خودم نه
هزینه هم یکم بالاست تخفیف نداره

---
October 22nd, 2010, 16:55
من دلار کار نمیکنم درهم امارات کار میکنم
990000 تومن میشه 2500 درهم امارات + ستاپ و ...

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

ما مشکلی برای تبلیغات به زبان فارسی نداریم

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 17:00
قیمت هر کلیک رو الان گوگل برای کیوردهای که ما انتخاب کردیم حدود 75-110 سنت حساب میکنه
اکانت ما هیج مشکلی به جز نمایش ندادن برای ip های ایران نداره مثلا با وی p اس تبلیغات نشون داده میشه ولی برای ip خودم نه
هزینه هم یکم بالاست تخفیف نداره

کلمات کلیدیتون چیند ؟ ببینید من خودم برای شخص خودم تبلیغ میکنم اگه مایل باشید برای شما هم یه کمپین جدید میسازم الان هیچ کس با این قیمت براتون تبلیغ نمیکنه این کمترین هزینه ممکنه

شما چه جور میگید مشکلی نداره؟برای یک کلیک 1.1 دلار فاجعه است در ضمن احتمالا اگهی شما تو کل جهان نمایش داده میشه بجز کشور های تحریم شده

m_dg_farari
October 22nd, 2010, 17:52
منظور از پنل:
report - stop - Resume - change keywords....

:) روزانه + 30 دلار دارم کار میکنم :) این چیزا رو نگفتم آموزش بدید. گفتم دلاری چند حساب میکنید

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

در ضمن الآن دارم با یکی از معتبر ترین های دنیا کار میکنم که نمایندگی رسمی گوگل هست.
پنل هم دارم!
ولی میخوام ارزون تر در بیاد
در ضمن: تبلیغات من روی همه ی آی پی ها نمایش داده میشه
توی محیط گوگل فارسی هم فعال هست... همه ی این امکانات رو میخوام:) با پنل و هزینه ی مناسب. اگه کسی کار میکنه بسم الله

---
October 22nd, 2010, 18:10
90 تومن
کلیک هت بین 35 فش 70 تومن دلار کار نمیکنم درهم امارات
گزارش هم 2 بار در ماه بقیشم درخواست میدید من انجام میدم
خواستید در خدمتم

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 18:26
پانل نمیتونم بدم بقیه موارد هم در پست های قبلی اورده شده

NiceIran.net
October 22nd, 2010, 19:46

سلام حد اكثر قيمتي كه يك كيورد ميتونه داشته باشه چقدر هست؟
من ميخوام اكانت 70 دلاري رو (به فرض) نهايتا توي 2 روز فقط در ايران نمايش بده. براي مثال كلمه ي هاست كليك بخوره در بالاترين قيمت هزينش چقدر ميشه؟

---
October 22nd, 2010, 20:13
تا 70 تومن هست میتونیم بیشتر هم تعریف کنیم اما تا 900 الی 1300 کلیک بیشتر تضمین نمیکنم چون رقابت ها خیلی زیاده باید کلیکارو بالا تعریف کرد اما میشه که گفتم در قبل سقف کلیک در روز تعریف کنی یا نامحدود بزاری باشه (PL 9000 t)

m_dg_farari
October 22nd, 2010, 20:26
سقف کلیک برای هر کیورد خودم به شخصه تا 3 دلار هم داشتم!

---
October 22nd, 2010, 20:39
سقف رو بزارید 100 دلار !!! گوگل از خداشه (برای مثال گفتم)شما باید به دنبال یه حد تعادل باشی تا با مصرف بهینه یا مناسب بهترین سود رو بکنید من حد اکثر 70 دیگه الی 80 تعریف میکنم همه فکر میکنن چون آی وب دیتاسنتر هست حتما کلیکی 1000 دلار میده
کلا ریسک کم = مصرف مناسب = سود بالا

behrooz_iri
October 22nd, 2010, 23:37
سلام حد اكثر قيمتي كه يك كيورد ميتونه داشته باشه چقدر هست؟
من ميخوام اكانت 70 دلاري رو (به فرض) نهايتا توي 2 روز فقط در ايران نمايش بده. براي مثال كلمه ي هاست كليك بخوره در بالاترين قيمت هزينش چقدر ميشه؟

قیمت هر کلیک بستگی به خیلی از مسائل داره و از اون جمله میزان تقاضا برای ان کلید واژه است ولی رینجش بین 10 تا 50 تومان هست ولی برای کلید واژه هاست شاید تا 70-80 تومان هم بشه کلید واژه ها مثل دخترای دم بخت میمونند ! هر چقدر خواستگار بیشتری داشته باشند مهریهشون هم بالاتره

