PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبانی فوق العاده ضعیف یک سرویس دهنده سرور مجازی

mostafadam
March 8th, 2016, 17:21
با سلام به همه دوستان
برخودم لازم دیدم تا یکی از سایتهایی که واقعا سرویس های مجازیشون از کیفیت خیلی پایینی و با قطعی های فراوان و سرعت خیلی کم برخوردار هست رو معرفی کنم.
ادرس سایتشون v d s p a r s e . i r هست و فردی با آیدی یاهوی almanwebhost01 هم مثلا!! پشتیبانی میکنه.
الان چندین روزه که به پشتیبانی تیکت دادیم که اصلا سرویستون چیزی نبوده که ما میخوایم و قطعی هاش فراوونه. یکبار به ما جواب دادن که شنبه همین هفته حاضر میشه و دیگه هرچی پیام میدیم که vps قطع شده اصلا نه از طریق یاهو و نه از تیکت سایت پاسخگو نیستن. واسه اثبات حرف هامم اسکرین شات از آخرین تیکتشون میزارم و همینطور سه تیکتی که من بعدش ارسال کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم.

اضافه کنم که الان 24 ساعته که باز هم vps ما 3035130352قطع شده !!!

mehrangta
March 8th, 2016, 17:39
سرویس سه ماهه ازشون داشتیم دارای مشکلات زیادی بود و الکسای سایتمون رو خراب کرد ، درخواست بازگشت وجه دادیم طبق قانون داخل سایتشون تا 7 روز بازگشت میدادن که این کار رو نکردند.
تمام مستندات موجود هست.

zartosht
March 8th, 2016, 17:49
با سلام به همه دوستان
برخودم لازم دیدم تا یکی از سایتهایی که واقعا سرویس های مجازیشون از کیفیت خیلی پایینی و با قطعی های فراوان و سرعت خیلی کم برخوردار هست رو معرفی کنم.
ادرس سایتشون v d s p a r s e . i r هست و فردی با آیدی یاهوی almanwebhost01 هم مثلا!! پشتیبانی میکنه.
الان چندین روزه که به پشتیبانی تیکت دادیم که اصلا سرویستون چیزی نبوده که ما میخوایم و قطعی هاش فراوونه. یکبار به ما جواب دادن که شنبه همین هفته حاضر میشه و دیگه هرچی پیام میدیم که vps قطع شده اصلا نه از طریق یاهو و نه از تیکت سایت پاسخگو نیستن. واسه اثبات حرف هامم اسکرین شات از آخرین تیکتشون میزارم و همینطور سه تیکتی که من بعدش ارسال کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم.

اضافه کنم که الان 24 ساعته که باز هم vps ما 3035130352قطع شده !!!

درود بر شما ،

مشکلاتی با دیتاسنتر قبلی به وجود اماده ، شما میتوانید از برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://vdsparse.ir/crm/announcements.php?id=17

صبر داشته باشید

- - - Updated - - -

سرویس سه ماهه ازشون داشتیم دارای مشکلات زیادی بود و الکسای سایتمون رو خراب کرد ، درخواست بازگشت وجه دادیم طبق قانون داخل سایتشون تا 7 روز بازگشت میدادن که این کار رو نکردند.
تمام مستندات موجود هست.

چه سرویسی ؟ لطفا ادرس ایمیلتون رو ارسال کنید تا بررسی شود .

ما در تمام مدت سرویس دهی بازگشت وجه داریم و فقط میزان روز های مصرفی از سرویس کسر خواهد شد .

mashiat
March 8th, 2016, 19:19
درود بر شما ،

مشکلاتی با دیتاسنتر قبلی به وجود اماده ، شما میتوانید از برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://vdsparse.ir/crm/announcements.php?id=17

صبر داشته باشید

- - - Updated - - -

چه سرویسی ؟ لطفا ادرس ایمیلتون رو ارسال کنید تا بررسی شود .

