PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح و فروش و رفع لیمیت حساب های پی پال از کشورهای مختلف/ فروش vcc vba vms vps

crowlink
March 10th, 2016, 10:11
با درود
افتتاح حساب پی پال از سراسر دنیا و 5 قاره
زمان تحویل حساب های جدید ظرف 24 ساعت تا 7 روز کاری انجام میشود
حساب های قدیمی از 24 ساعت تا 72 ساعت تحویل داده میشود
مدارک به صورت محدود و به صورت کاملا اختصاصی و Unique ارائه میشود
همه حساب ها فول وریفای و بدون هیچ محدودیتی در دریافت/ارسال/ برداشت میباشد و مدارک به پی پال ارسال شده و تاییدیه گرفته میشود
افتتاح حساب جدید و فروش حساب قدیمی و رفع لیمیت حساب های لیمیت و بلاک شده از کشورهای مختلف پذیرفته میشود
به همه دوستان توصیه میکنیم از افتتاح حساب با مدارک جعلی غیر اختصاصی و یا پاسپورت ایرانی و اقامت جعلی جدا خودداری کنند
================================================== ==
حساب پی پال فول وریفای با مدارک کامل از قاره آسیا
افتتاح حساب پی پال از امارات 150 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از سنگاپور 150 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از مالزی 170 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از اندونزی 200 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از فیلیپین 200 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از تایلند 200 هزار تومان
حساب پی پال فول وریفای با مدارک کامل از قاره آفریقا
افتتاح حساب پی پال از مصر 150 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از تونس 150 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از مراکش 150 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از آفریقای جنوبی 200 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از نیجریه 150 هزار تومان
حساب پی پال فول وریفای با مدارک کامل از قاره استرالیا
افتتاح حساب پی پال از استرالیا 380 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از نیوزلند 380 هزار تومان
حساب پی پال فول وریفای با مدارک کامل از قاره اروپا
افتتاح حساب پی پال از لاتویا 380 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال از انگلیس 600 هزار تومان
حساب پی پال فول وریفای با مدارک کامل از قاره آمریکای شمالی
افتتاح حساب پی پال پرسنال از کانادا 380 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال بیزینس از کانادا 600 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال شخصی از آمریکا از 200 هزار تومان
افتتاح حساب پی پال بیزینس از آمریکا 600 هزار تومان
ارائه بسته کامل ویژه از لاتویا جز اتحادیه اروپا با واحد یورو با قابلیت گیفت فقط 600 تومن
کمترین فی در دریافت یورو 0.7% و ارسال رایگان یورو به صورت گیفت به همه کشورهای اتحادیه اروپا
حساب پی پال + مدارک+ سیم کارت فیزیکی+ویزا کارت فیزیکی+شش ماه وی پی اس+ هزینه پست به ایران
================================================== ===========
خدمات زیر جداگانه و یا مرحله به مرحله نیز ارائه میشود
گرفتن اطلاعات پایه و ثبت نام در سایت دلخواه Personal Info و تایید به صورت مرحله ای
ارائه مدارک هویتی و آدرس Identity and address verification
ارائه حساب بانکی جهت تایید و رفع لیمیت حساب پی پال Virtual Bank Account or VBA
ارائه کارت اعتباری جهت وریفای حساب پی پال Virtual Credit Card
ارائه کارت اعتباری مجازی و فیزیکی جهت خرید های اینترنتی VCC and Prepaid Debit Card
ارائه سیم کارت های و تلفن مجازی جهت تایید و رفع لیمیت حساب پی پال Virtual Sim Card or VMS
پرداخت فاکتور
خرید و فروش ارزهای مجازی با سورس معتبر
نقد کردن درآمدهای ارزی از شرکت ها و سایت های معتبر
فروش گیفت کارت Amazon Ebay Paypal Microsft Apple Itunes Google Play
================================================== ======
برای اطلاعات و جزئیات بیشتر با یکی از کانال های ارتباطی زیر در ارتباط باشید
موبایل/تلگرام:09159315039
ایمیل:crowlink@gmail.com
یاهوو:mohammadheirany
اسکایپ:mohammad.heirany
==============================
ARIZANTA NETWORKS SOLUTIONS LTD
Company Number: 8307067
خدمات بیشتر و کشورهای بیشتر بزودی

