PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت دانلود شاتل؟

hamedmj
March 6th, 2016, 19:25
سلام

سرعت دانلود سرویس نامحدود شاتل مثلا Art3 یا Art 4 و اینا چقدر هست؟

تهران هستم و سرعت دانلود بی نهایت مهمه.

SaeedFazlollahzadeh
March 6th, 2016, 19:44
من ساری هستم و Art1 نامحدود دارم و سرعت دانلودم بین 150 تا 300 متغیره.
من که دارم از این سرعت استفاده میکنم، دلیلش اینه که شاتل پهنای باند رو باز گذاشته و تقریبا میتونم بگم از حداکثر سرعت دارم استفاده میکنم و حتی گاهی اوقات خود اپراتور هم تعجب میکنه، وقتی میگم افت سرعت دارم! (سرعت دانلودم در 128 محدود، اوایل 423 بود و بعدش خودکار رفت روی 600-700!)
با این حساب، چون تهران به نسبت ساری فوق العاده شلوغ تره و چون اینجا ایرانه، اگه در اون منطقه ی مورد نظر شما (با مناطق تهران آشنایی ندارم) شاتل خوب جواب بده و خط های مخابرات شلوغ نباشه، سرعتی بین 400 تا 600 کیلوبایت بر ثانیه رو میشه انتظار داشت.
این مقدار سرعت برای شما رو حدودی گفتم و ممکنه کمتر بشه به دلیل شلوغی و ممکن هم هست بیشتر باشه.
هم چنین اگر سرویس محدود 256 بگیرید، سرعت دانلودی بین 1 مگابایت تا 1.5 تقریبا خواهید داشت و سرعت آپلود هم تقریبا 1 مگابایت (البته در سرویس های محدود، آپلود رایگان هست کاملا!).
موفق باشید

hamedmj
March 6th, 2016, 19:53
من ساری هستم و Art1 نامحدود دارم و سرعت دانلودم بین 150 تا 300 متغیره.
من که دارم از این سرعت استفاده میکنم، دلیلش اینه که شاتل پهنای باند رو باز گذاشته و تقریبا میتونم بگم از حداکثر سرعت دارم استفاده میکنم و حتی گاهی اوقات خود اپراتور هم تعجب میکنه، وقتی میگم افت سرعت دارم! (سرعت دانلودم در 128 محدود، اوایل 423 بود و بعدش خودکار رفت روی 600-700!)
با این حساب، چون تهران به نسبت ساری فوق العاده شلوغ تره و چون اینجا ایرانه، اگه در اون منطقه ی مورد نظر شما (با مناطق تهران آشنایی ندارم) شاتل خوب جواب بده و خط های مخابرات شلوغ نباشه، سرعتی بین 400 تا 600 کیلوبایت بر ثانیه رو میشه انتظار داشت.
این مقدار سرعت برای شما رو حدودی گفتم و ممکنه کمتر بشه به دلیل شلوغی و ممکن هم هست بیشتر باشه.
هم چنین اگر سرویس محدود 256 بگیرید، سرعت دانلودی بین 1 مگابایت تا 1.5 تقریبا خواهید داشت و سرعت آپلود هم تقریبا 1 مگابایت (البته در سرویس های محدود، آپلود رایگان هست کاملا!).
موفق باشید

اعداد بر حسب بیت هستن یا بایت؟

اگر بر حسب بات باشن عالیه :|

SaeedFazlollahzadeh
March 6th, 2016, 19:54
اعداد بر حسب بیت هستن یا بایت؟

اگر بر حسب بات باشن عالیه :|
صد البته بایت

hamedmj
March 6th, 2016, 19:57
دوستان از تهران کسی نیست؟

سعادت آباد هستم.

Yas-Host
March 6th, 2016, 20:10
اگر نویز نداشته باشید و روی 3000 آپ شده باشه خطتتون سرعت حدودا 700 الی 1 مگ خواهد بود.