ما در تمام مدت سرویس دهی بازگشت وجه داریم و فقط میزان روز های مصرفی از سرویس کسر خواهد شد .
درود
ایشون گفتند پشتیانی از تیکت نگرفتند
تیکتشون چند روز بی پاسخ مونده !
اینکه مجبور بشه بنده خدا تاپیک باز کنه و بعد در تاپیک یه لینک داده بشه و گفته بشه دیتاسنتر مشکل داره کار حرفه ای نیست
پشتیبانی یعنی توی hostdl ساعت 3 تیکت میزنی ساعت 3 و ربع حامد اعتصامی فرد جواب میده و پشتیبانی میده
حالا سایتهای دیگه حداقل 8 ساعت یکبار ، 12 ساعت یکبار اصلا 24 ساعت یکبار تیکت رو جواب بدهند کار خودشون خراب نمیشه . اینکه چند روز تیکت بی جواب بمونه یعنی پشتیبانی صفر

بلاخره تجربه ی سالیان من نشون داده تا زمانی که سرور رو نخریدید همه با ادبیات فوق لیسانسی و شیک بهت آفر میدهند و خدمتگذار هستند
به مجض اینکه پول رو دادی و سرور رو خریدی ، وقتی تیکت میدی انگار فروشنده طلبکارت میشه و دیگه اون مهندس با اخلاق و شیک باقی نمیمونه
البته این برای همه نیست . اما خیلیها رو برخورد داشتم توی این چند سال که اینگونه بودند
ضمنا شرکتهای غول پیکر و دفتر دستک دار رو هم تعریف نمیکنم . اونها هم پشتیبانیشون دیفالت شده و کلیشه ای هست با یک جمله اداری عملا مشکلتون رو میپیچونند

Majiiid
March 8th, 2016, 19:35
درود

بلاخره تجربه ی سالیان من نشون داده تا زمانی که سرور رو نخریدید همه با ادبیات فوق لیسانسی و شیک بهت آفر میدهند و خدمتگذار هستند
به مجض اینکه پول رو دادی و سرور رو خریدی ، وقتی تیکت میدی انگار فروشنده طلبکارت میشه و دیگه اون مهندس با اخلاق و شیک باقی نمیمونه
البته این برای همه نیست . اما خیلیها رو برخورد داشتم توی این چند سال که اینگونه بودند
ضمنا شرکتهای غول پیکر و دفتر دستک دار رو هم تعریف نمیکنم . اونها هم پشتیبانیشون دیفالت شده و کلیشه ای هست با یک جمله اداری عملا مشکلتون رو میپیچونند

دمت گرم حرف دل خیلیارو گفتی حقیقت در اکثریت به همین شکل هست
به امید روزی که رفتارها و گفتارها در همه مراحل و همه شرایط یکسان باشه!

zartosht
March 8th, 2016, 19:44
درود
ایشون گفتند پشتیانی از تیکت نگرفتند
تیکتشون چند روز بی پاسخ مونده !
اینکه مجبور بشه بنده خدا تاپیک باز کنه و بعد در تاپیک یه لینک داده بشه و گفته بشه دیتاسنتر مشکل داره کار حرفه ای نیست
پشتیبانی یعنی توی hostdl ساعت 3 تیکت میزنی ساعت 3 و ربع حامد اعتصامی فرد جواب میده و پشتیبانی میده
حالا سایتهای دیگه حداقل 8 ساعت یکبار ، 12 ساعت یکبار اصلا 24 ساعت یکبار تیکت رو جواب بدهند کار خودشون خراب نمیشه . اینکه چند روز تیکت بی جواب بمونه یعنی پشتیبانی صفر

دوست گلم شما هم اگر 2 عدد سرور با تعداد مشتری بالا ، + هاستینگ بالای 400 ( مشتری هاستینگ همکار ) مشتری فعال داشته باشی یک باره دیتاسنتر سرورت رو خاموش کنه ( بعدا به صورت کامل تاپیک میزنم بفهمید چه بلای سر ما اوردن )

مجبور بشی سریع سوار هواپیما بشی بری تهران سرور هارو بگیری ببری دیتاسنتر دیگه نصب راه اندازی کنی و ... واقعا بجز یک اعلامیه بیشتر نمیتونی بدی ، بنده جواب گوی تمامی عزیزان هستم . ایجا اعلام کردم که سو تفاهم نشه ، ابرو چیزی نیست که به این راحتی از دست بره .