jafarhabibi
March 12th, 2016, 19:26
ایشان در اسرع وقت برای بنده یک اکانت google adsence راه انداختن. اخلاق حرفه ای و پاسخگویشون حرف. نداره

crowlink
April 23rd, 2016, 08:18
دیگر تاپیک مرتبط با خدمات شرکت
خرید و فروش ارزهای مجازی پرداخت فاکتور پی پال مستر ویزا بیتکوین وب مانی نتلر وسترن یونیون مانی گرم ... (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=147250)

upweb
April 24th, 2016, 10:27
سلام
ایشون تایید میشن . کمتر از 24 ساعت حساب پی پال ​برای من ایجاد کردند و تحویل دادن.

arash r
April 26th, 2016, 23:40
سلام من دو تا اکانت پی پال لهستان دارم که لیمیت شدن تو یکیش حدود ۱۵ دلار و توی اون یکی هم حدود ۱۱۵ دلار هست
میخواستم بدونم هزینه رفع لیمیت یا نقد کردن موجودیش چقدر میشه؟
فقط با حساب بانکی از امریکا یا لهستان میشه نقد کردن چک کردم با کردیت کارت نمیشه
با تشکر

arash r
April 27th, 2016, 13:32
متاسفانه قابلیت جواب دادن به پیغام خصوصی برام فعال نیست
توی یاهو براتون پیغام گذاشتم

Curious
April 28th, 2016, 05:52
سلام,گفتید حساب بیزینس کانادا فول وریفای هستش یعنی 100% وریفاید: لطفا بگید آیا حساب بانکی و شماره موبایلش از کاناداست؟

کارتش چند سال انقصا داره؟

مدرک چی میدین؟

شماره ی sin هم داره؟

قیمت حساب از نوع پرسونال چنده؟

ممنون

crowlink
April 28th, 2016, 09:51
سلام,گفتید حساب بیزینس کانادا فول وریفای هستش یعنی 100% وریفاید: لطفا بگید آیا حساب بانکی و شماره موبایلش از کاناداست؟

کارتش چند سال انقصا داره؟

مدرک چی میدین؟

شماره ی sin هم داره؟

قیمت حساب از نوع پرسونال چنده؟

ممنون

با درود
این توضیحات فقط مربوط به حساب های کانادا میباشد
حساب کانادا در نوع پریمایر و بیزینس قابل ارائه هست
حساب بیزینس به همراه business paper ارائه میشه
با کارت و مدارک فول وریفای میشه و نیازی به موبایل و بانک نیست
کارت بین 1 تا سه سال اعتبار دارد
حساب با 60% فول وریفای میشه و درصورت نیاز بانک و موبایل هم وریفای میشه
مدارک را اول کار ارسال و تاییدیه را از پی پال میگیریم
مدارک هم در صورت نیاز تحویل داده میشه
در صورن نیاز به موبایل مجازی و فیزیکی قابل ارائه هست
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق یاهو اسکایپ (skype:mohammad.heirany?chat) تلگرام (tg://resolve?domain=arizanta)تماس بگیرید
باتشکر
شرکت آریزانتا

Curious
April 28th, 2016, 14:54
با درود
این توضیحات فقط مربوط به حساب های کانادا میباشد
حساب کانادا در نوع پریمایر و بیزینس قابل ارائه هست
حساب بیزینس به همراه business paper ارائه میشه
با کارت و مدارک فول وریفای میشه و نیازی به موبایل و بانک نیست
کارت بین 1 تا سه سال اعتبار دارد
حساب با 60% فول وریفای میشه و درصورت نیاز بانک و موبایل هم وریفای میشه
مدارک را اول کار ارسال و تاییدیه را از پی پال میگیریم
مدارک هم در صورت نیاز تحویل داده میشه
در صورن نیاز به موبایل مجازی و فیزیکی قابل ارائه هست
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق یاهو اسکایپ (skype:mohammad.heirany?chat) تلگرام (tg://resolve?domain=arizanta)تماس بگیرید
باتشکر
شرکت آریزانتا
سلام و درود,ممنونم از جوابتون.
لطف کنید قیمت حساب پرمیر رو هم بفرمایید.

