PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cashu.com

sohrab.khan
October 22nd, 2010, 01:45
مشابه تاپیک قبلی ام در مورد Western Union اینبار در مورد cashu.com
رابطه cashu.com با ایرانی جماعت چطوره ؟ :">
تحریم = ؟
کسی با cashu.com کار کرده ؟
تو لیست کشورهاش ایران دیده میشه!

vPsPersia.COM
October 22nd, 2010, 02:06
من باهاش کار کردم ، فکر نمی کنم مشکلی با ایران داشته باشه

اما عزیزم ، کمتر جایی هست که cashU قبول کنه !

فکر نکنم هیچ دیتاسنتری cashU قبول کنه!

nasa_de
October 22nd, 2010, 12:35
من حدودای عید باهاشون تماس گرفتم / گفتم که ایرانی هستم / مثل اکثر درگاههای پرداخت دو نوع حساب داشتند
1- شخصی : مشکلی نداشتن که شما ایرانی هستید یا ...

2- حساب مرچنت : مشکلی نیست که شما ایرانی باشید اما حتما و حتما باید یک حساب انلاین بانکی در خارج از ایران داشته باشید مثل ویزا و مستر

amiri113
October 22nd, 2010, 12:37
شرکت cashU اردنی هستش و کشور اردن به شدت آمريکایی زده هستش.
برای ويزا هایی که به تورهای ايرانی ميدن نامه ای مياد که از سمت وزارت اطلاعاتشون هستش.

فکر کنم چند سال قبل هم (5 6 سال قبل) يکبار همه اکانت های ایرانی رو ساسپند کرد، اگر اشتباه نکنم!

sohrab.khan
October 22nd, 2010, 13:23
گلی بود و به سبزه نیز آراسته شد :57::-|

شرکت cashU اردنی هستش و کشور اردن به شدت آمريکایی زده هستش.
برای ويزا هایی که به تورهای ايرانی ميدن نامه ای مياد که از سمت وزارت اطلاعاتشون هستش.

فکر کنم چند سال قبل هم (5 6 سال قبل) يکبار همه اکانت های ایرانی رو ساسپند کرد، اگر اشتباه نکنم!

rezachess
April 30th, 2012, 21:30
دوستان کی می تونه یک حساب خارجی برای مرچنت کش یو برای من درست کنه ؟

azure
May 1st, 2012, 20:29
اگه میخواید مرچنت کش یو رو بگیرید به نظرم مرچنتهایی رو بگیرید که کش یو رو هم به عنوان پیمنت قبول میکنند.مثل OKPAY. منتها fee برای کش یو 10 درصده که میشه از خریدار گرفت، یعنی خریدار بابت 10 دلار باید 11 دلار پرداخت کنه، خریدار با کش یو پرداخت میکنه اما شما okpay دریافت میکنید. دلار okpay هم جا نیوفتاده، معلوم نیست با ایران مشکل داره یا نه (بعضیا میگن واسه وریفای به ایرانیا گیر میده)

پی بای کش هم هست اما مثل اینکه کلاً با ایران مشکل داره