PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری میشه تو میکروتیک ایپی فیک تعریف کرد؟

jvcj
March 6th, 2016, 11:22
سلام..ایا راهی هست که بشه تو میکروتیک (سرور مجازی ایران ) روندی رو تعریف کرد که وقتی با اتصال pptp از ویندوز بهش وصل میشیم ایپی ما خود سرور مجازی میکروتیک نباشه مثلا از یه کشور خاص باشه....چون موقع اتصال به سرور دقیقا ایپی ما میشه ایپی سرور مجازی حالا من میخوام موقع اتصال این اتفاق نیفتده مثلا ایپی من از یه کشور دیگه بی افته .

در واقع علت این کارم به این دلیل هست که موقع اتصال به سرور بازی چون لوکیشن من رو ایران در نظر میگیره 90% اوقات فقط ایرانی هارو برام پیدا میکنه و خیلی طول میکشه بازیکن برام پیدا کنه...حالا من میخوام این نفهمه من از ایرانم از طریق سروری که بهش وصلم.

supportvps
March 6th, 2016, 15:57
سلام

بله امکانش است برای اطلاعات بیشتر در تلگرام واتس اپ یا از طریق سایت در تماس باشید

ID Y: info_leadervps

Tell support: 09384602362

www.leadervps.ir

Telegram whatsapp: 09384602362 & 09128345663

ipsat
March 6th, 2016, 16:14
در صورتی امکان پذیر میشه میکروتیک به یک سرور دیگه ارتباط بدید و در غیر این صورت نمیشه.

jvcj
March 6th, 2016, 17:44
سلام...ممنون....دقیقا اینطوری میشه که من وقتی با ویندوز با پروتکل pptp کانکت میشم به سرور میخوام وقتی تو گوگل سرچ میزنم my ip
ایپی سرور من رو نیاره و یک ایپی برای خارج رو شناسایی بکنه
فقط حتما حتما کیفیت پینگ تایم و سرعت اپلود و دانلود همون مثل قبل باشه و فقط ایپی که میگیم موقع کانکت شدن یه کشوری مثل امریکا مثلا شناسایی بشه.
در واقع اگر پینگ رو بخواد بالاتر ببره و ایپی هم عوض بشه فایده نداره..پینگ من با این سرویس روی 63 هست از 8.8.8.8

حالا امکان هست با توجه به توضیحات بالا...چقدر هزینه می گیرید ؟ بعد این کانفیگ همیشه میمونه یا ممکنه بعدا یوهو از بین بره و به مشکل بخوره؟

PooriaOnline
March 7th, 2016, 19:18
با سلام
چيزي كه شما داريد ميگيد تا حدودى غير معقول هستش
منظورتون اينه كه به سرور مجازي تبيان وصل بشين اما آى پى ايران نباشه
شما اگر بازيتون csgo هستش بايد داخل بازى max ping رو روى ٩٠ بزاريد و مپى رو انتخاب كنيد كه بازيكن زياد داشته باشه اونوقت سريعتر پيدا ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

jvcj
March 8th, 2016, 16:54
با سلام
شما اگر بازيتون csgo هستش بايد داخل بازى max ping رو روى ٩٠ بزاريد و مپى رو انتخاب كنيد كه بازيكن زياد داشته باشه اونوقت سريعتر پيدا ميكنه

sent from my iphone using tapatalk

سلام

بله دقیقا.

.بازی من csgo نیست.
البته من این کارو تا حدودی انجام دادم و تونستم بدون افت کیفیت در پینگ تایم ایپی رو عوض کنم ولی این کار فقط به درد گشتو گذار تو وب میخوره که سایتی نفهمه از ایرانی وگرنه تو سرور بازی دوباره میفهمه از ایران کانکت شدی.