PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور vps

amirali.masoomzadeh
March 6th, 2016, 17:53
با سلام وخسته نباشید
دوستان من یک سرور لینوکس گرفتم و کار با این سرور vps رو بلد نیستم کسی هست بتونه کمکم کنه برای تخصیص هاست

sms.bartarhost
March 6th, 2016, 17:55
با سلام وخسته نباشید
دوستان من یک سرور لینوکس گرفتم و کار با این سرور vps رو بلد نیستم کسی هست بتونه کمکم کنه برای تخصیص هاست
با سلام با بنده تماس تلفنی داشته باشید

takpar7
March 8th, 2016, 12:53
سلام
کار با دایرکت ادمین رو که باید بلد باشید
یک لایسنس دایرکت ادمین بگیرید و با چند تا کد دستوری ساده تو لینوکس دایرکت ادمین نصب میشه بقیه کارها به راحتی و از پنل دایرکت ادمینه

nimafire
March 8th, 2016, 13:23
سلام
مشکل خود را لطفا در همین تاپیک دقیقا تشریح کنید
چه کاری میخواهید انجام دهید چه محدودیت هایی دارید و ... ؟

007
March 8th, 2016, 16:48
با سلام وخسته نباشید

س یک ذوره اموزش لینوکس شرکت کنین یا کتاب مناسبی رو بردارین و مطالعه کنین.
ارادت

peym@n
March 8th, 2016, 16:56
سلام
مصرفتون چیست؟

amirali.masoomzadeh
March 9th, 2016, 19:57
سلام من مصزف خاصی ندارم فقط میخامهاسینگ بفروشم و نمیتونم سرور را تقسیم کنم همین

soheil869
March 9th, 2016, 20:05
دوست عزیز شما بدون داشتن هیچ نوع اطلاعاتی می خواهید هاستینگ راه بندازید و به نظر شما هاستینگ همینجوری کشکی کشکی هست و ما هم داریم کشک میفروشیم
شما که کار خاصی دارید
می خواهید یک هاستینگ با کنتل های امنیتی و تنظیم مناسب سرور با امکانات هاستینگ و کنترل پنل مدیریت و تنظیم فایروال و کلاد لینوکس و سی پنل و تنظیم پی اچ پی و یون کیوب لودر را انجام دهید
متوجه شدیم کار خاصی ندارید
دوست عزیز برای انجام دادن این کار های غیر خاص حد اقل باید کنترل پنل هاستینگ را روی سرور نصب کنید :|
:62:

peym@n
March 9th, 2016, 20:14
درود
ابتدا کنترل پنل های مثل دایرکت ادمین سی پنل نصب و کانفیگ نمائید
پیشنهاد من اینه ابتدا دستورات مقدماتی لینوکس را فرا بگیرید بعدا
موفق باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما بدون داشتن هیچ نوع اطلاعاتی می خواهید هاستینگ راه بندازید و به نظر شما هاستینگ همینجوری کشکی کشکی هست و ما هم داریم کشک میفروشیم
شما که کار خاصی دارید
می خواهید یک هاستینگ با کنتل های امنیتی و تنظیم مناسب سرور با امکانات هاستینگ و کنترل پنل مدیریت و تنظیم فایروال و کلاد لینوکس و سی پنل و تنظیم پی اچ پی و یون کیوب لودر را انجام دهید
متوجه شدیم کار خاصی ندارید
دوست عزیز برای انجام دادن این کار های غیر خاص حد اقل باید کنترل پنل هاستینگ را روی سرور نصب کنید :|
:62:
بیخیال برادر به اندازه کافی تو همین انجمن در باره این موضوع بحث شده اخرش هیج نتیجه گیری و عبرتی به دیکران نشده خودتو خسته نکن

soheil869
March 9th, 2016, 20:19
درود
ابتدا کنترل پنل های مثل دایرکت ادمین سی پنل نصب و کانفیگ نمائید
پیشنهاد من اینه ابتدا دستورات مقدماتی لینوکس را فرا بگیرید بعدا
موفق باشید

- - - Updated - - -

بیخیال برادر به اندازه کافی تو همین انجمن در باره این موضوع بحث شده اخرش هیج نتیجه گیری و عبرتی به دیکران نشده خودتو خسته نکن

