PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اداره پست برای ارسال نامه به enamad

saeid1346
March 10th, 2016, 15:32
.............

yasserhost
March 10th, 2016, 17:05
سلام خدمت دوستان

ما یه نامه ای رو فرستادیم برای این enamad ، برای گرفتن همین نماد کوفتی مدارک و تعهد نامه و ... ، الان دو روزه نامه داره به واحد توزیع تحویل داده میشه

تهران - منطقه 15 پستي تهران - نقطه مبادله منطقه15پستی (مرسوله به واحد توزیع (مرسولات انبوه) تحویل گردید) 19 اسفند ماه 1394 ساعت 9:58 AM ---- تهران - منطقه 15 پستي تهران - نقطه مبادله منطقه15پستی (مرسوله به واحد توزیع (مرسولات انبوه) تحویل گردید) 20 اسفند ماه 1394 ساعت 9:53 AM ----

با پست پیشتاز فرستادم ، میخواستم تحقیق کنم پست دیگه ای هست مطمئنتر باشه ، که متاسفانه یکم عجله کردم و سریع ارسالش کردم ، الان بلاتکلیف موندیم !

اطلاعات روی نامه رو هم کامل نوشتم شمارمم گذاشتم ، دوبار هم صندوق پستی نماد رو نوشتم گفتم شاید اشتباه بشه ولی دقیقا همون چیزی ک بش فکر میکردم سرم اومد !

با منطقه 15 تماس گرفتم گفتن تازه 20 ام نامه رو تحویل ما دادن امروز به دبیرخانه سازمانشون تحویل داده میشه ولی خبری نشده هنوز خود نمادم گفت تحویل ندادن !!!

با این اوصاف فکر کنم برگشتش میزنن ، نظر شما چیه ؟ کاری نیست بتونیم انجام بدیم ؟ این مامور هایی که نامه ها رو توزیع میکنن شماره تماسی ندارن تکلیف مشخص کنیم ؟

و ی سوالی به غیر از شرکت پست ، شرکت دیگه ای برای ارسال نامه نیست ؟ کلا درانحصار همین شرکته ؟

نامه از مشهد ارسال شده.

الان ی سرچی زدم بعضی از دوستان هم مشکل مشابه رو داشتن

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=106221&page=2

ولی من با نماد تماس گرفتم گفتن تحویل داده نشده !!!

سلام عزیزم
به آدرس فرستادید یا صندوق پستی
(باید به صندوق پستیشون بفرستی ) من پیشتاز از شهرمون فرستادم که آخرین نقطه جنوبه عرض 2 هفته رسید :d
خارج کشور میفرستادم سریعتر بود

Ramin
March 10th, 2016, 17:38
سلام

- گاها موارد مربوط به وقایع مرسولات در سایت پست با تاخیر ثبت می شود و یا حتی گاهی اصلا ثبت نمی شد. به صورت مثال برخی مرسولات بعد از تحویل پیام تحویل داده شده است و حتی نمونه امضا تحویل گیرنده در سایت پست ثبت می شود و گاهی اوقات این وقایع ثبت نمی شود در حالی که مرسوله تحویل داده شده است

به هر حال اگر از عدم تحویل مرسوله اطمینان دارید. ( 48 و نهایتا 72 ساعت موظف هستند مرسوله پیشتاز شما را در مقصد تحویل دهند و اگر مشکلی وجود دارد ظرف همین مدت زمان با ذکر دلیل برگشت داده شود . در هر صورت در مدت فوق مسوله یا باید تحویل داده شده باشد و یا با ذکر دلیل برگشت) در لینک زیر با مشخصات حقیقی خود فرم را پر کرده ( شناسه مرسوله ؛ اطلاعات تماس + کد ملی شما و .....) کد پیگیری را یادداشت فرمائید

http://eop.post.ir/RegistExternal.aspx

sazsaz
March 10th, 2016, 22:00
روز شنبه می رسه
به خاطر پیشواز نوروز خیلی سر اداره پست شلوغ شده

saeid1346
March 15th, 2016, 19:56
دوستان یه سوال ، پست ویژه که زمان تحویلش به اداره پست 14:21 باشه چه زمانی میرسه ؟

p30nama
March 15th, 2016, 22:39
پست اصلا روی کارش تعهد نداره . خیلی بی تعهد و بی مسولیته

من فرستادم با پست معمولی 20 روز نرسیده به طرف . پیشنهاد میکنم اگر میخواید از پست دولتی استفاده کنید حتما پیشتاز کنید چون لاقل رسید داره