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

این به علت عدم کانفیگ صحیح بوده

m_dg_farari
October 23rd, 2010, 21:06
جناب آقا بهروز ، شما كه ادوردز كار هستيد! لطف كنيدبريد داخل پنلتون و براي وا‍ژزه ي "Server" يا "Hosting" گروپ ادد كنيد و سقف رو هم 5 سنت تعيين كنيد. ان شا الله توي صفحه ي 4 ام نمايش داده ميشيد :71:
هزينه ي بالا ربطي به كانفيگ نداره! كسي كه ميخواد بازديد بشه از سايتش و توي رقابت از بقيه سر باشه بايد هزينه كنه!
سقف كليك HostGator قبل از اينكه با Conversion كار كنه تا حدود 4 دلار هم رفته بود!
كليك ها در زمينه ي فاركس تا 3.5 دلار هم تا حالا رفته!
كمي اطلاعات;)

behrooz_iri
October 23rd, 2010, 22:28
جناب آقا بهروز ، شما كه ادوردز كار هستيد! لطف كنيدبريد داخل پنلتون و براي وا‍ژزه ي "Server" يا "Hosting" گروپ ادد كنيد و سقف رو هم 5 سنت تعيين كنيد. ان شا الله توي صفحه ي 4 ام نمايش داده ميشيد :71:
هزينه ي بالا ربطي به كانفيگ نداره! كسي كه ميخواد بازديد بشه از سايتش و توي رقابت از بقيه سر باشه بايد هزينه كنه!
سقف كليك HostGator قبل از اينكه با Conversion كار كنه تا حدود 4 دلار هم رفته بود!
كليك ها در زمينه ي فاركس تا 3.5 دلار هم تا حالا رفته!
كمي اطلاعات;)

جناب فراری عزیز همون طور که یکی از پستام تو این تاپیک عرض کردم کلمات کلیدی مثل دختر دم بخته اگه 3 تا خواستگار بیاد 10000 سکه مهر کنه معلومه که با 5000 سکه هم راضی نمیشه اگه هاست گیتور جاست هاست و..... بیان تبلیغ کنند طبیعیه که انقدر بشه اگه 20 تا سایت بیان بابت یه کلمه کلیدی 10 دلار بدن شما با 9.9 دلار هم به زور صفحه دوم هستی ولی این رو هم در نظر بگیرید این کاملا غیر طبیعیه که مثلا برای کلید واژه خرید سریال یک کلیک بشه 300 تومان و این به کانفیگ شما برمیگرده دادا

m_dg_farari
October 23rd, 2010, 23:02
دوست من ، بله حرف شما در مورد سریال کاملا متین هست!
اما شما آخه هیچ اطلاعی درمورد نوع تبلیغ من نداشتی و فقط گفتی کانفیگ بلد نیستی (اینو نگفتی ها منظورت این بود :d)
پس اینو میدونید که تو زمینه ی رقابت این چیزا هست ;) پس نگید کانفیگ غلط ;)

---
October 23rd, 2010, 23:14
آقا دعوا نکنید هر کسی تو زمینه ای تخصص داره یکی تو گوگل ادوردز یکی تو یه چیز دیگه
اما آقای فراری شما درخواست این سرویس رو کردید الان شدید سرویس دهنده موضوع چیه بگید ما هم شرکت کنیم

m_dg_farari
October 23rd, 2010, 23:41
لطفا پست اول رو بخونید که من چی میخوام!
من یه نفر رو میخوام اینجا که بشه واسطه ی بین من و گوگل حد الامکلن پنل بده و ارزون هم حساب کنه. 2 تا اکانت های خودم ساسپند شد!
اگه کسی یه اکانت هم بهم بده بسه!
ایشون یه کمی تز منحرف کننده دادن که بنده هم بنا به اینکه اینجا انجمن تخصصی هست و کسانی که توی این انجمن میان هدفشون اکثرا آموختن هست نمیشه اطلاعات غلط بهشون داد که !

m_dg_farari
October 29th, 2010, 13:58
دوستان کسی $ پی میکنه توی پنل ادوردز؟ با کریدیت کارت باید باشه. اگه آره قیمت بدید
30 $
50 $
100 $
150 $
200 $
+201 $
ممنون

behrooz_iri
October 29th, 2010, 14:15
دوستان کسی $ پی میکنه توی پنل ادوردز؟ با کریدیت کارت باید باشه. اگه آره قیمت بدید
30 $
50 $
100 $
150 $
200 $
+201 $
ممنون

مشکل اینجاست که هر کردیت کارت رو فقط میشه برای یک اکانت استفاده کرد و کسی نمیاد برای شما کردیت بده مگه اینکه خودش نخواد استفاده کنه

khasal
November 13th, 2010, 17:02
سلام من يك اكانت ادوردز دارم 105$ هم در حسابش هست كسي خواست از اين طريق با هم تماس بگيره
vahid@khasal.ir

yahoo id: vahid_khasal

plato
May 10th, 2011, 10:46
سلام
کسی میدونه که چجوری میشه تبلیغات تو ایران نمایش داده بشه؟
لطفاً راهنمایی کنید.

ahmad_good
July 17th, 2011, 14:05
با سلام
بنده کوپن گوگل ادورد میخوام
هرکس دارم لطفا با آیدی من تماس بگیره
ID Yahoo: eshterake_***