PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین سرویس دهنده اینترنت

gholamkale
March 6th, 2016, 21:15
با سلام و احترام

واقعیت دیگه از مخابرات و این همه .... خسته شدم و نمیخوام یک لحظه هم از سرویس اینا استفاده کنم، اما مشکلی که دارم نمیدونم چه سرویسی بگیرم که ارزش داشته باشه کوچ کنم

سرویس پایه و فعلیم 1مگ، 18 گیگ ترافیک با سرعت دانلود بین 500-700 ، 8 گیگ دانلود شبانه رایگان در ماه بین ساعت 1 تا 7 بدون افت سرعت (6ماهه میگیرم 92.000 تومن) تو مصرف عادی هم ماهانه 15-20 گیگ ترافیک مصرف میکنم که این مورد قیمتش تو همه سرویس دهنده ها یکیه گویا

دوستان خواهشاً سرویسی معرفی کنید که حداقل این سرعت دانلود رو بده بدون افت پلکانی و... اگر همراه با شات ارسال کنید که دمتون گرم (دانلود شبانه هم داشته باشه که چه بهتر)

ممنونم :53::53:

viasky
March 6th, 2016, 21:20
بنده ایران که بودم آسیاتک سرویس مناسبی ارائه می داد
موفق باشید

هآستینگ
March 6th, 2016, 21:24
با سلام و احترام

واقعیت دیگه از مخابرات و این همه .... خسته شدم و نمیخوام یک لحظه هم از سرویس اینا استفاده کنم، اما مشکلی که دارم نمیدونم چه سرویسی بگیرم که ارزش داشته باشه کوچ کنم

سرویس پایه و فعلیم 1مگ، 18 گیگ ترافیک با سرعت دانلود بین 500-700 ، 8 گیگ دانلود شبانه رایگان در ماه بین ساعت 1 تا 7 بدون افت سرعت (6ماهه میگیرم 92.000 تومن) تو مصرف عادی هم ماهانه 15-20 گیگ ترافیک مصرف میکنم که این مورد قیمتش تو همه سرویس دهنده ها یکیه گویا

دوستان خواهشاً سرویسی معرفی کنید که حداقل این سرعت دانلود رو بده بدون افت پلکانی و... اگر همراه با شات ارسال کنید که دمتون گرم (دانلود شبانه هم داشته باشه که چه بهتر)

اگر تو منطقه فیبر نوری نیستی از هر جا گرفتی دستشون ببوس

من کوچمون فیبر نوریه دهنم سرویس شده برای نت ... مخابرات کیفیت و پشتیبانی تعطیل یکی دیگم هست سرویس دهنده که اونم حجم د ز ده تو روز 1 گیگ میخوره

از اون حجم د ز ده دارم ستمه کارشون اما مجبورررررررررررم

gholamkale
March 6th, 2016, 22:04
بنده ایران که بودم آسیاتک سرویس مناسبی ارائه می داد
موفق باشید

کدوم سرویس آسیاتک رو پیشنهاد میکنید؟

اگر تو منطقه فیبر نوری نیستی از هر جا گرفتی دستشون ببوس

من کوچمون فیبر نوریه دهنم سرویس شده برای نت ... مخابرات کیفیت و پشتیبانی تعطیل یکی دیگم هست سرویس دهنده که اونم حجم د ز ده تو روز 1 گیگ میخوره

از اون حجم د ز ده دارم ستمه کارشون اما مجبورررررررررررم

از کجا باید بدونم فیبر نوریه؟
الا سرویسی 1M up to 6M هست 500-700 دانلود میده فیبر به نظرتون؟

viasky
March 6th, 2016, 22:05

صادقانه عرض کنم اینترانت میگرفتم و تونل میزدم به سرور ایران که اینترنت می شد....
هر گیگ حدود 300 تومان هم بود

gholamkale
March 6th, 2016, 22:07
صادقانه عرض کنم اینترانت میگرفتم و تونل میزدم به سرور ایران که اینترنت می شد....
هر گیگ حدود 300 تومان هم بود

فکر کنم این مورد برای سرور های داخلی مناسب باشه و دانلود از خارج سرعت بالایی نداشته باشه درسته؟

هآستینگ
March 6th, 2016, 22:18

خخ فیبر نوری به شماره ها هست مثلا تو شهر من 431 و یا 231 اینا که عدد دومشون 3 هست رو میگه خط فیبر نوریه

حالا محل سکونت شما نمیدونم بیشتر شهرها مخابرات فیبر نوری ارائه میده

اگر میتونید از پارس انلاین یا ... بگیرید یعنی فیبر نوری نیستید

از توی اقوامم از پار انلاین داشته که بسیار راضی بود خواست شاتل دکه به حساب رتبه اول هست اونم گرفته دو روز طاقت نیاورد سیع رفت مجدد پارس انلاین

الانم که اسیاتک با گیگ ها و قیمت مفتش توی بورسه

فقط دیدگاه دیگرون رو گفتم خودم که مخابراتم از رو مجبوری وگنه همشون رو یکبار که شده امتحان میکردم

viasky
March 6th, 2016, 22:19
نه به اون سرور ایران شما بستگی داره
سرور ایران ما از شاتل بود
در مجموع از نظر هزینه و سرعت بد نبود ولی خوب کمی هم ریسک داره
اول اینترانت بعد تونل...
شاید در منزل یا محل کار و درخواست های بیشتری برای اتصال به اینترنت داشته باشید مثلا موبایل یا....
اونجا هم شاید مشکل ایجاد بشه و کمی کار برای شما سخت بشه

قزوین هاست
March 6th, 2016, 23:53
سلام
کدوم استان ساکنید?