معذرت میخوام پس حساب بیزینسی کانادا که 600 تومن ارائه میدین فقط 60% وریفاید هستش درسته؟شما استاد هستید ولی فکر میکنم 100% رو فول وریفای میگن نه 60% رو.لطف کنید قیمت حساب بیزینسی کانادا 100% ورییفای رو که تایید موبایل و حساب بانکی هم داره رو یا برام پ خ کنید یا همینجا اغلام کنید.و حتما عنوان کنید که اون حساب بانکی و موبایل از کاناداست یا از یه کشور دیگه.چون این مهمه؟
ممنون

Adrien
April 28th, 2016, 16:27
سلام قربان.

اکانت بیزنس آمریکا بهمراه شماره ملی شخص امریکایی و پروف آدرس و سیم کارت با قابلیت اس.ام.اس و پسپورت یک شخص امریکایی همش = 600؟؟ بعد چون برای نوع بیزنس، اون بیزنسی که هزینه ماهیانه حدود 30 دلار داره هستش یا نه؟؟؟؟ و اینکه اگر مثلا دو سال دیگه لیمیت شدیم چیکار کنیم؟؟؟؟ خب پسپورت تاریخ انقضا داره.... :109:
و اینکه روی این حساب، شرکت هم واسمون ثبت میکنید؟؟؟؟ یعنی با ثبت شرکت همش روی هم 600 هزارتومن ؟؟؟؟

عاقبتش به لیمیت نمیرسه بخاطر هویت جعلیه شرکتمون ؟؟؟؟ :109:

با سپاس پیشاپیش

متأسفانه هنوز امکان فرستادنِ پیام خصوصیم هم فعال نیست در انجمن. چند تا پست باید نوشت تا پیام خصوصی فعال بشه؟؟؟؟ عجب وضعیه :-ss:-ss

crowlink
April 28th, 2016, 19:23
سلام و درود,ممنونم از جوابتون.
لطف کنید قیمت حساب پرمیر رو هم بفرمایید.

معذرت میخوام پس حساب بیزینسی کانادا که 600 تومن ارائه میدین فقط 60% وریفاید هستش درسته؟شما استاد هستید ولی فکر میکنم 100% رو فول وریفای میگن نه 60% رو.لطف کنید قیمت حساب بیزینسی کانادا 100% ورییفای رو که تایید موبایل و حساب بانکی هم داره رو یا برام پ خ کنید یا همینجا اغلام کنید.و حتما عنوان کنید که اون حساب بانکی و موبایل از کاناداست یا از یه کشور دیگه.چون این مهمه؟
ممنون

