PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کانفینگ وی پی اس فوووووری

gigfadownload
March 11th, 2016, 00:51
درود بر دوستان گرامی
یک مشکلی برام پیش امده که هرچقدر بررسی کردم نتونستم مشکل رو حل کنم
خب بریم سراغ مشکل :
من یک سایت موزیک دارم که قالب ریسپانسیو هست وقتی سایت رو با موبایل باز میکنم و روی لینک دانلود کلیک میکنم اول فایل توسط پلیر اجرا میشه و بعد باید روش دستمو نگه دارم تا دانلود بشه
که این موضوع برای کاربر خوب نیست
بعضی از سایت ها هستن که اینطوری نیست یعنی به محض اینکه با گوشی سایت رو باز میکنی و روی لینک دانلود کلیک میکنی سریع شروع به دانلود میشه مانند : نکس وان موزیک و رادیو جوان موزیک

نکته : سرور دانلود سایت من وی پی اس هست ویندوز 2008 iis
قالب تست شده و مشکلی قالب نداره و باید یک کانفینگ انجام بشه تو سرور تا اجرای فایل بسته بشه و فقط دانلود بشه کرد

دوستانی که مهارت دارند لطفا راهنمایی کنند
باتشکر

OnlineServer
March 11th, 2016, 00:59
این مطلب و بخونید
http://stackoverflow.com/questions/19404770/force-file-download-in-iis7

gigfadownload
March 11th, 2016, 01:09
تشکر بابت اینکه وقت گذاشتید و مشکل رو خوندید

نکته ای که یادم رفت بگم اینکه : سایت موزیک هست و این تغییر رو میخوام برای فایل mp3 بدم

- - - Updated - - -

این مطلب و بخونید
http://stackoverflow.com/questions/19404770/force-file-download-in-iis7

نکته ای که یادم رفت بگم اینکه : سایت موزیک هست و این تغییر رو میخوام برای فایل mp3 بدم

iranhostcom
March 11th, 2016, 02:18

- - - updated - - -

طبق همین راهنمایی که دوستمون معرفی کرد اقدام کنید و فقط به جای mp4 عبارت mp3 را بزنید. پایه ی کاری که می خواهید انجام دهید یکسان است و فقط می بایست مطابق با نیاز خود کد را سفارش سازی کنید.

راهنما نیز کامل و دقیق شرح داده است.

Majiiid
March 11th, 2016, 07:52
سلام
دوست عزیز وارد سرویس IIS بشید و توی تنظیمات یک گزینه مشاهده خواهید کرد به عنوان MIME type بعد در این قسمت می تونید پسوندهای خودتون رو اضافه کنید .
اگر میخواین همه پسوندها قابل دانلود بشن این هارو وارد کنید:

*
application/octet-stream

gigfadownload
March 11th, 2016, 18:20
سلام
دوست عزیز وارد سرویس IIS بشید و توی تنظیمات یک گزینه مشاهده خواهید کرد به عنوان MIME type بعد در این قسمت می تونید پسوندهای خودتون رو اضافه کنید .
اگر میخواین همه پسوندها قابل دانلود بشن این هارو وارد کنید:

*
application/octet-stream

صبح بخیر :d

هآستینگ
March 11th, 2016, 18:31
صبح بخیر :d

ممنون