PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چالاک 10 گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رايگان) اسیا تک

Sir.DarKNesS
March 6th, 2016, 19:11
سلام این سرویس آسیاتک رو چه سرعتی بسته میشه ؟
سرعت دانلودش شب ها چطوره ؟ لیمیت میشه ؟ میشه هرچه قدر شد دانلود کرد ؟
پینگ نایمش چطوره ؟ داخل خیلی مهمه به بیرون هرچی باشه فرقی نداره بیشتر برای گیم و دانلود میخوام

پشتیبانیش چطوره ؟

PersianSkyTeam
March 6th, 2016, 19:52
دقیقا همین سرویس رو من چند روز پیش خریداری کردم و بعد از 10 روز تماس گرفتن گفتن که خطهاتون فیبر نوری هست و نمیتونیم کاری کنیم و بایستی دیش وصل کنید. بعدش هم از ساعت 2 تا 8 صبح فقط 80 درصدش رایگان هست.

shakib zero
March 6th, 2016, 20:25
بنده در حال حاضر سرویس 2 مگ آسیاتک با 10 گیگ ماهانه رو دارم که ساعات شبانه سرعت روی 300 تا 350 و در روز هم بین 600 تا 700 هست ...

سرویس مورد نظر شما هم 2 تا 8 صبح رایگانه ولی ساعات شبانه فک نمیکنم سرعت زیادی بده

djmojtaba
March 6th, 2016, 20:35
شرکت های که سرعت روزانه شون بیشتر از سرعت قراد داد باشه و شبانه ارایه کنند صدرصد شبانه رو لیمت می کنند عزیز همه شرکت ها هم رویه رو پیش گرفتن.

mohebali
March 6th, 2016, 21:31
4g ایرانسل بگیرید لذت ببرید
سرعت دانلود من بالای 1 مگ هست و اغلب بین 2 تا 3 مگابایت.
100 گیگ 170 تومن . گیگی1700 تومن.

مینا-صیفی
March 6th, 2016, 21:39
اگر کیفیت خط شما بالای 20snr باشه 10 مگابیت پهنا میبندند انوقت 128 کیلوبیت بخرید سرویس سرعت دانلود 600 تا 900 کیلوبایت میده .
شب ها افت سرعت هست همه جا بایدم اینطور باشه هرچی در روز هست تقریبا نصف کنید .
پینگ تایم مربوط به مرکز مخابراتی و فاصله منزل تا مخابرات هست و پهنا باندی که در ان مرکز اختصاص میدند و کاربرا اگر شلوغ باشه یا خلوت یا پهنا باند اون مرکز خوب باشه و موارد های مختلفی دخیل هست . هر سرعتی که بگیرید اونا پهنا باند بیشتری روی خط شما باز میزارند .

mohebali
March 6th, 2016, 21:41
آسیاتک واقعا کیفیت خوبی داره
معمولا تا 8 مگ میبنده

Sir.DarKNesS
March 7th, 2016, 00:40
آسیاتک واقعا کیفیت خوبی داره
معمولا تا 8 مگ میبنده

سلام بله من اینترنت ایرانسل 4g دارم 2 مگ فیکس میده !!!! لیمیت کردن رو 2 و 3g لیمیت کردن روی 1mg مکان: تنکابن!
اینم عکس

30335

خوب Adsl هم نیاز دارم بیشتر برای گیم! پارس آنلاین داشتم خداوکیلی حرف نداشت هنوزم حرف نداره!!!! اما شبانه رو نیم بها کرده!

خوب اصلا شب های 300kb هم بده مهم نیست فقط پینگش خوب باشه!

ارزش تست داره ؟؟

- - - Updated - - -

اگر کیفیت خط شما بالای 20snr باشه 10 مگابیت پهنا میبندند انوقت 128 کیلوبیت بخرید سرویس سرعت دانلود 600 تا 900 کیلوبایت میده .
شب ها افت سرعت هست همه جا بایدم اینطور باشه هرچی در روز هست تقریبا نصف کنید .
پینگ تایم مربوط به مرکز مخابراتی و فاصله منزل تا مخابرات هست و پهنا باندی که در ان مرکز اختصاص میدند و کاربرا اگر شلوغ باشه یا خلوت یا پهنا باند اون مرکز خوب باشه و موارد های مختلفی دخیل هست . هر سرعتی که بگیرید اونا پهنا باند بیشتری روی خط شما باز میزارند .

خوب این سرویسی که من میخوام حدودا چند میبندند ؟ یعتی همین 256 بخرم 10 مگ رو راحت میبندند؟

مینا-صیفی
March 7th, 2016, 11:06
خوب این سرویسی که من میخوام حدودا چند میبندند ؟ یعتی همین 256 بخرم 10 مگ رو راحت میبندند؟[/QUOTE]

اگر کیفیت خط شما SNR Downstreem شما بالای 20 باشه 25 30 یا غیره بله 10 مگابیت بگید میبندند . خودشون معمولا 6 یا 8 میبندند اگر کیفین خط خوب باشه 10 میبندند .