من فن آوا رو پیشنهاد میدم
به امتحان کردنش می ارزه

سرزمین
March 7th, 2016, 00:09
سلام
شاتل مناسبه البته از نظر من.

soheil869
March 7th, 2016, 00:11
با سلام و احترام

با سلام
دوست عزیز وابسته به مکانی که هستی هر شرکتی فرق داره
از کسانی که در اطراف محل اینترنت شما هستن پرس و جو کن دستت میاد

gholamkale
March 7th, 2016, 01:15
سلام
کدوم استان ساکنید?

من فن آوا رو پیشنهاد میدم
به امتحان کردنش می ارزه

سلام
من همدان هستم، کدوم سرویسفن آوا و چه سرعتی دانلود میده؟

سلام
شاتل مناسبه البته از نظر من.

سلام
کدوم سرویسش رو دارید سرعت دانلود چند میده؟

salar123-user8
March 7th, 2016, 01:22
شاتل بگیر سرویس 8 مگ نهایتا شبانه ماهی 100 گیگ دانلود منی سرعت شبنت رو از 900 کم میکنن رو 300 .
اگه دانلود شبانه نداشتی بهترین روش اینترنت اختصاصی point to point هست .

viasky
March 7th, 2016, 01:22
شاتل اصلا خوب نیست
هرجا که باشید
پینگ بالایی داره متاسفانه

gholamkale
March 7th, 2016, 01:30
شاتل بگیر سرویس 8 مگ نهایتا شبانه ماهی 100 گیگ دانلود منی سرعت شبنت رو از 900 کم میکنن رو 300 .

فکر میکنم با این تفاسیر 1مگ مخابرات که دارم از 8مگ شاتل بهتر باشه چون محدودیت نداره سرعت کم نمیشه و قیمتش هم کمتر درمیاد (نهایتا تفاوت قیمت شاتل با مخابرات رو میدم ترافیک ولی سرعت ثابته! رو 700)

viasky
March 7th, 2016, 01:32
شاتل برای استفاده روزانه خوبه بله بدون در نظر گرفتن مصرف شبانه
حالا که تشریف دارید لطفا یک پیغام هم به بنده بدید
برای تمدید سرور ( فرصت طلبی)=))

vatan3da
March 7th, 2016, 01:40
سلام من از شرکت پارس انلاین سرویس دارم.اولش خوب بود.الان 1هفته میشه بیشتر موقع ها حتی گوگل هم باز نمیکنه.نرم افزار هایی مانند(تلگرام.اینستاگرام که کل اختلال دارن.تازه سرویس من 2مگ هستش .ولی خیلی ضعیف شده. به نظر من الان های وب خوبه.البته تا مشتری ها کمه کیفیت خوب میدن تا یکم زیاد میشه مشتری همشون بی کیفیت میشن

iHSG
March 7th, 2016, 07:59
سلام

من از شرکت های مخابرات، آسیاتک، پارس آنلاین، های وب و پیشگامان سرویس داشتم.
خونم هم جنوب شهر تهران هستش بین اینا بهترین سرعت رو با پارس آنلاین داشتم.

اما با یه کارت تخفیف رایگان بلانسبت خر شدم رفتم رو پیشگامان حالا که می خوام برگردم به پارس آنلاین میگه تو اون منطقه پورت خالی نداریم:106:

ظاهراً تو منطقه ما تا بعد از عید هیچ شرکتی پورت خالی نداره چون سایر شرکت ها مثل شاتل و صبانت هم زنگ زدم اونا هم پورت خالی نداشتن به شما هم پیشنهاد میکنم قبل از جمع آوری کردن مخابرات به شرکتی که می خواین ازش اینترنت بگیرید تماس بگیرید و با گفتن شماره خط بپرسید که پورت خالی دارن یا نه چون الان آخر ساله اکثراً پورت خالی ندارن.میره بعد از عید.

wapmaster
March 7th, 2016, 09:35
سلام به همه عزیزان
همه نظراتو خوندم فهمیدم کسی از اینترنت رایتل و ایرانسل استفاده نکرده !!!
واقعا میگم اینترنت ایرانسل و رایتل خیلی سرعتشون بالاست حتی سرعت دانلود تا دو مگ در ثانیه میره !!!
تعرفه هاش یکم گرونه ولی ارزششو داره !!!
مثلا 3 گیگ یکماهه میشه 13 تومن !!! البته یه نوع دیگه داره میشه 10 تومن !!!
ده گیگ شبانه میشه 2000 تومن !!!
5 گیگ هفتگی از 8 صبح تا 12 ظهر میشه 3000 تومن !!!
رایتل هم به اینصورته !!!

واقعا برا یکبار هم شده تست کنید !!!