من کلا تو این انجمن متوجه شدم 3 4 تا شرکت هستند که با اطلاعات کار میکنن و معمولا همون ها هم به پست ها جواب درست میدهند
بقیه یا ریسلر هستند یا همینجوری اومدن
برا همین هست که یارو پست میزنه وی پی اس 4 گیگ رم 10 تومن
الان پول اپل ای دی 20 تومنه
فردا یکی دیگه در میاد هاست 1 گیگ سالی 10 تومن !!
بعد مشتری میره خرید میکه میگه کج راسته اینوره اونوره
ساماندهی و نماد هم که واقعا هرکی هرکیه
واقعا از دست ایران خسته شدیم
انشالله کلا خدمات با ایران را کامل از شرکت حذف میکنیم

amirali.masoomzadeh
March 9th, 2016, 20:49
بله شما درست میگید کشک سابیدن به این راحتی نیست بنده php نویس هستم و برای مشتری های خود لازم دارم شما به جای خراب کردن میتونستید ی راهنمایی کنید که به کجا مراجعه کنم برای راهنمایی اگه خودتون حوصله ندارید البته
بنده نمیخاستم به تخصص شما جسارت کنم قربان من شرمنده ام

- - - Updated - - -

بله شما درست میگید کشک سابیدن به این راحتی نیست بنده php نویس هستم و برای مشتری های خود لازم دارم شما به جای خراب کردن میتونستید ی راهنمایی کنید که به کجا مراجعه کنم برای راهنمایی اگه خودتون حوصله ندارید البته

- - - Updated - - -

iranhostcom
March 10th, 2016, 00:49

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

همانطور که باقی دوستان گفتند شما برای راه اندازی یک سرور هاستینگ نیاز به دانش فنی در حد مناسبی دارید و در صورتیکه بدون داشتن دانش فنی مربوطه اقدام به نصب و راه اندازی نمایید (مدیریت سرور لینوکس) مشکلات عدیده ای در آینده برای شما پیش خواهد امد که مشکلات امنیتی کوچک ترین انها خواهد بود.
پس از راه اندازی هم مراحل به پایان نرسیده و شما نیاز به مدیریت آن را دارید که این خود نیاز به داشتن دانش فنی مربوط به خود را است و همانند کامپیوتر Desktop منزل نیست و می بایست موارد بسیار زیادی به صورت روزانه و هفتگی و ماهانه مانیتور شده و بررسی گردند.

پیشنهاد من به شما در این مرحله (با در نظر گرفتن اینکه قصد مطالعه در رابطه با مدیریت سرور نداشته باشید) تهیه یک سرور اختصاصی مجازی به همراه یک سرویس مدیریت سرور است تا فردی برای شما بخش مدیریت سرور را برعهده گرفته و شما تنها به بخش Front تجارت خود بپردازید. دوستان متعددی هستند که در همین تاپیک اعلام آمادگی کردند که با شما همکاری کنند و در صورت عدم تمایل می توانید سرویس مدیریت سرور را از شرکت های معتبر دیگری تهیه فرمایید.

اما اگر قصد مطالعه دارید - می توانید با تهیه چند فایل ویدیویی آموزشی و مطالعه در رابطه با دستور های لینوکس و مطالب گوناگون در رابطه با مدیریت سیستم لینوکس اقدام به کسب دانش فنی نمایید. اما حتی ان موقع نیز یک مدیر سرور نخواهید شد و به علت عدم داشتن تجربه بعضا با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوید. اما به مرور زمان با افزایش تجربه می توانید در این زمینه پیشرفت کنید.

اگر می خواهید هرچه سریعتر تجارت خود را در این عرصه شروع کنید، پیشنهاد من تهیه سرور های اختصاصی مدیریت شده است.

Majiiid
March 11th, 2016, 10:10
با سلام
دوست عزیز برای مدیریت سرور و هاستینگ باید کار با لینوکس,انواع کنترل پنل ها,انواع وب سرور ها, و توابع امنیتی آشنایی حداقلی رو داشته باشین ولی اگر تمایل به ارائه سرویس به مشتریانتون و در مقابل کسب درآمد دارین پیشنهاد میکنم در همین ابتدای کار یک نمایندگی هاستینگ از شرکت معتبر تهیه کنید و با خیال راحت و بدون دردسر مدیریت سرور به مشتریانتون سرویس بدین که در این مدت هم با روند کار و مشکلات موجود آشنا میشین و هم تجربه در این زمینه کسب میکنید و در کنار اون هم با حوصله میشنید آموزش های مورد نیاز رو دنبال میکنید و همه مسائل مربوط به مدیریت سرور و هاستینگ رو یاد میگیرین وبعد از اون میتونید بصورت اختصاصی فعالیت کنید
موفق باشید