PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد نت دایرکت و هت زنر

pardishosting
October 20th, 2010, 22:50
نظر همکاران درباره سرویس های این دو دیتاسنتر چیه ؟ کدومش کیفیت بهتری دارند ؟ و دیگر مسائل

hetzner , netdirect

با تشکر

Ali-718
October 20th, 2010, 22:59
hetzner ,

info_dlsong
October 20th, 2010, 23:41
سلام
hetzner
آپتایم هتزنر از نت دایرکت بیشتره و تنها مشکلی که داره اینه که دسکتاپ میده و سرور نمیده
من با نت دایرکت کار کردم
واقعا نه کیفیت خوبی دارن , نه پشتیبانی آنچنانی (گاهی خوب بودن - گاهی بعد از 7~8 ساعت جواب میدادن)
مشکلات مالی زیادی هم دارن
من توصیه میکنم اصلا از نت دایرکت نگیرین

IFACO.Net
October 20th, 2010, 23:43
ما یه ماهه که دو سرور از hetzner برای هاستینگ اشتراکی گرفتیم و تا بحال مشکلی از هیچ لحاظ نداشتیم ولی برای تایید باید بیشتر تست کرد.

TukaNet
October 21st, 2010, 00:05
شاید بالغ بر 10 تا تاپیک در این مورد باشه !

فکر کنم با یه جستجو ساده به نتیجه برسید .

iNicz.Com
October 21st, 2010, 00:07
فکر کنم تا به الان چندین تاپیک با ابن نام تو انجمن هستش.
غیر ممکن هستش که به کسی سرور از هتزنر بدم و ناراضی باشه.سرور IP رو با کنفیگ دادم نه پشتیبانی میخوان نه چیزی :57:
همه تو WHT میدونن که از 3 دیتا سنتری که تو امضا دارم سرور دارم و سرور هم ارائه میدم.به ترتیب کیفیت میگم:
1 - OVH با Hetzner
2- نتدایرکت
===========
اینم بگم از هر دیتاسنتری که تو دنیا باشه به راحتی میتونم سریع سروسی بگیرم ولی تا زمانی که خودم یکی نگیرم و تست نکنم ، نه به کسی میدم و نه پیشنهاد میکنم. :67:

TukaNet
October 21st, 2010, 00:15
فکر کنم تا به الان چندین تاپیک با ابن نام تو انجمن هستش.
غیر ممکن هستش که به کسی سرور از هتزنر بدم و ناراضی باشه.سرور IP رو با کنفیگ دادم نه پشتیبانی میخوان نه چیزی :57:
همه تو WHT میدونن که از 3 دیتا سنتری که تو امضا دارم سرور دارم و سرور هم ارائه میدم.به ترتیب کیفیت میگم:
1 - OVH با Hetzner
2- نتدایرکت
===========
اینم بگم از هر دیتاسنتری که تو دنیا باشه به راحتی میتونم سریع سروسی بگیرم ولی تا زمانی که خودم یکی نگیرم و تست نکنم ، نه به کسی میدم و نه پیشنهاد میکنم. :67:

این الان تبلیغ بود یا راهنمایی ؟ :d

mr.he3am
October 21st, 2010, 00:42
hetzner

iNicz.Com
October 21st, 2010, 01:09
این الان تبلیغ بود یا راهنمایی ؟ :d

بستکی داره کسی که میخونه با جه نگاهی بخونه :57: ممکنه هر 2 هم باشه.

mamali5
October 21st, 2010, 01:49
بستکی داره کسی که میخونه با جه نگاهی بخونه :57: ممکنه هر 2 هم باشه.

آقا هادی واقعآ کارش درسته و حرف نداره
من میشناسمشون...
ازشونم راضیم...
اما فقط یه مشکلی هست اینه که همیشه سرشون شلوغ :(:-<
اما در کل خوبن
از نظر پشتیبانی و...

VatanVPS
October 21st, 2010, 02:01
ما NetDirect چند سرور داریم
تا ماه شاید راضی نبودم
اما 1ماه هست که راضی کننده شده
هم آپتایم ! هم پاسخوگویی
تنها مورد این دیتاسنتر محدود بودن تعداد سرور و سرور درخواستی هست
یعنی الان فقط از 2 برند سرور میدن !
ولی Hetzner دیتاسنتر معروف تر
گران قیمت تر و کلا حرفه ای تری هست
شاید خود ما هم به آنجا برویم

iNicz.Com
October 21st, 2010, 02:17
خوبه :53: همه رو بردم Hetzner ولی تو رو خدا بلایی که سرور نتذایرکت آوردین رو سر اینا نیارین :-p
البته از وقتی که تعریف Hetzner رو کردم هم خودم کلی ایرانی بردم روش و هم همکارا ، فعلا که Hetzner هم داره قاطی میکنه :d
مثلا 1 ساله من دارم سرور ها رو با 4 ip میگیرم - الان تو این ماهی که دوستان ریختن اینحا شده 1 ip :))

TukaNet
October 21st, 2010, 03:36
توی این 1.5 - 2 سالی که یه صورت حرفه ای کار می کنم همیشه همین بوده

ایرانی جماعت خراب میشن سر یک دیتاسنتر و بعد گنــدش در میاد ....

ovh ، 100tb ، netdirekt و .... همه مثال های بارز این نکته هستند !

pardishosting
October 23rd, 2010, 09:18
با توجه به اینکه سروراهاش PC هستند ، استفاده از مجازی ساز هایی مثل Xen یا openVz مشکلی پیش نمی آره ؟

و اینکه کسی از اینجا افر داره ؟

mdf092
October 23rd, 2010, 10:08
توی این 1.5 - 2 سالی که یه صورت حرفه ای کار می کنم همیشه همین بوده

ایرانی جماعت خراب میشن سر یک دیتاسنتر و بعد گنــدش در میاد ....

ovh ، 100tb ، netdirekt و .... همه مثال های بارز این نکته هستند !