با درود
قیمت حساب personal/premier از کانادا 380 تومن با مدارک
قیمت حساب Business از کانادا 600 تومن با مدارک و Business Paper
حساب بانکی وی پی اس و سیم کارت مجازی و فیزیکی و کارت اعتباری فیزیکی مجازی هم از همان کشور قابل ارائه هست
پی پال در کل سه مرحله وریفای داره
Unverified
این نوع حساب محدودیت های زیادی داره و کار کردن باهاش ریسک زیادی داره
Verified
حسابی هست وریفای شده که که با توجه به کشور مراحلش وریفای فرق میکنه و ولی محدودیت های در ارسال و دریافت برداشت داره
Full Verified
به حسابی اطلاق میشود که کارت یا بانک لینک شده و مدارک ارسال شده و هیچ محدودیتی در ارسال/دریافت/برداشت Send/Receive/Withdraw ندارد.
حالا ممکنه یک حساب با 40% فول وریفای بشه یک حساب با 100% و یک حساب با 80%
یا حتی حسابی با 100% هم فول وریفای نشه مثل حساب آمریکا که برای وریفای شدن وارد کردن موبایل حساب بانکی و کارت 100% وریفای میشه ولی فول وریفای نیست و یکسری محدودیت هایی با 100% پروفایل تکمیل شده داره
و برای فول وریفای کردن 4 تا ایتم موبایل حساب بانکی ایمیل کارت اعتباری یا بانکی و 4 تا مدرک شامل ID+utility bill+bank statement+SSN نیاز هست
در کل نکته ای که شما اشاره کردید درصد تکمیل شدن پروفایل حساب هست و پروفایل حساب ها تا 100% در صورت نیاز قابل ارائه و تکمیل شدن هست
با تشکر

upnull50
May 16th, 2016, 21:48
سلام دوست عزیز

در صورتی که ما یک حساب از امارت یا سنگاپور بگیریم هزینه وی پی اس ماهیانه چقدر می شه؟

crowlink
May 16th, 2016, 21:59
سلام دوست عزیز

در صورتی که ما یک حساب از امارت یا سنگاپور بگیریم هزینه وی پی اس ماهیانه چقدر می شه؟

با درود
لطفا برای جزئیات با یکی از کانال های ارتباطی یاهو تلگرام اسکایپ یا موبایل که در امضا آمده تماس بگیرید
قیمت وی پی اس از حدود 5$ یا 5€ شروع میشه که میتونید ماهانه سه ماهه شش ماهه یا سالانه بگیرید و خودتون با موجودی حساب پی پال پرداختش کنید.
با تشکر از تماس شما

upnull50
May 17th, 2016, 16:37
با درود
لطفا برای جزئیات با یکی از کانال های ارتباطی یاهو تلگرام اسکایپ یا موبایل که در امضا آمده تماس بگیرید
قیمت وی پی اس از حدود 5$ یا 5€ شروع میشه که میتونید ماهانه سه ماهه شش ماهه یا سالانه بگیرید و خودتون با موجودی حساب پی پال پرداختش کنید.
با تشکر از تماس شما

دوست عزیز مساله اصلی برای من همین راه امن کانکت شدن به پی پاله... قبلا" یک حساب پی پال تایلند داشتم که از طریق **** 4 بهش وصل می شدم چند ماه هم به همین روش وصل شدم هیچ مشکلی براش پیش نیومد آیا استفاده از **** 4 را برای پی پال توصیه می کنید؟ منظورم سرویس آی پی استاتیک هست

crowlink
May 17th, 2016, 17:20
دوست عزیز مساله اصلی برای من همین راه امن کانکت شدن به پی پاله... قبلا" یک حساب پی پال تایلند داشتم که از طریق **** 4 بهش وصل می شدم چند ماه هم به همین روش وصل شدم هیچ مشکلی براش پیش نیومد آیا استفاده از **** 4 را برای پی پال توصیه می کنید؟ منظورم سرویس آی پی استاتیک هست

بادرود
تنها روشی که توصیه میشه استفاده از VPS از یک دیتا سنتری که رینج آی پی هاش تابلو نباشه هست.
که اگر از همون کشور باشه بهتر است.
بقیه روش ها V*P*N/P*R*O*X*Y ... قابل شناسایی(Detectable) هستن و به هیچ عنوان توصیه نمیشود و در نهایت موجب لیمیت و بلاکه شدن حساب میشود
و اگر بخوام تخصصی تر موضوع را باز کنم کلا همه مرورگرها مثل فایرفاکس گوگل کروم .... یک باگ به اسم WebRTC دارن که صرفه نظر اینکه شما دارید از چه سرویسی برای مخفی سازی آی پی واقعی تون استفاده میکنید
همین باگ آی پی اصلی و آی پی سرویسی که استفاده میکنید رو فاش میکند
با تشکر

