PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک درخواست خرید و فروش پی پال و پرداختهای اینترنتی

IranSpace
October 21st, 2010, 17:48
با سلام خدمت دوستان عزیز،
با توجه به اینکه یک سری از دوستان و بچه های هاستینگ نیاز به خرید دلار پی پال و پرداختهای اینترنتی شامل ثبت و تمدید دامنه، خرید و تمدید سرور اختصاصی و مجازی و سایر پرداختهای اینترتی دارن به نظر من بهتره که همه این درخواستها در یک تاپیک مشخص گفته بشه و این کار هم به فروشنده ها و هم خریداران دلار کمک می کنه که به صورت متمرکز کار کنن و همچنین باعث میشه که موضوعات و تاپیکهای تکراری خرید و فروش دلار به وجود نیاد و شکل انجمن حفظ بشه. لذا از مدیران تقاضا دارم رو صورت دیدن این تاپیک را به صورت استیکی در آورده تا دسترسی کاربران به این قسمت آسان گردد.

از دوستان و بچه های عزیز تقاضا دارم که درخواستهای خرید دلار خودتون رو فقط در این تاپیک اعلام کنید تا هم زودتر جواب مورد نظر خودتون دریافت کنید و هم به نظم دادن انجمن کمک کرده باشید.

با تشکر.

IranianServer
October 21st, 2010, 21:07
بخشش ایجاد شده !
فکر نکنم نیاز به تاپیک باشه !!
اما به هر حال دست شما دردنکنه ! موفق باشید

lvlehrad
October 21st, 2010, 21:15
هرکی دلار بخواد یه جستجو تو انجمن میزنه 10 20 تا تاپیک در این رابطه پیدا میکنه ! هرکیم تاپیک میده که خرید اینترنتی داره معمولا بیشتر از 2 3 نفر پیدا نمیشن که انجام بدن ! و بقیه هم همون 2 3 نفرو پیشنهاد میدن چون مورد اعتماد هستند و تقریبا همه بچه ها ازشون خرید کردن

Doublex
October 21st, 2010, 21:19
ممنون از تاپیک :.

=لطف کنن دوستان مزنه بازار رو در طلب اخلاص بزارن :. ممنون

ظاهرا دوستمون Shomix توبه کردن :-s دیگه بیزینس نمیکنن

lvlehrad
October 21st, 2010, 21:29
ممنون از تاپیک :.

=لطف کنن دوستان مزنه بازار رو در طلب اخلاص بزارن :. ممنون

ظاهرا دوستمون Shomix توبه کردن :-s دیگه بیزینس نمیکنن

نه آقا توبه نکردن ! دلاری 1250 میدن همین الان یه نگاه به status بنداز :دی خیلی گرون شده :(

---
October 22nd, 2010, 01:47
سلام پی پال هر 100 دلار 115000 تومان + 5000 تومان جابه جایی
میشه دلاری 1150 خواستید در خدمتم

IranSpace
October 22nd, 2010, 19:38
یکی از دلایلی که باعث شد این تاپیک بزنم اول اینکه درسته که با سرچ کردن می تونن افرادی رو پیدا کنن که پرداخت انجام بدن ولی این افراد همیشه این کار رو انجام نخواهند داد و به هر حال افراد جدیدی شاید بخوان این کار رو انجام بدن و بچه های فروم به محض اینکه درخواستشون رو تو این تاپیک بزارن(هم فروشنده و هم خریدار) به سرعت فروشنده مورد اعتماد خودشون رو پیدا می کنن و این به نفع همست و در ضمن همه این فعالیتها متمرکز میشه و از تاپیکهای و پستهای تکراری جلوگیری میشه.
بنده خودم فروشنده دلار هستم و در انجمنهای دیگه فعالیت دارم. و البته خیلی از بچه های هاستینگ همین فروم مشتری من هستن. یکی از دلایلی که این تاپیک ایجاد کردم هم این بود که قصد دارم تا جایی که در توانم هست دلار با قیمت مناسب و مطمئن برای دوستانی که نیاز به خرید و پرداخت دلار دارن انجام بدم.

لیست مشتریهای فعلی ما : Pershe.Com ، Ajahost.Net ، SpadanaHost.Ir ، Samansystems.com 1Mizban.Com ، PishtazWeb.Net ، PardisHosting.com ، VPSPersia.Com ، HostAndvps.com و سایر دوستان...

در حال حاضر 2300 دلار موجودی با قیمت هر دلار 1120 تومان موجود هست و دوستانی که نیاز دارن میتونن از طریق یاهو مسنجر یا ارسال پی ام درخواست بدن.

با تشکر.

---
October 22nd, 2010, 19:51
:115:قیمت مناسبیه البته منم میتونم 1120 تومن بدم اما 5000 تومن جابه جایی میخوره بهش مثل اینکه ایران اسپیس عزیز مناسب تر میدن

reza115
October 22nd, 2010, 21:28
یکی از دلایلی که باعث شد این تاپیک بزنم اول اینکه درسته که با سرچ کردن می تونن افرادی رو پیدا کنن که پرداخت انجام بدن ولی این افراد همیشه این کار رو انجام نخواهند داد و به هر حال افراد جدیدی شاید بخوان این کار رو انجام بدن و بچه های فروم به محض اینکه درخواستشون رو تو این تاپیک بزارن(هم فروشنده و هم خریدار) به سرعت فروشنده مورد اعتماد خودشون رو پیدا می کنن و این به نفع همست و در ضمن همه این فعالیتها متمرکز میشه و از تاپیکهای و پستهای تکراری جلوگیری میشه.
بنده خودم فروشنده دلار هستم و در انجمنهای دیگه فعالیت دارم. و البته خیلی از بچه های هاستینگ همین فروم مشتری من هستن. یکی از دلایلی که این تاپیک ایجاد کردم هم این بود که قصد دارم تا جایی که در توانم هست دلار با قیمت مناسب و مطمئن برای دوستانی که نیاز به خرید و پرداخت دلار دارن انجام بدم.

لیست مشتریهای فعلی ما : Pershe.Com ، Ajahost.Net ، SpadanaHost.Ir ، Samansystems.com 1Mizban.Com ، PishtazWeb.Net ، PardisHosting.com ، VPSPersia.Com ، HostAndvps.com و سایر دوستان...

در حال حاضر 2300 دلار موجودی با قیمت هر دلار 1120 تومان موجود هست و دوستانی که نیاز دارن میتونن از طریق یاهو مسنجر یا ارسال پی ام درخواست بدن.

با تشکر.

سلام
خشته نباشید

ما به 25 دلار احتیاج داریم که به حساب پی پال ما انتقال بدین
لطفا شرایط و قیمت را برای ما بفرستین (پ خ کنید لطفا) و همچنین آی دی یاهو خودتونو !

IranSpace
October 23rd, 2010, 17:56
سلام
خشته نباشید

ما به 25 دلار احتیاج داریم که به حساب پی پال ما انتقال بدین
لطفا شرایط و قیمت را برای ما بفرستین (پ خ کنید لطفا) و همچنین آی دی یاهو خودتونو !

پخ شد.

pardishosting
November 13th, 2010, 23:24
این جور کاربر های شناخته شده نیاز به تایید ندارند ... کارشون درسته ... من یه مدتیه بخشی از ارز مورد نیازم رو از ایشون می گیرم.