بدرود

ehsan58
March 8th, 2016, 19:57
دوستان لطفا صبور باشید جناب زارعی اینجوری که شما میفرمایین نیست!! این مشکلات برای همه میتونه پیش بیاد به عنوان مثال مهندس اسکندری! که با صبر و همکاری مشتریان گرامیشون مشکلشون حل شد. حالا مشکل حناب زارعی مورد دیگه ای هست که حتما خدمتتون عرض میکنن به موقع. پس خواحشا یه کم ایشون رو درک کنید و به ایشون انرزی بدین عزیزان نه اینکه...
امیدوارم به زودی مشکلتون حل بشه همکار عزیز

shetabanhost
March 8th, 2016, 20:37
درجریان مشکل پیش آمده برای اقای زارعی هستیم
لطفا زود قضاوت نکنید
ایشون درحال پیگیری هستن

TheEnnd
March 8th, 2016, 20:38
بنده هم در جریان کار آقای زارعی هستم و حرف ایشون درست هست سرور ایشون رو دیتاسنتر خاموش کردن و مجبور شدن برن برای جابحایی سرور

hoster
March 8th, 2016, 21:12
دوست گلم شما هم اگر 2 عدد سرور با تعداد مشتری بالا ، + هاستینگ بالای 400 ( مشتری هاستینگ همکار ) مشتری فعال داشته باشی یک باره دیتاسنتر سرورت رو خاموش کنه ( بعدا به صورت کامل تاپیک میزنم بفهمید چه بلای سر ما اوردن )

قصد تخریب ندارم و شمارو نیز نمیشناسم
ولی فقط می تونم بگم اینا بهونس شما که میگید مشتری زیاد دارید خوب کارمند استخدام کنید

هر چیزی راه حل داره عزیز !

mostafadam
March 8th, 2016, 21:28
خب آخه الان تقصیر من چیه که سایتم رو هواس حداقل میتونید جواب تیکت بدید که فلان شده چی شده
بازگشت میتونید بدید که بریم از جای دیگه تهیه کنیم که

zartosht
March 8th, 2016, 22:09
خب آخه الان تقصیر من چیه که سایتم رو هواس حداقل میتونید جواب تیکت بدید که فلان شده چی شده
بازگشت میتونید بدید که بریم از جای دیگه تهیه کنیم که

شما درخواست بازگشت وجه ندادین ، که ما بازگشت نداده باشیم .

سرویس شما قرار بود روز شنبه تحویل گردد ، به دلیل بروز مشکلات عقب افتاد ، با این حال تمامی کار ها انجام شده امید واریم فردا تمامی سرویس ها در دسترس باشند .

مشکلی بود در تلگرام هستیم

- - - Updated - - -

قصد تخریب ندارم و شمارو نیز نمیشناسم
ولی فقط می تونم بگم اینا بهونس شما که میگید مشتری زیاد دارید خوب کارمند استخدام کنید

هر چیزی راه حل داره عزیز !

هرچیزی اندازه ای داره عزیز . توجیح اقتصادی باید داشته باشه ، 2نفر کافی هست برای انجام کار ها ، الان که میبینید 1 مشکل بزرگ پیش امده ، در کل بنده نیاز به بهانه ندارم دوست گلم .

عدم رضایت مشتری = عدم درآمد = شکست . پس بچه بازی نیست که دنبال بهانه باشیم .

peym@n
March 8th, 2016, 22:11
اقای زارع تایید میشن
مشکلی پیش اومده که ممکنه به همه پیش بیاد هاستینگ هست و مشکلات :)

farshad_club
March 8th, 2016, 22:13
سلام دو ساله یکی از هاست های دانلودم رو ایناست تا الان یادم نمیاد تیکت داده باشم چون هیچ وقت مشکلی نداشتم و تمدیدشم هر سه چهار ماه یه بار میکنم واقعا مشتری رو راهی میدن

Z.eus
March 8th, 2016, 22:29
دوستان لطفا جَو بیخودی ندید خواهشا.

سرور های ایران به شدت در مقابل حملات ضعیف هستند. مشکل از فروشنده نیست. این مشکلات برای هر مرکزی ممکنه پیش بیاد.

یکم به ایشون فرصت بدید تا مشکلاتشون رو مرتفع سازند.