upnull50
May 17th, 2016, 19:19
ممنون از توضیحتون

در مورد وی پی اس آمریکا آیا اگر 100 درصد وریفای شده باشن ( یعنی فول وریفای با وریفای صد در صد ) در اون صورت باز احتمال لیمیت شدن حساب هست ؟در صورت لیمیت شدن یا درخواست مدارک شما می تونید برای رفع لیمیت کمک کنید؟

crowlink
May 17th, 2016, 20:04
ممنون از توضیحتون

در مورد وی پی اس آمریکا آیا اگر 100 درصد وریفای شده باشن ( یعنی فول وریفای با وریفای صد در صد ) در اون صورت باز احتمال لیمیت شدن حساب هست ؟در صورت لیمیت شدن یا درخواست مدارک شما می تونید برای رفع لیمیت کمک کنید؟
کلا سیستم کار ما اینه بعد از ثبت نام مدارک مورد نیاز به پی پال ارسال و تاییدیه گرفته و همه محدودیت ها برداشته میشه و مدارک را تحویل مشتری میدیم
ولی در مورد خاص آمریکا حساسیت بالایی داره و همیشه احتمال لیمیت شدن هست و همیشه مدارک دم دست باشه چون هم اول کار هم نمیشه مدارک را ارسال کرد.
البته حساب بیزینس آمریکا نسبت به حساب شخصی احتمال ریسک لیمیت شدنش خیلی پایین تر هست.
حساب آمریکا جز بهترین حساب ها هست درصورتی که حرفه ای و کامل مراحلش تکمیل شده باشه و چون هزینه زیادی داره به کسی توصیه نمیکنم مگر اینکه هزینه براش مهم نباشه
حساب فول وریفای چه شخصی چه بیزینس آمریکا 8 مرحله داره تا فول وریفای بشه و 4 مدرک(ID+Address+Bank Statement+SSN)مختلف نیاز داره که باید همیشه دم دست باشه.
مثلا شما 100% هم وریفای باشه به 200 تراکنش یا 20.000 دلار درسال برسه باید شماره امنیت ملی را برای مباحث مالیاتی وارد کنید و کسی حاضر نیست به این راحتی ها این شماره را در اختیار کسی بزاره
و اگر SSN را وارد نکنید از حساب نمیتونید استفاده کنید و به هیچ عنوان نمیشه دورش زد و تنها مدرکی هست که نمیشه جعل کرد چون به پایگاه دولت فدرال آمریکا وصل میشه و صحتش تایید میشه و در نهایت حساب را باید ببندید.
و این مختص آمریکا نیست و کشورهای مختلف شماره ای شبیه به این نیاز دارن که چند تا کشور را به عنوان مثال در پایین ذکر کردم و تنها مدرک کافی نیست
حساب پی پال کانادا SIN میخواد
حساب پی پال روسیه SNILS+INN میخواد
حساب پی پال هندوستان PAN میخواد
حساب پی پال برزیل CPF میخواد
و نکته ای میخوام عرض کنم اینه که وقتی پی پال 202 کشور را پشتیبانی میکنه و از همش میشه حساب باز کرد چرا آدم بره سراغ حساب های دردسرساز و با حساسیت بالا