واقعا چرا؟
چرا باید همه جا خراب کاری کنیم؟
چرا با عدم تعهد هم خود و هم بازار رو خراب میکنیم
به نظرم نباید به کسانی که میخوان برای تفریح کار کنن و کار کسایی رو توی این کار سرمایه و زمان و نیرو میزارن رو خراب میکنن میدون داد

Vahid
October 23rd, 2010, 10:16
نظرم اینه که فقط این دیتا سنتر ها دوره ایی هستند ! برای مدت محدودی میشه روشون جساب باز کرد
چون قیمتشون با ویژگی سرویسشون نمیخونه

pardishosting
October 23rd, 2010, 10:53
نظرم اینه که فقط این دیتا سنتر ها دوره ایی هستند ! برای مدت محدودی میشه روشون جساب باز کرد
چون قیمتشون با ویژگی سرویسشون نمیخونه

منم برای همین مردد هستم ! چون تجربه خوبی در میان مدت در این دیتاسنتر ها وجود نداشته !
البته تو وب هاستینگ تاک اصلی که فیدبک های خوبی داشت ، البته امیدوارم بچه های فورم اون جا فیدبک نذاشته باشند !!

Vahid
October 23rd, 2010, 11:31
یه مثال ساده میزنم براتون خودتون ادامشو بگیرید ....
حدود 1 سال پیش دیتا سنتری به نام WorldStream شروع کرد به تعداد زیاد سرور فروختن . قیمت خیلی ارزون ! . خوب دیتا سنترش هلند بود یکم وارز حال بود پورت 1 گیگ هم شروع کرد به دادن , حتی آخر بار آیپی ها رو هم به نام مشتریش میکرد (این ویژگی ها باب کار ایرانی ها هست !)
حدود 6 ماه هم خوب کار کرد ...... ولی بعدا یادم میاد بچه ها با خفت و خواری و با سرعت 20 کیلوبایت در ثانیه فایل هاشون رو از این دیتا سنتر بردند ..... ساپورتشون در حد 3 روز 1 بار رسیده بود !
چند روز پیش هم خوندم بچه ها میگفتند داره میزاره رو قیمت هاش . یکی از دیتا سنتر های المان بود فکر کنم ! حالا که دیده نمیتونه جوابگو باشه با این قیمت .
ولی در کل نظر خودم رو میگم شبکه امریکا و کانادا رو نمیشه با شبکه اروپا یا کشور دیگه ایی مقایسه کرد . پس اگه خواستی یه روزی سرور غیر ایران بگیری اننتخابت رو آمریکا و کانادا باشه .

delta
October 23rd, 2010, 15:07
جگر شیر نداری سرورهای آلمان نرو!! :d
این همه سرور تو کشورهای مختلف با کیفیت بالا.. آمریکا. انگلیس. هلند... آلمانت دیگه چیه؟ نظر من رو میخوای دور آلمان رو خط بکش.آخرش همشون تو زرد در میان.

Aria
October 23rd, 2010, 16:15
سلام.

بارها عرض کردم که بسته به نیاز شما، یک دیتاسنتر خوب یا بد شناخته میشه!

شبکه های *کل* اروپا قابل مقایسه با آمریکا نیست و حتی کانادا هم محدودیت ها بسیاری در کیفیت شبکه داره به دلیل موارد مختلف (پرداخت Tax های سنگین معادل با 25 الی 45 درصد بسته به ملیت - محدود بودن ورودی های شبکه به کاندا از آمریکا به دلیل شرایط جوی و ...) که همه این موارد باعث میشه هیچ کشوری نتونه از لحاظ کیفیت و پایداری و قدرت با آمریکا قابل مقایسه باشه.

ولی در بین این دو دیتاسنتر، از نظر پایداری شبکه مثلماً Hetzner بهتر هست ولی Netdirekt هم ویژگی های خاص خودش رو داره از جمله داشتن سرور های Enterprise و همینطور قیمت های بسیار ارزون پهنای باند و ... که مقایسه رو بین این دو دیتاسنتر غیر عادلانه می کنه!

با تشکر.

---
October 23rd, 2010, 16:22
با اینکه میدونم نظرسنجی بیت Hetzner و NETdirect هست اما خوب من میگم IWEB SMART SERIES
ولی خوب Hetzner هم زیاد تعریفشو شنیدم مخصوصا از مهران (ITJavani)

jamy
January 20th, 2011, 15:35
نظر من اینه ovh بهتر است
مشکل Hetzner بن رید است که گران تموم میشه

AmirHosein
January 20th, 2011, 15:45
hetzner رو ترجیه میدم البته به قول دوستان نمیشه اروپا رو با آمریکا مقایسه کرد فرقشون زمین تا زیرزمین هست!

TukaNet
January 20th, 2011, 15:53
تاپیک 2 ماه پیش رو چرا آپ می کنید ؟