upnull50
May 17th, 2016, 22:19
کلا سیستم کار ما اینه بعد از ثبت نام مدارک مورد نیاز به پی پال ارسال و تاییدیه گرفته و همه محدودیت ها برداشته میشه و مدارک را تحویل مشتری میدیم
ولی در مورد خاص آمریکا حساسیت بالایی داره و همیشه احتمال لیمیت شدن هست و همیشه مدارک دم دست باشه چون هم اول کار هم نمیشه مدارک را ارسال کرد.
البته حساب بیزینس آمریکا نسبت به حساب شخصی احتمال ریسک لیمیت شدنش خیلی پایین تر هست.
حساب آمریکا جز بهترین حساب ها هست درصورتی که حرفه ای و کامل مراحلش تکمیل شده باشه و چون هزینه زیادی داره به کسی توصیه نمیکنم مگر اینکه هزینه براش مهم نباشه
حساب فول وریفای چه شخصی چه بیزینس آمریکا 8 مرحله داره تا فول وریفای بشه و 4 مدرک(ID+Address+Bank Statement+SSN)مختلف نیاز داره که باید همیشه دم دست باشه.
مثلا شما 100% هم وریفای باشه به 200 تراکنش یا 20.000 دلار درسال برسه باید شماره امنیت ملی را برای مباحث مالیاتی وارد کنید و کسی حاضر نیست به این راحتی ها این شماره را در اختیار کسی بزاره
و اگر SSN را وارد نکنید از حساب نمیتونید استفاده کنید و به هیچ عنوان نمیشه دورش زد و تنها مدرکی هست که نمیشه جعل کرد چون به پایگاه دولت فدرال آمریکا وصل میشه و صحتش تایید میشه و در نهایت حساب را باید ببندید.
و این مختص آمریکا نیست و کشورهای مختلف شماره ای شبیه به این نیاز دارن که چند تا کشور را به عنوان مثال در پایین ذکر کردم و تنها مدرک کافی نیست
حساب پی پال کانادا SIN میخواد
حساب پی پال روسیه SNILS+INN میخواد
حساب پی پال هندوستان PAN میخواد
حساب پی پال برزیل CPF میخواد
و نکته ای میخوام عرض کنم اینه که وقتی پی پال 202 کشور را پشتیبانی میکنه و از همش میشه حساب باز کرد چرا آدم بره سراغ حساب های دردسرساز و با حساسیت بالا

ممنون
من تو تلگرام براتون پی ام می فرستم ادامه را اونجا باهاتون صحبت می کنم

Linorth
May 26th, 2016, 02:51
سلام

من یه اکانت دارم مال بحرین هست الان خیلی وقته لیمیت شده. توش حدودا 50 دلار موجودی هست. شما میتونید نقد کنید موجودیش رو؟ هزینه و ایناش چقدر میشه؟ ممنون میشم تو پیغام خصوصی جواب بدین.

apitaa
July 12th, 2016, 21:09
سلام دوست عزیز امکان ایجاد اکانت گوگل اد هست؟
اگر بله با کدام واحد پول؟

shirazshop
July 31st, 2016, 19:12
ایشون شدیدا تایید میشن اکانت پیپال از فیلیپین به همراه مدارک رو برای بنده کمتر از 6 ساعت اوکی کردند!
بسیار فرد خوش برخورد و محترمی هستند و به تمام سوال های من با حوصله پاسخ دادند :)

GunsS
November 27th, 2016, 00:30
عرض سلام

به حساب کارکرد که فاقد هولدینگ باشه نیاز دارم

لطفا قیمت ها و شرایط را ارسال نمایید

با تشکر

crowlink
November 27th, 2016, 07:13
عرض سلام

به حساب کارکرد که فاقد هولدینگ باشه نیاز دارم

لطفا قیمت ها و شرایط را ارسال نمایید

با تشکر

با درود
اطلاعات تماس پ.خ شد و در امضا هم هست
با تشکر

mohamad.ninja
July 23rd, 2018, 01:25
سلام. هنوزم افتتاح حساب پی پال انجام میدید ؟
پی پال فیلیپین. لطفا هزینه رو هم بگید. تشکر

crowlink
July 23rd, 2018, 08:23
سلام. هنوزم افتتاح حساب پی پال انجام میدید ؟
پی پال فیلیپین. لطفا هزینه رو هم بگید. تشکر

با درود بله
از طریق تلگرام اسکایپ واتس آپ در ارتباط باشید

X2Maxer
October 24th, 2018, 20:09
سلام
لطفا تلگرامتون رو چک کنید.